حسین قدیانی، متهم یا مجرم؟!!

شهریور ۰۱

للحق

حسین قدیانی را  موجودی جدیدالخلقه میدانم که همه را سرکار گذاشته … از سران فتنه بگیر تا خودی و غیر خودی و نخودی … آنچه که مرا واداشت تا دوباره دستی به طراحی آنهم برای حسین ببرم ، نبود جز برای مقابله با سیل جدید انتقادات و صد البته هماهنگ بعضی دوستان بی بصیرت و کج اندیش خودی در انتقاد های عجیب از صاحب قطعه ۲۶٫ من نه ادعای دوستی آنچنانی با او دارم و نه به مجیزگویی کسی و کسانی شهره ام. اما دلم میسوزد که چرا با امثال حسین قدیانی اینگونه رفتار میشود. روزی به یکی از این دوستان منتقد قدیانی گفتم: تا بحال او را دیده ای؟ شده که از مطالبش در ایام فتنه تقدیر کنی؟ یا اصولا فقط کشیدن تیغ نقد آنهم اکثرا با مطامع شخصی را به روی همدیگر بلدیم؟ اساسا سوالم این است: اگر حسین قدیانی جنبش سبزی بود ، هواداران خط مقابل انقلاب با او چه میکردند؟ آیا مثل ما فقط منتظر فرصتی برای حمله به او بودند؟ آیا او و آثارش را در بایکوت کامل خبری میکشاندند؟ قضاوت با شما … متاسفم که ما محصولات مزرعه انقلابمان را براحتی اینگونه لگدمال می کنیم … حسین و حسین های این انقلاب با خون دل به اینجا رسیده اند … معتقدم اگر نقدی بر او هست – که هست آنگونه که جز به ذات احدیت ، نقد بر همه وارد است – باید با زبان ملایم و در خفا و آنهم بدون هرگونه امیال شخصی باشد… اصولا عادت به زیاده گویی ندارم … که زبان هنرمند در تصویر است ولاغیر … امیدوارم دوستان خوبم چه منتقد و چه مدافع صاحب قطعه ۲۶ ، حریم تقوا و شان انقلابی گری را رعایت کنند … وقت تنگ است … دشمن اصلی را دریابیم … حی علی الجهاد …

پانوشت اول : عکس فتوشاپی است و اصلا خود حسین قدیانی خبر از این تصمیم نداشت …

پانوشت دوم: در لینک مربوط به مشایی عده ای دائم دارند کامنت میگذارند در دفاع از مشایی که البته میدانم منبع اش کجاست … کاری نکنید دوباره طرحی نو دراندازم … اگر طرح دیگری هم تا الان نزدم فقط بخاطر کلام ” آقا ” بود که فرمود به مباحث مهم تر بپردازید …

۷۰ نظر

 1. سلام . خسته نباشید .
  چه لذتی داره آدم بتونه هرکسی رو به هر وضعیتی که می‌خواد دربیاره !
  ممنون .

 2. اسماعیل محمدی

  سلام برادر. من کسی هستم که اون مطلب اول رو نوشتم در نقد روش های نویسنگپی آقای قدیانی.
  خب! این حرف من. بدون غرض؛ بدون هماهنگی با کسی یا جایی. من بی احترامی کردم؟ فحش دادم؟ بی انصافی کردم؟ مطلع نوشته رو بخونید آقای حسنی. آخر مطلب رو نگاه کنید. اول و آخر نوشته ی من تعریف از وشته‌های آقای قدیانی هست. من قصد تخریب ایشون رو ندارم. حرفم رو هم در این نوشته زدم. خودتون بخونید و بعد برین نوشته‌ی قدیانی رو بخونین و اون آقایی که در دفاع از ایشون مطلب نوشته بودن. در جواب نقد من بهم تهمت زدن و توهین کردن. از حرام‌زاده و حرام لقمه و موش و خفاش و نفهم و … چیزهای دیگه 🙂
  خب من حرفی ندارم هر چه دوست دارید توهین کنید. اما لطف کنید بحث رو شخصی نکنید. شخص حسین قدیانی برای من مطرح نبوده و نیست. محبوبیتش رو هم می‌تونم بینم و برام خیلی خوش آینده که یک حزب اللهی محبوب باشه.
  اما حرف اصلی چیز دیگه‌ای هست. راه اشتباه رفتن و این رو تصری دادن به بخشی از بدنه‌ی اجتماع و وبلاگ نویس‌ها. کار های این آقا اشتباهه. داره اشتباه می‌کنه. من سر حرفهایی که در اون نوشته زدم هستم. از شما هم بابت این که بی بصیرت و کج اندیش خونده شدم دلگیر نیستم.

  دوئل : اسماعیل عزیزم خوب گوشن کن … نمیدانم با حسین تابحال رودررو صحبت کردی یا نه … اما من زیاد با او بحث کردم … در مورد تصویرهایی که براش طراحی میکنن … در مورد کامنت های بعضی طرفدارانش و قس علیهذا … اما سوالم از تو و دوستانی که همزمان با تو!!! به نقد حسین پرداختن اینه که آیا موضوعات پیرامون حسین انقدر مهم شده که ما از بحث های اصلی غافل بشیم و انرژی مصرف کنیم؟ همینطور با توهین به شما و دیگران هم مخالفم … البته این برمیگرده به جوان بودن مخاطبان قطعه ۲۶ و از جوان جز جوانی کردن بر نمیاد … اما جوان هم باید جانب تقوا و انصاف رو رعایت کنه … به هر حال امیدوارم غرایض و هواهای نفسانی توی این مجادله نباشه که اونوقت قیامت گیریم اسماعیل خوبم …

  • mohammadreza ghadyani

   سلام و خسته نباشید
   می خواستم ببینم اگه می شه من با شما ارتباط بر قرار کنم اگه امکانش هست ممنون می شم

 3. اسماعیل محمدی

  کامنت قبلی غلطهایی داره لطف کنین اصلاح کنید : نویسندگی – نوشته ها- تسری –

 4. سلام. نماز روزه قبول.خیلی طرحاتون رو دوست دارم. نوشتتون هم حقیقتی بود تلخ…
  با ((دهانتان را شیرین و خوشبو کنید بدون آنکه روزه تان باطل شود!)) به روزم.
  راستی با تبادل لینک موافقی؟؟؟

 5. اشلین

  سلاام
  ایییول داداش میثم.
  خیلی توپ بود.
  خدا شما و داداش حسین و همه بچه های این جبهه رو حفظ کنه.

 6. رحیل

  با ((دهانتان را شیرین و خوشبو کنید بدون آنکه روزه تان باطل شود!)) به روزم.
  راستی با تبادل لینک موافقی؟؟؟

 7. سلام

  خیلی با حال بود

 8. قبلآ دوستتون بودم

  ببری(ببر کوچک) پسر خوبیه . امکان داره اشتباه هم کرده باشه.اما حتمآ میدونم از رو قصد و غرض نبوده.در ضمن طرحت هم معلومه هول هولکیه. ببری ارزشش رو داره بیشتر روش کار کنی.

 9. سلام
  خیلی زیبا صورت داداش رو درآوردید
  سلامتی خودتون و داداش صلوات
  ان شاالله منتقدان به ظاهر دوست هم بچسبن به دشمن اصلی
  شادی روح امام(ره) و شهدا و سلامتی مقام معظم رهبری صلوات

 10. حسن

  سلام بر آقا میثم گل؛
  من اصلا کاری به مصداق ندارم. اما خب به نظرم باید نقد درون گفتمانی انجام بشه. اما نه از شخص خاص؛ بل از خط و روند.
  در این هم که باید مسائل را اصلی و فرعی کرد – طبق فرموده آقا – شکی نیست. اما گاهی هم یک سوزن زدن به خودمان بدک نیست. البته شدیدا هم به این موضوع معتقدم که نقد درونی، دشمن را به شدت ناراحت می کند، و نه خوشحال.
  چون نقد درونی باعث رشد و بالندگی می شود. البته اگر به دعوا و فحاشی نینجامد.
  با این حال نوشته اسماعیل را نه فرصتی برای دشمن یافتم و نه معضل خیلی بزرگی. کسی نقدی کرده و جوابی هم گرفته. کاش استفاده کنیم از این نقدها که سبب ناراحتی دشمن شویم.
  اگر هم خواستی نمونه هایی را در همین یک سال اخیر میآورم که آنطرفی ها کاملا فراجناحی، خودشان خودشان را با شدیدترین الفاظ نقد کردند و باعث رشد شدند. اما ما نه نقد کردن بلدیم و نه نقد شنیدن.
  به نظرم بحث را از مصداق هم خارج کنیم به نفع خودمان است.
  به هر حال ارادتمندیم
  یا علی

  دوئل : حسن جان نقدی خوبه که دشمن رو به قول تو ناراحت کنه و در ضمن باعث کمال بشه … اما از این نقدهای هماهنگ چرا دشمن شاد شد؟ شنیدم حتی بالاترین لینک مطلبی رو که بر علیه قدیانی بوده گذاشته … خب این رو تو چجوری تفسیر میکنی؟ در ضمن من معتقدم کسی باید حسین رو نقد کنه که به او اشراف کامل داشته باشه و همینطور بتونه کامل داستان رو آنالیز کنه و همینطور جایگاهش از او بالاتر باشه … ما خودمون کلی ایراد داریم به قول حاج آقا مجتهدی اول عیوب خودمون رو درست کنیم عیوب دیگران پیشکش… ما هم ارادت داریم حسن عزیزم

 11. haji

  سلام آقا میثم
  خدا خیرت بده که در طرفداری از بچه های ارزشی طرح زدی.
  امیدوارم همه براشون روشن شده باشه که الان وحدت مهمه و نه انتقادهای کوبنده و با غرض.
  هر چند مومن آیینه مومن است، ولی باید در خفا و دور از غرض ورزی باشه.
  کار قبلیتون خیلی زیبا بود.
  امیدوارم صدای حی علی الجهاد … البته از نوع نابودی اسرائیل به زودی از زبان امام خامننه ای شنیده شود.
  اخوی تونستی یه سر به ماهم بزن.
  شهادت نصیبتون
  یاعلی

 12. بسم رب الزهراء

  سلام میثم جان
  خسته نباشی برادر . تشکر که بیان کننده حرف دل هستی .

