محمدباقر قالیباف

خرداد ۲۰

ghalibaf

للحق

این بار دیگر واقعا للحق! دیروز که در فتنه ۸۸ از آبرویم هزینه کردم، اصلا هنر نبود! وقتی آن طرفت دشمن باشد، خرج کردن از جان و مال و آبرو که هنر نیست! هنر آن است که دوست علیه تو بشورد، اما تو آبرو را خرج بصیرت کنی، خرج فهم و شعور و آگاهی، خرج موقعیت شناسی، و خرج هوشیاری… رای من البته می دانید که جناب حداد عادل بود، اما باخبر شدم که ایشان باز هم بزرگواری کرد و به نفع وحدت و تفوق آرای اصول گرایان انصراف داد. فی المجلس با در نظر گرفتن خدای انقلاب و خدای خون شهیدان، ناظر بر ۲ نکته مهم رای به محمد باقر قالیباف می دهم. اولا؛ دوستان عزیز! دقت کنید که “نماینده حضرت سرگشاده” در صحنه است و در نظرسنجی ها نیز دارد اوج می گیرد. لذا بدیهی ترین حکم عقل، و بدیهی ترین حکم شعور، حمایت از قالیبافی است که در نظرسنجی ها کاملا و در دیگر ملاک ها به نسبت از دیگران بالاتر است. قطعا شما بچه های خوب سپاه خامنه ای اگر هم باب دل تان سعید جلیلی دلاور باشد، این یکی را با من هم رای هستید که باختن انتخابات به قالیباف، چیزی مثل یک پیروزی خفیف می ماند، اما وای اگر با تفرقه من و تو، دوم خرداد دیگری تکرار شود!! ثانیا؛ بینی و بین الله، اینطور نیست که بینی ام را بگیرم و بخواهم به قالیباف رای بدهم. شهردار تهران نشان داده در مباحث کار و کارآمدی و تلاش و همت جهادی و اقتصاد، در میدان عمل، و نه شعار و حرف، سرآمد است و ادامه دهنده راه دوستان شهیدش مثل برونسی و بابانظر. دوستان عزیز! بنا دارم این بار محکم تر از قبل، هزینه کنم از آبرویم و بگویم؛ رایم به ایشان است. از شما نیز می خواهم که در کامنت های خود، “للحق” و “برای خدا” نظر بدهید. من از دریچه دفاع از انقلاب، می خواهم به قالیباف رای بدهم و از همین دریچه، هر جا لازم شد نقدش خواهم کرد.مثل همان نقدهای سابق.  یادمان باشد که «گفتمان انقلاب» به عمل است، نه شعار… و یادمان باشد که کار، کار، کار، مهم ترین توصیه این سالیان حضرت آقاست. یا علی…

پانوشت: ضمناً رای بنده حقیر در شورای شهر به لیست ائتلاف شهر امید می باشد.

۱,۹۴۶ نظر

 1. علی علوی

  سلام آقا میثم
  رای ما که جناب جلیلی است…
  اولا بنده قالیباف را اصلح نمی دانم
  ثانیا گفتمان دکتر جلیلی به حداد نزدیکتر است…

  • ناشناس

   سلام
   دوست بزرگوار ما مکلفیم به اصلح رای بدیم. در سال ۸۴ که بسیاری از دوستان طرفدار آقای قالیباف بودند و البته دقیقا با همین استدلال شما این نکته رو بهشون متذکر شدم حالا هم همینطور مگه اون موقع که به احمدی نژاد رای دادیم فکر می کردیم رای بیاره؟
   با دلی آرام به جلیلی رای می دهیم ما مامور به تکلیفیم

   • امیر محمد

    در مورد انتخاب اصلح با شما موافقم.
    جناب محمد حسنی شما همونی نیستید که تا دیروز از حداد حمایت میکردی و دم از انتخاب اصلح میزدید و مگفتید رای بالا ملاک نیست!!!
    چی شده که نظرتون به این راحتی عوض شد،استدلالتون رو به ماهم بگید یا خندمون میگیره یا شایدم قبولش کردیم.
    تفکر سیاسی شما بیشتر شبیه یه کلاغی میمونه که رو یه شاخه بند نمیشه!!برام عجیبه دم از کدوم آبرو میزنید؟چی شد که نامزد اصلح شما به نفع دیگری کنار رفت؟اصلح بود یا نبود.
    قدرت چشم ها رو کور میکنه.لامپ مه شکنت سوخته برادر!از بصیرت فقط یه اسم باقی مونده…

    • محسن

     هرچند رایم جلیلی است
     اما این ادبیات نقدی آامیر محمد را قبول ندارم

     • امیر محمد

      برادر محسن من مطلق رایم جلیلی و امثال ایشون نیست و نخواهد بود.نگاه حضرت عالی هم برای بنده از اهمین خاصی برخوردار نیست!نه تایید شما رو خواستم و نه تکذیبتو.
      الان من فقط به عنوان کسی که از اینهمه سیاست بازی خسته شده چند تا سوال پرسیدم که الحمدلله جوابشم مشخصه “بی بصیرتی”

     • سنگر

      بیش از اقتصاد و کار و تورم برای ما سیاست خارجه مهم هست که مقاومت راه پیشرفت هست
      رای ما سعید جلیلی

     • امیر محمد

      آقای جلیلی دروغگوئه ولی همرو دروغگو میدونه.
      همین آقای جلیلی در مناظره مذاکره دکتر ولایتی با سارکوزی رو زیر سوال برد و گفت:(شما با دیویت لویت مذاکره کردی ولی چه اهمیتی داره
      “دیویت لویت” یه دیپلمات ساده الیزست!)
      در صورتی که به گفته روزنامه لوموند مشاور ویژه سارکوزی در مسایل خارجی و سفیر فرانسه در آمریکا و فرانسه و سفیر فرانسه در سازمان ملل و رئیس شورای امنیت بوده!!!
      توجیهتون کجاست که از امثال جلیلی حمایت میکنید؟

     • امیر محمد

      میخوام چند تا حجت برای عزیزان بیارم.
      امام خمینی:
      آقای ولایتی مورد تایید بنده است و باید در کابینه جدید باشد.
      امام خامنه ای:
      تمام دولت ها باید از شما(دکتر ولایتی)استفاده کنند.
      جامعه مدرسین حوزه های علمیه:
      ولایتی اصلح است
      جامعه روحانیت:
      ولایتی اصلح است
      //قابل توجه تمام دوستان عزیز که به دنبال اصلح هستند امام خمینی(ره) فرمودند:گوشتان به حوزه های علمیه و روحانیت باشد تا گمراه نشوید.با حمایت جامعه روحانیت و جامعه مدرسین حوزه های علمیه قم باید به اصلحیت آقای ولایتی پی برده باشید.
      درضمن به گزارش خبر فارسی:آیه الله مهدوی کنی گفتند آقای سعید جلیلی شرح صدر ندارند/مبادا با انتخاب احساسی پشیمان بشوید.
      الا ایهال قضاوت با شما…

     • رضا

      آقای قالیباف که به شهر ما اومده بودند ستادشون با انواع ترفند ها می خواستن سالن را پر کنند. کیک و ساندیس که کارتون کارتون پخش می شد هیچ؛ خواهر من که با درخواست واصرار یکی از دوستاش رفته بود که به اونا کمک کنه می گفت به مردم اس ام اس زده بودند که اونجا تکلیف مسکن مهر را مشخص می کنند!! و ترفند های از این دست
      آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟ می شود به هر وسیله ای که باشد بخواهیم به هدف خود برسیم؟!! هر چند این هدف اصلا کمک به مردم باشد.

     • امین باغبانی

      ولی برای آقا اقتصاد مهم تر است !!!

      در جواب “سنگر”

     • حسین نقاد

      آقای امیر محمد به جای اینکه دکتر جلیلی رو دروغگو خطاب کنید بهتر است دقت خود را بالا ببرید. بد نیست به فیلم مناظره رجوعی دوباره کنید. آنجا که دکتر جلیلی دقیقا و در جواب دکتر ولایتی که ادعا می کند “لویت نفر دوم فرانسه بود” می گوید: آقای لویت نفر دوم فرانسه است؟ آقای لویت یک کارشناسی است تو کاخ الیزه …”
      آقای امیر محمد گاهی یک حرف رو در شرایط خاص و هیجانات موجود گوش می دهیم به همین خاطر حاله ای از معنا در ذهن ما می ماند. روزنامه لوموند هم صحبت آقای جلیلی رو تایید می کنه نه صحبت آقای ولایتی که مدعی بود این آقا نفر دوم فرانسه است…

    • دوست عزیز
     قصد شوریدن بر علیه شما رو ندارم، ولی احتمال دادم این نکته کمک بکنه بهتون. البته اگر منظورتون نظرسنجی های اینترنتی باشه،
     من مهندس نرم افزارم، کد نظر سنجی زیاد نوشتم، برای اعتبار نظرسنجی پیش فرض اینه که از یک مورد که مجزا و منحصر به فرد استفاده بشه، در شبکه مهمترین مورد تمایز سیستم ها آدرس IP هست یک چیز دیگه که می تونه منحصر به فرد باشه آدرس ایمیل هست یعنی ما تو یک سرویس دهنده ایمیل دو آدرس همتا نداریم، برای اعتبار نظرسنجی و اینکه هرکس یک حق نظر داشته باشه از این ها استفاده می کنن، اما راه های زیادی برای دور زدن این دو مورد هست مثلا استفاده از وی پی ان، فیلترشکن، کوکی و … برای آدرس IP که هر کدوم از این ها یک IP مجزا میده و اگر فرد از هرسه استفاده کنه چهار امکان رای همزمان در نظرسنجی داره، برای آدرس ایمیل هم هر فرد می تونه بینهایت آدرس ایمیل داشته باشه و با هر کدوم یک بار نظر بده، حالا اگر طرف هم لبتاپ داشته باشه هم کامپیوتر منزل هم کامپیوتر محل کارش، هم اگر بتونه با گوشی رای بده ببینید یک نفر چندبار در یک روز در نظرسنجی شرکت میکنه، حالا چندین راه بالا هم اضافه کنید به تعداد سیستم ها!
     من خودم در انتخاب نامزد مورد نظرم تقریبا این تکنیک رو به کار می برم، اما روی صحبتم به شما نیست، این روزا خیلی از اطرافیان از این نظرسنجی های اینترنتی اظهار نگرانی می کنن!
     اما اگر منظورتون تعدد هواداران نامزدهاست هم نمیشه اینو گفت ، همه طرفداران یک نامزد که در همایش ها و … شرکت نمیکنن، ولی قبول دارم هواداران قالیباف واقعا تعدادشون زیاده، این خوب میتونه نگرانی شمارو برطرف کنه، شاید اگر همه چیز رو بهتر و دوباره و با دقت مضاعف بررسی کنید نظرتون عوض بشه، نمی دونم شاید روزی بشه که ما پشیمون شیم و شما مسرور از انتخاب، و یا برعکس، امیدوارم خدا کمکمون کنه در این روزهای باقی مونده فردی رو انتخاب کنیم که اصلح هستند،کاش باهم نذری کنیم که خدا ورق رو برای فرد اصلح برگردونه، هرکی که می خواد باشه فقط از نظر خدا اصلح باشه، دوستان اگر موافق باشن با هم نذر کنیم هر کدوممون یک زیارت عاشورا بخونیم به نیت شهید عماد مغنیه شهید لبنانی که خدا فرد اصلح رو جلو پامون برا انتخاب قرار بدن، من از این زیارت عاشورا به این نیت حاجت ها گرفتم مطمئنم خون این شهید بازهم واسطه خوبی خواهد بود، هرکی موافقه یاعلی!

     • امیر حسین

      یا علی

     • زهرا

      حتما می خونم

     • مجتبی

      به این آقای عقیم در سیاست امیر محمد یکی نیست بگه که جناب آقای جلیلی افتخارشون اینه که انقلابی هستن نه دیپلومات همون حرف حضرت آقا اما ولایتیی که ایشون میگن همهی افتخارش اینه که رفته توی کاخ الیزه ویه چیز دیگه که لازم به ذکره ایشون میگه من میخوام مسئله یسوریه رو با مذاکره حل کنم نه با مقاومت مردم و دولت سوریه خوب فردا که رئیس جمهور بشه خدایی نکرده همین تفکر سم برای انقلاب وارد سیاست خارجه میشه وبعد میگه من میخوام مشکل هسته ای و اقتصادی ایران رو بامذاکره حل کنم اون وقت این امیر محمد میگه این یعنی بصیرت…

     • امیر محمد

      پروفسور مجتبی چند سال ور دست حداد عادل تو فرهنگستان کار کردی تا بیونی واژه ای مثل “عقیم در سیاست ” بسازی؟!!!
      امام خمینی گفت ما باید با همه کشور های دنیا دوست باشیم و تعامل کنیم جز کشور هایی که با اصل ما مخالفند.
      دکتر ولایتی کسیه که آقا در تمام مسایل خارجی قبولش داره!توکه از سیاست خارجی چیزی نمیدونی داری ۳۰ سال تجربه کسی مثل ولایتی رو زیر سوال میبری؟!خیلی برام عجیبه

     • یاعلی

     • عبدالله

      اگر دنبال تکلیفید هرکس به حجت شرعی خودش عمل کنه.
      در ضمن کافیه مرور حرف بعضی کاندیدا ها که معلوم نیست مبانی فکری شونو از کی گرفتن که:
      ۱-پیشرفت رو مقدم بر عدالت میدونن.
      ۲-سیاست خارجه دولت(به فرموده امام خامنه ای نقطه قوت دولت پیشین)را تحقیر و تمسخر میکنن.
      ۳-به قول خودشون تو یک ماهه اخیر هم وفادار نیستن(در مورد انصراف).
      ۴-وعده های … میدن و . .

     • علی

      دیدید تا خرخره در توهم بودید!

    • ارغوان

     چه جالب از این به بعد به هرکی که با اختلاف نظر دارد داره می گیم بی بصیرت :)
     ادبیاتت رو درست کن جناب امیر محمد

     • امیر محمد

      من چنین نظری ندارم که شما بهم تحمیل میکنی!
      تناقض های فاحش در کلام آقای محمد حسنی حجت رو برمن تمام کرد که ایشون بویی از “بصیرت” نبرده.

     • ارمیا

      حالا که چند ماه از انتخابات میگذرد درستی استدلال نویسنده با بصیرت وبلاگ معلوم میشود…
      ضمن ابنکه حضرت آقا قبل از انتخابات فرمودن به فردی با روحیه و همت جهادی رای بدید و چند وقت پیش در دیدار با اعضای شورای شهر تهران مصداق اون رو بیان کردن…
      حضرت آقا مدیریت جهادی رو فقط در مورد سردار قالیباف مطرح وتایید کردن…
      کاش زودتر منظور آقا رو فهمیده بودیم…

    • ...

     دقیقا توی طرحهای قبلی دم از اصلح و انجام وظیفه میزدید تا اون موقع…
     که باید به اصلح بدیم و وظیفه ما نتیجه نیست
     حالا آقای حداد رفته کنار میگین بیاین به قالیباف بدین که اونور رای نیاره
     دم شما گرم واقعا
     رای من جلیلی بود و هست…

    • مجتبی

     انیشتنگ امیر محمد شما جواب این سوال من رو بدید که مسئله ی سوریه کی داره حل میکنه جز مقاومت یا باسازش وتسلیم جلو ابر قدرت ها سخرانی سردار قاسمی رو گوش کنید در مورد بعد ۵۹۸که ریختن خط رو تحویل گرفتن خوب معلومه وقتی ولایتی هم بخواد سر کار بیاد این تفکرات وارد دیپلوماسی میشه این صحبت ها مغایر صحبت های حضرت آقا هست بسیجی.
     نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم

     • صادق

      دقیقا مشکل ما همین جاست شما وقتی یک نفر رو از خودتون دور می بینید دیگه فکر می کنید دارای هیچ کفایتی نیست دکتر ولایتی دم از تدبیر همراه عزت زد به شیوه ی دکتر جلیلی نقد داشت به ۸ سال دیپلماسی ما نقد داشت بعد ببینید چه موجی بر علیهش راه افتاد دکتر ولایتی همان آدمی است که گفت اگر جامعتین بگوید جلیلی, می رود کنار در مسئله ی بیداری اسلامی هم باز هم ایشان با عزت و تدبیر از حرکات ایران دفاع کرد در اتفاقات سوریه ایشان تمام قد از سیاست درست و بر پایه عزت دفاع کرد

    • لَکَ

     در جواب امین باغبانی:

     در نظر آقا «انقلاب» از همه مهمتره
     امروز اقتصاد مهمه که حل بشه. اما قطعا، قطعا به روش اسلامی. نه اقتصاد سرمایه داری.

     ولله هدف وسیله رو توجیح نمیکنه؛ بفهم

    • ناشناس

     رای ما اصلح است…نه صالح مقبول.
     یعنی

     رای ما دکتر جلیلی که هم در سخن و هم در عمل مقاومت را به اثبات رسانیده…

    • سلمان فارسی

     سلام
     احسنت برهمه اونهایی که دغدغه انتخاب اصلح رو داشتند منهم تا روز آخر دودل بودم که این اصلح است یا آن .
     ولی با کسی دعوا نکردم به کسی پرخاش نکردم که تو بی بصیرتی و من با….
     دلمان خون است. از این که دل آقامان خون است .نه از بی بصیرتی بلکه از بصیرت زیادی اهل بصیرت .از اینکه آنقدر بصیرت ها بالاست که هیچ کسی به نفع اهل بصیرت کنار نرفت که مبادا در این مسابقه بصیرت عقب بماند و اهل بصیرتی که دراین شناخت اصلح با بصیرت متحیر و حیران ماندند و به جان هم افتادند.
     دلمان خون است.
     دست به دعا بردارید و از خدای بخواهید که منتخب مردم بی بصیرت، اهل بصیرت باشد و خون به دل ولی مان نکند.

   • راهی دیار باقی

    دوست عزیز این جمله ” ما ماموریم به تکلیف ” جمله صحیحی نیست! گاهی اوقات نتیجه هم مهم است. به طور مثال در زمان امام حسن (ع) اگر امام می خواست مامور به تکلیف باشد با شخص فاسقی چون معاویه صلح نمی کرد. پس نشان می دهد که امام مامور به نتیجه هم بوده!!!

    • مرتضی

     در اونجا هم امام به تکلیف عمل کردند نه به نتیجه
     اگر نتیجه بود که امام حسین قیام نمیکرد
     دقت کنید

    • ناشناس

     امام فرمودند ما مکلف یه انجام وظیفه هستیم.
     عقل میگوید اصلح را انتخاب کنید.

     بعدشم از کجا معلوم وظیفه و تکلیف امام حسن علیه السلام جنگ بوده؟؟؟؟
     شما اونجا بودی؟ شما جایگاه امام رو داری و آگاهی به همه چی؟

     • رضا

      دیدگاه قالیباف یا حداقل اطرافیان او در مورد نظم نوین جهانی مورد نظر آمریکا:
      “حمایت از چنین نظمی (نظم مبتنی بر همکاری های چند قطبی) برای جهان نباید به گونه و با گفتمانی انجام پذیرد که تصویر خارجی آن «چالش قدرت هژمون » باشد.”
      صفحه ۲۸ برنامه راهبردی دیپلماسی سیاسی آقای دکتر قالیباف
      اینم لینکش
      http://www.havadar.ir/upload_images/images%5Cdiplomacy_2012.4.14.22.45.8.0.pdf

    • سید علیرضا

     جناب راهی دیار باقی!

     چطور میگین این جمله “ما مأموریم به تکلیف” درست نیست؟

     این اندیشه حضرت روح الله بود!

     دوست گرامی، هرچند قیاستان مع الفارق بود ولی با اینحال صلح حضرت امام حسن هم از روی تکلیف بود و نه برای نتیجه!

     واقعا متعجبم و شدیدا ناراحت و غمگین از فاصله ای که بعضی از بچه های علی الظاهر حزب اللهی از اندیشه و خط امام دارند!

    • روح الله .ش . فرزند شهید

     داداش ماهمیشه مامور به وظیفه ایم و نه نتیجه این از صحبتهای امام هم خیلی بر میاد..حتی اون قضیه صلح امام هم بواسطه تکلیف گرایی حضرت بودند چون قیام در زمان تزویر معاویه بی فایده بود و خاصیتی نداشت و اگر ایشان شهید هم میشدند خونشان ثمر نداشت چرا که معاویه نفاق داشت اما یزید شرایط را بگونه دیگری رقم زد و او متجاهربه فسق بود علنا شراب میخورد اهل زنا با محارم بود سگ بازی میکرد و … در این شرایط بود که قیام حضرت تکلیف بود چون کار ابتر نبود و ثمر داشت ولو اینکه به شهادت ایشان رقم بخوره …برای همین هم هست که ما معتقدیم اگر شرایط وظیفه و تکلیف فراهم بود ما ماموریم و باید انجام دهیم و از طرفی هم هدف وسیله رو توجیه نمیکنه یعنی انجام تکلیف آنهم با وسیله ای درست و شرعی..

    • علی.محزون

     آقای راهی لطفا برای خود نبررید و نبافید!!!

     امام حسن(ع) هم درآنجا به وظیفه عمل کردندچون راهی بجز صلح نداشتند والبته با صلح نامه شون سعی کردندکاری کنند که نتیجه ی خوبی هم بدهد. بصولا باید عمل به وظیفه را مبنا قرار داد با در نظر گرفتن و نیم نگاهی به اینکه طوری انجام دهیم که نتیجه ی خوب بدهد امکا اگر این دو در جایی با هم متعارض باشند ، یقینا باید به وظیفه عمل کرد.
     ضمنا اصلا به نتیجه که نمیشه عمل کرد چون نتیجه بعد از عمل میاد پس همه چیز خلاصه در وظیفه میشه که یا انسان آنرا درست انجام میدهد و یا غلط. این آخرش نظر شخصیم بودا.

    • امیر حسین

     برادر من سلام
     این جمله ما مأمور به تکلیفیم از زبان حضرت امام خمینی و بر اساس آیات و روایات هست
     امام حسن مجتبی علیه السلام هم برای حفظ اسلام مأمور به صلح بود اگر نه که امام حسین علیه السام در واقعه کربلا به دلیل اینکه خود حضرت و یارانش شهید می شدند ، امام باید صلح می کرد.
     همینجوری بدون اطلاع حرف نزنیم.

    • ناشناس

     اتفاقا چون امام مامور به تکلیف بود این کار را کرد کتاب فروغ ولایت آیت الله سبحانی صفحه ۲۳۷ رو بخون تا بفهمی که اون کار امام هم دقیقا امتثال تکلیف بوده.

   • امیر حسین

    برادر عزیز آقا میثم گل گلاب توجه شما و همه طرفدارهای آقای حداد رو به بند ۷ بیانیه انصراف ایشون که صراحتاً اعلام کرده اند که به کاندیدایی که طرفدار گفتمان انقلاب و ارزشهای مد نظر امام و رهبر معظم انقلاب هست رأی بدین جلب می کنم:

    ۷- با انصراف خود از مردم عزیز می­‌خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که “””” به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از (((( گفتمان انقلاب اسلامی )))) و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند و پاسدار خون شهیدان و فداکاری‌های ایثارگران عزیز و خانواده­ معظم شهدا باشند “””” تا درخشش انقلاب اسلامی در فضای ظالمانه و ظلمانی نظام سلطه جهانی روز به روز افزونتر گردد.