  چقدر زیبا گفتی که :

  “اگر حسین قدیانی جنبش سبزی بود ، هواداران خط مقابل انقلاب با او چه میکردند؟” ؟؟؟؟؟

  ایکاش برخی از مثلا منتقدان درک میکردند شرایط امروز را …
  مرگ قلم ما آن روزی هست که رسالتش را فراموش کند . اساسا برای قلممان کسر شأن دارد که بچرخد در جایی بجز مردمک چشم فتنه گران منافق.
  هر گاه فشنگ های تفنگ شیر در زنجیر حزب الله ، حاج احمد متوسلیان در جایی بجز قلب صهیونیسم فرود آمد قلم ما هم ، جایی بجز چشم کفار را خواهد دَرید.
  ما هدفمان مقدس است نباید اینگونه باشیم که به اسم انتقاد به خودزنی بپردازیم .
  بنابراین به برخی ها هم که این دو سه روز قلمشان به صدای اعتراض به اسم انتقاد بلند است تنها یک جمله باید گفت :
  یا ایها الارزشیون ، اتحدو اتحدو

  باز هم تشکر از تو میثم عزیزم

 13. دستت درست
  یه چیزی درباره طرحهایی که برای حسین قدیانی می زنند گفتید اما کامل نکردید
  من هم یکی از اونام … یعنی بد بودند یا نباید انجام می شدند؟؟

  دوئل : بعدا خصوصی در موردش حرف میزنیم … این روزها آدم مریض زیاده میلاد عزیز… گوشت رو بیار جلو …

 14. سلام
  خدا خیرتون بده بزرگوار.
  التماس دعا

 15. حسین

  سلام. برادر من چرا همش فکر می کنید برای تخریب و اینا این حرف ها زده میشه؟ چرا یه لحظه نگاه دوستانه به یادداشت اسماعیل یا یادداشت های بعدیش نمی کنید؟ من یه بار کامنت گذاشتم در وبلاگ آقای قدیانی در حد یک خط که آقا تقوا رو رعایت کنید در نوشتن. بعد پست بعدیش یه پیش نوشت زد که نمی دونم قالیباف مامور فرستاده و بی بصیرت و فلان و بهمان! آخه من خودم مخالف قالیبافم! چرا همش روی اشخاص بحث می کنید؟
  مثلاً چرا به جای نقد خود اسماعیل یادداشت اسماعیل نقد نشد؟! یا در بقیه موارد هم همین طور.
  یه خورده منصف باشید! 🙂

 16. دیدار

  سلام و درود بیکران
  نماز و روزه هاتون مورد قبول درگاه الهی باشه (انشاالله)
  خوب هستید ؟
  طرح خوب و جالبی زدید (البته تمام طرح های شما خوب و زیبا هستند و نمی شه گفت کدام زیباترین است)
  ولی این مال حسین قدیانیه ، فکر کنم بنده خدا یه طرف ایستاده و اگه بقیه روبروش نایستاده باشن دارن ازش فرار می کنن .
  و تنها طرفداران حسین همون قطعه ۲۶یان و بازدیدکنندگانش .
  ما تا بیایم بفهمیم کی داره کار می کنه و کی نگاه می کنه …
  در کل خدا قوت دست شما درد نکنه .
  دست حق نگه دارتون
  یا علی مدد

 17. بسم الله؛/ میثم جون طاعات و عبادات قبول. روز قرار وبلاگی شنیدم اومده بودی. شرمنده ما جلو نشسته بودیم ندیدمت.ممنون از حضورت/

  این روزها دشمن خوراک بعضی بیکارها رو خوب داره تأمین میکنه. یکیش هم اینه که کاری کردن که بچه حزب اللیه ها حسین قدیانی عزیز رو دارن به رگبار الفاظ رکیک و زشت خودتون میبیندن و فکر آخر و عاقبت قضیه نیستن.
  انشاءالله خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه/ یا حق

 18. حسن

  میثم عزیزم؛
  بالاترین برای ما ملاک نیست والله.
  بالاترین کوچکترین بخش مجازی دشمن ماست. هیچ نیست. من نمی دونم چرا اینقدر ما روش حساب باز می کنیم به عنوان دشمن؟
  کما این که اگر بود هم خوب بود ببینیم که همان مطلب بالاترین اصلا دیده نشده. کلا ۱۰ یا ۱۳ تا رأی مثبت خورده بود (یعنی در همون ساعت های اول تموم شده اولویتش)
  اگر هم ملاک دیگه ای دیدی که دشمن شاد شد؛ خوشحال می شم ببینم. اما باز هم معتقدم نقد سالم، دشمن رو ناراحت می کنه و نه خوشحال.

  🙂

  دوئل : حسن جان … نزدیکه افطاره و بدنم تحلیل رفته … حضوری میبینمت و حسابی حالت رو جا میارم … فدای تو…

 19. سلام داداش میثم

  من اگر اینجا داداش حسین و داداش میثم می کنم یعنی برادرم هستند و دوستشون دارم همونطوری که جبهه ها به ما یاد دادن مرد های مبارزه رو تنها نگذارید…
  آره… من جوونی کردم داداش میثم… ولی پای همین جوونیم وایسادم عجیب… من وای نمیسم تا هر از همه جا بی خبری راه بیفته هر چی از دهنش در میاد به داداشم بگه… وای نمی استم تا من رو با بالاترینی ها ماقیسه کنند… وای نمی ایستم تا از روی حسادت و یا خوشبینانه ترین حالت جهالت… (به این نکته شدیدا معتقدم) برچسبی به یک گروه ار هواداران یک نویسنده مبارز بزنند… این حاشیه سازی ها کار یک سری غوغاسالاره که به وقتش علیه خیلی از بدیهیات موضع گیری بزرگتر از دهنشون داشتند… لااقل اینها قبل از نوشتن این دری وری ها به اسم نقد آرشیو وبلاگهای فیلتر شدشون رو پاک کنند تا ضایع نشن…

  ببین داداش… من ترمز قلمم رو کشیدم و تعدیلش کردم… خشمشم کوبیدم تو دل صاحاب مرده خودم… اما این اقا حتی یک جمله از دری وری هایی که به کاربرهای قطعه۲۶ (تکرار می کنم کاربرها) نسبت داده بود کم نکرد… بلکه انگار سند افتخاری هم برای ایشون بوده…

  به هر حال داداش ما جوونیم و تندیم… تندتر از این حرفها… حرمت خیلی چیزها در فضای مجازی دهن ما رو بست… ولی جون علیرضا شما اینجوری نگو…

  دوئل : علیرضای عزیزم قطعا همه ما نیاز به نصیحت و نقد داریم … قلم تو هم مطمئنا در راه انقلاب و ارزشهاست … این دوستان رو هم واگذار میکنیم به وجدان خودشون … دعا کن علیرضا .. هم برای من … هم برای این دیگران …

 20. همینجا بهت بگم داداش
  آنلاین های سایتت رو خوب نگاه کن…
  اینها چند تاشون اینجا نشسستن فقط یه طرح لوود کنی رفیقهاشون رو واسه فحش دادن صدا کنن…
  اینجا چیز که زیاد هست گرگ در پوست بره است…
  اما حساب یه سری دیگه جداست این چند تا وبلاگی که نقد کردند دو یا سه تاشون دمشون گرم حزب اللهی بودن اما بقیه
  همچین داخل در خودی هم نبودند که حالا غصه اختلاف در خودی ها را بخوریم…

  حالا هی آب بریزید به آسیاب دشمن…

 21. ya zeinab

  سلام… همه اینها برمیگرده به اینکه ما هنوز راه و رسم انتقاد رو بلد نیستیم! ما خیلی نگران آینده افرادیم و از حال غافلیم اصلا گاهی حال رو فدای آینده میکنیم! اینکه فلانی چرا عکست را در وبلاگت میگذاری چرا برایت طرح میکشند و شعر میگن و … همه برای اینه که نکنه آقای قدیانی خودشیفته بشه در آینده و ال و بل!!! حتی گاهی جرات میکنند و سرنوشت آینده ایشان را مقایسه میکنند با فلان منحرف از انقلاب! به نظر من اینها اصلا موردی نیست که انسان رو نگران کنه طرح زدن و شعر گفتن در مدح کسی عیب نیست و کسی را منحرف نمیکند! یاعلی

 22. فدایی داری داداش میثم
  دعا می کنم آقا مون حجه ابن الحسن زودتر بیاد تا دیگه از خدا هیچی نخوایم غیر از سلامتی اش… همه حاجات ما همین فرج آل احمد (صلی الله علیه و آله) هست… اللهم عجل لولیک الفرج

  به خاطر طرحی که برای حسین کار کردی به عنوان یک قطعه۲۶ ای دستت رو می بوسم
  یاحق

 23. هم رزم

  سلام
  جــنــگ ؟
  چه خبر شد این دو سه روز که نبودم…
  مــیــثم چی شد داش نبینم پکری یا …

 24. کبوتر

  سلام!
  حسین قدیانی مجرم است. چون عاشق حضرت ماه است. همین !

 25. حسن

  آخ جون کتک
  منو می خوای بزنی اونوخ؟ D:

 26. سید احمد

  سلام سرباز هنرمند حضرت آقا.
  عبادات قبول.
  آفرین به شما با این همه صبر و حوصله.
  خسته نباشید.
  خیر دنیا و آخرت نصیبت عزیز.
  التماس دعا.
  یا علی.

 27. عمار

  سلام
  پست امروز شما اطلاع رسانی شد
  http://www.ammarname.blogfa.com/post-90.aspx
  یا علی

 28. مومن

  سلام.خدا خیرتون بده خیلی طرحتون با حال و قشنگ بود.واقعا کیف کردم .فتوشاپتون پر قدرت.یاعلی

 29. طهورا

  سلام قولا من رب الرحیم

  طرحتان عالی است.یکی هم برای خودتان طراحی کنید، چون فکر میکنم جرم شما هم همین باشه ، درسته؟!

  چند هفته قبل که تصمیم بررفتن گرفته بودید و منهم چون سایر خواهران و برادرانتان فریاد زدم حق ندارید بروید، به همین فکر میکردم که همه آزارهایی که میبینید از همین ناحیه است”محبوبیت” !

  عده ای نمیخواهند باورکنند که عزت به دست خداست و آن کسانی را که خداوند عزیز و محبوب کند، هیچ دستی قدرت خوار کردنشان را ندارد.

  الهی شکر ! تا با ولایت هستیم محبوب دلهای پاک و بی غرض هستیم و این نه از ناحیه ما که همه اش از نورولایت است، چیزی که بارها و بارها خود داداش حسین هم گفته است.
  علت محبوبیت داداش حسین ، ستاره بودن بر گرد ماه و خورشید است. علت محبوبیت شما هم همین است
  و با شما موافقم که انتقاد سازنده هم باید در خفا و بدور از ریبه و حب نفس باشد.
  خداوند عالی ترین مراتب تطهیرش را در این ماه مبارک نصب همگیمان بفرماید
  یا علی

 30. سلام

  آقا میثم نماز و روزه تون قبول ایشالا

  خدا قوت بده

  من نمیدونم چرا ماها الآن که باید پشت هم باشیم…..داریم به هم پشت میکنیم
  چرا الآن که باید جویای حال و روز هم باشیم…داریم حال هم رو میگیریم

  راستی…..
  داداش حسین کچل هم که باشه خوشکله….

  ما رو هم دعا کنین

  یا علی

 31. آلما

  کدوم بایکوت کامل خبری آثارش؟؟؟من که همه جا کتابشون رو میبینم!!!همه جا!

 32. نیما

  داداش میثم ، حتما باید از کسایی باشیم که شبا میان مسجد ارک یا از کسایی که با شما دو به دو می کنن تا جواب بدی ؟
  بابا یه نیم نگاهی هم به پایین بکن ، آدم از پیشرفت می ترسه ، با خودم می گم نکنه منم به جایی برسم که جوابو هیشکی رو ندم ، مثل …
  راستی یادمه حسین قدیانی که الگوی خیلی از وب نویس هاست ، نوشته بود ، نظرات اونقدر زیاد شده که وقت نمی کنم تاییدشون کنم اما دندم نرم ، چشمم کور می خواستم وب نویس نشم .

  خلاصه این رسمش نیست !!!

 33. م.طاهري(ظهور منجي نزديك است)

  سلام
  زیبا می فرمایند حضرت امیر “به خدا سوگند، اجتماع و اتحاد اهل باطل بر باطلشان و جدایی و اختلاف شما در کارحقتان دل انسان رامی میراند و اندوه و غم را پیش می آورد”

 34. خودم

  واقعا عالی بود. کلی حال کردیم. خسته نباشید. خدا قوت.

 35. ياسين

  سلام
  من نه تا حالا نقدی بر حسین عزیز نوشتم و نه برخی تندروی‌هاش رو قبول دارم
  بر این باورم که نقدهائی بهش وارده
  اگر دوستانه نقدهائی که بهش وارده رو نشنوه و اصلاح رو سرلوحه کارش قرار نده برای من فرقی با همان دشمنان انقلاب نداره
  چرا که خیلیا مثل سروش یه روزائی مثل بعضی از ماها تندرو بودن
  اون روزها تندروی کردن و این سنت الهی هست که هر کس یه روزی تندروی می کنی یه روز دیگه دچار تفریط میشه
  می‌بینم اون روزی رو که برخی تندروهای امروزی هم مثل همین سران فتنه از چرخه می‌افتند بیرون

  برای ثابت موندن خودمون رو باید به حق گره بزنیم
  و رسیدن به حق راهی به جز شنیدن سخنان دیگران و نقدهاشون نداره

  الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه

 36. سلام . خوبی داداش ؟ برای حمایت از حاج حسین همین از دستم بر اومد !! البته تا الآن ، اگه لازم بشه جونمو براش میزارم !!
  http://www.naghdnews.ir/userupload/uploads/1292821295.jpg

 37. نسترن

  اگه گفتیم تکه کلام حسین قدیانی چیه؟ فک کنید.فک کنید. آفرین.زرشکD:
  آقای قدیانی کارش ۲۰

 38. سلام!
  ای
  ول!
  خدا شما و حسین خان رو برا انقلاب نیگه داره.

 39. میـــــــخوامــــــــــت!

 40. مرتضی

  سلام
  میشه نظرتونو در رابطه با مطلب یکی از برادرا بدونم؟
  http://supershia.blogfa.com
  موفق باشید
  یاعلی مدد

 41. به نظر من شاید بهتر باشه بحث‌های درون گفتمانی به فضای عمومی کشیده نشه!

 42. بیت رهبری از کدوم طرفه؟!!!

  منتظرم

  پری ناز

  [لبخند][گل]

 43. صبا

  سلام و خدا قوت
  خیلی طرحتون قشنگه این دیگه نیاز به گفتن من نداره.راستش یکی از دوستانم که مثلا منتقد آقای قدیانی هستند به من گفتند که دوئل طرح زده و کلی به به چه چه!!حالا من که از احوالات این دوستمون خبر دارم.خیلی درد داره به خدا.ایشون تا دیروز داشتن می گقتن حزب اللهی ها همشون تک بعدی هستن و نمی دونم ال و بل و امروز شدن طرفدار منتقدین٬نه از این لحاظ که نقد کردن بلکه به خاطر مخالفتی که با آقای قدیانی دارن.حالا این وسط کی داره آب به آسیاب دشمن می ریزه؟!کی؟
  الهی بصیرت!

 44. ابراهیم حسامی

  سلام و خداقوت

 45. طلوع

  فقط مراقب باشید دست تون برای این نظام تاول نزند

 46. انیس

  با سلام
  ۱- خطاب به طرحیکه برای اقای قدیانی زدید

  قامت سرو تو ترسم، که کند فتنه به پای

  ای قیامت چه بلایی تو؟ که برپا شده ای

  ۲- خطاب به دوستانی نقادی را حق می دانند ولی حواسشان به دوشمنان قسم خورده مان نیست

  عمریســـت که از بگو مگو می ترسم

  از بغض نشسته در گلــــــو می ترسم

  آماده ی گفتنــــــم ولــــــی حق دارم

  ازپنجره های رو به رو می ترســـــم

 47. سلام

  زمان امیرالمومنین(ع) کسایی بودن که هی می گفتند انقدر شلوغ نکنید انقدر علی علی نکنید ترسشون هم ازحکومت اون موقع بود می ترسیدن آسیب ببینند اینا همونایی بودن که وقتی صفین شد گفتن ما با قرآن نمی جنگیم اما غافل از اینکه قرآن ناطق فرمانده اوناست در بین این جمع کسانی همچون عمار ابوذر مقداد سلمان جزو شخصیت های محبوب نبودن چون عمار روشنگر بود هر کجا شبهه ای مطرح می شد اشان خودشو میرسوند و جواب می داد چون ابوذر راستگو بود حق پذیر بود اهل زد وبند نبود حرف حق رو میزد اینا یاورای علی بودند کسایی که در مقابل کفر و ظلم کوتاه نمی اومدند در عین حال ولایت پذیر ترین افراد بودن اگه حضرت میگفت سکوت کسی نمی گفت چرا؟ اگه می گفت جنگ کسی نمی گفت چرا؟ اینا سر سپرده حضرت بودن
  حالا تواین وانفسا تواین فضای مجازی که هیچ قانونی وجود نداره عین جنگل می مونه اومدید به یکی که با تنها سلاحش یعنی قلمش داره می جنگه از قانون علی واولادش دفاع می کنه عیب می ذارین که چی بشه ؟ حواسمون باشه ما کمتر از اونا هستیم نقد خوبه اما تو خودمون در گوشی نه تو بوق و کرنا که صداش تا اون سر جبهه بره نقد خوبه به شرط اینکه تخریب نباشه اگه اون روز عمار وابوذر ومقداد وسلمان بودن امروز ما باید نقش این بزرگانو ایفا کنیم نه اینکه به هم بپریم بازم میگم اینجا جنگله قانون نداره حواسمون نباشه بیچاره میشیم
  از همه التماس دعا
  للحق

 48. حامي

  قص علی هذا

 49. ایمیل رو دارید یا بدم واسه اون کلام خصوصی تون بزرگوار

 50. شافی

  جالب بود

  نمیدونم همیشه خوندن پستهای قطعه ۲۶ یه احساس خوبی میده بهم و بعد یه اندوه…دقیقا حسی که با دیدن بعضی طرح های اینجا پیدا میکنم…..
  قرار نیست حرف های همه به دل ما بشینن…قرارم نیست همه کسایی که انتقاد میکنه رو به یه جوب زد…
  من به این بدجوری معتقدم: ما قال مهم تر از من قاله!
  البته به شرطی که به بر حق بودن خودت مطمئن باشی تا در مقام قیاس اونچه میشنوی با حق کم نیاری
  سلامت باشید و موفق
  بر حق و با حق

 51. وارث

  سلام آقا میثم محمد حسنی
  مدتیه که به شما سرنزده بودم. اون موقع که خداحافظی کردید برای داداش حسین نوشتم که ان شاءالله از اون عقب نشینی هایی باشه که طرف میره بعد با یه کامیون سلاح برمیگرده.
  طرحتون قشنگه ولی کاش نی ساندیس داداش حسین رو یه جایی تو دستش میذاشتی (که بکنه تو چشم ضدولایت فقیه.)

 52. آتش

  سلام.
  در رابطه با پانوشت شماره ۲عرض کنم که شما جه کار به کامنت ها و منبع آن ها دارید.انقدر انفعالی نباشید.اصل همان سخن آقاست و دیگر هیچ…
  التماس دعا رفیق

 53. مرتضی

  سلام آقا میثم یه چیز رو اول بگم که من از طرفدارای پرو پا قرص شما نه خود شما بلکه وبلاگتون هستم و اولین صفحه ای که تو مرورگر کامپیوتر بنده باز میشه وبلاگ شما یا داداش حسینه اینو گفتم که بدونی خودی هستم………
  اینکه از یه نفری نقد کنن معنیش این نیست که از کل رفتار و گفتار طرف بدشون میاد بلکه از بخش یا روندی از رفتار یا گفتار فردی نقد شده.که هر فردی ممکنه و یقینا دارای اشکالاتی در بخشی از روند گفتار یا رفتارش استو من وخودی ها هستیم که دلمان به قشر خودمان میسوزد که از خودی اشکالاتی را ببینیم که دشمنان شاد شوند و ما ناراحت و وقتی این نقد کارساز شود و تاثیر بگذارد دشمنان ناراحت شوند و من و شماها شاد.
  بنده با ادبیات شما خیلی موافقم که اکثرا یا حتی همیشه زبان تندتان نثار دشمنان انقلاب است. بنده خودم برای اولین بار برای داداش حسین نظر نوشتم که نمی دونم این قضاوتهایی که می کنین درسته یا نه و ازشون کمک خواستم که دلیلی برای قضاوتاشون بیارن تا ما هم روشن تر قضیه را ببینیم ولی ایشان با تندی محض پاسخشان را نثار بنده کردنند که انگار بنده دشمن انقلاب هستم یا حتی اجیر شدهی سبزها.ادبیات تند مخصوص دشمن است نه خودی ها به فرض مه نقد تندی هم کرده باشند خودتان می گوئید کاری نکنیم که در میدان دشمن بازی نکنیم پس با این جر و بحثای داخلی فقط دشمنه که لذت میبره…………….

 54. حسین

  سلام خدا قوت برادر
  شما به حرف هایی که زده می شود گوش نکنید شما فقط به حرف رهبر گوش جان فرا دهید و بس . هر که هرچه می خواهد بگوید.همان طور که آقا گفتاند رسا بگویید روشن بگویید مبین بگویید آنچه رو که می فهمید.
  باز هم تشکر می کنم از شما و به مخالفان شما می خواهم بگویم :
  و افسوس برای آن کسانی که به خیال خود می خواهند خدمت کنند و ضربه می زنند. تا کجا ابهام. مردم دارند همه چیز را می بیننند و می فهمند .

 55. مرصاد

  به مدد فتنه به نون نوایی رسیدین حالا طلب کار شدید
  آخه پسر جون تا قبل از فتنه تو و رفیقات کی می شناخت

 56. حق پرست

  این نادان در خیال شما نادان تر از او محبوب است

 57. ش.م.ش

  سلام
  مثل همیشه عالی بود. جای بسی تشکر دارد که شما لااقل به حرف حضرت آقا سکوت کردید و ولایت مدارییتان را تثبیت..متاسفانه بعد از صحبت های ایشان هنوز عده ای از توپی که دشمن در این زمینه بر زمین ما انداخته دست برنمیدارند و مدام هم می گویند مطیع امر رهبریم….التماس دعا

 58. Brooke29ASHLEY

  Some time ago, I did need to buy a house for my business but I didn’t earn enough cash and could not purchase something. Thank goodness my mate proposed to try to get the business loans from reliable creditors. So, I acted that and used to be happy with my term loan.

 59. منهاج

  سلام حاجی
  اصلا مارو یادتون هست
  در هرصورت خواستیم بعد از مدت اظهار ارادت کنیم
  یا علی مدد

 60. بای

  آخه این کجاش محبوبه ؟
  شاید هم اسمش محبوبه است

 61. نگین

  سلام ودم هزچی بسیجی ولایت مدار هنرمند ومتعهده گرم!!مثل بقیه کارهاتون!بی عیب ونقص وکامل وعالی!خداقوت وکوربشه چشم هرچی حسود وعنود!!!!!

 62. سعید از ل۲۷

  حسین قدیانی شما مثل همون گاو ۹ من شیرده است . یک کلام ختم کلام این آقا با رفتارش ، گفتارش ، و کردارش شعیه ی علی نیست ! مرید اهلبیت نیست ! اصلا مسلمون نیست . این آقا باید دهنشو آب بکشه بعد نام مقدس و دلربای مهدی زهرا رو نام ببره ، من سربازی بودم که تحت فرماندهی امیرانی چون همت، رضا دستواره ، کریمی ، حاج موحد دانش، حاج کاظم رستگار ، حاج محمد عبادیان ، زجاجی بودم که حسین قدیانی و اصلافش یه موی گندیده ی اون بزرگواران هم نمیشه ، و اینان قبل از اینکه نخبه فرماندهی جنگ باشند نخبه ادب و کمال بودند ، نخبه معرفت و نجابت بودند ، و شهادتشان هم بر اساس همان معرفت بود ، در عملیات والفجر مقدماتی بی سیم چی بودم در زمان درگیرشدن با عراقی ها یه بنده خدایی در حال تیر اندازی به سمت عراقی ها احساساتی شد شروع به فحش دادن به عراقیها کرد همین شهید موحد دانش توی اون درگیری شدید مورد مواخذه اش قرارداد که ای برادر چرا الفاظ زشت و ناسزا میگی ؟ اون بسیجی گفت حاجی اینا دشمن ما هستند ! و حاجی در پاسخ بهش گفت مسلمون که هستند ! حالا این حسین قدیانی شما با اجازه و مجوز کدام حکم و قانون به خلق خدا ناسزا میگه و تصاویر اشخاص مورد احترام رو به شکل مسخره آمیز به تصویر میکشه ؟ عزیزان من قبل از اقدام به هر کاری و اظهار نظری ابتدا ببینید رضایت خداوند متعال درش هست ؟ آیا با دستورات دینی ما همخوانی دارد ؟
  راه را گم نکنید . و همین الان استغفار کنید که خداوند رحمان و رحیم است.