    • محسن

     حتما میخواین بگید که جلیلی طرفدار گفتمان انقلاب و ارزشهای مد نظر امام و رهبر معظم انقلابه و قالیباف نیست متاسفم با طرز تفکرتون

     • رضا

      قطعا آقای قالیباف هم طرفدار این گفتمان است ولی فعلا کسی که این علم را برداشته است آقای جلیلی است. یک مثال (البته بدون قصد مقایسه) علمدار صحرای کربلا کیست؟ آیا کسان دیگری نبودند که در کربلا علمدار باشند؟ چرا این صفت فقط به حضرت عباس منحصر شده؟
      با تشکر

     • رهگذرهمیشگی

      سلام
      من وقتی فهمیدم نباید به قالیباف رای بدم که تو قضیه ی آب برردن مترو بلافاصله با چفیه تو محل حاضرشدوتو فیلم تبلیغاتیش هم دیدیم که چقدر از این قضیه استفاده کرد.
      آخه برادر من کسی که دل سوزه و به فکر مردم تواون شرایط بحران یادش میره دکمه هاشو ببنده نه اینکه از وسایل کمک آموزشی هم استفاده کنه!!!!!
      تقوا که باشه مدیریت حل میشه ،اخلاص که باشه خدا خودش دلها رو متوجه به تو میکنه و همیشه هم کمک میکنه.
      شهیدزنده ی ما،برگ برنده ی ما

   • امیر محمد

    میخوام چند تا حجت برای عزیزان بیارم.
    امام خمینی:
    آقای ولایتی مورد تایید بنده است و باید در کابینه جدید باشد.

    امام خامنه ای:
    تمام دولت ها باید از شما(دکتر ولایتی)استفاده کنند.

    جامعه مدرسین حوزه های علمیه:
    ولایتی اصلح است

    جامعه روحانیت:
    ولایتی اصلح است

    //قابل توجه تمام دوستان عزیز که به دنبال اصلح هستند امام خمینی(ره) فرمودند:گوشتان به حوزه های علمیه و روحانیت باشد تا گمراه نشوید.با حمایت جامعه روحانیت و جامعه مدرسین حوزه های علمیه قم باید به اصلحیت آقای ولایتی پی برده باشید.
    درضمن به گزارش خبر فارسی:آیه الله مهدوی کنی گفتند آقای سعید جلیلی شرح صدر ندارند/مبادا با انتخاب احساسی پشیمان بشوید.
    الا ایهال قضاوت با شما…

    • زهرا

     وای..دیگه حجت بر من تمام شد..از روشنگری و اتمام حجتتون سپاسگزارم×!!!

     • امیر محمد

      اگر امام خمینی،آقا،علما برای تو حجت نیست بمیر و دم از انقلاب نزن…

     • سنگر

      ملاک حال فعلی افراده آقای آقا امیر

     • امیر محمد

      جناب “سنگر” حال آقای ولایتی چه مشکلی داره؟در ضمن ایشون در حال حاضر مشاور رهبر و دبیر کل بیداری اسلامی هستند..
      برای اینکه بفهمی الان آقای ولایتی در خط انقلابه همین بس که ایشون در “حال” حاضر مشاور رهبر هستند.

    • مجتبی

     به این آقای عقیم در سیاست امیر محمد یکی نیست بگه که جناب آقای جلیلی افتخارشون اینه که انقلابی هستن نه دیپلومات همون حرف حضرت آقا اما ولایتیی که ایشون میگن همهی افتخارش اینه که رفته توی کاخ الیزه ویه چیز دیگه که لازم به ذکره ایشون میگه من میخوام مسئله یسوریه رو با مذاکره حل کنم نه با مقاومت مردم و دولت سوریه خوب فردا که رئیس جمهور بشه خدایی نکرده همین تفکر سم برای انقلاب وارد سیاست خارجه میشه وبعد میگه من میخوام مشکل هسته ای و اقتصادی ایران رو بامذاکره حل کنم اون وقت این امیر محمد میگه این یعنی بصیرت…

     • امیر محمد

      پروفسور مجتبی چند سال ور دست حداد عادل تو فرهنگستان کار کردی تا بیونی واژه ای مثل “عقیم در سیاست ” بسازی؟!!!
      امام خمینی گفت ما باید با همه کشور های دنیا دوست باشیم و تعامل کنیم جز کشور هایی که با اصل ما مخالفند.
      دکتر ولایتی کسیه که آقا در تمام مسایل خارجی قبولش داره!توکه از سیاست خارجی چیزی نمیدونی داری ۳۰ سال تجربه کسی مثل ولایتی رو زیر سوال میبری؟!خیلی برام عجیبه

    • علی

     برادر جامعه روحانیت هنوز کسی را معرفی نکرده.

     • امیر محمد

      میتونی تو اینترنت سرچ کنی تا متوجه بشی تمام جوامع سرتاسر کشور از آقای ولایتی حمایت کردند.

    • سلام

     زهرا خانوم دارید صحبت های امام و آقا رو مسخره می کنید.
     امان از افراطی گری ها…
     دود موتور شما تندروها ما دلسوخته ها رو خفه کرد.
     آزموده را دوباره آزمودن خطاست.
     آقایون چون بی بی سی از نوری زاده بد گفت پس نوری زاده خوبه؟؟؟؟!!!!!!!
     بصیرت جماعت بصیرت
     آقای امیرمحمد اینا که گوشاشون بسته است بیایید به آدرسhttp://velayat-seyasat.mihanblog.com/

     • امیر محمد

      تشکر.

     • سلام

      رهبر انقلاب: به‌هیچ‌وجه عدول از مبانی و عدول از ارزش‌ها جایز نیست … اما در روش‌ها بایستی تکامل،‌ اصلاح، تغییر و رفع خطا جزو کارهای دائمی و برنامه‌های همیشگی ما باشد؛ ببینیم کدام روش ما، ولو به آن عادت کرده باشیم، غلط است، آن را عوض و اصلاح کنیم … باید جای «هدف» را با «روش» اشتباه نکنیم.
      منبع:http://farsi.khamenei.ir/others-note?id=22853
      این هم جواب شبهات در مورد آقای ولایتی
      پس آقای خامنه ای هم اهل سازشند؟!!!

     • زهرا

      آقا ما تندرو..شما کندرو..خوش باشید..السابقون السابقون..با فس فس کردن تو این فرصت کوتاه دنیا بعید می دونم به جایی برسیم..خوبه یه کم تندتر بریم تا از غافله جا نمونیم.آقای امیر محمد به توصیه شمادارم میرم بمیرم ..واقعا توصیه های شما برام راهگشا بوده همیشه.حفظکم الله

     • امیر محمد

      تندروی و کند روی چه معنی داره؟
      اگر واقعا دلسوز انقلابی پاجای پای آقا بزار.
      بنظرم احساسی تصمیم گرفتن شما از فس فس کردن من بد تره.

     • زهرا ع

      حجت عقلی و شرعی برای من دکتر جلیلی است و واقعا در این مدت کمی که شناختیمشون خیلی ازشون آموختیم..حالا شما هر چی می خوای اسمش رو بذار..برام اهمیتی نداره..احساسی..تندرو..جوگیر …ضد انقلاب ..ضد ولایت..و….. موج تخریب ها یی که علیه دکتر جلیلی صورت گرفته تا حالا برای کسی نبوده ..حتی واسه احمدی نژاد ۸۴ هم این قدر نبود.. نمونه اش همین پروژه نظر سنجی(نظر سازی ) های ساختگی …ما از خودی خوردیم ..اصلا اننتظار نمی رفت ولی ما از خودی خوردیم..انشالله خدا همه رو هدایت کنه..
      مولای متقیان
      می فرمایند: «ما ظَفَر مَن ظَفَر بالأِثم و الغالِبُ بالشَّر مغلوب» پیروزی نیست آن پیروزی که با گناه بدست آید و کسی که با شر غلبه پیدا کند در حقیقت مغلوب شده است.

     • امیر محمد

      کی گفته موج های تخریب آقای جلیلی از سایرین بیشتر بوده؟!!
      مگه شما نشنیدید شایعه بیماری اقای ولایتی و کنار کشیدن و … علاوه بر اون تخریب هایی که در مورد آقای قالیباف هم رخ داده از آقای جلیلی بیشتر بوده.بعید میدونم مظلوم نمایی تاثیری داشته باشه.

    • برادر من
     همین امام خمینی که شما می فرمایید گفتن میزان حال فعلی افراد است.
     این آقا تو مناظره با افتخار گفتن که سارکوزی به ایشون گفته می خوام بیام دست رهبرتو بفشرم!!!!! جای اینکه خجالت بکشه !
     سارکوزی!!!!!
     کی هست این آقا که دسته آقای ما رو بگیره!!
     شما هم رایتون آقای ولایتی به بقیه توهین نکنید لطفا!، منطقی بحث کنید آقا!!

     • امیر محمد

      حال فعلی دکتر ولایتی چه مشکلی داره ایشون الان مشاور رهبر در امور سیاست خارجی هستند.یعنی شما از آقا بیشتر میفهمی؟!!

    • حرف شما صحیح ولی امام خمینی فرمود ملاک حال کنونی افراد است…

     استفاده در کابینه به معنای رئیس جمهور شدن نیست

     جمله آقای مهدوی کنی هم تکذیب شد…

     • امیر محمد

      جواب کیمیای وصال،جواب شما و جواب سنگر هم هست

     • امیر محمد

      تکذیبیش رو از خودتون صادر کردید؟!
      اگر هست سند بیارید و ما رو هم در جریان بگذارید.

    • سنگر

     ملاک حال افراده آقای آقا امیر

    • سجاد

     تمام دولت ها از شما باید استفاده کنن یعنی تو به درد رئیس جمهوری می خوری؟!!!!!

     • امیر محمد

      این جملات برای تاکید بر مورد تایید بودن دکتر ولایتیه اشتباه نشه.

   • بابا

    احسنت
    البته باید به آقا میثم آفرین گفت که مثل بعضی رفقاش لااقل تخریب نمیکنه
    سعید ما رو

   • سیدحمزه

    عزیزم اگه یک ذره بصیرت چاشنی کار میکردی، می تونستی متوجه بشی که تکلیف امروزت رأی به دکتر قالیبافِ.

  • محمد رضا

   رای ما یه کلام
   جلیلیه والسلام
   متاسفم فقط همین

  • امید

   برادر نگران اصلاحات نباش.
   در دور اول به جلیلی رای می دهیم، و اگر قالیباف و روحانی بدور دوم رفتند، در دور دوم به حمایت از قالیباف می آییم.
   مهم این است که به عهد خود با جلیلی وفادار بمانینم.

   • مهربون

    عجب رویی داری بابا…
    خوشم اومد ازت.
    باهات موافقم در حد تیم ملی…
    :)

   • ناشناس

    مرحبا. ای ولا داری.

   • ناشناس

    اشتباه نکن برادر
    اگه اصلاحاتی ها بیان دور دوم از فردا دست می گیرن که دیدید ما نمرده بودیم؟

   • مسعود

    قالباف و جلیلی مرحله دوم هستن
    شک نکن
    من از قلب اصلاحات و زادگاه خاتمی این را می گویم
    یا علی

    هر دور به آخر الزماننزدیک می شویم امتحانات سخت تره

    الهی لاتکلنی الی نفسی طرفة عین ابدا

    • امین باغبانی

     فعلا که تو نظر سنجی ها روحانی دومه و تازه رایش در حال رشده

     • رضا

      کدوم نظر سنجی؟
      اینا که معتبر نیستند. چه اونایی که جلیلی اوله و چه اونایی که قالیباف اوله و چه اونایی که روحانی دومه

     • لَکَ

      دیشب با یه سری از دوستان حرف می زدیم.
      به فکر این جمله ی آقا بودیم که (نقل به مضمون): باید ببینیم در نهایت «خدا» دلها را به سمت چه کسی سوق می دهد.

      شما امیدتون به نظر سنجی ها باشه (که از ایمیل هایی که میزنید هم معلومه) ما امیدمون به خدا.

      فکر کنم تکیه گاه و دستاویز ما محکم تر باشه. ما دلمون روشن تره؛ اگه شک داری، به ایمانت شک کن برادر.

      پ.ن: اگه انصاف داشتی از اینکه حتی تو نظر سنجی ها جلیلی سومه ناراحت میشدی؛ نه اینکه با خوشحالی واسه اینو اون ایمیل کنی و اینور و اونور بزنی تو صورت دیگران.

      پ.ن ۲: یک از دوستان می گفت: با تکیه به همین تکیه گاه محکم؛ ان شاء الله، جلیلی در مرحله اول رای میاره و تموم میشه (انقدر اعتماد داشتند به خدا؛ علیرغنپم نظر سنجی ها)

   • سیدحمزه

    اگه این استدلالت باعث رای آوردنه حامی فتنه بشه، چی؟

    • پدرام

     انتخابات قطعا بدور دوم کشیده میشود، اتفاقا باید تلاش کنیم دو گزینه اصولگرا بدور دوم بروند نه اینکه رای یکی را بزنیم تا روحانی بدور دوم رود.

   • ناشناس

    مرسی

   • شافی

    جناب به این فکر کردید که اگر خدای نکرده کاربه دور دوم برسد و روحانی و قالیباف بالا بیایند
    تمام مردمی که دور اول رای ندادند و بخشی از مردمی که دور اول رای دادند به روحانی رای میدهند؟
    به عهد خودتون وفادار بمونید و انقدر یک دندگی بفرمایید تا مملکت بیفتد دست اصلاحات

  • ساربان

   سلام
   آقا میثم خسته نباشی .طرحت ساده زیبا بود
   استدلال اول که چون داره توی نظر سنجی ها اوج میگیره غلطه. این که دلیل نمیشه.
   موضع گیری ایشون با گزینه اول یعنی حداد رو در مورد فتنه رو مقایسه کنید.
   اقای لاریجانی با باند بسیار قوی هم ازش حمایت کرده.
   حالا این موارد رو در مورد اقای جلیی بسنجید.

  • فاطمه

   آقا میثم تلو تلو داری میخوری برادر
   یشالله جلیـــــــــــــلی
   ما از شما توقع دیگه داریم

  • علی

   باعلی در بدر بودن شرط نیست …
   دیگه انقلابی نیستی دوئل
   اسم دوئل رو از روی خودت بردار.

   • مسعود

    این چه استدلالی برادر

   • مهاجر

    حضرت آقا بارها فرمودند بیخودی به دیگران برچسب انقلابی نبودن و در خط ولایت نبودن نزنید و دایره اصولگرایی و انقلابی بودن را بیش از حد تنگ نکنید.

    • مجتبی

     این حرف دوم شما که خیلی آشناست برا این آقای ولایتی نی؟

   • حمیدرضا

    دفع حداکثری تازگی ها مد شده؟ یاران انقلاب رو هم به این خاطر که سلیقه شون با شما یکی نیست طرد میکنید؟
    “آحاد مردم با هم کدورت بیجا درست نکنند؛ این را من به همه بگویم ممکن است شما به یکی از نامزدها علاقمند بشوید رفیقتان به یک نامزد دیگر؛ این موجب نشود که شما در مقابل هم قرار بگیرید.”
    بیانات رهبری ۱۳۹۲/۳/۶
    آهاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی طرفدارای جلیلی اولین داعیه جلیلی پیروی از ولایت فقیه است. شما طرفدارای جلیلی با این تندروی ها و گوش نکردن به حرفهای رهبری تبلیغ منفی برای آقای جلیلی نکنید لطفا. :|

    شما جیب (رای) ما رو نزن طرفداری پیشکش :)

   • رضا

    برادر چرت نگو بابا !!دیگه انقلابی نیستی!!!اسم دوئل رو از رو خودت بردار!!!ابن حرفا چرت و پرته.چرا فکر میکنید شما که طرفدار جلیلی هستید انقلابی اید؟غرور و عجب و …داره شما اقایون رو خفه میکنه.فکر میکنید شما و کاندیداتون خود خدایید!!

    • ....

     لطفا ی نفرو به حساب همه نذارید..
     این کارتون تهمته به بقیه طرفدارای این نامزد
     با حرف این ی نفر که نمیشه قضاوت کرد..
     میشد مصداق طوطیو بقال

  • رضا

   آقا میثم بازی را باختی نه به خاطر رای به قالیباف که این حق توست. بازی را باختی به خاطر قدرت تحلیلت. مهم این نیست که به کی می خای رای بدی مهم نحوه نگاه به یک موضوع و تحلیل آن است.
   با این نوع نگاه راه به جایی نخواهیم برد.(البته نظره منه)
   در ادامه این را هم بگم حضرت آقا به مقوله کار و اقتصاد توجه ویژه ای دارند به طوری که از نامگذاری چند سال اخیر مشخص است؛ درست، ولی کی ایشان شاخص های ریاست جمهوری را کار معرفی کرده اند؟؟!!!!

   • عمار

    آقای محمدحسنی اگه شما داری از خودی میخوری، ما هم دست کمی از شما نداریم.
    حیف که آقای جلیلی گفتن تخریب نکنیم وگرنه گفتنی ها زیاد هست!!!

    • امین باغبانی

     و گر نه تخریب می کردی ؟

     خدا یا جلیلی مساله این شده است !!!!!

  • مجتبی

   دقیقا عزیرم تکنوکرات این آقا از شما واقعا بعید بود از دارو دسته یاکبر شاه رو انتخواب کنید خدا انشاالله به راه راست هدایت کنه.
   سلام بر سید علی وسلام بر سعید جلیلی

  • رضا

   این نکته استفاده از بیت المال آقای قالیباف در شهرداری رو من نمی دونم ولی این سو استفاده از طرف حامیان ایشان وجود دارد:
   برادرم تو کار اس ام اس انبوه هستند برای بازاریابی رفته بودند ستاد آقای دکتر قالیباف ولی رئیس ستاد ایشان گفته بودند ما هزینه اس ام اس ها را میندازیم سر مخابرات!!!
   بهتره این نکته رو بدون تعصب بررسی کنید

  • رضا

   آقا میثم یه نکته دیگه وقتی بعضی از کاربران به علت برخی مواضع شما به شما گفتند بی بصیرت شما و هم رای هاتون و از جمله من تذکر دادیم که این گونه برخورد درست نیست حالا چی شده که رای به قالیباف شده بصیرت و خرج آبرو؟! برایتان متاسف!

  • محسن

   دوست دارم یه دلیل برای رای ندادن به قالیباف بشنوم سال ۸۴ هم احمدی نژاد مثله جلیلی بود ای جماعت حزب الله بذارید مملکت در سایه ولایت پیشرفت کنه پیشرفت فقط پرتاپ موشک نیست که البته در جای خودش بسیار ارزشمنده پیشرفت یعنی ثبات اقتصادی یعنی تولید یعنی نبودنه بیکاری چرا داریم از نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری دور میشیم تو تمام این شعارها دغدغه آقا مشکلات اقتصادی بوده جلیلی مرد میدون نیست قاطبه حزب اللهیایی که به جلیلی میخوان رای بدن تخت تاثیر احساساتن چون تو بینشون هستم و دیدم دارم میگم قالیباف هم مرده عمله هم برنامه داره و هم ولایت پذیره

   • امیر

    کارنامه آقای قالیباف در فعالیتهای عمرانی قابل قبول است.
    اما این دلیلی بر این نیست که ایشان امتیاز خاصی نسبت به بقیه در بحث ساماندهی اقتصاد داشته باشند.
    ثانیا صحبتهای افراد تیم اقتصادی ایشان متناسب با اقتصاد مقاومتی نیست و حرفهایی کلی و به ظاهر زیبا است.

    • محسن

     آقا امیر الان مملکت کسی رو میخواد که دور از حاشیه کار کنه نه یه جریانه تند بیاد دوباره همون اتفاقای دولت قبلی بیفته مملکت باید با خرد جمعی اداره بشه با مشورت با بزرگان و متخصصین نه مثله احمدی نژاد خود رایی باشه

     • ....

      ینی از نظرت جناب احمدی نژاد دولت نهم هم بد بود؟!!

  • نجمه

   @امیر محمد

   این چیزی رو که منصوب به ایت الله مهدوی کردن تکذیب شد

   +

   ملاک حال فعلی افراد است

   • امیر محمد

    من سند اثباتش رو هم آوردم شما اگر واقعا راست میگی سندت رو بگو؟!
    این بازیا قدیمیه داداش..

  • رضا

   برای کسانی که دنبال انتخاب اصلح اند:
   زاکانی رئیس ستاد حداد عادل از جلیلی حمایت می کند
   http://www.mehrnews.com/detail/News/2073932

  • ناشناس

   فکر کنم آه و نفرین اهل فتنه دامن مارو گرفته بچه ها میثم محمد حسنی ما اینگونه شده.

   دوئل ، پـــَـــر

   • رضا

    دوئل پر و زهر مار!!!اه!!حرص ادم رو در میاریئ شما بی فکرا!!همتون رو جو اید!یه ذره فکر کنید بعد حرف بزنید همینطوری پشت سر هم چرت میگید…
    افراطی ها به خود خدا قسم شما و کاندیداتون جلیلی خدا نیستید ها!!!

    • ....

     نمی بینم اینجا کسی ادعای خدایی کنه…
     خودت از این حرف خجالت نمی کشی؟!!!
     فک کنم هنوز درست معنای “خدا” رو درک نکردی عزیزم…

  • ماهان طراح

   ببخشید یکی گفت من تکنو کرات نیستم ولی تکنو کرات ها را دوست دارم…
   چرا آقای قالیباف از ماشین های شهرداری برای انتخابات …
   قالیباف همان هست که بود …
   رای ما جلیلی
   یا حق

  • مجموعه پوسترهای حماسه سیاسی سری اول و دوم صحبتهایی که کمتر شنیده اید از رهبری پیرامون انتخابات
   http://bayanbox.ir/id/2698963750280220516?info

   http://bayanbox.ir/id/7173189380194484489?info

  • بسیجی دوست

   وقتی حضرت آقا می گه می خوان حواستون رو پرت کنن همینه دیگه
   چرا تو سر و کله همدیگه می زنید، تا دیروز عشق است فلانی، ایول فلانی، چه کار قشنگی، سرباز رهبری، حالا این طور رفتار کردن اصلا شایسته نیست. همین حرف ها باعث میشه فردا کسی که سر کار میاد و ما بهش رای ندادیم بشه شیطان اکبر، دوستی های چند ماه پیش بشه نفرت. یک مقدار سعه صدر داشته باشید. این عرصه، فوتبال و بازی استقلال و پرسپولیس نیست که اینطور با هم گلاویز بشیم
   عزیزان من صبر کنید صبر کنید با این حرف های شما نه کسی به نفع دیگری کنار میره و نه کسی رئیس جمهور میشه
   باور کنید و مطمئن باشید دور دوم انتخابات فقط با آقایان قالیباف و جلیلی هست. این اصلاح طلبا جنگ زرگری راه انداختن که ماها رو به جون هم بندازن تا بتونن ماهی بگیرن، چون خودشون بهتر می دونن هیچ شانسی ندارن
   این رو بدونید که قالیباف یا جلیلی هر کدوم رئیس جمهور بشن هیچ فرقی نداره، این دو نفر اختلاف سلیقه دارن ولی اختلاف در اصول ندارن پس این صحبت های تفرقه انگیز رو تموم کنید و به یکی از این دو نفر که از نظرتون اصلح هست رأی بدید و امید به خدا داشته باشید، متاسفانه دیشب من جشن میلاد رفته بودم نقل مجلس این شایعه ها بود و خیلی بیشتر درباره دکتر جلیلی، چون اصلاح طلبا می دونم بعضی ها برای رأی دادن به آقای جلیلی دو دل هستن می خوان این رأی رو به سبد دکتر ولایتی (که رأی پایین تری از روحانی داره) بریزن تا نفر دوم روحانی بشه
   این رو بگیرید و به بقیه انتقال بدید فقط و فقط به یکی از دو نفر قالیباف و جلیلی رأی بدید اگه حال و هوای بحث و حمایت چند آتیشه و این بهتره و اون بدتره رو دارید همه اینها رو موکول کنید به دور دوم انتخابات، با تفرقه انگیزی و توهین و افترا کاری نکنید که کسی به جز این دو نفر به دور دوم برسن، پس رقابت رو بفرستید دور دوم حالا فقط و فقط همدل و رفیق باشید
   من اگه هنر آقای حسنی رو داشتم حتما یک طرح از آقایان قالیباف و جلیلی در کنار هم میزدم تا بتونم حامیان این دو نفر رو متحد کنم برای رسیدنشون به دور دوم

   • ....

    امیدوارم همین طور باشه
    “باور کنید و مطمئن باشید دور دوم انتخابات فقط با آقایان قالیباف و جلیلی هست.”

  • دانیال

   برخی می خواهند قابلیت رای روحانی را خیلی برجسته نشان دهند تا طرفداران جلیلی را مجبور به رای دادن به قالیباف در مرحله اول کنند.
   این کار خیانت است.

  • بنده ی خدا

   بسم الله الرّحمن الرّحیم
   سلام به همگی
   در جواب جناب امیرمحمد، و جهت اطلاع همه دوستان باید بگم که:
   جامعه مدرسین حوزه علمیه متشکل از ۶۰ عضو هست ، که از این تعداد، حدود سی نفرشون به علت مشغله ای که دارن و … اغلب در جلسات شرکت نمی کنن. پس می مونه سی نفر.
   طبق اساسنامه جامعه مدرسین، وقتی می تونند اعلام حمایت از یک کاندیدا داشته باشند که نصف بعلاوه یک نفر از اعضا، تمایل به آن کاندید داشته باشند، یعنی سی و یک نفر.
   از ین تعداد، در روزی که می خواستن برای اعلام حمایت از یک کاندیدا رای گیری کنند فقط ۱۵ نفر در جلسه حضور داشته اند. از این ۱۵ نفر، ۷نفر رایشون به آقای ولایتی بوده. و این، اجماع محسوب نمیشه مسلما.
   توی سایت جامعه مدرسین رو هم ببینید، متوجه عرض بنده خواهید شد که هیچ جا ننوشتن اجماع صورت گرفت.
   منبع: یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه، که خود ایشون در جلسه روز رای گیری حضور داشته اند.
   —————-
   رای ما: آقای دکتر سعید جلیلی

   • امیر محمد

    اخوی منبع خبرتون سوراخ بوده احتمالا!
    در اون جلسه ۱۵ نفر حاضر بودن و با تلاش آقای پورمحمدی به سایر اعضای در دسترس تماس گرفته شده و نظر اونها رو خواستند و رای لازم رو کسب کردند و بعد از اون آیه الله یزدی نامه رو ارسال کردند.

  • پدرام

   انتخابات قطعا بدور دوم کشیده میشود، اتفاقا باید تلاش کنیم دو گزینه اصولگرا بدور دوم بروند نه اینکه رای یکی را بزنیم تا روحانی بدور دوم رود.

  • بایکوت خبری دکتر جلیلی..از چه می ترسید؟

   همزمان با افزایش چشمگیر محبوبیت دکتر جلیلی، سایت های خبری (که بعضا از پول بیت المال می خورن ولی رسما دارن تبلیغ می کنن) شروع به تخریب ایشون کرده اند و سعی دارن تو دل مردم را خالی کنن که جلیلی می خواد انصراف بده..یا نظر سنجی( بهتره بگیم نظرسازی) منتشر می کنن که فلانی اوله و ..جالبه جلیلی رو می ذارن آخر !!
   ما دلیل این وحشت رو می دونیم ولی همونطور که آقا فرمودند بعضی ها فقط رو حساب کتاباشون و دودوتا چهار تاشون حساب می کنن و توکل تو برنامه هاشون جایی نداره..با اینکه سایت رسمی حامی دکتر جلیلی رو ۲-۳ روزه هک کردن و حتی صدا و سیما هم در انتشار اخبار داره یه کم بی انصافی می کنه. ما همچنان به ایشون رای می دیم و می دونیم که ان حزب الله هم الغالبون ..
   دیروز تو همایش ورزشگاه حیدرنیا اعلام کردن از الان همه شایعات علیه دکتر جلیلی رو تکذیب می کنیم..دوستان حواستون باشه فریب نخورید…
   امام خامنه ای:بینید چه کسی برای دشمن خطر آفرین است ،همان شخص بهترین خادم ملت خواهد بود .
   +

  • سلام آقا میثم ازت بعید بود..همین

 2. mary

  قالیباف:
  «نفی هلوکاست بی مورد بود ما را به کجا کشاند؟ چه نفعی برای کشور داشت؟ مذاکره با آمریکا خط قرمز نیست نه باید آن را رد کرد و نه تقدیس» «من نگفتم تکنوکرات هستم، تکنوکراتی را به عنوان فن سالاری قبول دارم»

  • امین باغبانی

   امان از بی اخلاقی های پایداری

   • رهگذر

    اگر کسی گفتمان کسی رو اونم یک کاندیدا رو بیان کنه بی اخلاقیه؟؟؟؟

    • امین باغبانی

     نه!
     البته این حرف شما چیزی به ارزش های این رسانه های اضافه نمی کنه !

   • علی.محزون

    اولا که تهمت نزن امین آقا…
    دوما چه ربطی داشت به نظر ماری خانم؟؟؟

  • کهف علی

   آقا جوابت در مورد این کلیپ چیه ؟
   ما رو قانع کن!
   http://rajanews.com/userfiles/flash/entekhabat/ghalibaf-sharif.flv
   وقتی دانشجویی می پرسد چرا برای کار شخصی از بیت المال استفاده می کنی میگه سوال جدی بپرس!
   خب این چه معنی میده؟
   البته دیدن این کلی هم خالی از لطف نیست.
   http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/3/10/336612_587.flv
   من دیگه هیچ حرفی ندارم

   • کهف علی

    شما به کدوم یکی از کلیپها رای میدی
    به بخش احساسی یا بخش …؟

   • کهف علی

    اینم جالبه!
    تلاش اصلاحطلبان برای ایجاد تقابل بین طرفداران جلیلی و قالیباف

    http://www.iusnews.ir/?pageid=185737&%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4%20%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF%20%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%A8%DB%8C%D9%86%20%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%AC%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C%20%D9%88%20%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%81&1392-03-20

    طرفداران جلیلی و قالیباف باید بدانند در دور اول انتخابات هر عاملی که تحریک کننده آنها برای مقابله با یکدیگر باشد در خیمه اصلاحطلب برنامه ریزی شده است. این طرفداران باید تلاش بکنند که کاندیدای مورد نظرشان صفی در مقابل روحانی و عارف تشکیل دهند تا هم جلیلی و هم قالیباف به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بروند و آنجا بین این دو یک نفر را انتخاب کنند که در این شرایط در یک بازی برد-برد شرکت کرده اند

    • کهف علی

     آقا یا علی.
     دارمت

     • سلام
      وظیفم می دونم فقط یه نکته رو بگم به شما آقا میثم … هرچند که خیلی کمتر از اونم که بخوام به شما چیزی بگم …
      ولی …
      آیا استفاده ی مکرر از بیت المال برای تبلیغات ریاست جمهوری کفایت نمی کنه که به شخص دیگری رای بدین ؟
      چون خودم اونجا بودم و دیدم میگم وگرنه نمی گفتم …
      یه هفته قبل از ثبت نام نامزدها ،( یه هفته قبل از ثبت نام نه تایید صلاحیت ،) ایشون توسط سازمان تبلیغات خراسان رضوی از تمامی مسئولین هیئات کشور ( حدود ۱۵۰ نفر) با پرواز چارتر دعوت می کنه و سه شب هتل در مشهد و… ( ما بقی ماجرا ) و نشست تبلیغاتی میزاره و به سخنرانی می پردازه حاضرین در این جلسه هم از بزرگان و فعالان برجسته ی فرهنگی در سراسر کشور بودند و از اونا دعوت می کنه که بیان پای کار ایشون و از ایشون حمایت کنن…
      زمان رو توجه کنین ، یه هفته قبل از ثبت نام نامزدها….
      دقیقا همون وقتهایی که اقا هی اسرار داشتند که تبلیغات زودهنگام نکنید و …
      ( صوت جلسه + زمان دقیق + هتل مورد نظر + و دیگر دوستان حاضر در جلسه همگی مستندات این حرف حقیر هستن…)
      این یک نمونه ی کوچک استفاده از بیت المال بود…
      مستندات دیگه ای هم هست اگه این کفایت نمی کنه …
      داداش ، من واقعا کمتر از اونیم که بخوام این حرفارو به شما بزنم …
      ولی به خاطر رای مون، به خاطر حمایت هامون، به خاطر هر حرکتی که این روزها می کنیم اون دنیا باید جواب بدیم >… هیچ فرقی نمی کنه ، چه اون کسی که برای جلیلی تبلیغ میکنه، چه اون کسی که برا قالیباف تبلیغ می کنه ، چه اون کسی که برا روحانی تبلیغ می کنه…
      هممون باید جواب بدیم اون دنیا…
      ( مخصوصا امثال رزمنده هایی مثل شما که حمایتتون از یک نفر مشخصا حمایت چند صد نفر رو هم به دنبال خودش میاره … )
      ( دوست دارم به گوش حاج حسین قدیانی هم برسونین )
      داداش حرفام اشتباهه؟ بهم بگو …
      اگه درسته ، منتظر پست بعدیت هستم درباره تجدید نظرت …

     • عمار

      کاندیدای انتخابات مجلس شده بود، اما اجازه نداد پوستر چاپ کنیم، این کارها را قبول نداشت. با کلی چانه زنی یک تراکت درست کرده بودیم و رویش نوشته بودیم “جانباز، یادگار دفاع مقدس”. نگذاشت تراکت را پخش کنیم. بچه ها مجبور شدند دانه دانه ی تراکت ها را تا صبح با لاک غلط گیر پوشاندند، می گفت نباید از سابقه ی جنگ و جانبازی سواستفاده کنیم. در همین انتخابات ریاست جمهوری هم از تنها کاندیداهایی بود که تا شروع مهلت قانونی تبلیغات اجازه هیچ کار تبلیغی به ستاد خود نداد.

     • حمیدرضا

      همین بالا کهف علی گفت هرچی قالیباف رو خراب کنی رایش میره تو جیب اصلاحات و نه تو جیب کاندیدای مورد علاقه شما.
      خواهشا اینقدر دعوا نکنید و جلیلی و قالیباف رو خراب نکنید. لطفا بزارید بدون از تهمت و غیبت و جوزدگی این انتخابات رو به پایان برسونیم.

    • مسعود

     من کارشناس رسانهام بویژه رسانه مکتوب
     اگه وقت داری
     یک دور روزنامه همشهری بویژه قسمت دریچه
     تهران امروز
     ایران
     اعتماددر شش ماه گذشته ببینید
     هدف وسیله را نباید توجیه کند

   • مهربون

    برادر من این ی نمونشه…
    حیف ک سند معتبری
    (البته از نظر طرفداران قالیباف)ندارم اما اگه بدونید چ خرجها ک برا خریدن رای نکرد.
    قصد تهمت ندارم اما چیزیه ک دیدم.

    • عمار

     سند بیشتر و گویا تر از این؟؟؟
     سالهای قبل؛
     در روز رحلت امام بسته های خوراکی(کیک و آبمیوه) پخش میکردند، آن هم پشت نیسان وقبل از سخنرانی حضرت آقا، به نیم ساعت نمیرسید، و فقط عده کمی این توفیق نصیبشان میشد که به این بسته ها دست پیدا کنند.

     امسال؛
     علاوه بر این که دو ستاد عریض و طویل برای پخش بسته ها خوراکی کرده بودند، دست هر کسی چند بسته میدیدیم!!!

     طوری که خانواده ای که کنار ما نشسته بودند حدود بیست عدد در دست داشتند!!!

     یکی از اقوام که هیچ موقع برای اینطور چیزها جلو نمیرود، ۳ بسته بهش داده بودند!!!

     داخل بسته ها یک کیک، یک آبمیوه که تاریخ تولید و مصرف داشت اما قیمت نداشت!!!(حتما متوجه شدید که قیمت نداشت یعنی چه؟؟؟)، یک بسته ۸ تایی خرما با مارک شهرداری، یک بسته کوچک کشکش تیزابی باز هم با مارک شهرداری!!!!

     بطری های آب معدنی به قدری زیاد بود که تا نیم ساعت بعد از سخنرانی مردم باکس باکس می گرفتند و میبردند. و پسربچه ها بطری های آب را روی سر هم خالی میکردند!!!

     ….

     • مهربون

      خنده داره…
      :)

     • محسن

      آقای عمار امسال مرقد امام فقط تبلیغات جلیلی بود که سیاه نمایی نکن آقا!!!

     • عمار

      سیاه نمایی رو خوب اومدی!!!!

      حرف برا گفتن زیاده اما بیشتر از این لزومی نمیبینم کشش بدم!

     • رضا

      خداوند دروغگویان و تهمت زنان را ….
      آخه امسال ک همه دیدن مرقد امام چه خبر بود…

  • حمیدرضا

   این هولوکاست تو سایت خود قالیبافه!!!
   منم خوندم
   فاجعس…
   احمدی نژاد حرفش به غرب این بود که چرا درباره هولوکاست نمی گذارید تحقیق کرد

   • حمیدرضا

    قبلا فقط من حمیدرضا بودم. چه جالب یه حمیدرضا دیگه هم داریم.

  • ناشناس

   خب!

  • شافی

   عاشقتم که هنوز حرف خودت رو میزنی بدون این که گوشت رو باز کنی!

   جواب هر دوی اینها رو دادیم ما !

   عزیزدلم شما خودت میدونی که اقای جلیلی به بچه های ستادش فرمودند انقدر نگید این بنده خدا تکنوکراته
   اخه ابن شبهه ها رو که ما هفته ی اول جواب دادیم عزیزکم

   برو پست قبل از حداد کامنت هاش رو بخون
   البته میدونم عمرا بری بخونی :دی

 3. mary

  قالیباف:تا پیشرفت نباشد عدالت یعنی توزیع فقر
  جلیلی:حضرت علی فرمود در عدالت است که پیشرفت شکل می گیرد
  امام خامنه ای:نباید ارزش عدالت به عنوان یک ارزش درجه دو کم کم در مقابل ارزش های دیگر به فراموشی سپرده شود

  +نظرتون محترم.انتخاباته دیگه…اما باید دید چه کسی بیشتر اهل مقاومته.

  • هدهد

   با همین یک جمله سبسطه نکنید خواهشا
   مردم از بس همین یک جمله را شنیدم

   • محمد رضا

    جمع کن بابا بساط رو
    شما طرفدار قالیبافی ولی حتی یک بار هم دلیل منطقی نیاوردی همیشه هم در برابر جواب ها و دلایل بنده ایراد های بنی اسراییلی میگیری

    • امیرحسین

     دوست عزیز ادب و نزاکتت منو کشته!!
     طرفدار جلیلی هستی ادب رو رعایت کن!
     دوست عزیز نگاه به عدالت و پیشرفت ناشی از یک رابطه عرضی هست نه طولی.
     هم پیشرفت باید عادلانه باشه و هم با عدالت پیشرفت همه جانبه شکل میگیره.
     پیامبر اکرم (ص) برای اجرای عدالت، امت را در مدینه شکل دادن و کلمه امت از همان جا شکل گرفت و ایشان بین مهاجر و انصار و سایر قبایل قرارداد اجتماعی رو ایجاد کردند و همه رو یک امت نامیدند. (قبل از عدالت)
     بعد با اجرای احکام و قوانین مورد پذیرش همه بدون تغییر موقعیت جغرافیایی و بدون هیچ فشاری از سوی حکومت یک امت واحد رو ایجاد کردند و بعد عدالت رو در مدینه پیاده کردند که در نتیجه آن، مدینه به یک شهر بزرگ تبدیل شد که سایر قبایل در تلاش پیوستن به این ائتلاف بودند.
     رابطه عدالت و پیشرفت هم یک رابطه عرضی هست. حضرت علی (علیه السلام) که جان عالم فدای اوست همین رو می فرمایند.
     نباید از این جمله ایشان یک برداشت یک طرفه داشت.
     باتشکر

     • محمد رضا

      شرمنده عصبی بودم یک حرفی زدم این صحبت های بنده رو نادیده بگیرید

   • گرافکر

    منظورتون اینجا سفسطه اس دیگه؟؟؟

   • کبوتر خسته بال

    ارجاعتون میدم به صحبت های حضرت آقا.عید سال ۸۷٫حرم رضوی.

   • علی.محزون

    هدهد!! سفسطه نیست بلکه اون نظر قالیباف اشتباهی است که در تصمیمات اجرایی کشور تاثیر بسزبیی داره…
    اگه پیشرفت بدون عدالت بخواد باشه(یعنی اولویت رو بدیم به پیشرفت) اون موقع امکان داره که از راه غیر عادلانه ای پیشرفت کنیم ، مثل خانواده ای که از راه حرام ارتزاق کنند اما همون مقدار حرام رو عادلانه توزیع کنند.
    اما تعریف جلیلی که برگرفته از سخن امیرالمومنین(ع) است اینه که (در پرتو عدالت پیشرفت شکل میگیره) یعنی عدالت را برقرار کنیم و برمبنای اون پیشرفت کنیم و عدالت را از اول تا آخر سرایت بدیم به کارهامون/

    • هدهد

     نگاه کنید توزیع عدالت در این چندساله در کشور ما چه بود؟؟
     پرداخت عادلانه پول یا سهام بین مردم
     خوب این که عدالت نیست فقیر چون قدرت سرمایه گذاری نداره و همیشه بدهکاره اون رو خرج می کنه و غنی رو غنی تر میکنه
     فکر میکنم صحبت قالیباف این بوده که ما پیشرفت که کنیم و فقیر به جای مصرف گرایی خود تولید کننده در کشور باشه نه یک مواجب بگیر اون موقع است که عدالت بر قرار شده
     برداشت بنده است
     دوستان جلیلی این یک جمله را گل گرفته اند و در همین دوئل بالغ بر ۳۰ کامنت این را گفته اند بدون اینکه به صحبت ها فکر کنند
     من می گویم کمی فکر کنید و حرف بزنید
     من هم پریروز و هم دیروز در مشهد سالن بهشتی رفتم قالیباف و جلیلی آمده بودند و سخنانشان را گوش دادم
     بدون حب و بغض
     بدون شعار دوست داریم قالیباف یا دوست داریم جلیلی
     کاری به دوتاشون ندارم ولی از مجری جلیلی که بخاطر تاخیر پروازش ۱:۳۰ دیر اومد واقعا حالم بد شد
     به قدری گفت ما به رزمنده کربلای ۵، دیدیه بان جبهه و جنگ ، تنها یار ولایت، مرد ایستادگی و شهید زنده زد که گویا فقط جناب آقای جلیلی جبهه بوده اند و بقیه دوستان داشتن پشت میز قهوه می خوردند
     این هم شد شعار که از بخواهیم از جانبازی و رزمنگی آقای جلیلی اینطور سواستفاده کنیم که یکساعت چنین شعارهایی بدهیم
     کاری به صحبت های این دو عزیز ندارم که آن هم مفصل است

    • یه بنده خدا

     عزیزم سعه در اون حدیث به معنی گشایشه …
     لطفا مطالعه بفرمایید خطبه۱۵ نهج البلاغه بعد اینقدر دفاع کنید.
     از طرفی یه جای دیگه ام لینک دادم در ادامه آقا در سخنرانی فروردین۸۷ میفرمایند:عدالت بدون پیشرفت یعنی برابری در عقب ماندگی یعنی برابری در فقر…

     بازم میگم باچشم باز و بدون تعصب تصمیم بگیریم چون درقبال رایمون مسئولیم
     یاحق

   • خب توجیه کن دوست عزیز، همین جمله برای من مسئله است، شما که شنیدی ، حلش کن!!! دربارش توضیح بده!

  • گروه فرهنگی سایبری ساطع

   فیلم صحبت های ماری

   http://www.aparat.com/v/h6QDO

  • جنگ جمله ها...

   بخونید این مطلبو، لعلکم تهتدون
   http://www.ghadiany.ir/?p=19283

  • امین باغبانی

   “فی العدل سعه ”
   میشه گفت جلیلی بد معنی کرد !

   سعه معنیش پیشرفت نیست

   تحقیق کن
   بعدشم عین حرفی که قالیباف زد آقا نوروز ۸۷ در حرم رضوی گفت

   برای توضیح بیشتر معنی حرف قالیباف :

   “عدالت منهای پیشرفت در حقیقت توزیع فقر است ”
   این گزاره هیچ اشکال مبنایی نداره

   متاسفم واسه جبهه پایداری با این رسانه های بی اخلاقش !!!

   • مرتضی

    جناب بااخلاق لطفا بیانات حضرت را با منبعش منتشر کنید

   • یه بنده خدا

    حضرت آقا در بیانات نوروز ۸۷ فرمودند:
    این مهم است. نه عدالتِ بدون پیشرفت مطلوب است، نه پیشرفتِ بدون عدالت. عدالت بدون پیشرفت یعنی برابری در عقب‌ماندگی، برابری در فقر؛ این را نمی‌خواهیم.

    http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3424
    خط ۱۳۸٫

    ما متاسفانه فقط بلدیم بدون تحقیق تخریب کنیم…
    بصیرتو به این میبینیم که فقط همه ی یاران انقلابو به بهانه های واهی دفع کنیم…
    دقیقا عین صحبت آقا! که فرمودند باید دنبال جذب حداکثری و دفع حداقلی باشیم…!
    یاحق

   • علی.محزون

    امین آقا من جواب اینو بالا هم داده ام: میشه از این تعریف ، خانواده ای رو مثال آورد که با دزدی کسب مال میکند ولی آن مال را عادلانه بین اعضایش تقسیم میکند…

  • محمد

   این ترجمه کاملا اشتباهه و مغرضانه انجام شده. معنی حدیث اصلا این نیست. اینم منبع خبرش http://www.khabaredagh.com/OrderDetails.aspx?Id=1264

  • شافی

   عزیز یک سر بزن به وبلاگ یاران دات بلاگفا
   اونجا جواب این شبهه ی مسخره رو دادم

   یک فکر کنید قبل از نقل طوطی وار جملات تقطیع شده

   • رهگذر

    شما چرا تا میخوایین شفاف سازی کنین ته اش یه انگ میچسبونید و توهین میکنید؟؟؟؟؟؟بعد هم به ما میگید بی اخلاق

    • شافی

     شما هم اگه گیر ادم هایی بیفتید که چشم و گوششون رو بستند دارند بطرز عجیــــــــبی روی جملات قدیمی و تکراری و منسوخ پافشاری میکنند مثل من جواب میدید

  • مهاجر

   مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مرقد مطهر امام راحل(رضوان الله تعالی علیه) (تاریخ ۱۴/۳/۹۱) :
   …اینجاست که با یک مفهومى به نام «پیشرفت» روبه‌رو می شویم. باید دائم پیشرفت کنیم .این عزت ملى، این استحکام درونى، این ساخت مستحکم، بایستى دائم در حال جلو رفتن باشد و ما را به پیشرفت برساند. این دهه به «دهه‌ى پیشرفت و عدالت» نامگذارى شده است. عدالت هم در دل پیشرفت است…

   … اگه همصدایی بگو یا علی

 4. راهی دیار باقی

  باید پذیرفت حال فعلی ایشان مورد تایید می باشد.