 63. ناشناس

  اللهم العن جبت والطاغوت

 64. زهرا

  سلام
  وبلاگ قشنگ و بامحتوایی دارید با اجازتون شما را لینک کردم
  یه سری به من بزنید خوشحل میشم

 65. زهرا

  سلام
  خیلی قشنگ بود
  خدا شما رو واسه انقلاب نگه داره

 66. علی قدرتی

  این همه درآمد دولت به کجا می‌رود؟
  از لحاظ میزان ذخایر نفتی سومین کشور دنیا هستیم. در مورد گاز هم دومین کشور دنیا هستیم. ده درصد معادن دنیا (فلزات، سنگ های قیمتی و …) هم در ایران است. دولت این همه درآمد دارد و با این حال همیشه ناله می کند و از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند.
  مبلغی را کارت به کارت می‌کنید و ۵۰۰ الی ۹۰۰ تومان از حسابتان کم می‌شود. می‌خواهید ببینید در کارت بانکی چقدر پول دارید ۱۲۵ تومان از حسابتان کم می‌شود. حساب کنید در کل کشور چه درآمد بزرگی برای دولت ایجاد می‌کند.
  جمع هزینه های دریافت گذرنامه ۱۵۰ هزار تومان است. یک خانواده ۴ نفری باید ۶۰۰ هزار تومان بپردازد تا گذرنامه بگیرد و اگر بخواهد توسط پرواز هوایی از کشور خارج شود باید عوارض خروج هوایی که آن هم نفری ۱۵۰ هزار تومان است را بپردازد. یعنی برای چهار نفر مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان پرداخت می‌شود برای هیچ چیز.
  هزینه بیمه کردن اتومبیل سواری حدود یک میلیون تومان است. هزینه دریافت گواهینامه پایه یکم هم یک میلیون تومان است. کاپوتاژ کردن اتومبیل سواری (برای خروج از کشور) ۵۰۰ هزار تومان.
  درآمد جرایم رانندگی چقدر است؟ از یکی از سربازهایی که در چهارراه‌ها جریمه می‌کنند بپرسید که امروز چقدر جریمه نوشته. با کمال تعجب رقمی مثل ۱۲ میلیون تومان را خواهید شنید. ببینید در کل کشور چقدر می‌شود!
  با این حال، دولت پول ندارد و همیشه از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند و مرتباً بهای برق، گاز و آب را افزایش می‌دهد.
  قیمت بنزین و گازوئیل یکدفعه افزایش داده شد. قیمت بنزین در مدتی کوتاه از صد تومان به هزار تومان رسید. چقدر درآمد دولت افزایش یافت!
  به قبض آّب، برق، گاز یا تلفن دقت کنید. ببینید روی یک قبض چند نوع مالیات و عوارض نوشته شده! در مغازه‌ای که سه عدد یخچال دارد مبلغ قبض برق به یک میلیون تومان می‌رسد. اینها همان آب و برقی هستند که خمینی گفته بود مجانی خواهند شد.
  افراد خیر چقدر به دولت کمک می‌کنند و کارهای دولت را انجام می‌دهند؟ کمیته امداد چقدر درآمد دارد؟
  کسی که می‌خواهد خانه‌ای بسازد باید مبلغ گزافی مثلا ۱۰۰ میلیون تومان به شهرداری بپردازد. کسی که مغازه می‌سازد مبلغ بزرگ تری مثلا ۳۰۰ میلیون تومان باید بپردازد. خلافی هایی که از ساخت و سازهای بدون مجوز دریافت می‌شود، هزینه‌های انشعابات آب، برق و گاز، عوارض سالیانه مسکن، عوارض سالیانه خودرو، عوارض نصب تابلوهای تبلیغاتی …. مواظب باشید دود از کله تان بلند نشود.
  و همچنان دولت پول ندارد و مردم از منت کشیدن برای ماهی ۴۵ هزار تومان خلاصی ندارند.
  عوارضی که در اتوبان‌ها از سواری‌ها و کامیون‌ها دریافت می‌شود مانند چاپخانه‌ای است که شب و روز پول چاپ می‌کند. کامیونی که از تبریز به راه می‌افتد تا به تهران برسد ۶۰ هزار تومان عوارض می‌دهد. همین طور در مسیر اصفهان، بعد در مسیر شیراز، بعد بندر عباس، در مسیر برگشت هم همان مبالغ را دوباره پرداخت می‌کند و این همه بر قیمت جنسی که در کامیون حمل می‌شود افزوده می‌گردد. حتی در تنگه هرمز نیز از کشتی‌ها عوارض گرفته می‌شود.
  خودروسازان، ماشین‌های سواری را که به قیمت کم تر از ۱۰ میلیون تومان تمام می‌شود، به قیمت بالای ۳۰ میلیون تومان به مردم می‌فروشند. کامیون‌ها و تریلی‌ها را هم که خدا می‌داند.
  در اکثر خیابان‌ها پارکبان وجود دارد و هر پارکبان روزانه مبلغی حدود ۱۰۰ هزار تومان به دولت می‌پردازد. ببینید در کل کشور چقدر می‌شود.
  به هر پارک یا ترمینالی که با ماشین بروید باید ورودیه پرداخت کنید. همین طور است شهرک‌های نمایشگاهی.
  ارث نیز شامل مالیات می‌شود و در حدود ۳۰ درصد مبلغ ریالی ارث به دولت پرداخت می‌شود.
  با این وجود، دولت بی پول است و از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند و نان را گران می کند.
  کسی که برای موردی مثل چک برگشتی شکایت می‌کند باید به مبلغی مثلا پانصد هزار تومان تمبر باطل کند. هر چه مبلغ مورد شکایت بیشتر باشد مبلغ تمبرهای باطل شده نیز بیشتر می‌شود و مثلا باید به قدر پنج میلیون یا ده میلیون تومان تمبر باطل کند. بعد دادگاه تشکیل می‌شود و فرد محکوم را دولت جریمه می‌کند. یعنی هر دو طرف را دولت سرکیسه می‌کند اما خدا می‌داند که حقدار چه موقع به حقش خواهد رسید.
  گمرک چقدر درآمد دارد! یکی برای وارد کردن ماشین ۱۰۰ میلیون تومان هزینه گمرک پرداخت می کند. برای هر کالایی که وارد می‌شود درصدی باید پرداخت شود. چقدر واردات وجود دارد! چه رقم بزرگی می‌شود! سپس کالاهای فوق را وارد کننده به عمده فروش می فروشد و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌دهد. عمده فروش به خرده فروش می فروشد و ۹ درصد مالیات می‌دهد. خرده فروش به مصرف کننده می فروشد و ۹ درصد مالیات می‌دهد. چه اجناس خارجی و چه اجناس تولید داخل هر چند بار که دست به دست شوند برای هر بار ۹ درصد مالیات پرداخت می‌شود. تصور کنید که چه درآمد بزرگی برای دولت ایجاد می‌شود و این باعث می‌شود قیمت اجناس تا چند برابر افزایش یابد!
  لذا کارخانه‌ها مواد اولیه را به قیمت بسیار گرانی از شرکت‌های متعلق به سپاه پاسداران و رهبر تهیه می‌کنند (در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست این شرکت‌ها ذکر شده) و نیز مبلغ زیادی برای برق، گاز و آب (که بصورت تصاعدی محاسبه می‌شوند) می‌پردازند و عوارض جاده‌ای حمل و نقل کالا و مالیاتی که کارخانه می‌پردازد و بیمه ای که برای کارگران، خودروها و … پرداخت می‌شود سبب می‌شود که قیمت محصولی که تولید می‌کنند بسیار زیاد شود و به دنبالش میزان فروش کاهش می یابد و ناچار می‌شوند حقوق کمی به گارگرها بپردازند و تعداد کارگرها را به حداقل برسانند و یا واحدهای تولیدی را تعطیل کنند. بسیاری از مردم حداقل حقوق را دریافت می‌کنند اما شرکت‌های متعلق به سپاه پاسداران و رهبر موادی را که از معادن استخراج می‌شوند، بنزین، گازوئیل، تولیدات پتروشیمی، میل گرد، تیرآهن و … را به قیمت جهانی به مردم می‌فروشند اگرچه به قیمت بسیار پائینی تولید می‌شود.
  مردم ایران با بسته شدن راه های درآمد شان به ناچار سرمایه شان را به بانک‌ها منتقل می‌کنند تا از سود سپرده بانکی استفاده کنند که برای از بین بردن این درآمد نیز دولت مرتبا به بانک‌ها دستور می‌دهد که سود سپرده‌ها را کم کنند.
  از تمامی این ها که گفتیم بگذریم. در حرم امام رضا چندین محل جمع آوری نذورات وجود دارد. یکی چک می‌دهد، یکی گردن بندش را می‌دهد، یکی پول نقد می‌دهد، دیگری به حساب واریز می‌کند. خلاصه این که با درآمد شهر مشهد می‌توان یک مملکت را اداره کرد. من از یکی از جمع آوری کنندگان نذورات پرسیدم که این پول ها به کجا می‌روند؟ او جواب داد: “به اداره بهزیستی”.
  ولی می‌دانیم که بهزیستی همیشه با کمبود بودجه مواجه است و اگر افراد خیر کمک نکنند نمی‌تواند اموراتش را اداره کند!
  قم چقدر درآمد دارد؟ جمکران چقدر؟ شاه عبدالعظم چقدر؟ چندین هزار امامزاده وجود دارد، درآمدشان چقدر می‌شود؟ فکر می‌کنم از کله تان دود بلند شد.
  چقدر ملک در اختیار سازمان اوقاف است؟ درآمد حاصل از کرایه دادن این املاک چقدر است؟ سازمان اوقاف در سال ۱۳۸۵ بیش از ۷۴۰۰ ملک و بیش از ۵۸ میلیارد تومان درآمد داشت و حالا درآمدش بیشتر از ۴ برابر آن سال است.
  چقدر خمس و زکات جمع می‌شود؟ مال امام چطور؟ همه مردم ایران فطره می‌دهند، چقدر می‌شود؟ خلاصه اینکه اگر یک در میلیون از درآمدهای اماکن مذهبی به فقرا داده می‌شد، یک نفر فقیر در ایران پیدا نمی‌شد.
  این که مال مردم را پاک می‌کنند خیلی جالب است. می‌گوید ۱۰ میلیون تومان بده به من تا دارایی هایت پاک شوند. همه می‌دانند صحیح این است بگوید: “به کسانی که ظلم کرده ای حق شان را بده تا دارایی هایت پاک شوند”. این یعنی اینکه تمامی این تشکیلات به منظور دزدی کردن طراحی و ساخته شده‌اند.
  حال به اینجا می‌رسیم که این درآمدها به کجا می‌روند. واضح است که این همه سرمایه اگر در داخل کشور می‌ماند حالا ایران از آمریکا هم ثروتمندتر بود. پس به خارج از کشور می‌رود. به جیب کسانی که دنیا را اداره می‌کنند.
  چه کسانی دنیا را اداره می‌کنند؟
  زمانی بود که خانواده‌های سلطنتی اروپایی با روش‌های قدیمی دنیا را استعمار می‌کردند. متوجه شدند که نگهداری آن همه سرباز در کشورهای مختلف هزینه بسیار زیادی دارد و بهتر است بجای این کار، آنقدر در دولت‌ها و مجامع مذهبی دنیا نفوذ کنند که بتوانند آن‌ها را مدیریت کنند. سپس در مجامع مذهبی کشورهای مختلف (مثل حوزه علمیه قم) نفوذ و آنقدر تقویتشان کردند که مبلغین دینی توانستند تا دورترین روستاها و حتی جاهایی که دولتشان دسترسی نداشت بروند و دین ملت‌ها را منحرف کنند به شکلی که مردم بپذیرند که انسان‌های مقدسی وجود دارند که معصوم هستند و هرچه می‌گویند باید بدون چون و چرا پذیرفته شود. همچنین مبلغین دینی روی فرهنگ و آداب و رسوم مردم کار کردند تا آداب و رسوم نادرستی که رایج بود تثبیت و تقویت شود و مردم متوجه نشوند که آداب و رسوم باید آنگونه که علم می‌گوید تغییر کند وگرنه مانع پیشرفت کشور می‌شود. این کار سبب شد که بتوانند به راحتی استعمار کرده و بین ملت‌ها اختلاف ایجاد کنند و هر کس بخواهد که با استعمار مبارزه کند مجبور می‌شود به باورهای مردم حمله کند که متعاقبا فردی بی دین تلقی شده و مردم خودشان دمار از روزگارش در می‌آورند.
  بعد انقلاب ساختگی فرانسه را به راه انداختند و سپس شاه‌های اروپایی به ظاهر از قدرت کنار کشیدند و ادعا کردند که مقامی تشریفاتی هستند و در اداره مملکت نقشی ندارند. اما این دروغی بیش نیست و تمامی دولت‌های دنیا توسط خانواده‌های سلطنتی اروپایی و چند خانواده یهودی اداره می‌شوند چون آن‌ها قرن‌ها استعمار کرده و سرمایه غیر قابل تصوری اندوخته‌اند و برای تمامی امور دولت‌ها و تشکل‌های مذهبی دنیا برنامه ریزی و آن‌ها را مدیریت می‌کنند به شکلی که مردم باور کنند که برای حل کردن مشکلاتشان باید به امام زاده‌ها، مراجع تقلید، ملاها و هر جایی بغیر از علم و منطق مراجعه کنند و متوجه ارزش علم و منطق نباشند.
  هم اکنون دنیا توسط خانواده‌های سلطنتی اروپایی و تعدادی خانواده یهودی اداره می‌شود که بارزترین آن‌ها خانواده یهودی روچیلد (The House of Rothschild) در انگلستان و خانواده سلطنتی انگلستان است. ملکه انگلستان (الیزابت دوم) سه میلیون هکتار زمین در کشورهای مختلف دارد. شاید این گفته را شنیده باشید: “در زمین‌های متعلق به انگلستان آفتاب غروب نمی‌کند”.
  این خانواده ها از ۱۰۰ سال پیش برای همه چیز برنامه ریزی کرده‌اند و تمامی حکومت‌های دنیا به آن ها تعلق دارند. دولت‌ها ملت‌ها را چپاول می‌کنند و به آن‌ها می‌فرستند. بانک‌های سوئیس را هم ایجاد کرده‌اند که آشکار نمی‌کنند که چه سرمایه‌هایی را در آنجا تلنبار می‌کنند.
  چطور این سرمایه‌ها از کشور خارج می‌شوند؟
  در پاییز سال ۱۳۸۷ رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه از ورود هجده و نیم میلیارد دلار ارز توسط یک کانتینر به این کشور خبر داد و گفت این پول را در شرایط بحران اقتصادی خداوند برای ملت ترکیه فرستاده‌ است. موارد مشابهی نیز رخ داده که کانتینر حاوی شمش‌های طلا در مرز بازرگان کشف شده اما همان شب شمش‌های طلا را با شمش‌های برنجی تعویض کرده و گفتند که اشتباه شده و طلا نبود. یعنی سرمایه‌های کشور مرتبا به خارج فرستاده می‌شوند و گاها یکی از پارتی‌ها لو می‌رود.
  یکی از نمایندگان در جلسه علنی مجلس، در مورد وجود ۶۰ بندر غیرقانونی متعلق به سپاه پاسداران دست به افشاگری زد.
  شرکت‌های سپاه پاسداران و رهبر:
  درآمد سپاه پاسداران در «عرصه‌های قانونی اقتصاد» تا ۱۲ میلیارد دلار در سال می‌رسد. در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست شرکت‌های سپاه ذکر شده.
  در سال ۱۳۸۴، خامنه ای به احمدی نژاد فرمان داد طی پنج سال، سالانه %۲۰ از سهم دولت در اقتصاد کاسته شود. وی در این فرمان خواهان خصوصی سازی بخش عمده ای از اقتصاد شد. سپس کارخانجات، معادن و شرکت‌های دولتی به قیمتی کمتر از یک دهم ارزش واقعی‌شان به سپاه پاسداران فروخته شدند و این روند همچنان ادامه دارد. پر واضح است که اگر سپاه تنها در «عرصه‌های قانونی اقتصاد» فعالیت داشت، نمی‌توانست چنین سرمایه‌ای جمع کند و این شرکت‌ها را بخرد. در کشوری که سربازان گمنام امام زمان همه چیزش را زیر نظر دارند، شما می‌بینید که مثلا انواع مواد مخدر بطور گسترده‌ای توزیع می‌شود. این یعنی اینکه سربازان گمنام امام زمان نیز جزئی از شبکه ورود و توزیع مواد مخدر هستند.
  سپاه پاسداران با وجود این همه درآمد، بخش بزرگی از بودجه نظامی کشور را نیز از دولت می‌گیرد و به جای کمک کردن به بودجه کشور، هر سال به عناوین مختلفی مبالغ هنگفتی از دولت دریافت می‌کند.
  بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی خارج از سیستم دولتی و تحت کنترل رهبر اداره می‌شوند و بخش بزرگی از اقتصاد ایران را در اختیار دارند. در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست شرکت‌های تحت کنترل رهبر ذکر شده.
  تشکیلات فوق با عنوان حمایت از مستضعفین در اختیار رهبر قرار گرفته‌اند، اما هیچ سودی برای مستضعفین ندارند و رهبر مرتبا قیمت محصولاتش را افزایش می‌دهد. موادی که از معادن استخراج می‌شوند، بنزین، گازوئیل، تولیدات پتروشیمی، میل گرد، تیرآهن و … توسط سپاه پاسداران و نهادهای تحت نظر رهبری به قیمت جهانی به مردم فروخته می‌شوند اگرچه به قیمت بسیار پائینی تولید می‌شوند.
  چگونه دنیا را چپاول می‌کنند:
  روشی که برای اداره تمامی دنیا استفاده می‌شود این است که دولت‌ها با افزایش مالیات‌ها، عوارض، قبوض و … ملت ها را چپاول می‌کنند و سرمایه‌ها را به خانواده‌های یهودی مذکور می‌فرستند و روز به روز راه‌های درآمد برای مردم بسته می‌شود. این وضع در اروپا حتی شدیدتر از ایران است و اروپایی‌ها ۷۰ درصد درآمدشان را مالیات می‌دهند. برای نگه داشتن ماشین در پارکینگ خانه شان باید مالیات بدهند. اگر اتومبیلی بخرند باید به اندازه قیمت آن مالیات بپردازند و …
  جالب این است که برای کشورهای اروپایی برنامه ریاضت اقتصادی هم تدوین می‌کنند تا دولت‌ها مردم را بیشتر از این هم چپاول کنند. برای ما هم برنامه اقتصاد مقاومتی را می‌نویسند. هر دو برنامه توسط یک نفر طراحی شده.
  برای اینکه دولت‌های دنیا بتوانند خفقان ایجاد کنند و مردم دنیا جرات اعتراض به دولت‌ها را نداشته باشند، بطور مداوم جنگ و وحشت در دنیا تولید می‌کنند. زمانی جنگ سرد را بین آمریکا و شوروی سابق تولید کرده بودند. سران حکومت شوروی اعضای فراماسونری بودند. بعد از جنگ سرد هم نوبت آن رسید که از مسلمانان برای ایجاد رعب، وحشت و ترور استفاده کنند. طالبان، القاعده، داعش، حکومت جمهوری اسلامی ایران و … همگی تولید شده اند تا عامل ایجاد وحشت و ترس باشند و جنگ بین اسرائیل و حماس نیز در همین راستا است. رسانه‌های آمریکایی مشغول تولید رعب و وحشت از ما هستند. رسانه‌های ما هم آمریکا را به اهریمن تبدیل کرده‌اند.
  تعدادی خانواده یهودی در زمان حکومت عثمانی مسلمان شدند تا بتوانند در حکومت و مجامع مذهبی نفوذ کرده و در جهت براندازی امپراطوری عثمانی و ترویج افکار خرافی تلاش کنند. هم اکنون نواده‌های آن‌ها در تمامی کشورهای اسلامی شریان‌های اقتصادی را در دست دارند و دولت‌های اسلامی کاملا تحت کنترل این یهودی‌ها هستند. دولت‌های اسلامی را وادار می‌کنند تا در جهت ترویج افکار خرافی، تحریک مسلمانان بر علیه دنیا و تولید تروریست سرمایه گذاری های کلانی بکنند.
  شما ملاحظه می کنید دولت ایران ادعا می کند که دچار کمبود بودجه است. اما عاشورا که می‌رسد پلاکاردهای پلاستیکی بزرگی که با هزینه بسیار زیادی چاپ شده‌اند در سرتاسر خیابان‌های تمامی شهرهای ایران نصب می‌شود.
  اگر به سخنان خامنه‌ای دقت کنید متوجه می‌شوید که همیشه از جنگ، دشمن، مکر، حیله و استکبار جهانی سخن می گوید. در حالیکه درست این است بگوید که تا حالا هرچه شده را فراموش کنید و بیائید در صلح زندگی کنیم. اسلام دین رحمت است.
  مردم در سختی زندگی می‌کنند اما هنگامی که جذب سپاه، بسیج و سایر ارگانهای اسلامی می‌شوند منافع بسیاری نصیب‌شان می‌شود. در حقیقت دارایی‌های مردم به خائن‌ها داده می‌شود تا از نظام دفاع کنند. آنچه که این افراد دریافت می‌کنند مانند زهری است که به تدریج به حلقوم خانواده‌شان می‌ریزند.
  مردم تمامی کشورهای دنیا به سختی پول در می‌آورند اما وقتی که جذب گروه‌های اسلامی می‌شوند کمک‌های فراوانی دریافت می‌کنند. در حقیقت این خانواده‌های یهودی که دنیا را اداره می‌کنند، تلاش می‌کنند تا کل دنیا را مسلمان کنند.
  چرا تمامی دنیا را مسلمان می‌کنند؟
  جواب را مرحوم حسین پناهی داده:
  «اینکه شما در خانه چه برنامه‌‌اى می‌‌بینید به ما مربوط است، اینکه در خیابان چه می‌‌پوشید به ما مربوط است، آنچه می‌نوشید و آنچه می‌‌گوئید به ما مربوط است!
  با چه کسى بیرون می‌روید به‌ ما مربوط است،
  چه دینی دارید و چگونه آرایش می‌کنید به ما مربوط است؛
  اما …
  امنیت، قدرت خرید، کیفیت تحصیل، آینده فرزندان‌تان، تفریح جوانان‌تان، امنیت راه‌ها، مشکل مسکن و بقیه موارد:
  به ما مربوط نیست»