  • محمد رضا

   و حتما هم حال فعلی جلیلی مورد تایید نمی باشد!!!!!!!!!
   شما از ترس اینکه جلیلی شبیه احمدی نژاد میشه به ایشون رای نمیدی بعد میگی حال فعلی قالیباف مورد تاییده
   اتفاقا حال فعلی جلیلی خیلی بیش تر از قالیباف مورد تایید است
   خدا شاهده پدر رفیق بنده در شهرداری در حال فعالیت هستند و از ریز بچاپ بچاپ های ایشون خبر دارن.
   متاسفم برا بی بصیرتی دوستان
   وقتی که راحت به ایت الله مصباح توهین میشه وقتی که جبهه پایداری میشه خوارج و…..
   جناب محمد حسنی بصیرت فقط برای کاندید ما نیست بصیرت یعنی وقتی حضرت اقا میفرمایند به کاندیدی که از پول های حرام در انتخابات استفاده میکند رای ندید رای ندیم یا اگرم رای میدیم براش تبلیق نکنیم

   • شجاعی

    چیزی که امروز زیاد شده تهمته
    اینم یکیش .چطور کسایی که مامیشناسیم تو شهرداری هیچ کدوم این حرف شمارو تایید نمی کنند.
    در ضمن شما که این همه از بصیرت صحبت میکنید رجا نیوزتونو جمع کنید ….

    • مهربون

     اولا تهمت نیست.
     گناه تهمت بالاتر از این حرفهاست ک بخایم برا همچین موضوعی گناهشو ب جون بخریم.
     دوما رجا نیوز ما نیست.
     منظورم ب رجا نیوز نیستا اما هر مسجدی چندتا دستشویی هم داره.
     قرار نیست اشتباهات بعضیارو ب نام مجموعه تموم کنیم.

    • محمد رضا

     بنده نمیتونم صحبت های ایشون رو برای شما اثبات کنم اما این فیلم رو که دیگه نمیتونید انکار کنید.
     http://rajanews.com/detail.asp?id=158847

   • یه بنده خدا

    سلام
    جناب محمدرضا شما که به این راحتی تهمت میزنی یه تحقیق کن میبینی که شهرداری تو چند سال گذشته از طرف قوه قضاییه بعنوان سازمان اول کشور از بین ۱۶۰ سازمان در کاهش مفاسد مالی و اداری انتخاب شده…
    توروخدا با چشم باز و بدون تعصب انتخاب کنید…
    یاحق

   • شافی

    جناب شما به قول اقای قالی باف نیت خوانی بلدید؟
    ما از ترس احمدی شدن نیست که به جناب جلیلی رای نمیدهیم.
    اما انقدر درک داریم که بدانیم همین من و شما اگرمسولیت یک پایگاه بسیچ دانشجویی را هم نداشته باشیم جرئت نمیکنیم بریم در سازمان استخدام شویم

    ورزیده بودن در اداره ی مسائل امنیتی به هبچ وجه ملاکی برای توانمندی اجرایی و مدیریتی نیست.

    از بی تقوایی اطرافیان جناب جلیلی همین بس که پایداری و رجا و ۵۹۸ و الباقی ذره ای از تهمت و متشنج کردن فضا و سیاه نمایی فرو گذار نکرده اند…

    • مهربون

     شما درست می گید.
     تقوا فقط ماااااااااااااااال شماست و بس.
     والبته درک هم…
     بازم میگم.آلوده کردن فضا توسط چند نفر یا چند گروه رو نباید ب اسم آقای جلیلی نوشت.
     این بصیرت و درکه عزیزم…

     • شافی

      عزیزکم
      دفت داری ختما که ۵۹۸ و رجا یه نموره بیشتر از “چندنفر” اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • محمد رضا

     بنده نیت خوانی بلد نیستم اما از خود صحبت های دوستانتون از جمله (عبدالرضا هلالی، حسین قدیانی و…) این برداشت شد که جلیلی احمدی نژاد میشود!!!!!!مثل اینکه انها درس نیت خوانی را خوب فرا گرفته اند.

     • شافی

      ما جناب جلیلی را مناسب برای منصب امنیتی مدانیم.
      و معتقدیم به عمل کا ر بر آید به سخنرانی نیست.
      بنده در مسیر بررسی کاندیدها به جرئت عرض میکنم برنامه مشخصی ندیدم از ایشان.
      برنامه ای که سال ها تعقل پشتش باشد.
      اشراف ایشان به مسائل امنیتی کشور را ما هم قبول داریم اما بحث سر نقاط ضعفیست که انسان ها فقط هنگامی متوجه میشوند که مقام اجرایی را به دست بگیرند.
      گرداندن یک مملکت بطور حتم با این رزومه میسر نمیشود.
      هرجند هواداران تندرو شان بخواهند به زور هم که شده برنامه تولید کنند دراین روزهای پایانی اما انچه واضح است عقبه ی اجرایی نداشته ی جناب جلیلی و بی برنامگی ناشی از ورود نه چندان برنامه ریزی شده به عرصه ی انتخابات است.
      این برداشت بنده از پیگری صحبت هایشان است.

    • یه بنده خدا

     از بیتقوایی آقای جلیلی همین بس که مناظره براحتی همه رو دروغگو خوند درحالیکه برای این مدعاش در مقابل آقای ولایتی گفت:
     شما به قطعنامه اشاره کردید درحالیکه ما قطعنامه رو بعداز ضعیف شدن صدام بعداز حمله به کویت پذیرفتیم.
     در حالیکه حمله صدام به کویت مال سال ۶۹ حتی بعداز آزادی اسراست ولی ما قطعنامه رو سال ۶۷ پذیرفتیم.
     قضیه مشاور سارکوزیم که یکی از دوستان بالا توضیح دادند.
     بعدشم مگه از آقای احمدی نژاد این کارا بعیده مگه وقتی آقای متکی تو ماموریت بود ایشونو برکنار نکردن؟
     این فقط ذره ای از گافهای ایشون بود که نشون داد وقعا پایبند به گفتمان انقلاب هستند…!

     دوستان ما امروز در شرایط ویژه ای هستیم چشم همه ی دنیای اسلام به ماست.
     دیگه فرصت آزمون و خطا نداریم…
     یاحق

     • حمیدرضا

      صحبت جلیلی این بود:
      “ما باید تحلیل دقیق تر ارائه دهیم اگر قضایای ۵۹۸ حل شد باید ببینیم چه زمانی بوده، آیا بعد از حمله صدام به کویت بود؟”
      ما قطعنامه رو سال ۶۷ پذیرفتیم اما مذاکره و گفتگو برای برگشتن به مرزهای قبلی و آزادی اسرا و … در سال ۶۹ به سرانجام رسید.
      در مورد قضیه سولانا هم که لاریجانی درباره سرنوشت مذاکرات با سولانا می‎گوید: «ما با آقای سولانا داشتیم مذاکره می‌کردیم که حادثه حمله اسرائیل به لبنان رخ داد. آنجا کسینجر مقاله‌ای نوشت که در همین شلوغی یک قطعنامه علیه ایران بدهیم. آنها مذاکرات را قطع کردند و ظرف ۴۸ ساعت قطعنامه صادر کردند. آقای سولانا به من زنگ زد و گفت، «متأسفم که خرابکاران کار خودشان را کردند.» بنابراین مسأله هسته‌ای نبود، عامل بیرونی بود.»
      منبع:http://www.snn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=244124&Sgr=4

     • شافی

      مراقب نوع صحبت هامون باشیم اقا
      یعنی چی بی تقوایی رو به این سادگی میجسونید به جلیلی؟

    • دوست عزیز، کار اجرایی آقای قالیباف قابل قبوله؟!
     شما یا ماشین شخصی داری یا تو زمستون از خونه بیرون نمی رفتی!!!
     یادتون رفته تعطیلیه یه هفته ای مترو رو به خاطر بارندگی!!!
     آخه کار سطحی و بدون عمق به چه کار این نظام میاد!
     ایشون زحمت کشیدند برا بوستان ولایت!!
     کاش به قول حاج منصور همون جنایت می زاشتن اسمش رو، پیشنهاد می کنم پارتی های شبانشو شرکت کنید از سمت شهرداری برگزار میشه!
     الکی هر طیف آدمی که تو هواداراش دیده نمیشه!! از چند رنگ بودنه این آقاست البته تو منطق شما این هنره!!
     جذب حداکثری به قیمت زیر سوال بردن اصول اسلامی !!
     امروز با خواهرم رفته بودیم کوله کربلاشو بگیریم حوالی فلسطین، یه عده حزب اللهی با شتاب می رفتند سمت میدون، گفتیم چه خبره؟! صدای ارکس همه جا پر شده بود با افتخار، متوجه شدیم جناب قالیباف دارن میان، البته از نزدیک توفیق زیارتشون رو داشتیم!! با خودم به این حزب اللهیا گفتم به کجا چنین شتابان که حتی گوشتونم سنگین شده و صدای لهو به گوشتون نمیاد!!!
     یه مشت آخوند که رو منبر جوونا رو موعظه می کنن وایستاده بودن فیض می بردن، می دونی حتما تو شرایط خاص غنا، غنا نیست!!! حتما ما نمی دونیم، این حکمو اگه رساله ها رو بتکونی پیدا می کنی، مسئله ۵۶۸ رساله های علما حتما اینه که اگر طرفدار قالیباف بودی و تو همایشش غنا پخش می شد حلال اندر حلال است واین همان حدود الله است، با خودم گفتم حالا اگر این آهنگ عروسی دختر عمه به قوله خودشان معاند پخش می شد تا شش فرسخی تالار عروسی پیدایشان نمی شد، اما چه شده بود امروز من در عجبم!!!
     بی خود انگ بی اخلاقی و سیاه نمایی رو نچسبونید که این وصله ها به جلیلی نمیاد!!

     • محمد رضا

      امشب به لطف حق با چندى از دوستان خدمت حاج سعید حدادیان بودیم ایشان ضمن ناراحتى از جناب جلیلى بابت مسالى خاص، ایشان(جلیلى) را از دید خود و حاج منصور اصلح دانستند
      خودم در جلسه بودم و به همین شب عزیز دروغ نمیگم

   • ....

    سلام. بنده فیلم و صوت دارم از استفاده بیت المال برای تبلیغات دکتر قالیباف در دانشکدمون…. با ۱۰ تا اتوبوس کارکنان خانه های سلامت شهرداری رو آوردند دانشگاه ما برای همایش دکتر قالیباف….
    به خدا راست میگم… من خودم قالیباف رو خیلی قبول داشتم اما وقتی ۱۰ تا اتوبوس رو دیدم خودم شوکه شدم. آقای محمد حسنی اگه بخاهید فیلم ها رو حاضرم در اختیار بذارم. به خدا میترسم از فساد اقتصادی که بعدا گریبانمون رو بگیره.

   • راهی دیار باقی

    ” شما هیچ وقت ضرورت های زمانه تان را نشناخته اید نه در کربلا نه در عین الورده و نه امروز!!! ”
    دوست عزیز آیا من گفتم جلیل مورد تایید نیست؟!!! همیشه عادت دارید دیگران را به کار نکرده متهم کنید.
    گاهی اوقات مامور هستیم به نتیجه!

    • الان دقیقا ضرورت چیه؟
     من این ضرورتی که شما ازش می گید رو حس نمی کنم، لطفا با دلیل محکم این ضرورت رو بیان کنید.این ضرورتی که شما ذکر می کنید از دید بنده یه جور اشتباه محاسباتیه، اگر همه چیز رو از ابتدا رصد کنید و بررسی کنید می بینید که چندان ضرورتی هم حس نمیشه!!

   • رامین

    سلام
    من نمی خوام به آیت الله مصباح توهین کنم و ایشون رو نور چشمان خودم می دونم و خیلی ارزش قائلم برای ایشون ولی تو سیاست اصلا ایشون رو قبول ندارم و فقط و فقط آقا رو قبول دارم و آقا هم بیش از صد بار گفتن که اقتصاد مهمترین مسئله کشور هستش.
    در ضمن بی بصیرت کسانی هستن که می بینن دشمن با فشار های اقتصادی داره دین و ایمان مردم رو از بین می بره.
    در آخر این روزها فقط قالبیاف هستش که می تونه اقتصاد رو به یه جا برسونه.
    همین !
    در آخر آقا میثم دمت گرم دلگرمی ما بودی بیشترتر ترتر ترترترترتر شدی.

    یا علی

    • زهرا

     تنها چیزی که می تونه اقتصاد کشو ررا نجات بده اقتصاد مقاومتی است..حالا هر کدوم از آقایان کاندیداها برنامه ای برای اقتصاد مقاومتی داشته باشند و بتونن اجراش کنن موفق ترن… شما از کجا می دونین که آقای جلیلی نمی تونه اوضاع اقتصادی رو بهبود ببخشه؟ چون شعار نمی ده که مثلا تا فلان سال اوضاع رو درست می کنم؟ ممنون می شم دلایلتون رو بیان کنید.موفق باشید

     • شافی

      عزیز دلم زهرا جان
      اگر مطالعه کرده باشی اقای قالیباف برنامه ای دارند نه خلق الساعه ای و نه دقیقه نودی.برنامه ی ایشان در طی تجربیات بدست امده از مدیریت این جند نهاد تحریر شده.

      ببین زهرا جان
      وجه اشتراک بین من و تو اقای جلیلی و اقای قالیباف این است که همه مان معیارهای اقتصاد مقاومتی را از حفظیم.همه مان هم روی کاغذ بلدیم راه کار بنویسیم و برنامه بدهیم اما نکته این است:
      با محفوظات نمیشودکشور را اداره کرد.
      باید عرصه ی اجرا و ازمودن این برنامه ها را داشته باشیم تا بتوانیم در مقیاسی بزرگ تر برنامه هامان را اعمال کنیم.
      اقای قالیباف این عرصه برایشان فراهم بوده اما اقای جلیلی خیر
      اقای قالیباف با تئوری های نسبتا آزموده شده تری به میدان امده اند تا اقای جلیلی.

     • رامین

      در کل من یکی دیگه به هندونه در بسته رای نمیدهم
      به قالیباف رای میدم که ۸ سال تو تهران شیرینی و قرمزیش زیر زبونم مزه کرده
      و اینم بگم که قلبا سعید جلیلی رو بیشتر از قالیباف دوست نداشته باشم کمتر دوست ندارم.
      و مومن متعهد بودن ایشون هیچ شکی ندارم ولی الان فقط قالیباف.

     • -----

      همه برای رای آوردن کاندیدای اصلح ( اصلا نام نبریم و به خدا واگذار کنیم تا کسی که در شرایط فعلی بهترینه برای کشور ،رای بیاره ) امشب زیارت عاشورا بخوانیم بعد ۱۳۳ بار :
      یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف لی کربی بحق اخیک الحسین”

 5. ناشناس

  حرف مفت مزن دیگه دوئل نمیام

  • سامان

   در جماعت حزب الله بی ادبی ممنوع!!!

  • هدهد

   چقدر آدم می تونه بی منطق باشه الان اگر اون بالا کاندیدای شما بود میثم بهترین آدم و با معرفت ترین و بصیرترین آدم زمین بود

   • محمد رضا

    منطق شما رو در پاسخ به بنده در پست های قبل دیدیم!!!!

    • هدهد

     ببخشید من کجا در جواب شما بی ادبی کردم لطفا بفرمایید
     اگر بوده همینجا عذرخواهی می کنم

  • الف

   بی ادب
   هرچند رای بنده جلیلی است ولی آقای محمد حسنی از یاوران انقلاب هستند و کسی حق توهین نداره..

   • حمیدرضا

    کسی حق توهین به آقای قالیباف و جلیلی را هم ندارد. دم انتخاباتی چرا اینجوری میکنند بعضی ها. جواب تک تک حرفهایی که میزنید رو روز قیامت باید بدین. هرچی تخریب کنید نه به نفع کاندید مورد نظر شماست و نه نظام و نه انقلاب. خواهش میکنم من رو کفن کرده دست بردارید از توهین به این و اون. آخرش فقط به ضرر همه ماست.
    از قدیم گفتن راه کج به منزل نمیرسه. تخریب و توهین به دیگران همون راه کجه. نذارین احد تکرار بشه!!
    :|

  • مهربون

   بی ادب…

  • محسن خلیلی

   حربه تبلیغاتی خوبیه به خودی فحش بده که رقیبت فحش بخوره و خراب شه.جالبه

  • رامین

   امثال شما دوئل نیان ما راحتریم
   چون اینجا جای داد بیداد و بی ادبی نیست.
   با چاله میدون اشتباه نگیر.

 6. یکی

  ُسلام
  خوب سر کار بودیم ما.
  بدیهی ترین حکم عقل، و بدیهی ترین حکم شعور، حمایت از قالیبافی است که در نظرسنجی ها از دیگران بالاتر است. این خنده دار ترین جملست نه بدیهی ترین!! علی (ع) هم یک روز دقیقا به همین دلیل تنها موند. علی به خاطر حفظ اسلام و به خاطر جلوگیری از تفرقه تنها موند و دقیقا به همین دلیل کشته شد. شما که دیگه خدای این حرفایید چرا؟!!
  ایشون که شما به عنوان اصولگرا معرفی میکنید خطر چپ شدن به سمت حضرت سرگشاده رو نداره؟!!
  الان اگر از کارهای شهرداری تهران حرف بزنم محکوم میشم به زدن اصولگرا. ولی آقای حسنی از شما که دستتون توی کاره بعیده که شهرداری تهران رو به عنوان کارنامه کاری درخشان این آقا بپذیرید.
  برای خودم متاسفم.
  البته حدس میزدم بعیده شما حرفتون با دوستتون فرق کنه.. حدسم درست بود.

  • هدهد

   کوبیدن هاشمی توسط قالیباف بعد از ثبت نام قالیباف را ندیدی که این حرف را می زنید

   • زهرا

    متاسفانه آقای قالیباف که هاشمی رو اون موقع تخریب کرد یه کم قبل ترش او را وزنه نظام خونده بودو به دفاع از ایشون می پرداختند ..

    • رامین

     خوب حضرت اقا هم آقای هاشمی رو تو خیلی جاها نگه داشته اند و تعریف تمجید کرده اند پس آقا هم بله.
     سرکار خانم تو رو خدا ول کنید این حرف ها رو
     تو رو خدا
     تو رو خدا
     با تعصب برخورد نکنید.

     • زهرا

      ول کردم بابا..قسم نخور این قدر..آروم باش

  • ابراهیم

   از نظر من جلیلی اصلح تر است
   رای زیاد داشتن در نظرسنجی ها ملاک نیست!
   به هر حال نظر آقا میثم برای ما محترمه چون عزیز ماست ولی گذر تاریخ کم کم همه چیز رو روشن میکنه …

   • شافی

    میبینم که شمشیر را از الان از رو بسته اید و هنوز هیچ نشده بدنبال گرفتن آتو از قالی بافید تا بگوبید روی سرماها…

    من مرده شما زنده
    از همین الان هشدار میدهم چه اصلاح طلب ها و چه منافقین و چه بی تقواهای حامی جناب جلیلی که امروز میبینم چطور دست و پا میزنند برای تکیه روی نقاط ضعف قالیباف و کمرنگ و عوام فریبی جلوه دادن فعالیت هایش؛ چنان روی بدنام کردن و سیاه نشان دادن دولت قالیباف تکیه بکنند تا حزب اللهی ها را به جان هم بیندازند و وقتی که ماها به جان هم افتادیم ؛دیگر مملکت را نمیشود جمع کرد

    ایها الناس!فتنه ی امسال همین است.
    تفرقه ی بین ماها ضربه ی بزرگی به نظام خواهد زد و عده ای گویا خیلی پافشاری میکنند روی بعضی اختلاف نظرها..

    • الف

     عزیز چرا داغ میکنی؟ خود حضرت آقا گفتنه اند که مردم میتونن با هم بحث کنند یکدیگر را قانع کنند. ما هم بحث سیاسی دوستانه میکنیم. رای همه حتی طرفدارای اصلاحات برای ما محترمه آقای حسنی که جای خود دارن. گفته باشم که طرفدار های دکتر قالیباف هم کم به ما تهمت نزدند.
     در ضمن کسی منکر زحمات دکترقالیباف در شهرداری و در زمان جنگ ابدا نیست همان طور که نباید کسی منکر زحمات دکتر احمدی نژاد در این دولت و دولت پیشین بشه اما مسیله اینجایت که به نظر بنده در شهراداری فساد اقتصادی و استفاده بیت المال وجود داره که به احتمال زیاد دکتر خبر ندارن ولی این نشون میده ایشون یا نمی تونن بر مدیران زیر دست نظارت کنند یا یه حلقه انحرافی اطراف ایشون وجود داره… حرف همین است و لا غیر
     متاسفانه عظمت پل صدر و باغ پرندگان و… این مسایل مهم رو از جلوی دید همه محو کرده… مسیله ی بیت المال چیز چزیی و کوچیکی نیست که بشه صرف نظر کرد…

     • ناشناس

      مواقم ..تا نقدی می شه محکوم به تخریب و تندروی می شیم! البته بعضی از دوستان هم تخریب می کنن که درست نیست

     • مهربون

      با زحماتشون تو شهرداری موافقم اما جنگ هرگز.
      نه فقط ایشان حتی همون دکتر جانباز جلیلی خودمون هم فقط و فقط در جنگ وظیفشونو انجام دادن.
      اگه برای خدا رفتن خب چرا دیگه دم از جبهه میزنن؟

     • داود

      سلام
      من به آقای دکتر جلیلی رأی میدهم،ولی میخواستم این سخن حضرت آقا رو به شما و دیگر دوستان یادآوری کنم،
      حضرت آقادر دیدار مردم آذرباییجان در تاریخ۱۳۹۱/۱۱/۲۸ فرمودند:
      اگر یک فردى متهم به فساد است، نمیشود به خاطر او انسان دیگران را متهم کند؛ حتّى اگر ثابت هم میشد، چه برسد به اینکه ثابت نشده است، دادگاهى نرفته، محاکمه‌اى نشده. به استناد متهم کردن یک نفر، انسان بیاید دیگران را، مجلس را، قوه‌ى قضائیه را متهم کند؛ این کار درست نیست، این کار غلط است. بنده فعلاً نصیحت میکنم.

     • جنگ جمله ها...

      http://hamsangar.org/Hamsangaran.aspx

      همسنگر۴ لطفا دیده شود.

     • شافی

      جناب الف
      لطفا مدارک دال بر فساد مالی شهرداری را ارائه کنید بلکه نهتدی!

      امروز یک شخص خاکستری به من پیام داد که رای ام را بداند و گفتم!
      گفت : قالیباف ولایت مدار نیست!
      گفتم مدرکت؟
      گفت :مدرک ندارم!بچه ها میگن ولایت مدار نیست!