  یعنی در هر کشوری که حکومتش اسلامی می‌شود دولت مجوز پیدا می‌کند که در همه چیز مردم دخالت کند اما خودش در مقابل هیچ چیزی پاسخگو نباشد. دلیل دیگر اینکه مسلمانان دستورات امام یا مرجع تقلید را دستورات خدا می‌دانند و بدون چون و چرا قبول می‌کنند. کسی که از بمب انتحاری استفاده می‌کند باور کرده که بلافاصله به بهشت خواهد رفت و با حوری‌ها سکس خواهد کرد. این باور توسط امام یا مرجع تقلید تولید شده. هنگامی که دنیا متوجه خیانت‌های یهودی‌ها شود و به مقابله برخیزد، یهودی‌ها از مسلمانان برای سرکوب کردن دشمنان شان استفاده خواهند کرد.
  اینکه صنایع بنیادی و بخش عمده‌ای از اقتصاد کشوری در اختیار سپاه و نهادهای تحت کنترل رهبری قرار دارد و محصولاتشان را به چندین برابر قیمت تولید می‌فروشند و از سود حاصله سهمی به رهبر و افرادی که در حفظ نظام موثرند پرداخت می‌شود و مابقی به جیب گردانندگان دنیا می‌رود تنها در حکومت اسلامی ممکن است.
  اینکه همه چیز را می‌دزدند و راه‌های پیشرفت مردم بقدری تنگ شده که جوان‌ها از ناامیدی به اعتیاد روی می‌آورند تنها در حکومت اسلامی ممکن است.
  چگونه گروه‌هایی مثل طالبان و داعش را تولید می‌کنند
  در تمامی کشورهای دنیا مردم در سختی زندگی می‌کنند اما وقتی که جذب گروه‌های اسلامی می‌شوند منافع بسیاری نصیب شان می‌شود و به این نتیجه می‌رسند که در راه درستی قدم گذاشته‌اند. در ادامه این روند، مردم را از گروه‌های اسلامی به تدریج به گروه‌هایی مثل داعش و طالبان جذب می‌کنند. در گروه‌های تروریستی حقوق زیادی مثل ۱۰ هزار دلار در ماه دریافت می‌کنند.
  برای پیروان هر فرقه و مذهب اسلامی خرافاتی متفاوت از دیگر فرقه‌ها ترویج می‌شود تا همیشه با هم اختلاف و درگیری داشته باشند و گروه‌های تروریستی انگیزه‌های پرقدرتی برای جنگ با سایر مسلمانان پیدا کنند.
  تولید خرافات
  در طول تاریخ، تولید خرافات، همیشه پر درآمدترین شغل بوده. این درآمد باعث شده که پیغمبر را معصوم کنند، ۱۲ تا امام تولید کنند، آن‌ها را هم معصوم کنند، مراجع تقلید و رساله تولید کنند، هزاران امام زاده بسازند، ولی فقیه تولید کنند، برای دنیا منجی بسازند و …
  شما در قران حتی یک کلمه در مورد این‌ها نمی‌توانید پیدا کنید. خدا با هیچ کس رودروایسی ندارد و اگر پیامبر یا کس دیگری معصوم بود در قران ذکر می‌شد. همچنین اگر امامی وجود داشت نامش گفته می‌شد. در قران گفته شده که از ولی تان پیروی کنید و با استناد به آن تفسیر می‌کنند که پیامبر، امامان و رهبر مسلمانان معصوم هستند. این گفته مثل این است که به کودک گفته می‌شود که به حرف پدرش گوش کند یا به مردم گفته می‌شود که از مسئولین پیروی کنند. این به معنی معصوم بودن پدر یا مسئول کشور نیست.
  پیامبر ۱۳ زن رسمی داشت. موقت‌ها را خدا می‌داند. در ۵۴ سالگی با عایشه ۹ ساله ازدواج کرد. در آیه ۵۰ سوره احزاب هم به پیامبر اجازه داده شده که هر زن مومنی را که بخواهد، بدون پرداخت مهریه برایش حلال شود. امام‌ها هم هر کدام شان بطور متوسط ۵۰ زن داشتند. نکته اینجاست که آدم معصوم از عهده یک زن به سختی بر می‌آید. پنجاه تا زن و عصمت چطور یکجا جمع می‌شوند؟
  در آیه سوم سوره مائده ذکر شده که امروز دین تان را کامل کردم. یعنی تمامی مسائل دینی در قران بیان شده. از این آیه می‌توان فهمید که بغیر از قران و پیامبر، هر چیز دیگری که بنام دین تولید شده فقط برای این بوده که دزدها بیشتر دزدی کنند.
  استدلال می‌کنند که باید کسی باشد که راه را نشان دهد. در پاسخ باید گفت که این جهان محل امتحان است. هر کسی باید قران و هر آنچه را که لازم است مطالعه کند و بر اساس تصمیمی که در برابر مشکلات گرفته می‌شود ارزش افراد مشخص می‌شود. اگر کسی باشد که همه چیز را از خدا بپرسد و به مردم بگوید مثل این است که معلم یک نفر را آورده تا در جلسه امتحان به شاگردها تقلب برساند.
  امروزه سکان کشتی تولید خرافات به دست یهودی‌ها افتاده و میلیون‌ها صفحه تفسیر نوشته شده تا ثابت کنند که امام‌ها معصوم بودند. برای سنی‌ها هم برعکس این تفاسیر را می‌بافند تا همیشه جنگ و اختلاف بین شیعه و سنی حاکم باشد.
  تاکید قران
  در قران تاکید اصلی بر بزرگداشت خداوند می‌باشد. جمله “لا اله الا الله” هم چندین بار ذکر شده. این یعنی اینکه حق نداریم امام حسین یا امام رضا یا هر کس دیگری را اینقدر بزرگ کنیم. فقط خدا را می توان این طور بزرگ کرد. حتی صلوات فرستادن هم عملی مغایر با این تاکیدهای قران است و صحیح این است که بجای صلوات، جمله “هیچ الهی جز خدا وجود ندارد” گفته شود. کلمه الله ۲۶۹۹ بار و کلمه محمد تنها ۵ بار در قران ذکر شده. اما در این مورد نیز روی فرهنگ ما کار کرده‌اند و جمله “لا اله الا الله” را در موقع عصبانی شدن می‌گوئیم. انگار که جمله نامطلوبی است. اصلا هم از خدا خجالت نمی‌کشیم. علتش این است که مشرک هستیم.
  دروغ می‌گوئیم، خیانت می‌کنیم، دزدی می‌کنیم، قوانین را رعایت نمی‌کنیم، تهمت می‌زنیم و هر کاری که دلمان خواست می‌کنیم. توجیه مان هم این است: «اینجا ایران است نه اروپا. اینجا اگر درستکار باشم کلاهم پس معرکه است.»
  ولی این توجیه صحیحی نیست. این کارها را می‌کنیم چون مشرک هستیم. اگر به خدا ایمان داشتیم به این آسانی حقوق انسان‌ها را ضایع نمی‌کردیم.
  این یک برنامه ریزی است که امام حسین یا امام رضا را این طور بزرگ و معصوم کرده‌اند تا راه باز شود برای معصوم کردن مرجع تقلید و ولی فقیه و در آخر نتیجه این می‌شود که هرچه مرجع تقلید یا ولی فقیه می‌گوید سخن خداست و مردم نباید در مورد دستورات مراجع تقلید یا ولی فقیه فکر کنند بلکه باید بدون چون و چرا اطاعت کنند.
  همچنین صنایع بنیادی و بخش عمده‌ای از اقتصاد کشور را در اختیار ولی فقیه قرار می‌دهند و هیچ کس متوجه نمی‌شود که از این طریق کشور را چپاول می‌کنند چون همه باور کرده‌اند که ولی فقیه (که کلمه امام را هم به ابتدای نامش افزوده‌اند) فردی ملکوتی و معصوم است.
  مرتبا تبلیغ می‌کنند که فلان افراد بیمار از امام رضا شفا گرفتند. اما اگر به آمار نگاه کنیم می‌بینیم که تاثیر امام رضا بر کشورمان این است که بیشترین موارد ابتلا به سرطان دنیا در ایران رخ می‌دهد و ایران از لحاظ میزان بروز بسیاری از بیماری‌های جسمی و روانی در صدر دنیا قرار دارد. اگر تنها یک مورد بیماری مثلا قطع نخاع توسط آزمایشات و تصویر برداری پزشکی تائید می‌شد و پس از رفتن به حرم امام رضا توسط آزمایشات و تصویر برداری پزشکی تائید می‌شد که فرد مذکور شفا یافته، در کتب پزشکی جهان توصیه می‌شد که برای درمان آن بیماری از حرم امام رضا استفاده شود.
  آداب و رسومی که سبب عقب ماندگی فکری می‌شود
  ما را به این باور رسانده‌اند که نوحه خواندن، سینه زنی، عزاداری، گذاشتن قران بر روی سر، بوسیدن قران، ذکر خواندن و تقلید از مراجع تقلید سبب قرب به خدا می‌شود. اما این ها همان کارهایی هستند که خدا در موردشان چندین بار گفته : “افلا یعقلون؟” آیا شما تعقل نمی‌کنید؟ این قران را فرستادم که بخوانید و بیاندیشید. نه اینکه خرافات تولید کنید و منحرف شوید.
  قرب به خدا از طریق خدمت به خلق خدا حاصل می‌شود. کسی که ده ها سال از عمرش را صرف تحصیل علم کرده و سال‌ها تحقیق می‌کند تا نتیجه‌اش سبب باز شدن گرهی از گره‌های انسان‌ها شود در مسیر تقرب به خدا قرار دارد چون سبب حرکت جهان در مسیری که خدا تعیین کرده می‌شود.
  افراد متدین هم همین افراد هستند و زمانی کشور در مسیر اصلاح و شکوفایی حرکت خواهد کرد که مسئولین کشور از میان این افراد انتخاب شوند و مردم بدانند که ارزش در کسب علم و خدمت به انسان‌ها برای رضای خدا نهفته است و اعمالی مانند نوحه خواندن، سینه زنی، عزاداری و … برای منحرف کردن مردم و جلوگیری از پیشرفت کشور طراحی شده‌اند.
  در جاده تصادف می‌کنید، بعد در وسط بیابان، توسط موبایل اطلاع می‌دهید تا به کمکتان بیایند. کسانی که سال‌ها تحقیق کردند، سختی کشیدند و تکنولوژی ساخت موبایل را پیدا کردند اهالی بهشت هستند نه آنهایی که برای امام حسین اشک می‌ریزند.
  در مقوله سکس به چه دامی افتاده‌ایم؟
  در قران آیه ازدواج موقت وجود دارد و در زمان پیامبر آزادی جنسی زیادی وجود داشت. اما بیشتر از یک قرن روی فرهنگ ما کرده و این باور را ایجاد کرده‌اند که هر نوع سکس به غیر از ازدواج دائم به شدت محکوم است و هر کس روسپی گری یا ازدواج موقت بکند در نظر ما فردی مستحق اعدام است.
  پسرها در حوالی ۱۵ سالگی و دختر ها در ۱۳ سالگی بالغ می‌شوند و می‌دانیم در جوانیکه تازه بالغ شده قویترین نیاز، نیاز روحی ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف و نیاز به سکس است.
  جامعه ما می‌گوید که جوانان باید حداقل ۱۰ سال از ارتباط با جنس مخالف و سکس محروم بمانند تا ازدواج دائم بکنند. این یعنی این که جوانان آنقدر فشار روانی تحمل کنند که دیوانه شوند. شما دیده اید که خیلی از جوان‌ها در مقطع راهنمایی یا دبیرستان دچار افت تحصیلی می‌شوند. این یک برنامه ریزی فرهنگی است تا فشار روانی شدیدی به جوانان وارد شود و قادر نباشند به علم و صنعت و پیشرفت فکر کنند و یا خیلی زود ازدواج کنند و هنگامی که آماده نیستند تشکیل خانواده بدهند و فشار اقتصادی سبب شود که قادر نباشند به علم و صنعت و پیشرفت فکر کنند.
  همیشه افرادی در جامعه وجود دارند که به دلایل مختلفی نمی‌توانند ازدواج دائم بکنند و اگر ازدواج موقت و روسپی خانه نباشد مشکلات متعاقب گریبانگیر کشور می‌شود. متاسفانه تلاش می‌کنند تا این برنامه را در تمامی دنیا اجرا کنند و رفته رفته در کشورهای مختلف دنیا از فعالیت روسپی خانه‌ها ممانعت به عمل می‌آید.
  مشکل دوم این است که محرومیت دراز مدت از سکس باعث می شود که جوان ها خود ارضایی کنند (جلق بزنند). این کار اغلب با عجله و ترس از آمدن پدر و مادر انجام می شود. عجله و فشار زیادی که با دست به آلت وارد می شود موجب می شود که انزال زود هنگام اتفاق بیافتد و بدین علت درصد زیادی از مردان ایرانی به انزال زودرس مبتلا هستند.
  یهودی‌ها روی تمامی اعتقادات و آداب و رسوم ما کار کرده‌اند و می‌کنند. در تمامی دنیا پذیرفته‌اند که آنچه را که زن و شوهر بعد از ازدواج اندوخته‌اند، متعلق به هردوشان است. ما هم هنگام ازدواج مهریه چند صد سکه‌ای تعیین می‌کنیم و متوجه نیستیم که با وجود این مقدار طلبکاری، ممکن نیست که دو نفر بتوانند با محبت و عشق زندگی کنند.
  بکارت دختر را خیلی با ارزش می‌دانیم و اگر دختری بکارتش را از دست بدهد ارزش اجتماعیش از یک موش هم کمتر می‌شود. متوجه نیستیم که هنگام ازدواج باید دنبال مغز سالم بگردیم نه بکارت سالم.
  بکارت را بهانه کرده‌ایم و به دخترهایمان اجازه نمی‌دهیم وارد اجتماع شوند و شخصیت شان رشد کند. در زندان‌هایی بنام خانه محبوس هستند و در نتیجه کوتاه فکر و خودخواه به بار می‌آیند. از زمان کودکی به آن ها تلقین می‌کنیم که پسرها را مانند گرگ بدانند. گرگی که هر لحظه در کمین نشسته تا به آلت تناسلی دختر حمله کند و آسیب بسیار بزرگی وارد نماید.
  زندگی مشترک تشکیل می‌دهیم با فردی که اجازه نداشته وارد اجتماع شود و شخصیتش رشد کند. مهریه چند صد سکه‌ای هم بدهکار می‌شویم. اسمش زندگی مشترک است اما ۸۰ درصد بار زندگی به دوش مرد و ۲۰ درصد به دوش زن می‌افند. مرد صبح تا شب کار می‌کند، خرید می‌کند و … نتیجه‌اش هم این می‌شود که زن از مرد ناراضی است و مرد خانه همیشه آدم بده است.
  در کشورهای پیشرفته روش های پیشگیری از آبستنی را در مدارس آموزش می دهند. علم روانشناسی می گوید که نوجوان‌ها دوست دارند که با تعداد زیادی از افراد جنس مخالف دوست شوند و رابطه جنسی داشته باشند. این یک مرحله از رشد روانی است. در این مرحله با افراد مختلف که هر کدام شخصیت متفاوتی دارند ارتباط برقرار می‌شود. فرد پیدا می کند که با چه فردی سازگار است و چه شخصیتی برایش مناسب است تا ازدواج کند. همچنین پیدا می کند که چه تغییراتی باید در شخصیت خودش ایجاد کند تا بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند.
  اگر این مرحله به درستی سپری شود بعد از بیست سالگی تغییری در شخصیت ایجاد می شود و از این به بعد دوست دارد که فقط با یک نفر از جنس مخالف ارتباط عاطفی داشته باشد. آن وقت با تجاربی که کسب کرده فرد مناسب برای خودش را می یابد و مدتی با او زندگی می کند و اگر انتخابش صحیح بود ازدواج می کند. این طوری یک خانواده سالم ایجاد می شود.
  اما در کشور ما جوانها اجازه ندارند که این مرحله از رشد روانی را طی کنند. نتیجه این می شود که بدون آگاهی و بدون شناخت شخصیت طرف مقابل ازدواج می کنند و بعد از چند ماه زندگی مشترک متوجه می‌شوند که اختلافات فکری زیادی در بین شان وجود دارد و تا آخر عمر به روش بسوز و بساز زندگی مشترک را ادامه می‌دهند.
  چگونه دولت‌ها را اداره می‌کنند؟
  خانواده های یهودی مذکور، تمامی کشورهای دنیا را به این شکل اداره می‌کنند که در کشورهای مختلف تشکل‌هایی مثل حسینیه، هیئت عزاداران اباعبدالله الحسین، فراماسونری، کابالیسم، شیطان پرستی و … را تولید می‌کنند. در این تشکل‌ها تعدادی جاسوس را به عنوان نماینده خدا معرفی می‌کنند که دائما در تماس با خدا یا امام زمان هستند و گفته‌های خدا را به مردم می‌رسانند. تعدادی افراد عوام، ضعیف و فاقد قدرت استدلال پیدا می‌شوند که این گفته‌ها را قبول می‌کنند و کاملا مرید آن جاسوس‌ها می‌شوند. مقامات اجرایی کشورها (وزرا، رئیس جمهور و روسای ادارات) از میان این افراد عوام انتخاب می‌شوند. بعد جاسوس‌ها برنامه‌های مد نظرشان را به عنوان دستورات خدا به مقامات اجرایی می‌گویند تا کشور را با دستورات فوق اداره کنند.
  نمونه بازر این نوع مدیریت، آقای احمدی نژاد است که در کابینه اش یک صندلی خالی و متعلق به امام زمان بود. احمدی نژاد گفته بود: “امام زمان هر روز می‌آید و به کارهای دولت نظارت می‌کند و کشور را در مقابل دشمنان محافظت می‌کند”.
  امام زمان مرتبا از احمدی نژاد می‌خواست که یارانه پرداختی به نان، آب، برق، گاز و … قطع شود، قیمت بنزین، گازوئیل، فلزات، محصولات پروشیمی و … افزایش یابد و به قیمت جهانی برسد. مالیات‌ها، عوارض و هرآنچه که از مردم گرفته می‌شود افزایش یابد تا بودجه دولت افزایش یابد، به نفت وابسته نباشد و مملکت پیشرفت کند. احمدی نژاد مطابق برنامه‌های امام زمان عمل کرد، روحانی هم همان مسیر را ادامه می‌دهد غافل از اینکه این سرمایه‌ها به بانک‌های سوئیس منتقل می‌شوند و در دست دولت نمی‌مانند.
  به جرج واشنگتن (نخستین رئیس جمهور آمریکا. او فردی فراماسون بود) گفته بودند که واشنگتن شهر خداست و خدا در این شهر فرود خواهد آمد. جورج واشنگتن را هم پیامبر خدا کرده بودند. همانطور که احمدی نژاد را یکی از ۳۱۳ نفر اصحاب امام زمان کردند.
  مسئولین رده بالای کشور آمریکا در سازمان فراماسونری انتخاب می‌شوند. مجسمه‌ها و نمادهای فراماسونری در کاخ سفید و بسیاری از میادین واشنگتن ساخته شده و حتی روی دلار چاپ شده‌اند تا در ذهن افراد فراماسون جنبه مقدس پیدا کنند. بدین شکل به برنامه هایشان جنبه مقدس و الهی می‌دهند تا افراد عوامی که از فراماسونری به قدرت می‌رسند تصور کنند که افراد برگزیده خدا هستند و بدون چون و چرا برنامه‌های خدا را که توسط سازمان فراماسونری در اختیارشان قرار می‌گیرد اجرا کنند.
  در ایران نیز برنامه مشابهی انجام می‌شود و افراد عوامی که به قدرت می‌رسند تصور می‌کنند که افراد برگزیده خدا هستند و بدون چون و چرا برنامه‌هایی که به اسم خدا و امام زمان دیکته می‌شود را اجرا می‌کنند.
  شما می‌بینید که مطهری، شریعتی، طالقانی، مفتح و سایر افراد سیاسی که فهم و شعور داشتند را به شکل مرموزی کشتند چون می‌دانستند که نمی‌توانند سهمی به آن‌ها بپردازند و کشور را چپاول کنند.
  پر واضح است که کشور ثروتمندی مانند ایران، اگر توسط ملاها و این افراد عوام که هیچ اطلاعی از علوم سیاست، اقتصاد، مدیریت و … ندارند اداره می‌شد، در عرض یک روز حکومت را از دستشان می‌گرفتند. این ها ثروتمند ترین کشور دنیا را به فلاکت کشیده‌اند و نمی‌فهمند که این برنامه‌های اقتصادی در جهت تخریب اقتصاد کشور طراحی شده و به این‌ها دیکته می‌شود. این ها ظاهر حکومت هستند. در واقع حکومت توسط خانواده‌های یهودی مذکور اداره می‌شود.
  گروه‌های جاهل و کج اندیشی مانند داعش یا طالبان اگر حمایت کننده نداشته باشند و راه و روش را به آن‌ها نشان ندهند، خود به خود از بین می روند. اما ملاحظه می کنید که این گروه‌ها به سرعت پیشرفت می‌کنند.
  اگر در گوگل کلمات دلار و ۱۱ سپتامبر را به زبان انگلیسی وارد کرده و دکمه جستجو را بزنید تصاویر دلارهای تا شده را نشان می‌دهد که روی اسکناس ۵ دلاری نقاشی برج دوقلو، روی ۲۰ دلاری نقاشی آتش گرفتن برج دوقلو و روی ۵۰ دلاری نقاشی فرو ریختن برج دوقلو چاپ شده. یعنی قبل از چاپ شدن دلار، نقشه ۱۱ سپتامبر را کشیده بودند چون می‌دانستند زمانی خواهد رسید که در آمریکا بیلیونرهای جدیدی ظهور خواهند کرد که موی دماغ این خانواده‌های یهودی خواهند شد. برنامه این بود که آن بیلیونرها توسط مسلمان‌ها کشته شوند.
  لازم است متذکر شوم که هر نهضت، انقلاب، جنگ و رکودی که در جهان رخ می‌دهد توسط این خانواده‌های یهودی طراحی و تولید شده. مثلا برای شروع انقلاب اسلامی، ابتدا از طریق سازمان ملل متحد به شاه فشار آوردند که شکنجه زندانی‌های سیاسی را متوقف کند. بعد کارتر (رئیس جمهور آمریکا) دست در دست فرح و شاه دست در دست همسر کارتر، رفتند و بر سر میزی نشستند که رویش لیوان مشروب بود. این را از تلویزیون ایران پخش کردند و جرقه انقلاب را زدند. بعد از آن هم هیچ کس خمینی را نمی‌شناخت. مردم در طول روز به تظاهرات می‌رفتند و شب به رادیو بی بی سی انگلستان گوش می‌دادند. شاه هم روی بی بی سی پارازیت پخش می‌کرد. خمینی را بی بی سی به مردم شناساند و مرتبا پیام‌های خمینی را به مردم می‌رساند و می‌گفت که فلان روز، مردم فلان شهر تظاهرات کنند. یعنی انقلاب اسلامی نتیجه عمل بی بی سی بود.
  بعد از انقلاب هم فرماندهان ارتش و عده زیادی را اعدام کردند. برنامه این بود که فرماندهان ارتش اعدام شوند تا صدام جرات پیدا کرده و به ایران حمله کند. پیامبر پس از فتح مکه، مشرکین و دشمنانش را بخشید. صحیح این بود که خمینی هم بعد از پیروزی انقلاب، فرمان عفو عمومی می‌داد.