     • هدهد

      من با نقد موافقم ولی واقعا دوستان طرفدار آقای جلیلی دارند تخریب می کنند
      امروز پیامکی در سطح وسیع آمد که فایل اختلاس ها در ساید یکی ازطرفداران عزیز و محترم آقای جلیلی خوب بنده خدا این همه خرج پیام دادن و درست کردن مستند برای تخریب رقیبت؟؟؟
      تازه رقیب یک هم سنگر اصولگرات؟؟؟
      بیایم از اصلاح طلب ها یاد بگیریم
      عارف رفت کنار
      هاشمی و خاتمی و سیدحسن خمینی اومدن پشت روحانی و تو نظرسنجی ها داره رایش میره بالا
      تو شهرم شلوغ کرده
      هنوز ما در حال تخریب و یار جمع کردن خودمان هستیم
      واااااای

    • محسن

     برادر من آرووووووووووووووووووم
     پیاده شو با همدیگه قدم زنان صحبت کنیم
     ((((مباحثه است نه مناظره))))

    • مهربون

     دور از جون برادر…ایشالا همیشه زنده باشی.
     درسته باهم کمی اختلاف سلیقه داریم اما دشمن ک نیستیم…
     داریم باهم ب دور از احساسات بحث میکنیم.
     ما ک برای ضای خدا رای میدیم.مهم هم نیست ک کی بشه و چی بشه.
     راه ما راه حضرت آقاست…

    • م.طاهری

     اگر نگران اختلاف هستید و دلتون برای وحدت می سوزه چرا طرفدارهای جلیلی رو بی تقوا می خوانید؟

     بسه دیگه!
     آدم واقعاً ناراحت می شه از این که هرجا می ره اکثر طرفدارهای قالیباف کسانی را که می خواهند به جلیلی رای بدهند متحجر و خشک مغز و فاقد شعور سیاسی و تندرو و بی تقوا و بی فهم و بصیرت می دانند،
     اکثر طرفدارهای جلیلی هم طرفدارهای قالیباف رو خود فروخته و کم آورده و فریب خورده و سازش کار و بی ایمان و بصیرت می دانند.

     نکته دردآور این جاست که دو طرف هم می گویند حفظ وحدت واجبه و ما عاشق سینه چاک این نظام هستیم! این جوری؟!

     باور کنید می شه به هرکدام از این دو نفر رای داد در نهایت عشق به نظام و اسلام و انقلاب و تبعیت از ولایت فقیه!

     شاید شما با یک سری تحلیل ها به نظرت میاد باید به فلانی رای داد، دیگری با تحلیل های دیگری به این نتیجه می رسه که باید به یک نفر دیگر رای داد. نقدی به هیچ کدومشون هم وارد نیست.
     به برکت این نظام هرکس آزاده به کسی که مطابق تحلیل هاش مناسب تره رای بده.

  • یه بنده خدا

   سلام
   اونوقت این آقای جلیلی اصلا خطر برگشتن به سمت آقای بهاری رو که نداره که ؟نه؟

   به نظرتون از بین این۷تا احمدی نژاد به کی رای میده؟!!!!!!!!!

   • ...

    چقدر شما طرفدارای دکتر قالیباف با تقوا تشریف دارید … مارو هم در نماز شبتون دعا کنید…
    اگه جلیلی کاندید احمدی نژاده پس چرا مشایی رو با خودش آورد؟؟ چرا تهمت میزنی؟؟؟ تو یعنی از رای احمدی نزاد هم خبر داری؟؟ تهمت نزن بنده ی مومن خدا تهمت نزن…

    • یه بنده خدا

     عزیزم من اصلا چیزی رو با قاطعیت نگفتم که اسمشو گذاشتید تهمت.
     من فقط دوتا دونه سوال کردم که هرکی بره پیش وجدانش بشینه بهش جواب بده…همین.

     • حمیدرضا

      آخه وجدان من مگه علم غیب داره که بگه احمدی نژاد به کی رای میده؟ حرفها میزنید ها!!!

   • ناشناس

    اولا رای احمدی به خودش مربوطه ..ثانیا لابد شما می دونی به کی رای میده دیگه؟؟؟ نکنه رفیق فابریکشی؟

    • یه بنده خدا

     نه عزیزم رای احمدی نژاد یعنی شعبه ی انحراف اگه احمدی نژاد بتونه روی هرکدوم از این کاندیداها نفوذ داشته باشه کافیه تا انحراف دوباره تو عالیترین سطح مملکت راه باز کنه…
     واین یعنی روز از نو روزی از نو.
     دوباره همه روزای سیاهی که تو چندسال اخیر تجربه کردیم تکرار میشه.
     پس به این راحتی از کنار موضوعات نگذرید.
     یاحق

 7. یکی

  آقا میثم ب قول خودتون آقا گفت به فرد اصلح رای بدید نه اونیکه رای اش بیشتره!!
  فی الحال نظر و رایت برا ما ارزشمنده..
  اما رای ما هنوز با آقاسعید..

  • یکی

   من با یکی بالایی فرق میکنما،یکی دیگم
   ما اهل توهین نیستم

   • امین باغبانی

    اون فیلم معروف حمایت آقا مصباح از لنکرانی رو دوباره ببین

    ببین درباره رای به غیر اصلح چی می گن ! ( همون فیلم بینی بین الله …)

    خواهشا برو ببین .

    البته به نظر حقیر فالیباف اصلح است …

 8. حمید

  جناب میثم به این تناقضات توجه کنید:
  رهبری فرمودند:نباید عدالت بعنوان یک ارزش درجه دو کم کم درمقابل دیگر ارزش هابه فراموشی سپرده شود.
  جناب جلیلی فرمود:حضرت علی فرموددرعدالت است که پیشرفت شکل می گیرد
  جناب قالیباف ویااصلح شمافرمود:تاپیشرفت نباشد،عدالت یعنی توضیع فقر
  جناب قدیانی که این را عین عدالت میداند ولی بندهبی بصیرت هرچی فکر کردم واز اهل بصیرت پرسیدم به این نتیجه نرسیم.
  شما اگه رسیدید برای ماهم راست وپوست کنده بفرماییدتاماهم متوجه بشیم البته بی حاشیه وبی تشبیهات که البته استادش هستید!

  • شافی

   به یاران دات بلاگ دات ای ار برید
   جواب این شبهه ی مسخره را دادم

   لطفا بیش تر فکر کنید و ککتر نقل طوطی وار جملات تقطیع شده

 9. بچه های ملک شهر

  چرا جلیلی نه؟ اقای میثم خان یادتان هست در یکی از طرح هایتان از کار قالیباف در شهرداری نقد کرده بودید؟ کسی ک زنش مشاورش است و پیوسته از وی تقدیر به عمل می اورد اصلح است؟

  • بچه های ملک شهر

   من از حرف خویش نادم و پشیمان شدم
   فی الحال وحدت میان سربازان معظم له از همه چبز مهم تر است ….
   یا علی

   • شافی

    جناب

    استدلال شما ضعیف ترین و مضحک ترین استدلالی بود که در این دوهفته در نقد قالیباف شنیدم
    این روزهای پایانی به سیم اخر زده اید گویا!
    باز الحمدلله که وحدت مدنظرتان بود

  • زهرا

   یاخدا! کسی ک زنش مشاورش است و پیوسته از وی تقدیر به عمل می اورد اصلح است؟!!! اینوازکجا در آوردید دیگه؟چه ربطس داره!!!

  • هدهد

   پیامبر کلی از دخترشان تمجید و تعریف کرده اند و دست مبارکشان را بوسیده اند
   خدایی نکرده قیاس نمی کنم اما ارزش و بالا بردن زن در دین ما خیلی بالاست متاسفم بخاطر منطقتان

   • ...

    کار ندارم با زن قالیباف و … ولی هد هد لطفا قیاس مع الفارغ نکن دیگه. فاطمه زهرا عصمت داره علم الهی اره… یه زن یا دختر معمولی که نبودن… برای سیاست خواهشا از این مثال ها و قیاس ها نکنید.

    • هدهد

     ببخشید خوبه خودم گفتم خدایی نکرده قیاس نمی کنم
     شما کل متن رو نمی خونی و هرچقدرش رو می خوای میبینی؟؟؟
     مثال زدم تا ارزش زن را بگم که تمجید کردن عیب که نیست در دین ما تایید هم شده
     متاسفم برای تنگ نظری و ندیدن کل متنم

 10. سید هاشم

  با سلام؛
  تحلیل و نوع نگاه شما برادر عزیز نشان از دغدغه مند بودنتنا نسبت به راه اصیل انقلاب و امام دارد تا گرایش به این و آن سیاسی. و این نوع نگاه شما قابل تقدیر است.

  • سلام
   اتفاقا این نوع نگاه چندان هم مقبول و پسندیده نیست! وقتی خوب هست چرا بین بد و بدتر انتخاب کنیم؟!
   نظر سنجی آقای قالیباف و آقای جلیلی ۰/۶ درصد در کل فرق داره! این به خاطر اینه که افرادی مثل آقای حسنی با این دید دارن انتخاب می کنن!!
   نظرشون محترمه ولی استدلال خوبی نیست!
   من به شخصه نمی تونم کسی رو انتخاب کنم تفکرشون در حداقل یک زمینه با آقا اختلاف داره، این خیلی واضحه که ایشون وابستگی به نظام سرمایه داری دارن، این برای دهک پایین جامعه خوب نیست!!
   عملکرد ایشون در زمینه های اجرایی رو اگر به لحاظ اصول شهرسازی بررسی کنید، اغلب ظاهر سازی بوده و کیفیت مطرح نبوده، به عنوان مثال مشکلات مربوط به خط چهار مترو!
   ما کسی رو نیاز داریم که با تغییرات ساختاری به صورت ریشه ای کار کنه!! کار سطحی به درد این اوضاع مملکت نمی خورد!
   اگر هرکس که طرفدار جلیلی باشد به این علت رای خودش رو عوض کنه معلومه که ریزش میکنه رایشون!!
   در ضمن خیلی به این نظرسنجی ها نمیشه اعتماد کرد، هر سایتی طرفدارن خاص خودش رو داره!! یک طیف خاص،در خیلی از نظرسنجی ها حتی قالیباف نفر ششم بوده!!!
   جمعیت حزب اللهی ظاهرا کم به نظر می رسن ولی تجربه عکسش رو ثابت کرده!!
   الان واقعا دو قطبی قالیباف و جلیلی هست، مطمئن باشید که یک نفر از اصولگرایان به مرحله دوم راه پیدا می کنن.
   نباید رای جلیلی رو با این نگاه فدای قالیباف کنیم.
   البته این نظر حقیر است هر کسی نظری داره که محترمه.

   • شافی

    جناب ممکنه توضیحی راجع به نظام سرممایه داری که فرمودید ارائه بدید؟!
    بعلاوه ممکنه براتون چند نمونه ی دیگر از نقایص خدمات شهرداری رو ذکر کنید؟
    چطور به تنیجه رسیدید که شهرداری ظاهر سازی کرده؟
    کیفیت مطرح نبوده؟شما از صبح تا شب با چه وسیله ای جابجا میشید؟ به قطارهای مترویی که با مشکل روبهرو هستند؟
    یک جوری نوشتید کسی اگر درتهران زندگی نکند گمان میکند ملت از بیکفایتی خدمات شهرداری نه مترو دارند نه بزرگراه دارند نه ساختمان دارند و هر لحظه تهران در حال انهدامه!

   • حمیدرضا

    الکی میگه!!!!!!!!!!

   • سلام
    تعریف نظام سرمایه داری: سرمایه‌داری یک نظام اقتصادی است که در آن مالکان خصوصی مالکیت ابزارهای تولید را در اختیار دارند و معمولا از این ابزار برای کسب سود در بازارهای رقابتی استفاده می‌شود.
    اشتراک قالیباف با این نظام اقتصادی: البته این نکته از بیانات آقاست :
    ولیّ فقیه در تنفیذ حکم دوره دوم ریاست جمهورى هاشمى، ۱۲ مرداد ۱۳۷۲: اساس در نظامهاى سرمایه‌دارى، رشد اقتصادى و شکوفایى اقتصادى و ازدیاد و تولید ثروت است. هر که بیشتر و بهتر تولید ثروت کند، او مقدم است. نداشتن رفاه جمع کثیرى از مردم، نگرانى نظام سرمایه‌دارى نیست. نظام اسلامى این‌گونه نیست. نظام اسلامى معتقد به یک جامعه‌ ثروتمند است، معتقد به رشد اقتصادى است؛ ولى رشد اقتصادى براى عدالت اجتماعى و براى رفاه عمومى، مسأله‌ اول نیست؛ آنچه در درجه اول است، این است که فقیر در جامعه نباشد؛ محروم نباشد؛ تبعیض در استفاده از امکانات عمومى نباشد. نظام اقتصاد اسلامى، درست است! این‌طور نیست که نظام اقتصادى اسلامى، عبارت باشد از هر چه که در هر دوره‌اى مصلحت باشد. نخیر! نظر شریف امام رضوان‌الله‌ علیه هم این نبود. من خودم یک وقت از ایشان پرسیدم!
    وابستگی که عرض کردم منظور انحراف گفتمانی قالیباف در تقلید از مدل نظام سرمایه داری در مبحث عدالت بود.
    ایشون معتقد به تولید ثروت و پیشرفت هستند و در گرو اون عدالت رو مطرح می کنند در حالی که در جمله بالا آقا این رو رد کردند، درضمن ایشون جایی تکنوکرات بودنشون رو تکذیب می کنند جایی تائید بالاخره تکلیف ما چیست؟!
    عین جمله آقای قالیباف در همایشی در برج میلاد: «ممکن است بگویند قالیباف، انسان تکنوکراتی است که باید بگوییم تکنوکرات بودن چیز بدی نیست!» به نقل از شبکه ایران
    این یعنی تائید تکنوکراتی، یعنی در بحث عدالت انحراف گفتمانی دارند و از نظام سرمایه داری تقلید می کنند.
    دوست خوبم
    من نمی دونم شما در تهران زندگی می کنید یا نه ، یا کدوم منطقه از تهران؟!، ولی از اوایل شهردار شدن ایشان وعده مترو به محدوده ما داده شده و کلنگ احداث خورده شده ولی متاسفانه همچنان وعده باقی مونده، از بدمسیری و اوضاع نابسامان ترمینال کسی نیست در این محدوده نارضایتی نداشته باشه،بنده مثل خیلی از شهروندای دیگه با وسایل نقلیه عمومی جابه جا می شم، بخشی از مسیر با مینی بوس، بخشی اتوبوس، بخشی هم با مترو، اما قسمت مربوط به مترو، قبلا گفتم باز هم می گم، افتضاح بارندگی و مترو به کنار در فصل زمستون، براتون از پله برقی های نیمه تموم مترو بگم، یه سر به ایستگاه نیرو هوایی بزنید لطفا، الان چند وقته بهره برداری شده!! این چه وضعشه؟! چرا باید ورودی مترو طوری طراحی بشه که بارندگی دچار اختلال کنه و ایستگاه رو بلا استفاده، خب تعمیرات دوباره هزینه اضافی می خواد علاوه بر اون نشون دهنده کار سطحیه!!
    حضرت آقا از زیباسازی شهری صحبت کردند برداشت این آقا از این صحبت چاپ بنر بوده و نقاشی و دیوار نویسی !، البته این مشکل نیست ها اشکال کار اینجا بود که تمثال شهدا رو پاک می کردند و گل و بلبل روش نقاشی می کردند که با اعتراض مردم روبه رو شدند. در بحث زیبا سازی می تونم براتون این نکته رو بگم که یکسری از المان های میادین رو تغییر دادند و جایگزینش چی بود؟! یکسری علائم شیطان پرستی !!! میدان انقلاب رو برای نمونه عرض می کنم. المان های موجود در ایستگاه مترو ولیعصر که نماد تک چشم بود و به همت دکتر رائفی پور تغییر کرد، گارد ریل هایی که زیرکانه به شکل تک چشم طراحی و استفاده شده بودو …
    خوده مسئول زیبا سازی از کاستی ها و سطحی بودن کار خودشون گفتن، جناب آقای شوشتری ، بفرمایید سایت مشرق می تونید در اینباره توضیحاتی رو بخونید.
    دوست عزیز این برداشت شما بوده، در صحبت های من یه همچین چیزی مطرح نشده، ایشون و طرفدارانشون خیلی مدعی هستند بنده اینجا فقط چند مشکلی که به چشمم اومده مطرح کردم، شما طوری صحبت می کنید که انگار با حضور ایشون تهران شهر گل و بلبل شده، نه عزیزه من مشکلات هست و خواهد بود نادیده گرفتنشون اشتباهه!!!

 11. صالح

  خوب است شما که آدم فرهنگی هستید، فقط نگاهی به برنامه فرهنگی جناب قالیباف بیاندازید
  شاید نظرتان تغییری کند
  همینطور که نظر من عوض شد!!
  چیزی که پیدا نکردم فرهنگ اسلامی بود!

  • رهرو

   جناب صالح یادتون میاد زمان احمدی نژادرو؟ ایشون چه فرهنگ اسلامی رو الان برای ما به یادگار گذاشتن؟ جز فرهنگ انحرافی .لطفا معیارها ومتراژهاتونو اینبار تصحیح کنید. ببخشید یه سری زدید به فرهنگسراها و آماربرنامه های مذهبی شان برای همه ی سنین که نسبت به قبل افزایش چشمگیرری داشته؟ دقت نکردید به تبلیغات فرهنگی شهرداری حداقل در مناسبتهای مذهبی؟ همین الان هم میتونید نگاهی به مشاور مذهبی ایشون آقای مرادی بیندازید. مگر اینکه امثال ایشون رو هم قبول نداشته باشید.
   پاینده باشید آقای محمد حسنی.

   • ...

    حالا احمدی نژاد نتونست شعارش رو عملی کنه ما دست از آرمانمون بکشیم؟

    • رهرو

     نه عزیز دست از مصادیقتان برای انتخاب فردی که معیارهایتان راعملی میکند بردارید. درضمن آقای احمدی نژاد نخواست که شعارش را عملی کنه نه اینکه نتوانست.

    • ارغوان

     نه شعارهای احمدی نژاد رو با جلیلی پیاده کنید
     حالا با این انتخاب هاتون بدوید تا سال ۱۴۰۴ به چشم اندازه ۲۰ ساله آقا برسیم
     ۸ سالمون که پر زد اوضاعمون این شده:(

  • شافی

   جناب صالح
   شما نکند از شهرداری انتظارات وزارت ارشاد را دارید؟یا مثلا وظایف سازمان حج و زیارت!یا ستاد اقامه ی نماز!!

   فعالیت های فرهنگی و مذهبی انجام شده در سرتاسر فضای شهر را ندیده اید در این جندسال؟
   فضار معنوی مترو ها.ایستگا های معرفی متروها.بیلبورد های مناسبتی.تبلیغات ایستگاه های اتوبوس.بزرگداشت امام هادی و موضع گیری در هتک حرمت ایشان.سامان دهی هیئات مذهبی.
   اتوبان ها و نماد های دفاع مقدس در شهر.
   ایا در قضاوت هایتان همه ی اینها را کنار نقایص گذاسته اید ؟؟ واقعن این کار را انجام داده اید؟

   نفرمایید که اینها عوام فریبی بوده است.
   خیلی دور از انصاف است که اگر کسی قدمی برمیدارد بگوییم چرا برداشت که اگر انجام نمیداد بابت همان کم کاری شماتت اش میکردیم

 12. شکران

  برای شما متاسفم که اینگونه فکر میکنید!!!
  مگر موقع انتخایات ۸۴ چه کسی فکر می کرد احمدی نژاد رای
  بیاورد…
  شما که اینگونه بگویید از بقیه چه انتظار
  ما مسئول به وظیفه ایم …
  رای ما فقط جلیلی
  انشاالله رای می اورد

  • میثم محمد حسنی

   همین جلیلی عزیز هم به همراه برادرش سال ۸۴ به احمدی نژاد رای نداد و آسمان خدا هم به زمین نیامد … نگران نباشید …

   • سامان

    البته سعید جلیلی این رو تکذیب کرد

   • محمود

    این موضوع تکذیب شده!
    http://www.drjalily.com/archives/7038/

    • امین باغبانی

     تو این لینکی که گذاشتی از قول داداش جلیلی می گه که به احمدی نژاد رای ندادم دور اول !!!

     لااقل درست تکذبیه رو بخون !

   • جواد

    سلام
    با نظزتون مخالفم
    به خاطر این که شما الگوی یه هنرمند انقلابی بودین…!!!
    فعالیتتون رو هم از (فتنه۸۸) شروع کردید.
    حالا نظرتون راجع به جلیلی چیه نمیدونم؛
    فقط اینو میدونم که آقای قالیباف!! مواضع فتنشون رو همین چند ماه پیش به ضرب و زور انتخابات (شاید به خاطر رای آوردن(الله اعلم)) مشخص کردند.
    تو کامنت قبلیتون هم آورده بودین که من به حداد رای میدم چه اقبال عمومی داشته باشه چه نه!!
    عین بعضیا توی فاصله چند ساعت حرفتون عوض شد!!
    به قالیباف رای میدین چون …

    *****

    ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه…

    • فرهاد

     شاید همون اول جناب پشیمون شدن از رای به دکتر حداد و روشون نشده بگن صحبت انصراف دکتر که شده قند تو دلشون اب رفته و طرح اماده شده جناب قالیبافو چسبوندن…

    • حمید

     منم موافقم که ما مامور به وظیفه هستیم نه نتیجه
     نمیدونم چرا جناب میثم محمدحسنی از بالابودن رای جناب قالیباف بعنوان یک امتیاز درللحق نوشته بیان کردن
     درعجم آفا در عجم
     این همه هزینه های تبلیغاتی جناب قالیباف از کجا میاد؟؟؟؟
     چرا پروژه های تهران نزدیک انتخابات پزده برداری میشه؟؟؟
     چرا؟؟؟
     واقعا چرا؟؟؟
     آقای میثم محمدحسنی خود شما چقدر دریافت کردید؟؟؟
     واقعا این همه سوال من نمیدونم چرا اصلح شما شده قالیباف :|

     • حمیدرضا

      این همه هزینه های تبلیغاتی جلیلی از کجا میاد؟ هزینه های تبلیغاتی قالیباف هم از همونجا میاد.
      اگه مردم برای رای اوردن جلیلی پول خرج میکنن چرا برای رای آوردن قالیباف خرج نکنند؟
      تقوا تقوا تقوا

   • ناشناس

    شما که مدعی هستی تو عرصه رسانه
    کمی دنبال کنی اخبار را بد نیست
    تکذیب شد این اخبار

   • حمید

    کی گفته رای نداده؟
    غیرممکنه
    منبع رو اعلام کنید لطفا

   • فرهاد

    از شما بعیده غیر معتبر حرف بزنید مگه ندیدی اقای جلیلی این حرف رو تکذیب کردند!!!؟؟!!

   • دانشجو

    سلام
    ببخشید آقای میثم
    اما شما تو یکی دیگه از پستهاتون به شدت آقای قالیباف را نقد کرده بودید!!! حالا چطور شده برای دفاع از ایشون دم از همت جهادی می زنید؟؟؟؟؟؟
    این دوگانگی نیست؟؟؟!!!
    واقعا افسوس خوردم که آقای عادل انصراف دادن
    احتمالا و با این اوصاف سفید بندازم با آبروتر است.

    • شافی

     جناب
     نقد به موقع و جانب داری به موقع نشان از تناقض رفتاری و دوگانگی نیست
     نشان از عقلانیت و انصافی دارد که متاسفانه خیلی هایتان زیر غبار فتنه ی مذهبی علیه مذهبی نمیبیندش…

     • دانشجو

      نه دوست من
      اون نقد نبود… آقای میثم تا حدودی ایشون را به نظر من مسخره کرده بود. منظورم از نقد همون پستی بود که ایشون دستاوردهای شهراداری را به نمایش گذاشته بودند!
      آخه آدمی که رییس جمهور نشده بی قانونی کنه دیگه وقتی رییس جمهور بشه…
      تبلیغات کاندیداها قبل شروع زمان تبلیغات ممنونعه و عین بی قانونیه! بنده با چشم خودم تبلیغات ایشون را حدود چند ماه پیش دیدم! من خودم از طرف یکی از ستادهاشون دعوت شده بودم!!!
      من به آدمی که بی قانونی کرده رای نمی دم حتی اگه آقا میثم از اون فرد دفاع کرده باشه!

   • ...

    آقا میثم اطلاعات رو دیر به دیر update میکنی؟؟

   • مهربون

    اول حرفیو ک میزنید مزمزه کنید و بعد بزنید.
    البته با کمال احترام…
    :)

   • سنگر

    شما ملاکتون همینه

 13. توابین

  قالیباف رزمنده،رییس جمهور آینده…

 14. احسنت
  ما هم می گوییم یا عـــــلی

 15. محمـــد

  فراموشی گرفته ای این روزها آقای بصیرالممالک!!!!!!!!!

  • میثم محمد حسنی

   با فحش دادن و متلک و توهین آشنام و مشکلی ندارم … لکن برای سعید جلیلی عزیز ناراحت میشم که چون شمایی طرفدارش هستید …

   • سامان

    به جلیلی نچسبونش

   • این چه طرزه جواب دادنه؟
    چه ربطی داشت به جلیلی؟

    • شافی

     جالب است که دوستان صورت مسئله ی توهین انجام شده را پاک کرده و به دفاع جناب حسنی از خود خورده میگیرند!
     جل الخالق…

     • م.طاهری

      اشتباه می کنه هرکس که توهین می کنه
      قطعاً خودش بدیهی ترین دستورات دین رو فراموش کرده
      ولی وظیفه من و شما هم این نیست که دامن بزنیم به اختلاف!

      نظر شما بیش تر از اینکه بخواهد به فردی که توهین کرده تذکر بده می خواهد به دو نفری که جوابی نوشته اند طعنه بزنه.
      درست نیست.
      این رویه ای که خیلی از طرفدارهای آقای جلیلی و قالیباف در پیش گرفته اند درست نیست

   • محـمد

    من طرفدار آقای ولایتی هستم…

    اما برای همیشه دوئل را به گنجه می سپارم…

    حتما خبرهایی هست…

    حسین قدیانی
    میثم محمد حسنی
    ببینیم نفر بعدی چه کسی است؟

   • هدهد

    آقا میثم
    متاسفم برای دوستان خودم که اینگونه دارند برخورد می کنند
    خوب شد نگفتیم روحانی یا عارف که اگر می گفتید اینقدر نمی کوبیدندتان
    چنان جبهه گرفته اند که گویا قالیباف کافر است یا آقای حداد جز فتنه بوده
    عزیزان من همه اینها اصولکرا هستند

   • فرهاد

    از کجا میدونی طرف دار دکتر جلیلی هستش؟؟؟
    برادر از شما بعیده انگ زدن و چسبوندن!!۱

   • حمید

    بجای اینکه جواب ارزشی هارو بدید جواب بی ارزشی هارو میدید؟؟!!!

   • نوید

    آقا میثم خود دکتر جلیلی هم مطمینا با تخریب و توهین مخالف اند. البته گمان نکنید فقط بین طرفدارای جلیلی این جور آدمای پیدا میشه، یه سر بزنید به کامنت های قطعه۲۶ کم اهانت نشده به جلیلی و جبهه پایداری و آیت الله مصباح… این جور آدما همه جا پیدا میشن متاسفانه…

   • ناشناس

    بصیر الممالک فحش جدیده؟

   • مهربون

    شوخی ناموسی نکن.
    کسایی ک بی احترامی میکنن نه حزب اللهی اند و نه طرفدار آقای جلیلی

 16. امید

  چه تحویلی گرفتید خودتون رو

 17. دکتر جلیلی انسانی پاک و با ایمان است …

 18. puriarb

  احسنت

 19. ایشون و آقای ولایتی و آقای جلیلی و آقای غرضی از اصلح ها هستن و لی آقای جلیلی از همه بهتره

 20. سامان

  اخوی میثم سلام
  سر حداد مشترک بودیم
  اما اینکه از الان بگیم قالیباف نه!!!
  اخوی اگه اخبار و شواهد مربوط به فساد اقتصادی دور و بریای قالیباف رو بذاریم کنار ( البته اطرافیانش / نه خودش) – تو نقد برنامه هاش با برنامه های جلیلی و با در نظر گرفتن ملاک موهوم نبودن برنامه ها و قابل اجرا بودنشون ؛ بنظرم برنامه های سعید جلوتره مخصوصاً با رویکردی که به سمت اقتصاد مقاومتی داره. (بیزحمت مناظره نماینده اقتصادی قالیباف با نماینده اقتصادی جلیل رو ببینید یا بخونید – یاوری با زاهدی وفا-)
  نکته بعد اینکه اگه اون ۲تا فایل صوتی رو نادیده بگیریم ، از سردار باقر توقع نمی رفت که اولاً اینقدر تحکیم وحدت تحکیم وحدت کنه و دوماً اونطوری بیاد جلوی روحانی! سر گازنبری ، کارو ضایع کنه
  ضمناً به عملکرد اجرایی قالیباف در شهرداری هم نقد های جدی ای وجود داره که اگه فضا بود معروض میشم/
  اما واسه همه ی حزب اللهی ها هومن حجت شرعی ای که آقا گفتن مهمه حتماً و نه رای سیاسی!!(توروخدا توجه شه)
  منم در یه نهایتی به قالیباف رای میدم اما نه از الان برم پشتش/ اگه تو مرحله اول آرای روحانی برسه به اون حد که پیروز شه حتما به قالیباف رای میدم اما مطمئنا میره به دوره دوم چون پیروزی در دور اول ۲۲میلیون رای می خواد و خیلی بعید کسی بیاره

  • مخلص

   قالیباف خیلی نکته مثبت داره ولی…. این فساد اقتصادی اطرافیانش…. تورو خدا آقا میثم بگو اگه برات محرض بشه این فساد اقتصادی بازم پشت سر قالیباف میمونی؟؟؟؟؟؟

 21. اصلا یکی دیگه

  ولی منتظر کنارکشیدن دو نفر دیگه باید باشیم
  تافرداشب باید منتظر بود..

 22. احمد

  به نظرت بهتر نبود با توجه به معیار های رهبری اصلح را انتخاب می کردیم تا اینکه از ترس شکست به قالیباف رای بدیم.برادر ما مامور به تکلیفیم نه نتیجه

  • هدهد

   معیار های رهبری را می فرمایید
   چند سال است رهبری سخن از کار و همت جهادی گفته اند و قالیباف با عمل ثابت کرده
   ایشان مستقیم از رهبری حکم ریاست نیروی هوایی سپاه و نیروی انتظامی را داشته اند
   این معیارهای رهبری
   مقاومتو عزت را در چبهه ها نشان دادهاند

   • یکی

    من میدونم شما طرفدار قالیبافی. اما خواهش میکنم همه چیز رو برای ایشون ندونید. کار و همت جهادی یعنی چی؟! کسی منکر کارهای ایشون توی شهرداری تهران نیست. ولی آیا همه پروژه های اجرا شده درتهران لازم بوده؟ برنامه های فرهنگی که به اسم فرهنگی شهرداری تهران در همه جا برگزار میشه، انقلابیه؟ جهادیه؟ طرفداری کنید، اما منطقی. من ایشون رو خیلی بیشتر از ولایتی قبول دارم که رسما حرف از سازش میزنن. ولی دیگه نه تا این حد.
    جبهه هم درسته. ما مخلص زحمتهای ایشون هم هستیم. جدی جدی. ولی این فقط مختص ایشون نیست.

    • هدهد

     فعلا که دوستان جلیلی دارند دارند همه چیز را برای خودشون می دونند
     از شهدای هسته ایمون گرفته که واقعا من نمیدونم شهدای هسته ای چه ارتباطی به دبیر شورای امنیتمون داره آیا آقای جلیلی رییس هسته ای بودن و آن شهدای عزیزمان جز مجموعه ایشان بودند که اینطور ازش استفاده می کنند؟
     یا چنان می گویند که گویا فقط ایشان مدافع ولایت هستند

   • یه بنده خدا

    من با هدهد موافقم چون بنظرم برای اینکه بتونیم از برایند توجه کنید برایند کار آقای قالیباف تو شهرداری دفاع کنیم کافیه به نظر بیش از ۱۰ تن از مراجع تقلید و علمای بزرگ قم درباره ی عملکرد ایشون و مدیریتشون توجه کنیم بالاخره اگه ایشون اینهمه که شما میگید گاف اساسی داده بود مردان خدا ازش حمایت نمی کردن…
    چطور به علامه میرسه چشم همه به دهان ایشونه ولی اینهمه علما…
    یاحق

    • مخلص

     ما مخلص علمای اسلام همگی… چه اونایی که حامی قالیباف هستند چه حامیان جلیلی…
     من خودم که تو تهران زندگی میکردم پل صدر رو میدیدم میگفتم قالیباف دربست رای منه ولی راستش چند روز پیش به چشم خودم یه نمونه استفاده از بیت المال برای تبلیغات دکتر قالیباف رو دیدم…. شاخ درآوردم….
     آیات عظام مطمینا کارهای مثبت ایشون رو مطلع هستند و تایید و حمایت میکنند…

   • عمار

    سوابق مدیریتی دکتر جلیلی:

    ریاست اداره بازرسی وزارت خارجه(۱۳۷۰)

    معاونت اداره آمریکای وزارت امور خارجه(۱۳۷۶)

    مدیر بررسی های جاری دفتر رهبر انقلاب(۱۳۸۰)

    معاونت اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه؛ که مهمترین معاونت این وزارت خانه است(۱۳۸۴)

    دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور(از سال ۱۳۸۶ تا کنون)

    و اما راجع به مقومت در جبهه ها(به قول شما):

    وی همزمان با تحصیل در دانشگاه، بارها به عنوان نیروی بسیجی در جبهه های حق علیه باطل شرکت نموده و در دی ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ پای راست خود را از دست داده است.

    • میثم محمد حسنی

     شما خودت انصافا یک نگاه به این سوابق بنداز … اگر وجدانا کفایت می کنه برای مملکت داری توی این پیچ مهم تاریخی، اونوقت به هرکی دوست داری رای بده …

     • عمار

      به نظر بنده کفایت میکنه.

      نکنه هر کی میخواد رئیس جمهور بشه باید یا جزو نیروی انتظامی باشه یا شهردار؟؟؟

      آقای محمد حسنی بزرگوار کار رئیس جمهور با شهردار بودن خیلی فرق داره!!!

      مملکت داری فقط پل و جاده زدن نیست!!!

      نمیذارید یه سری چیزها رو نگم!

      مسئول ستاد بانانشون سال ۸۸ اصلا رای نداده!!!

      از دوستان بنده کسانی که سال ۸۸ در ستاد موسوی مشغول به فعالیت بودند، الان از اعضای ثابت ستاد قالیباف هستند!!!

      و کسانی که قبل از احراز صلاحیت ها بنا داشتند به هاشمی رای بدن الان متمایل به قالیباف اند.و همینطور اکثر کسانی که به موسوی رای دادن.

      و….

      منکر فعالیت های خوب قالیباف نیستم اما میشه بفرمایید تو این پیچ مهم تاریخی چرا باید ریسک کنیم؟؟؟

      فاین تذهبون؟؟؟

     • عمار

      گوش فلک کر شده از این همه منم منم های بعضی ها!!!

      من قول دادم اجرا کردم، من گفتم چند روزه….
      من تو نیروی انتظامی بودم….
      من تو جبهه بودم….

      قصد تخریب نداشته و ندارم اما آدم رو مجبور میکنید مثل اعضای ستادش رفتار کنیم!!!

      البته که ما هیچ وقت به پای اونها نمیرسیم!!!

      باز هر جور مایلید.

     • آسمان

      با سلام
      با اینکه زمان کمی هست تو سایت شما نظر می گذارم.
      من با تحقیق زیادی که کردم به نتیجه حرف شما رسیدم و البته دلایل دیگر
      ای کاش دوستان ما با دید بازتر فکر کنن.
      با اینکه آقای جلیلی واقعا فرد خوب و قابل قبولی هست ولی در این زمان و انتظاراتی که الان بک رئیس جمهور باید داشته باشه . تعدادیشون رو متأسفانه در آقای جلیلی ندیدم.
      البته آقای قالیباف هم بی عیب نیست .
      با تمام این صحبت ها . اگر نکات خوب و بد کاندیدا ها رو بنویسیم و نکاتی که باید رئیس جمهور آینده داشته باشد به نظرم آقای قالیباف نزدیکتر هست به این نکات

     • ارمیا

      امان از تندروی ها …
      با این روشی که پیش گرفتند برخی دوستان به کجا می خواهند بروند ؟؟؟!!!
      حیف سعید جلیلی که …

      آقای میثم محمد حسنی
      اگرچه نسبت به قالیباف نظر مثبتی ندارم اما اعلام موضع صریح تان در همچین فضایی را قویا ستایش می کنم…

      به نظرم با روشی که اصولگرایان پیش گرفته اند سال ۷۶ این بار به نفع روحانی تکرار می شود…

    • هدهد

     این سوابق عالی است ولی یکبار دیگه تیتر وار بخون همش وزارت خارجه
     مشکل ما الان فقط سیاست خارجه نیست که یک دیپلمات بیاریم
     اینها عالیست برای وزارت خارجه و وزیر شدن عالیست

     • عمار

      عملکرد اقتصادی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی:

      دکتر جلیلی با ارزیابی روند مذاکرات هسته ای به این نتیجه می رسد که غرب در مذاکرات جدی نیست و هدف آنها از مذاکره وقت کشی به منظور اثر کردن تحریم ها در حوزه اقتصادی است تا کشور در موضع ضعف قرار گیرد و تیم مذاکره کننده مجبور شود در مذاکرات امتیاز بدهد.

      به همین جهت دکتر جلیلی با تشکیل ستاد ویژه رصد و راهبری تحریم ها، تدوین سیاستهای مبتنی بر الگوی اقتصاد مقاومتی را در دستور کار دبیرخانه قرار میدهد.

      جلسات پیوسته هفتگی متشکل از وزرای اقتصادی دولت( ۵ وزیر)، رئیس کل بانک مرکزی، دو نائب رئیس مجلس و نمایندگان عالی دستگاه قضایی، انتظامی، نظامی و امنیتی کشور است.

      وظیفه جلسات، هماهنگی بین دستگاه های مختلف، حتی دستگاه های غیر دولتی مانند مجلس، دستگاه قضایی و رسانه ها، برای تدبیر در مورد مسائل اقتصادی کشور و تدوین سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

      برخی موضوعات ذکر شده در کمیته:

      ۱- پرتال ارزی

      ۲- اتاق مبادلات ارزی

      ۳- ذخیره سازی کالاهای اساسی

      ۴- معوقات بانکی

      ۵- به فرجام رساندن موضوع فساد سه هزار میلیاردی

      ۶- پیگیری طرح ” یکپارچه سازی پایگاه های داده اقتصادی کشور” به منظور جلوگیری از فسادهای مشابه

      ۷- طرح ترانزیت کالاهای هند

      (که هر کدام جداگانه توضیحات خاص خود را دارد که انشاالله بعدا توضیح خواهم داد)

      و اما مزیت ها:

      ۱- اشراف بر فضای اقتصادی کشور و ابعاد مختلف تحریم

      ۲- مدیریت دستگاه های اقتصادی دولتو تعامل با سایر قوا

      ۳- نگاه غیر امنیتی به مشکلات اقتصادی

      ۴- عدم ورود به زد وبندهای سیاسی

      ۵- ساده زیستی و سالم بودن از جهت اقتصادی

      ۶- داشتن آرامش در رفتار

      ۷- اخلاق مداری و عدم حاشیه سازی

      ۸- قانون گرایی

      ۹- ثبات مدیریت

      ۱۰- داشتن دید ساختاری به اقتصاد و ریشه ای دیدن مشکلات.

      ( باز هر کدام توضیحات خاص خود را دارد)

      حال؛ مهم ترین برنامه ها:

      ۱- اصلاح ساختار اجرایی کشور

      ۲- شفاف سازی فعالیت های اقتصادی

      ۳- نگاه فرصت محور به تحریم و آزاد سازی ظرفیت ها.

      ( باز با توضیحات جداگانه)

     • ارمیا

      موافقم…

 23. عباس

  باسلام
  جناب محمدحسنی نظرسنجی ها نباید شما را بترساند و مجبور کند که از اصلح بگذرید تا به صالح مقبول برسید….
  آیا شما از رای نیاوردن دکتر جلیلی اطمینان کامل دارید؟ آیا می توان با نظرسنجی ها یقین حاصل کرد؟!
  فراموش نکنید این نکته را که “شما برای اصلح کار کنید مقبول می شود…”

 24. محمود

  اینکه نیّت پاک دکتر حدّادعادل ثابت شد، اتّفاق خوبیه؛ امّا شما که می‌گفتی (نقل به مضمون) «مهم انتخاب اصلح است، رأی‌آوردنش مهم نیست.» منکر این نیستم که الان احتمال رخ‌دادن دوم خرداد دوم هست، دنبال دلایل بهتری (از بالاتربودن دکتر قالیباف در نظرسنجی‌ها) برای رأی‌ندادن به دکتر جلیلی هستم.

 25. رضا

  سلام..
  دلیل این همه تفاوت شما در رای دادن چیه؟
  چطورشد که یک هو از جنای حداد عادل به جناب قالیباف تغییر عقیده دادید؟
  من واقعا موندم..
  یاعلی

 26. همین نزدیکی ها

  فقط روحانی رو عشقه…

  • مهدی

   ببخشیدا ما اونایی که تو جماران کنار عکس امام خمینی عکس امام خامنه ای رو نذاشتن و به جای اون عکس یک فتنه کر رو قرار دادن آدم حساب نمیکنیم.

  • مهربون

   برو جلو بووووووووق بزن.
   ما اون دوتارو اصلا جزء کاندیدا حساب نمی کنیم.
   خخخخ خ خ خخخخ خ خخخخخخ خ خ خخ
   :) :) :)

  • آب حیات

   راست میگی روحانی رو عشقه!
   آخه حکومت کردن کار عقلاست
   عاشقا فقط به درد همون میتینگای سوسولی مختلط می خورن اصلا بگین همشون برن دبی و امارات و فلوریدا همن خودشون راحت باشن هم اینقدر نیروهای انقلابی رو به زحمت نندازن!
   البته از عاشقی منظورم عشقای دوم خردادیه

 27. سیداحمد

  سلام سرباز هنرمند حضرت آقا؛
  خدا قوت!
  ارادتمندیم…

 28. اصلح از نظر ما جلیلی است اما اگر شرایط طوری بشه که ببینیم اصلاح طلب ها با اجماع خودشون به پیروزی نزدیکن ، اون موقع ست که باید از بین جلیلی و قالیباف یکی رو انتخاب کنیم که توی اون شرایط یکی از این دو بزرگوار خودشون باید کنار بره و به وحدت دامن بزنه در غیر این صورت تفرق بین آرا اتفاق خواهد افتاد و نمیشه به طرفدارای یه کاندیدا بگیم که برای وحدت بیاید به اون یکی رای بدید.

 29. فرهاد

  از شما بعید برادر میثم!!!!

  • میثم محمد حسنی

   بله خب … من به درگاه احدیت توبه می کنم که به کسی غیر از کاندیدای شما رای خواهم داد …

   • پارسا

    خودتان متناقض شده اید و گرنه رای شما محترم و به کسیم ربط نداره

   • فرهاد

    بی طرف حرف میزنم
    فقط یه تجربهرو میخام بگم

    درسته که تو رسانه و کلان شهر ها جناب قالیباف رای اول هستن اما در دهک های پایین و خورده های قطعا با رای دکتر جلیلی بالا می اییم
    اینو بعد تجریه سالها حضور در شورای نگهبان میگم عزیزان…

   • حمید

    تیکه هم که میندازی!!
    دست مریضات واقعا که :|

   • مهدی

    ولش کن داش میثم… رای ما جلیلیه ولی مخلص شما حامی قالیباف هم هستیم…. چون مرید انقلابی… رای همه ی بچه های انقلاب سید علی خامنه ای است

   • مهربون

    ماشالا چقدم زود بهتون بر میخوره…
    :(

 30. سامان

  اخوی منتظر جوابم
  ***** چرا باید حداقل در دور اول به جلیلی رای داد******
  مطمئناً انتخابات به دور دوم میره
  چون کسی نمیتونه ۲۲ میلیون رای تو مرحله اول جمع کنه/

  فی الحال با توجه به قرائن موجود قالیباف له دور بعد صعود کرده
  نفر دوم یا جلیلیه یا روحانی
  تو این شرایط یا ما باید رای های جلیلی رو بیشتر کنیم که این با قالباف بیاد دور دوم و یا اینکه رای جلیلی همین بمونه و یا پایین تر هم بیاد و روحانی بره دور دوم
  حالا بنظر شما واسه دور دوم: قالیباف – جلیلی بهتره یا قالیباف – روحانی؟؟؟۱!!

 31. فرهاد

  دیگه احساس خوبی به دوئل ندارم

  • نگار

   دقیقا!

  • شافی

   رای دادن به جناب جلیلی : احساس
   دوست نداشتن دوئل: احساس

   جناب! غیر منطقی نیست بنظرتون!؟

  • م.طاهری

   من احساس خوبی به این روزها ندارم
   روزهایی که بهترین هم نسلی هایم دارن بی دلیل از هم مکدر می شوند و احساس می کنند راهشان از هم جدا شده.

 32. شکران

  ما که به یاد داریم که جلیلی به مساجد می آمد و
  برای احمدی نژاد صحبت میکرد!!۱
  بعد هم کاندید اصلح از دید خودتان که حالا انصراف داده
  در بیانیه اش گفته: به کسی رای دهید که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند
  و این کسی نیست جز دکتر جلیلی
  شما میتوانید راحت بگویید جلیلی را قبول ندارید نه اینکه
  چون رای نمی آورد

  • میثم محمد حسنی

   اتفاقا به بیانیه دقت کنید … قبل از گفتمان انقلاب اسلامی گفته که به کسی رای بدید که توانمند باشه …

   • جواد

    سلام
    با نظزتون مخالفم
    به خاطر این که شما الگوی یه هنرمند انقلابی بودین…!!!
    فعالیتتون رو هم از (فتنه۸۸) شروع کردید.
    حالا نظرتون راجع به جلیلی چیه نمیدونم؛
    فقط اینو میدونم که آقای قالیباف!! مواضع فتنشون رو همین چند ماه پیش به ضرب و زور انتخابات (شاید به خاطر رای آوردن(الله اعلم)) مشخص کردند.
    تو کامنت قبلیتون هم آورده بودین که من به حداد رای میدم چه اقبال عمومی داشته باشه چه نه!!
    عین بعضیا توی فاصله چند ساعت حرفتون عوض شد!!
    به قالیباف رای میدین چون …

    *****

    ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه…

    من هنوز جوابی نگرفتم

   • شکران

    آها بعد جلیلی توانمند نیست؟؟؟
    خب ما که گفتیم از اول راحت بگید جلیلی رو قبول ندارید
    این کارا یعنی چی/
    بهترین جواب رو حمید دادن بهتون

   • پارسا

    یعنی جناب جلیلی توانمند نیست دیه؟

   • سید

    یعنی جناب اقای جلیلی توانمند نیستن ؟! بر چه اساسی اینطور میگین ؟!