  بعد از آن هم عراق به ایران حمله کرد. بعد از شش ماه صدام متوجه شد که اشتباه بزرگی مرتکب شده و چندین کشور واسطه شدند تا غرامت ایران را بپردازند و جنگ خاتمه پیدا کند اما ایران راضی به صلح نشد و این در حالی بود که تمامی دنیا از صدام حمایت می‌کردند. می‌گویند خمینی راضی به صلح نمی‌شد چون خاک کشورمان در دست عراق بود اما این گفته صحیح نیست چون هنگامی که او به صلح راضی شد نیز مقدار زیادی از خاک کشورمان در دست عراق بود. هنگامی که آمریکا به عراق حمله کرد صدام خاک ایران را پس داد.
  خوی کینه توزی شدید خمینی باعث شده بود که به عنوان رهبر انقلاب انتخاب شود. برنامه گردانندگان دنیا این بود که جنگ ایران و عراق آنقدر ادامه پیدا کند که اقتصاد ایران به شدت تخریب شود و این امر را خمینی برایشان انجام داد. ایران به وضعیتی رسید که اگر جنگ چند ماهی بیشتر ادامه می‌یافت عراق کل ایران را می‌گرفت اما برنامه این نبود که عراق، ایران را فتح کند و آتش بس برقرار شد.
  مسئله اینجاست که هفت و نیم سال از هشت سال را ایران راضی به صلح نمی‌شد و حالا مدعی هستیم که کسانی که در جنگ کشته شده‌اند شهید هستند. مردم از بیچارگی نمی‌دانند چه کنند، دولت هم حقوق مردم را به خانواده شاهد و جانبازان می‌دهد. بیست و هفت سال از پایان جنگ گذشته و هنوز هم سهمیه های رزمندگان، جانبازان و اسرا برقرار است و بیشتر هم می‌شود. عراق را هم دوست شماره یک ایران می‌داند. دوست شماره دو هم روسیه است که صدام را تجهیز می‌کرد.
  مطلب دیگر این که خانواده های یهودی مذکور حتی به خود یهودی‌ها هم رحم نمی‌کنند. این ها مسبب جنگ‌های اول و دوم جهانی بودند. کشتن یهودی‌ها در جنگ دوم جهانی هم جزئی از دستور کارشان بود که آن را “هولوکاست” نامیدند و بهانه‌ای است تا در کشورهایی مثل آمریکا مالیات پرداخت نکنند و هر قدر که می‌توانند زور بگویند.
  این که خامنه ای می‌گوید: “اسرائیل محو خواهد شد” برنامه ای است که توسط این خانواده‌های یهودی طراحی شده. این‌ها اسرائیل را در نقطه حساس مسلمان‌ها ایجاد کرده‌اند تا برای مدت درازی جنگ و خونریزی ایجاد شود و در آخر هم یهودی‌های مقیم اسرائیل به این نتیجه خواهند رسید که نمی‌توانند تا ابد جنگ کنند و اسرائیل را ترک خواهند کرد.
  بدین ترتیب هولوکاست دوم که عبارت از نابودی اسرائیل است رخ خواهد داد تا بهانه‌ای باشد در دست این خانواده‌های یهودی برای زورگویی و پرداخت نکردن مالیات.
  این که خامنه ای مرتباً می‌گوید: “اسرائیل باید محو شود” بهانه‌ای ایجاد می‌کند تا در اسرائیل ترس و وحشت تولید کنند و درصد زیادی از بودجه اسرائیل را برای مقابله با تهدید ایران به گروه‌های نظامی اختصاص می‌دهند. سپس آن خانواده‌های یهودی بودجه فوق را از گروه‌های نظامی می‌دزدند و اسرائیل را هم چپاول می‌کنند.
  این که خمینی گفت: “نظام سوسیالیستی شوروی فرو خواهد ریخت” و اینچنین هم شد بیانگر این است که آن خانواده‌های یهودی برنامه شان را از زبان خمینی می‌گفتند تا او را در نظر مردم جهان به اسطوره و فردی ملکوتی تبدیل کنند. علائم ظهور امام زمان را نیز بر طبق برنامه‌هایشان تدوین کرده‌اند تا در زمانی مناسب، فردی را به عنوان امام زمان معرفی کنند و به بهانه برقراری عدالت در دنیا، مردم را به جنگ بکشانند.
  سرکردگان شوروی سابق و روسیه کنونی اعضاء فراماسونری بوده و هستند و سیاستی که به آمریکا و روسیه دیکته می‌شود این است که هر جا جنگی رخ می‌دهد آمریکا به یکی از طرفین و روسیه به طرف مقابل کمک کند تا هر چه ممکن است جنگ به درازا بکشد و کشور درگیر جنگ به مخروبه‌ای تبدیل شود مثل سوریه.
  بلشویک‌های روسیه یهودی هستند. مارکز و انگلز که مکتب کمونیسم را ابداع کردند نیز یهودی بودند. چند تا از خانوداه‌های یهودی که دنیا را اداره می‌کنند ساکن روسیه هستند و حکومت شوروی سابق و روسیه کنونی توسط آن‌ها اداره می‌شد و می‌شود.
  حال به اینجا می رسیم که چرا این خانواده‌های یهودی عاشق جنگ، خونریزی، رکود و تحریم هستند؟ این موضوع دو علت دارد. یکی اینکه جنگ سبب فقر و فقر سبب ایجاد ملتی جاهل و خرافه پرست می‌شود. چنین ملتی ملاها و مبلغین دینیش را پرستش می‌کند و این خانواده‌های یهودی برنامه‌هایشان را از طریق ملاها و مبلغین دینی اجرا می‌کنند. دوم اینکه رشد اقتصادی کشورها سبب تولید بیلیونرهای جدیدی می‌شود که آن‌ها هم می‌خواهند با نفوذ در دولت‌ها، سیاست‌های خودشان را پیش ببرند. این خانواده‌های یهودی با ایجاد رکود سبب می‌شوند که بیلیونرها سقوط کنند و به گرد پای آن‌ها هم نرسند.
  چرا هیچ جا سخنی از این خانواده‌های یهودی گفته نمی‌شود؟
  علتش این است که این‌ها مالک رسانه‌ها، استودیوهای فیلم سازی بزرگ دنیا و اینترنت هستند و اطلاعات از فیلترشان عبور می‌کند و بعد منتشر می‌شود. همچنین مالک بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ دنیا مثل شرکت‌‌های بیمه گر، تولید مواد خام و داروها، بازارهای سهام، سیاستمدارها، دولت‌ها، سرویس‌های اطلاعاتی و جنایات سازمان یافته هستند.
  بانک‌های بزرگ بین المللی متعلق به آن‌ها است. قسمتی از سرمایه‌هایی را که از دولت‌ها می‌دزدند به این بانک‌ها منتقل می‌کنند و سپس همان پول را به دولت‌ها وام می‌دهند و دولت‌ها رفته رفته در باتلاق بدهی فرو می‌روند. دولت آمریکا حدود ۱۷ تریلیون دلار بدهی دارد.
  در تمامی کشورهای دنیا بسیاری از افراد معروف عضو سازمان فراماسونری هستند و با حمایت این سازمان توانسته‌اند به شهرت برسند. یعنی پیشرفت زیاد و معروف شدن برای افراد عادی فوق العاده دشوار شده. این‌ها دنیا را پر از نمادهای فراماسونری (چشم چپ جهان بین، هرم، ستاره شش گوش داود، ستون ابلیسک، گونیا و پرگار، ستاره ۵ گوشه معکوس، دست شاخدار و …) می‌کنند تا رتبه شان در فراماسونری افزایش یابد. این نمادها در بسیاری از نقاط دنیا و حتی در تابلوهای مترو تهران، کتب درسی مدارس ایران، سریال قهوه تلخ، لوگوهای صدا و سیما، تبلیغات ایرانسل، نمای بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی که به شکل هرم ساخته شده، تعداد ۳۳ پنجره مجلس (رتبه ۳۳ بالاترین درجه فراماسونری است)، مطابقت گونیا و پرگار در عکس هوایی ساختمان مجلس، علامت ضربدر پشت رئیس مجلس، نقش ستاره داود در فرودگاه مهرآباد، هرم‌های بازار هنر مشهد و … یافت می‌شود.
  شرکت‌های سپاه پاسداران و رهبر:
  درآمد سپاه پاسداران در «عرصه‌های قانونی اقتصاد» تا ۱۲ میلیارد دلار در سال می‌رسد. بخشی از دارایی های سپاه عبارتند از: شرکت مخابرات ایران، شر کت سرمایه گذاری غدیر (که شامل داروسازی سینا، شرکت فناوران، سیمان سپاهان، سیمان کردستان، بانک پاسارگاد، سیمان شرق، کارخانجات ایران استیل، پتروشیمی زاگرس و صدها شرکت کوچک تر است)، پالایشگاه اصفهان، بانک پارسیان، نزدیک به ۶۰ درصد سهام شرکت صنایع پتروشیمی ایران، ۴۰ درصد سهام شرکت پتروشیمی پارس، ۱۹ درصد مالکیت شرکت پتروشیمی مارون، صنایع آلومینیوم ایران، معادن فلزات واقع در انگوران (بزرگ ترین معدن سرب و روی خاورمیانه)، حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد سهام بانک های صادرات، ملت و تجارت، شرکت صنایع دریایی صدرا، شرکت تاید واتر خاورمیانه در اسکله شهید رجایی بندرعباس که ۶۰ درصد کل واردات/صادرات ایران را انجام می دهد، شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایران، صنایع استیل مبارکه، بانک سینا، شرکت توسعه شهری توس گستر، شرکت تراکتور سازی تبریز، شرکت صنایع سدید (سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰ میلیون دلار)، صنایع ایران مینرال (سرمایه گذاری به مبلغ ۸ میلیون دلار)، شرکت حفاری و معادن بافق (سرمایه گذاری به مبلغ ۱۵ میلیون دلار)، داروسازی جابر بن حیان (سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰ میلیون دلار)، شرکت سرمایه گذاری مهر ایرانیان، گروه خودرو سازی بهمن (تولید کننده خودروی مزدا)، ۱۷ درصد از سهام خودروسازی سایپا متعلق به سپاه بوده است و حدود یک میلیارد دلار از مایملک و ۲ میلیارد دلار از سرمایه شرکت سایپا متعلق به سپاه است، ۱۶ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری صنعتی بهشهر و ۲۱۶ میلیون دلار از اموال و مایملک شرکت و ۲۵۰ میلیون دلار از سرمایه شرکت متعلق به سپاه است، ۲۴۰ میلیون دلار از اموال شرکت سرمایه گذاری بهمن، ۲۳ میلیون دلار از اموال شرکت و همچنین ۳۰ میلیون از سرمایۀ شرکت صنایع جوشکاری ایران، شرکت صنایع کرمان (۲۵ درصد از سهام) ، بانک قوامین، بانک مهر (متعلق به نیروی مقاومت بسیج م

 67. حیدر

  علی آقا کلا ذهن درگیری داری
  صحیح و غلط رو با هم بافتی به هم
  من اگه بخوام از ادبیات شما استفاده کنم مثل آب خوردن خدا رو هم میبرم زیر سوال
  پس الکی اسم خدا رو نیار

پاسخ