    • هدهد

     چرا الکی حرف آقا میثم را میپیچونید ایشون آدم توانمندی هستند اما در امرو دیپلماسی و روابط بین الملل
     از لحاظ تحصیلات و پایان نامه و فعالیت بیست و خورده ای ساله ایشون این توانمندی را خوب نشان داده اند
     منظور از توانمندی در امور اجرایی و مدیریتی است عزیزان

   • حمید

    یعنی جناب جلیلی توامند نیست؟؟
    عزیزدل برادر وقتی برای کسی طرح میزنی باید هم طرفداریشو بکنید این بود نقد؟!
    جوانی که پیرشد رو توانمندنمیدونید؟؟
    این جناب قالیباف سیاه نمایی کردپس کوبصیرت؟
    سیاه نمایی به تمام معنا وقتی سراغ یک جانباز میره واز مشکلات اون ابرازناراحتی میکنه آیااین سیاه نمایی نیست؟ من نمیگم به جانبازان کمک نکنه ولی وقتی توی برنامه تبلیغاتی وخصوصا درمستند تبلیغاتی میره سراغ این افراد میخواد چی رو ثابت بکنه؟ جزاینکه میخواد سیاه نمایی بکنه
    صحبت های رهبری رو درمورد سیاه نمایی فراموش کردید؟
    تجدید نظر اخوی تجدید نظر :| :| :|

   • گروه فرهنگی سایبری ساطع

    با انصراف خود از مردم عزیز می­خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده ( مانند جلیلی ) و شجاع ( مانند جلیلی ) و بانشاط ( مانند جلیلی ) و توانمند ( مانند جلیلی ) باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش های مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند ( مانند جلیلی ) و پاسدار خون شهیدان و فداکاریهای ایثارگران عزیز و خانواده­ معظم شهدا باشند ( مانند جلیلی ) تا درخشش انقلاب اسلامی در فضای ظالمانه و ظلمانی نظام سلطه­ ی جهانی روز به روز افزونتر گردد.

    متن انصراف دکتر حدادعادل منهای پرانتز ها

    • میثم محمد حسنی

     شما نیت خوانی هم بلدین؟

     • گروه فرهنگی سایبری ساطع

      ویژگی های دکتر جلیلی رو اشاره کردم

      همین

      یا علی

     • نگار

      شما هم مهچین کاری کردید خب! شما هم داخل پارانتز ها رو نوشتید محمد باقر قالی باف!

     • مهربون

      چقدر این حرف کلیشه ای شده

      :/

     • علی.محزون

      آقا میثم! اونجای پیام که آقای حداد نام گفتمان انقلاب اسلامی رو آورده ، یقینا بارز ترین مصداقش آقای جلیلی هست چون ایشون همش همین الفاظ رو روش مانور میده(گفتمان انقلاب اسلامی) اما دیگران مخالف این گفتمان نیستن اما مروج آن با استفاده از همین الفاظ هم نیستند. ضمنا آقای حداد نگفته اند که به نفع ادتلاف کنار میکشم در حالی که میتونست بگه بلکه گفته به نفع اصولگرایان و گفتمان انقلاب اسلامی….

    • محمد رضا

     احسنت بردار؛ به این جواب زیبا

    • هدهد

     با انصراف خود از مردم عزیز می­خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده ( مانند قالیباف) و شجاع ( مانند قالیباف) و بانشاط ( مانند قالیباف) و توانمند ( مانند قالیباف) باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش های مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند ( مانند قالیباف) و پاسدار خون شهیدان و فداکاریهای ایثارگران عزیز و خانواده­ معظم شهدا باشند ( مانند قالیباف) تا درخشش انقلاب اسلامی در فضای ظالمانه و ظلمانی نظام سلطه­ ی جهانی روز به روز افزونتر گردد.
     متن انصراف دکتر حدادعادل منهای پرانتز ها
     تازه توی پرانتز ولایتی و رضایی و غرضی هم میشه گذاشت
     شما بند سه رو بخون که گفته من پایبند عهد و پیمان ائتلافم بعد بگو حداد گفته جلیلی

   • فتامل

    اهان!
    یحتمل توانمندی یعنی قابلیت شرکت در مسابقه ی دو و کشتی!!!

   • نگار

    چرا فکر می کنید جناب دکتر جلیلی توانمند نیتند؟ درست است شاید سمت های اجرایی اقای دکتر قالی باف بیشتر باشد ولی این دلیل موجهی نیست که بگوییم دکتر جلیلی توانمند نیستند. اتفاقا توانمندی جناب دکتر جلیلی با کیاست ایشان گره خورده است. در طول این مدتی که مذاکرات هسته ای را پیگیری می کردند همه چیز مشهود است.
    ما در صلح بودن اقای دکتر جلیلی شک نداریم و واقعا برایم جای سوال است که بالا بودن آرای شخصی را دلیل بر این بدانیم که باید به او رای دهیم!!!!! بی ربط ننوشتید اینبار و لی مطلبتان از اول بی ربط بود.

   • محسن

    آقا میثم ممنون
    این شد یک دلیل منطقی برای رای ندادن وحمایت نکردن از جلیلی
    ولی باید عرض کنم اگه شرح وظائف ومسئولیت های شورای عالی امنیت ملی و در صدرش دبیرخانه(رو تو هر هر سایت معتبری مثل ویکی پدیا یا… بخونید) متوجه کارآمدی ایشون هم میشین!!

   • رضا

    ما توانمندی آقای جلیلی را بیشتر از آقای قالیباف می دانیم. پدر علم مدیریت ایران و چهره ماندگار (دکتر رضائیان) از جلیلی حمایت می کند. آیا این نشان دهنده توانایی ایشان نیست؟
    در ضمن کی گفته رای قالی باف بیشتره؟؟
    هان هان !!! زود باش بگو

   • عمار

    توانمندی رو تو چی میبینید؟؟؟؟

  • هدهد

   ببخشید شکران عزیز این قسمت بیانیه را که گفته اند (( شرکت اینجانب در ائتلافی که به «ائتلاف سه­ گانه» یا «ائتلاف پیشرفت» موسوم شد دقیقاٌ برای آن بود که نامزدهای اصول­گرا در رقابت با یکدیگر سبب شکست اصول­گرایان نشوند. ما با هم برای تلاش در راه پیروزی اصول­گرایان عهد و پیمان بسته­ بودیم و من دقیقاً بر آن عهد و پیمان استوار مانده ­ام. ))
   ندیدید یعنی ائتلاف قالیباف یا ولایتی و صحبتی از آقای جلیلی نیست

   • __

    اگر منظورش این بود دقیقا می گفت من به نفع ائتلاف کنار می رم .ولی پیچونده مطلب رو و گفته هدف ما پیروزی اصولگرا یان بوده و منم به نفع اتحاد اصولگرا ها کنار رفتم.

    • هدهد

     خوب قالیباف و ولایتی اصلح طلبان؟؟؟
     اصولگران دیگه
     تعجبم از شما میگید توی بیانیه گفته به کسی رای دهید که گفتمان انقلاب دارد و اون یک کلمه را میگید یعنی منظورش جلیلی بوده ولی این یک بند واضح و آشکار رو میگید منظورش قالیباف نیست و اگر میخواست مستقیم می گفت قالیباف
     این حرف شما من رو یاد اونهایی انداخت که میگن ولایت علی قبول نیست وگرنه تو قرآن از امام علی اسم می بردند(قیاس نمیکنم مثال دارم میزنم خواهشا به خاطر این مثال بعدا نکوبیدم که این کجا وآن کجا تاکید میکنم فقط مثال است قابل قیاس نیستند)
     واقعا مردم از بی منطقی دوستان خواهشا با خودتان حداقل رو راست باشید

  • امیر محمد

   آقا از آقای محمد حسنی ایراد نگیر!بنده خدا نونشو از این راه درمیاره.نوش جونت اخوووووووووووووووی

   • مهربون

    اگه میخای اینجوری حرف بزنی از همین اول بگو کدوم وری هسی تا ی موقع خدایی نکرده با طرفدارای آقای جلیلی اشتباهت نگیرن و همه رو ب ی چشم ببینن.

    • امیر محمد

     شما با خرسای مهربون نسبتی نداری؟!!
     از همون اول هم گفته بودم که نه تفکر سیاسیه آقای جلیلی رو قبول دارم و نه به ایشون رای میدم.

     • مهربون

      ب شما ربطی داره؟؟؟:(
      حالا میمردی دوباره بگی؟؟؟

   • م.طاهری

    برادر من!
    یه کم فکر کن درباره حرفی که می زنی.
    آخرت رو در نظر بگیر بعد به برادر دینی ات همچین تهمتی بزن فقط به خاطر این که نمی خواهد به کسی رای بده که شما می خوای

   • هدهد

    شما نونت رو از کی میگیری که توهین می کنی

 33. محمد

  آقایون رفقا چرا خیلی زشته واس ما که ب خاطر رای این کارهارو کنیم منظورم این توهین هاست ها
  مگه آقا نگفتن ک ممکنه رای شما با رفیقت فرق کنه اما این باعث اختلاف بینتون نباید بشه؟؟
  آقا میثم با اینکه نظرم باشما فرق میکنه اما درهدف یکی ایم واون موفقیت اصلاح طلب هاست بر..
  موفق باشی برادر
  راستی این بی ادبی ها وبی ادبی های آینده روهم ب پای جلیلی نگیرشما بزار به پای،ولش کن بگذریم
  یاحق

 34. حمید

  دو جا حرف خودتون رو نقض کردید!
  یکی اونجا که در حمایت از قالیباف گفتید چون رأیش بیشتره، درحالی که تا دیروز به آخر بودن حداد توجهی نمی کردید.
  یکی هم اینکه به سادگی از پست “پیش بینی رئیس جمهور بعدی” گذشتید!
  به نظر اون پستتون برای این بود که ملت بیان حرفشون رو بزنن آروم بشن، بعد شما کاندیدای خودتون رو معرفی کنید.

  • میثم محمد حسنی

   آروم بشن یعنی چی؟ اون پست برای تبادل بحث و افکار بود برادر … در ضمن بعله به آقای حداد رای می دادم و مهم نبود که رای نداره اما الان شرایط حساس تر شده و احتمالا امشب یا فردا اصلاح طلبان هم اجماع می کنند … بهتره به کسی رای بدیم تو شرایط فعلی که رای بالاتری داره …

   • سید

    ۱- حال اگر اصلاحات اجماع نکنند چطور ؟!بهتر نبود صبر میشد تا بعد از خبر احتمال اجماع ؟!
    ۲- مرحله دوم رفتن انتخابات قطعیه چه بین قالیباف و جلیلی – و چه بین قالیباف و روحانی ؟!حالا بهترین کار کدومه در مرحله اول انجام دادن که هر دو ادمهای متدین و اصولگرا بیان بهتره یا یکی اصولگرا و اصلاح طلب ؟! ورود روحانی به دور دوم ایا نوعی پیروزی به حساب نمیاد برای اصلاحات ؟

    • میثم محمد حسنی

     عزیزکم! هرکس رایی داره … شما به عقلت رجوع کردی و به جلیلی رسیدی و من هم … بگذار تا اگر من اشتباه کردم بعدا زمان بهم ثابت کنه … در ضمن خدای نکرده به روحانی که رای ندادم یا عارف که باید این طور دوستان همه نگران بشن … به کسی رای دادم که خیلی های دیگه از نخبگان و علما بهش رای خواهند داد …

     • گروه فرهنگی سایبری ساطع

      نخبگان و علما ؟؟؟

      منظورتان چه کسانی هستند ؟؟؟

      آقای موسوی اردبیلیهاست که در مستندشون به دیدارشون رفتند ؟؟

      بهتر نیست علما و نخبگانی که به دکتر جلیلی رای میدن رو هم بشناسید و معرفیشان کنید و با علما و نخبگان طرفدار قالیباف مقایسه کنید ؟؟؟

     • میثم محمد حسنی

      توی مستند فقط موسوی اردبیلی بود؟ جوادی آملی و مکارم و باقی رو ندیدید؟

     • گروه فرهنگی سایبری ساطع

      موسوی هم با علمایی مثل جوادی آملی و مکارم دیدار کردند . و همچنین با موسوی اردبیلی .

     • سید

      خدا قئت اخوی ممنون
      ناراحت نشو سوال داشتم همین ..!

     • امیر محمد

      آقای محمد حسنی دوستان به عقلشون رجوع کردند ولی شما به چیت رجوع کردی به حداد رسیدی؟!بعد از اون باز به چیت رجوع کردی به قالیباف رسیدی؟!
      امیدوارم قالیباف به نفع ولایتی کنار نکرده و گرنه شما حتما با رجوع به اون منبع خاصت به غرضی رای میدی.

     • محسن

      آقا میثم گل
      من ادبیات رفیقمون رو قبول ندارم ولی شما چرا تند میشی
      داریم تو خونه خودمون با هم صحبت میکنیم که به یک جمع بندی بهتری برسیم

      فقط همین!!!!

      من فکر می کردم شما تعصبی روی نظراتت نداشته باشی وخواهان هم اندیشی هستی!!

     • علی.محزون

      یک آیت الله هم بکار ببرید برای این آقایون خوب میشه ها…
      ضمنا خیلی از کاندیداها به ملاقات این بزرگان رفته اند و ملاقات ملاک نیست بلکه تایید و معرفی به عنوان اصلح ملاک است، کاری که علامه مصباح یزدی (که مدال بصیرت به معنای حقیقی کلمه رو از امام خامنه ای دارند)، انجام داده است و ایشون رو اصلح اعلام کرده اند. همچنین حمایت آیات عظام: حسینی زابلی،علم الهدی،خزعلی،جزایری،کعبی و… و علمایی چون حجج اسلام: آقا تهرانی،پناهیان،عالی،سیدحسین مومنی و بسیاری از بزرگان دیگر….

     • هدهد

      آقایی که میگی نخبه کو سردار رحیم صفوی مستقیما از قالیباف حمایت کرده
      آقای شهرستانی نماینده آقای سیستانی و خیلی های دیگه

   • فرهاد

    وقتی به مرحله دوم کشیده میشه چرا این قدر خودتو میکشی برادر میثم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • نگار

    این دیدگاه شما متین است اما ایا گمان نمی کنید اگر برای دکتر جلیلی هم تبلیغ بیشتری از جان و دل صورت بگیره رای ایشان بالاتر می ره. اصلا مگه از الان میشه گفت رای کی بالاست. حتی اگر فضای مجازی مد نظر باشد بسیاری از افراد سالخورده و شهرستان ها و روستاها انگونه که من در جریان هستم یا به این فضا دسترسی ندارن و یا توان استفاده!

   • ابابیل

    به کسی رای بدید که اصلح است، نه کسی که رای بیشتری داشته باشد.
    همین
    اینکه میگید رای بیشتر دل به حساب و کتاب دنیایی بستن است، وإلا حضرت آقا فرمودند که باید ببینیم خداوند دل های مردم رو به سمت چه کسی متمایل میکنه.

    با تمام احترامی که برای آقای قالیباف قائلم،انشالله رای من دکتر جلیلی است.

    • میثم محمد حسنی

     سلام برادر … خوبی؟ کرمان آمدیم تشریف نداشتید … راستی چقدر خوبه بعضی رفقا این طور مواقع پیداشون میشه … فقط برای عرض مخالفت … البته به همینش هم شکر …

     • ابابیل

      آقا میثم ارادتمندیم، عرض مخالفت نیست.

      چون دیدم شما موضع خودتونو نشون دادید، ما هم گفتیم که بگیم.
      وإلا قصد نداشتم موضعمو آشکار کنم.

      به هر حال نظر همه محترمه.
      انشالله حماسه سیاسی بیافرینیم و دل آقا رو خوشحال کنیم.

      خداوند است که دلهای مردم رو به سمت یک نفر متمایل میکنه.

    • شافی

     انسان حقیقتا متاسف میشود از خواندن برخی نظرات…
     انشالله آش تفرقه ای که برخی رسانه های حامی جناب جلیلی پختند موجبات برد اصلاح طلب ها را فراهم نکند

     دوستان غاقل نشوید از نقشه ای که اصلاح طلب ها دارند و رسمن ما را به هم مشغول کرده اند تا صحنه را در دست بگیرند….

     اعاذناالله من شرور انفسنا و سیئات اعمالنا…

    • سجاد

     آقا من به این جمله نقد دارم یعنی اون زمان که بنی صدر رای آورد هم خدا دل های مردم رو به سمت بنی صدر برد!!یا خاتمی !

     • ابابیل

      آقا سجاد
      آقا امسال در صحبت هاشون فرمودند که خداوند دل های ملت رو به سمت یه نفر متمایل میکنه، انشالله.

   • حمید

    این صدبار جناب میثم:
    ما مامور به وظیفه هستیم نه مامور به رای
    اصن جناب قالیباف۵۰میلیون رای بیاره ولی وقتی امثال بنده اونو اصلح نمیدونیم وظیفه داریم به اون رای ندیم
    شدچی شد؟

  • شکران

   الحق که زدید به هدف :
   یکی اونجا که در حمایت از قالیباف گفتید چون رأیش بیشتره، درحالی که تا دیروز به آخر بودن حداد توجهی نمی کردید.

 35. حمید

  جاخوردم وقتی تصویر رو دیدم…
  مگر جلیلی در مناظره از این انقلاب حمایت نکرد!؟
  شما میخواستید به حدادی رای بدید که خودتون هم میدونید رای نمی آورد حالا اومدید میگید : ۲ خردادی دیگر به راه نیفتد؟؟ شما به اصلح رای میدهید یا به سلیقه؟
  من آقای قالیباف رو دوست دارم اما بهتره یکم به صحبت هایی که ایشون کردن گوش کنید… آیا بعضی از حرفاشون تناقص نداره با رهبری؟؟؟
  بهتر از یه مروری روی طرحاتون بکنید…
  http://www.duelfa.com/1348/%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%81
  و این
  http://www.duelfa.com/1495/%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%AD%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%81
  مواظب باشیم دوم خرداد بوجود نیاید…
  مباحث کار درست! مباحت ولایت و دینی؟؟؟
  آهان یادم رفته بود که در کتاب خاک های نرم کوشک خاطره ای نوشته بود که در پارک برای تفریحات هم محلیانش (دختر و پسر) جشن آب راه انداخته بود(سیخ بودا)…!!!
  بازهم هرکس یک عقیده ای داره…

  • وتر

   خدا خیرتون بده من همش تو ذهنم این طرحه بود فکر میکردم اشتباه دیدم
   ازوقتی اومد به این سایت این پوسترو این کامنتا رو دیدم بهم ریختم
   چرا پاسخ نمیدید؟لا اقل پاسخ گوی طرحای خودتون باشید برید کامنتها رو بخونید پاسخ های خودتون رو بخونید!
   ذهن امثال منو خوده شما نسبت به قالی باف تغییر دادید حالا اومدید طرفداری میکنید ازش و هیچ کسم حق اعتراض نداره که چرا زدید زیر حرفای خودتون
   ایشون مگه از ساکتای فتنه نبود؟ الان که انقدر خوب از زبونش استفاده میکنه چرا اون موقع یکم این زبون تو دهنش نچرخوند
   ببخشید این جوری میگم واقعا منو بهم ریختید
   توقع نداشتم
   شما چندساله یسری رو باخودتون همراه کردید و حالا خیلی راحت با لفظ خیلی نامناسبی پاسخ میدید
   تعجب میکنم

   • میثم محمد حسنی

    کدوم لفظ من نامناسب بود؟ کجا بی حرمتی کردم؟ چرا مطلق فکر می کنید. بله من همون کسی ام که علیه قالیباف طرح زدم … پاش بیفته باز هم می زنم … لطفا چماق الکی به سرم نزنید …

    • وتر

     کامنت هاتون رو بخونید …همون جوری که چندسال پیش به سبزکا جواب میدادید الان دارید به کسایی جواب میدید که براشون مهم هستید
     یعنی کسی که علیه اش طرح زدید و باز میزنید اصلحه؟!
     من تا حالا چماق دستم نگرفتم
     اما از شدت چماقی از خوندن کامنتها خورده تو سرم دارم اشک میریزم
     قصدجسارت هم نداشتم حلال کنید

    • مرصاد

     مهدی
     ارسال شده درمرداد ۹, ۱۳۹۰
     سکانس اول : محمود هر غلطی می کند به به و چه چه
     سکانس دوم: قالیباف هر کاری کند غلط کرده
     دوئل : سکانس سوم : تا کور شود هر آنکه نتواند دید …

    • پاشا محبی

     شما اصلا در حدی نیستی که بخوای بگی جلیلی صلاحیت داره یا نه
     بعد هم اینقدر به ایشون توهین نکن

    • حمید

     دیگه پاش نمیافته!!
     ما که دیگه میدونیم…

 36. پایی که جاماند..........

  حداد با بصیرت در نامه انصرافش نوشت :
  با انصراف خود از مردم عزیز می­خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از * گفتمان انقلاب اسلامی * و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند

  • هدهد

   ضمنا گفتند
   شرکت اینجانب در ائتلافی که به «ائتلاف سه­ گانه» یا «ائتلاف پیشرفت» موسوم شد دقیقاٌ برای آن بود که نامزدهای اصول­گرا در رقابت با یکدیگر سبب شکست اصول­گرایان نشوند. ما با هم برای تلاش در راه پیروزی اصول­گرایان عهد و پیمان بسته­ بودیم و من دقیقاً بر آن عهد و پیمان استوار مانده ­ام.

   • پایی که جاماند..............

    * گفتمان انقلاب اسلامی *

    • هدهد

     فقط جلیلی گفتمان انقلاب دارد؟؟؟؟
     قالیباف ندارد
     چرا فقط فکر میکنید همه خوبان مال شماست و بقیه کافرند

     • پایی که جاماند.........

      در عملشون که گفتمان انقلاب کمتر دیده میشود.
      لا اقل در قول ایشون اگر اثری بود حرفی نبود….
      فلذا ایشان دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی را برای خود هدف نمیدانند.

     • هدهد

      دقیقا من این نکته آقای قالیباف را می پسندم
      چون ایشان مثل مابقی دوستان ولایت و امام و شهدا و جبهه و جنگ را خرج ریاست جمهوری نمی کند و مدام صحبت و حرف ار امام و رهبری و گفتمان انقلاب نمی کند و با کار کار کار کردن در عمل این گفتمان را نشان می دهد

 37. م.اشرف

  رای ما جلیلی همو که نیامده لرزه انداخته بر تن ناپاک اسرائیل و آمریکا و نوچه هایشان.
  آقا میثم! نظرسنجی ها قابل اعتماد نیست. در ضمن بجای مصلحت سنجی که راحت ترین راه است میتوان تلاش کرد برای پیروزی اصلح. بابا به خدا همه چیز دست خداست. زیادی خودمان را جدی گرفته ایم. اگر برای اصلح خالصانه تلاش کنیم خدا برکت میدهد. و لینصرن الله من ینصره. آقا در دانشگاه امام حسین فرمود ما نمیدانیم خدا قلبها را به سمت چه کسی هدایت میکند باور کنیم کار به دست خداست و ما فقط باید به تکلیف عمل کنیم نه مصلحت سنجی. قبول دارم که گاهی رعایت مصالح خودش تکلیف است ولی مصلحت با ابزار درست و معینی به دست میآید نه نظرسنجی های مخدوش.
  البته اگر شما قالیباف را اصلح میدانید حرفی نیست. نظرتان محترم است و خودتان محترم تر. زنده باشی آقا میثم.

 38. جواد

  تغییر موضع عجیب:
  حداد——->قالیباف

  • یادتان رفته حداد با قالیباف در ائتلاف بود؟
   یادم نمی آید آقای جلیلی عضو ائتلاف بوده باشند..
   حداد گفت به نفع اصول گرایان..
   قالیباف اصول گرا نیست به نظر شما؟؟؟
   یه جوری حرف می زنید انگار قالیباف کافر حربی است..

 39. صالح

  از فتنه ۸۸ به بعد زیاد تغییر کردی

 40. شکران

  بد نیست به این جمعیت یک نگاه بیاندازید
  http://ww1.rajanews.com/detail.asp?lang_id=&id=159767

 41. حمید

  جاخوردم وقتی تصویر رو دیدم…
  مگر جلیلی در مناظره از این انقلاب حمایت نکرد!؟
  شما میخواستید به حدادی رای بدید که خودتون هم میدونید رای نمی آورد حالا اومدید میگید : ۲ خردادی دیگر به راه نیفتد؟؟ شما به اصلح رای میدهید یا به سلیقه؟
  من آقای قالیباف رو دوست دارم اما بهتره یکم به صحبت هایی که ایشون کردن گوش کنید… آیا بعضی از حرفاشون تناقص نداره با رهبری؟؟؟
  بهتر از یه مروری روی طرحاتون بکنید…
  http://www.duelfa.com/1348/%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%81
  و این
  http://www.duelfa.com/1495/%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%AD%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%81
  مواظب باشیم دوم خرداد بوجود نیاید…
  مباحث کار که میگید درست! مباحت ولایت و دینی؟؟؟
  آهان یادم رفته بود که در کتاب خاک های نرم کوشک خاطره ای از شهید برونسی نوشته بود که در پارک برای تفریحات هم محلیانش (دختر و پسر) جشن آب راه انداخته بود(سیخ بودا)…!!!
  بازهم هرکس یک عقیده ای داره…

 42. فرهاد

  مگه شما کلیپ تفاوت صحبتای قالیباف رو با رهبر ندیدی! مگه همین ایشون نبود که میگفت تا پیشرفت نباشد عدالت یعنی توزیع فقر
  مگه اقا جواب ندادن
  عدالت به معنای توضیع فقر نیست نباید ارزش عدالت به عنوان یک ارزش درجه دو کم کم در مقابل ارزش های دیگر به فراموشی سپرده شود هرچه هست را عادلانه تقسیم کنید این یعنی عدالت
  حالا هم نظرتون محترم.
  انتخاباته دیگه…
  اما ما اهل مقاومتیم
  و همچنان کوبنده میگوییم
  رای ما
  دکتر سعید جلیلی

 43. ناشناس

  هیچ وقت تفکر تو وامثال تو رو ذهن من تاثیری نداره.

 44. احمد

  سلام
  ببخشید اشتباهی تو پست قبلی نظر دادم!!!
  اما اصل مطلب:
  میشه لطف کنید بگید دلیل مخالفت شما با آقای جلیلی چیه؟
  من خودم بین جلیلی و قالیباف فقط به این دلیل به جلیلی رأی خواهم داد که شهردار تهران نیست!
  میخوام اگه مد شد شهردار های تهران خیز بردارن برای ریاست جمهوری من سهمی توش نداشته باشم.
  البته به ولخرجی های جناب شهردار هم بد بینم…
  اعتقادم این هست که جمهوری اسلامی به یک نفر نیاز داره که مبانی نظری اسلام رو کامل بشناسه و صرفاً هم لازم نیست در لباس روحانیت باشه.
  به لطف خدا جمهوری اسلامی تنها تمدنی است که در دنیا رو به تعالی است و این نیازمند تقویت است.
  کار کردن هم صرفاً توسعه فیزیکی(در تمام امور) نیست، چرا که این کار از دست هر شخصی برمی آید.

 45. ناشناس

  سعی کن هیچ وقت از شهدا مایه نذاری.

  • میثم محمد حسنی

   بله خب … شهدا هم برای شما هستن … شهید احمدی روشن و شهدای هسته ای رو شما خرج کنید مشکلی نیست؟!

   • حسین الهی

    از کی تا حالا انتخاب شخصی یعنی از شهدا مایه گذاشتن….
    اینگونه برخورد به جای جذب سمت دکتر جلیلی دفع می کند..

    • سجاد

     اینها نتونستن جون چندتا دانشمند هسته ای رو حفظ کنن چیجوری می خوان از جون مردم محافظت کنن

   • -

    آقا میثم بابا،برادر،حاجی، توانایی نیت خوانی داری شما؟
    باشه شما برو ۶ تا رای به دکتر قالیباف بده، ولی جان من هرکی بهت چیزی گفت نچسبون به جلیلی!
    عجب گرفتارییه هاااااا.
    شهر ما پر از عکسا و طرفدارای روحانی، رای خودمم جلیلی ه،من مثل شما فکر نمیکنم برای دفع روحانی باید به قالیباف رای داد، چون ۴ سال پیش خیلی از آدم های مومن وبسیجی رو میشناختم که با همین استدلال برای دفع احمدی نژاد به موسوی رای دادن، یعنی انقدر این نوع استدلال خطرناکه…
    شما به شدت محترم و عزیز هستید. انشاالله خدا شما رو برای ما حفظ کنه، اینو از ته دلم میگم و انشاالله هرچی خیره پیش بیاد.
    تا ببینیم خدا قلب ها رو به سمت چه کسی هدایت میکنه.
    التماس دعا

    • حاجی

     آقا میثم شما به شدت برای ما عزیز هستی… به شدت.
     از ما دلگیر نشو… اگر آرای ما متفاوت است یک نقطه ی اشتراک بزرگ داریم: سید علی خامنه ای
     پس از انتقاد ما دلگیر نشو…
     رای ما دکتر جلیلی با احترام به رای شما….

   • آقا میثم نفرمایید اینطوری …

    اصلا حرف درستی نیست، استفاده از تصاویر شهدا در تبلیغات خیلی ها هست، خود کاندیدای محترم هم هستند در کنار تصاویر لکن این خرج کردن نیست.
    شهدا مال ملت ایران اند. نور چشمان ملت اند.
    به نام کسی نمی خورند.
    بگذارید تصاویرشان باشد…

   • حمید

    منت به اون که توی مستندجلیلی تصویر یه جانباز رو هم نشون نداد فقط تصویرآقای صمدرونشون دادکه بنده خداخودش اومده بودسراغ جلیلی
    ولی…
    ولی مستندقالیباف که ماشاالله پر بودازجانبازان۷۰%به بالا وپایین.
    باشه داداش میثم برو باقالیبافتون رای بده.
    ازقدیم گفتن شب درازاست وقلندربیدار…
    البته الان هم مصداق داره:|
    خوش بگذره با کاخ نشینان
    ماکه کوخ نشینیم و به کوخ نشین هم رای میدیم
    شماکاخ نشینان برید به کاخ نشینها رای بدید.
    البته الانم متهم میشم به مطلق فکر کردن وچماغ زدن به سر داش میثم و….
    کاخ نشینی مبارک :) :) :) :)

   • محمد رضا

    بله احمدى روشن برا ماست اگر نبود مادر و پدرش براى حمایت جلیلى به ورزشگه حیدرنیا نمیامدن .

 46. فرهاد

  حمایت از قالیباف بخاطر این که تو نظرسنجی ها از دیگران بالاتر است.
  این خنده دار ترین جملست!!!!
  نه بدیهی ترین جمله برادر میثم؟؟!!!؟؟

 47. سربازةً

  خصوصی
  “بدیهی ترین حکم عقل، و بدیهی ترین حکم شعور، حمایت از قالیبافی است که در نظرسنجی ها از دیگران بالاتر است”
  جناب محمد حسنی این استدلال رو محکم نمی دونم چون اگر بر این قرار باشد، رای دادن به حدادی که می دونستیم نفر اول نظر سنجی ها نیست با این استدلال مطابقت نداشت!
  نمی تونم پذیرای این باشم که بدیهی ترین حکم شعور حمایت از قالیباف نفر اول باشه. کاری به قالی باف ندارم. هر کس دیگه ای. به نظرم نمیشه اینجور گفت
  به هر حال ان شاءالله خدا وسایل رو طوری کنار هم ردیف کنه که اون چیزی که به نفع نظام و انقلابه انجام بشه و بهترین های اینها رای بیاره..
  موفق باشید

  • میثم محمد حسنی

   عمومی : عرض کردم خواهرم … تا دیروز بحث فرق می کرد … احساسی نباید تصمیم گرفت … بر اساس هوشیاری و درایت باید عمل کرد … همه خوب می دونن که حقیر ارادت ویژه ای به آقا وحید جلیلی دارم و نسبت دوستی داریم و ایضا عاشقانه سعید جلیلی رو دوست دارم … اما معتقدم آرایش فعلی رو باید جدی گرفت … ضمن اینکه معتقدم آقا سعید برای ریاست جمهوری زوده هنوز … او ذخیره ی روزهای سخت تر باید باشه …

   • سربازةً

    دو نکته هم حالا که عمومی شد:
    یک اینکه نفر اول اگر رای بالاتری داشته باشد از جهاتی خیلی بهتره(معطوف به نظر شما مبنی بر رای بالای قالیباف در نظر سنجی ها و حکم شعور)
    دو اینکه نباید از این هم غافل شد که در روزهای آخر و تغییرات محسوس در نمودارهای نظرسنجی و با احتمال دو مرحله ای شدن انتخابات، به نظرم برای اصولگرایان مهم هست که نفر دوم راه یافته هم چه کسی باشد؟ اصولگرا و یا اصلاحطلب؟
    و الا اگر قالیبافی بماند در مرحله ی دوم و اصلاحطلبی، کار ما که مشخص است!

   • فرهاد

    جه جالــــــــــــــب!
    عاشقانه سعید جلیلـــــی رو دوست داری…!!
    جدی گرفتن وحفظ آرایش فعلـــــــی…!!؟
    دکتر جلیلی برای ریاست جمهوری زودشــــه هنوز…!
    او ذخیره ی روزهای سخت تر بایــــد باشد…!
    حرفات بــــــــــــــــــــو میده آقا میثم….
    چه خبـــــــــــــــــــره …؟؟؟!!!؟؟؟

   • کهف علی

    پس قالیبافو اگه انتخاب بشه واسه ریاست جمهوری، خرج می شه و مثل قبلیا از رده خارج میشه تا جا برای دیگران باز بشه

    آره؟

   • امیر محمد

    متوجهم تا دیروز نون حداد رو میخوردید یهو دیدی رف پی کارش!حالا هم دیدید سرتون بی کلاه مونده!
    خب منم بودم شاید مثل شما عمل میکردم امام حداقل به عقیده خودم تف نمینداختم!
    موضع گیری های شما بر علیه قالی باف حتی تو همین سایت موجوده!!
    هم خودتو مسخره کردی هم ما رو!!

   • حاجی

    سخت تراز پیچ تارخی امروز؟؟؟؟

   • حمید

    ما الان در پیچ مهم تاریخی حضورداریم (بیانات رهبری مطالعه شود)

 48. فرهاد

  متاسفم که شهرداری تهران و کارنامه اقای قالیباف تو شهداری ملاک شماست برای انتخاب…
  پس ولایت پذیری کو….

  • هدهد

   یعنی ئمیگید آقای قالیباف ولیت پذیر نیستند
   ایشان توسط رهبر ۱۵ سال پست داشتند
   بوستان ولایت را به خاطر دستور رهبری در جنوب تهران ساختند
   این چه طرز حرف زدن است که فکر می کنید فقط کاندیدای شما ولایی است و بقیه کافر

   • فرهاد

    عزیز بنا نیست هر کس توسط رهیری پست داره ولایت پذیریش ثابت شده باشه.
    خیلی ها تو دستگاه رهبری بودن و مخالف رهبر…
    برگرد به تاریخ به گفته گفته های امام علی به یارارن کمتر از انگشتان دست….

    • هدهد

     بله خیلی ها از رهبر مقام داشتند و الان مخالف رهبری شدن حرفتان را کامل کنید
     اما آقای قالیباف کجایک حرف حتی مخالف رهبری زدند ایشان هنوز و تا الان که این مطلب را می نویسم( فردا را نمیدانم) یک قدم از اصول رهبری خروج نکرده و حرفی مخالف رهبری نزده اند وهمان مطیع رهبری نیروی هوایی سپاه و نیروی انتظامی هستند اگر انحرافی از رهبری در ایشان دیده یا شنیده اید بفرمایید
     صحبت شما این است که چرا در مناظرات و فیلم های تبلیغاتی و صحبت هایشان مانند مابقی کاندیداها از امام و شهدا و انقلاب و رهبری حرف نمیزنند یا بهتر است بگویم مایه نمی گذارند بله برعکس این رفتار ایشان درست است
     که در تبلیغات خود مدام از رهبری مایه نگذارند و رهبری را خرج جلب آرا نکنند
     از شهدا مخصوصا شهدای هسته ای عزیزمان خرج تبلیغات خود نکنند
     اینها عیب نیست که قوت آقای قالیباف است

   • کهف علی

    هاشمی هم توسط رهبری منصوب ریاست تشخیص مصلحتند و نه تنها بوستان بلکه اموالش را در اختیار انقلاب قرار داده بود.
    یعنی با ساختن یه بوستان ولایت پذیری کسی اثبات میشه ؟

    • سجاد

     میشه بگید شما چگونه به ولایت پذیری آقای جلیلی رسیدید؟

     • کهف علی

      ولایت پذیری یعنی اهل سازش و تسلیم نبودن

      ولایت پذیری یعنی ساکت نبودن و محکوم کردن فتنه

      ولایت پذیری ساده زیستی و استفاده شخصی نکردن از بیت المال

      ولایت پذیری یعنی ارجح دانستن دستور اسلام در همه چیز

      ولایت پذیری یعنی استکبار ستیزی و مستضعف نوازی

     • هدهد

      در جواب کهف علی
      ولایت پذیری یعنی اهل سازش نبودن و تسلیم نبودن و شب و روز کار کردن تا دستمان جلو بیگانه دراز نباشد
      ولایت پذیری تنها این نیست که مدام سخنرانی کنی و میتینگ بدهی و سران فتنه را بکوبی
      ولایت پذیری یعنی در فتنه شب اتوبوس و سطل آشغال و ساختمان را آتش بزنند و صبح خیابان را چنان شبانه تمیز کنی که انگار نه انگار
      ولایت پذیری یعنی فتنه سال ۸۲ که در آن، فتنه گران سال ۸۸ یا رئیس جمهور بودند، یا رئیس مجلس، اگر اوج نگرفت و دامنه دار نشد و کشته نداد و آبروریزی های بعدی درست نکرد، دلایل مختلف داشت، اما بلاشک یکی از مهم ترین دلایل آن، حضور قالیباف در راس نیروی انتظامی بود. با این همه هیچ کجا حاج باقر از مدیریت خود در مهار فتنه ۸۲ خرج نکرد
      آقای قالیباف ساکت فتنه نبود ساکت حرافی بود
      ولایت پذیری یعنی با سر و صدا کردن و توهین و بی جا از فتنه گران انان را جریح تر نکنی
      ولایت پذیری یعنی ساده زیستی مگر قیمت پراید با سمند چقدر تفاوت دارد که این شده ساده زیست آن شده کاخ نشین؟؟؟
      یک بیت المال را بگویید
      در سال ۸۸ فتنه گران می گفتند احمدی نژاد از شهرداری برای ریاست جمهوری خرج کرده
      شما هم دارید همان تهمت ها را می زنید
      ولایت پذیری یعنی ارجح دانستن دستور اسلام در همه چیز
      ولایت پذیری یعنی استکبار ستیزی و آقا فرموده اند «مبارزه با آمریکا یعنی کار، کار، کار»
      نماد استکبار ستیزی ما حاج قاسم سلیمانی است و ایشان حامی آقای قالیباف هستند (البته اگر ایشان را مثل آقا میثم تنفیر نکرده باشید)
      ولایت پذیری یعنی مستضعف نوازی یعنی در جنوب شهر پارکی بسازی و نامش را بگذاری بوستان ولایت تا نشان دهی عملت یعنی ولایت پذیری نه حرف زدنت
      من تمام مصداق های ولایت پذیری شما را بامثال عملی گفتم شما فقط یک مورد از کارهای آقای جلیلی درباره مستضعف نوازی در زمینه ولایت پذیری را مثال بزنید خواهشا

 49. اینجوری که من فهمیدم شما حاضری همه رو تخریب کنی تا قالیباف بشه خوبه؟؟!!!!!!!!!!!
  روش درستی نیست
  تو جمهوری اسلامی یکی کارنامه اش سالم باشه اونم جلیلیه ولاغیر
  خوب شد آقای روحانی بقیه حرفا رو رو نکرد وگرنه دیگه شما این پوستر رو نمیزدی
  D:

  • پارسا

   مطمئنا اگه مناظره دیگه ای در کار بود جناب قالیبافم دستش رو میشد.(ینی افکارش بیشتر رو میشد)
   نشد دیه دادا. نشد

   • نگار

    بله. به نظرم مناظره ها باید حجت رو بر مردم تموم کرده باشه که باید از کی حمایت کنند. البته از نوع مصلحتی اش فرق می کند ها!!!!

  • سربازةً

   جناب میرزایی خواهشا اگر طرفدار جناب جلیلی هستید اینگونه قضاوت نکنید.
   تعجب می کنم که از کلمه ی “تخریب” استفاده می کنید!
   نظرات رو با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید بزرگوار!

  • جنگ جمله ها...

   آقا یه سوال. یکی یه کارنامه ی ۵ ساله داشته باشه و برفرض محال کارنامه همش سالم باشه نمره ش ۲۰ باشه بهتره یا کسی که یه کارنامه ۲۰ ساله داره و نمره ش مثلا ۱۸ ؟
   واقعا توکل جمهوری اسلامی فقط کارنامه ی آقای جلیلی سالمه ولاغیر؟؟؟ اینجوری طرفدار ولی فقیهتون هستید؟ اینهمه ایشون اعلام میکنن مخالفن با این حرفها و اینگونه نظرات.

 50. فرهاد

  خدارو شکر میکنم که تو این چند سالی که با باقراقا(قالیباف)خویش و قوم شدیم و تو مراسمات و مهمونی های هم شریک بودیم خوب شناخت پیدا کردم نسبت به خودشون و خانوادشون و با یقین قصد رای دادن به همچین شخصیتی رو ندارم…

 51. mohabbat

  سلام بنده اولین بار است برای طرحهای زیبا ومعنادار وبا اخلاص(ان شالله)شماکامنت میزارم.
  کار وتلاش دلیل تامه نیست برای رای دادن منقوله های زیادی است که باید در نظر گرفته شود
  به حداقل گفتار کفایت میکنم وان اینکه
  حضرت اقا فرمودند خوبیهای دولت موجود-عیبهای دولت موجود+…
  وازجمله برتری های این دولت به گفته رهبری گفتمان ساده زیستی بوده است واین حرکت را در عمل اثبات شده است
  اما رزمنده محترم اقای قالیباف بیشترین ایراد را اگر به یاد داشته باشید در گفتوگوی خبری به دولت موجود وارد کردند
  و نبودن صفت ساده زیستی برای ایشون ایرادی است که قابل انکار نیست برای تثبیت این دلیل لازمه که مستند دوره های قبلی ریاست جمهوری از ایشون رو تماشا بکنید.
  و انچه ما در حال حاضر نیاز داریم فرهنگ ناب شیعی است که ایشون بر خلاف اقای جلیلی دارای مبنا ونظرات شیوا نبودند واگر بودند بر مبنای فقه شیعی ئ نبود و مثل دیگر کاندیدا دغدغه دلار وامثال دلار را متاسفانه داشتن گویی اگر دلار حل شود مشکل از جامعه ما رخت میبندد
  ودر اخر با توجه به ادعاهای بر طرف کردن مشکل اقتصاد توجه بسخن اقای جوادی املی خالی از لطف نیست که:مملکتی که۸۰ درصد اقتصادش ربا باشد اقتصادش خوب نمیشود
  پس لاجرم باید کسی بیاید در این برهه که اطلاعات فقهی داشته باشد ودرس مکتب اهل بیت علیهم السلام را خانده باشد که این خصیصه رو اقای جلیلی به گفته اقای پناهیان دارا هستند
  و شهر سازی مهم است منتها اگر بر مبنای فقه شیعی باشد و در تهران در این چند سال رنگی از این گفتار دیده نشد که نشد…
  و متاسفانه ایشون مبنای اقتصادی اقای هاشمی رو دارند وبر اقتصاد بر مبنای تروت وپیشرفت تاکیید دارند که این مبنا بر درصد ربا در کشور می افزاید.
  بقول اقای پناهیان نباید یک گام به عقب برگردیم.
  از اینکه قلم فرسایی کردم در حضور شما عذر میخام امیدوارم بر بنده ببخشید.
  افزایش عمر رهبری باشد صلوات
  یازهرا

  • میثم محمد حسنی

   میشه نمونه ای از اشرافی گری آقای قالیباف رو بفرمائید؟ حداقل مثل ما ایراداتی رو که می بینید به تیغ انتقاد بکشید … نه این طوری از روی شنیده قضاوت کنید …

   • پاشا محبی

    بله گاز انبری و هزاران هزار چیزهای دیگه ای که از دید ما مخفی بوده

   • فرهاد

    دادش چرا از غریبه ها میپرسی بیا خودم بهت میگم *نمونه هایی از اشرافی گری و تجمل گرایی* جناب قالیباف رو…
    هی چی یه ساعته داد میزنم بابا ما با دکتر باقر خویش و قوم میم!!
    حیف حیف حیف که غیبت میشه…

    • هدهد

     دوستان توجه کنند این حرفهای آقا فرهاد به جز افترا و تشویش چیزی ندارد
     میرن به طرف میگن نظرت در مورد فلانی چیه میگه والله غیبت میشه وگر نه می گفتم خوب این نگفته فاتحه طرف رو خوند کار این دوست ما هم عین همین بی اخلاقی و افتراست

   • کهف علی

    برای من این سوال بعد از دیدن فیلم تبلیغاتیش بوجود اومد:
    توی اون ماشینی که نشسته بود و داشت به سوالها پاسخ میداد شکل پنجره ماشین رو دیدید؟
    شبیه نجره هواپیما بود !
    نمیدونم ماشین مال خودشونه یا کسی دیگه اما معلومه که هم کارگردان و هم قالیباف به این جور دیزاینهای خوشگل وهمچین ماشینهای گرونی علاقه دارند.نمیگم حرامه ولی
    رئیس جمهور یه مملکت باید اسوه ساده زیستی باشه.
    حب الدنیا راس کل خطیئه…

    • سجاد

     اون یه ماشین ون بود شایدم هایس بود در هر صورت برای عده ای بیش از ۵ نفر استفاده می شه .چیز خیلی عجیب غریبی هم نبود تو یه سری پایانه ها هم ازش استفاده میشه

    • شافی

     بر اساس شیشه ی پنچره ی ماشینی که نمیدانید چیست و از کجا امده اگر رای میدهید که “پراید” را دریابید.

     جالب است
     الحق و الانصاف که حب الدنیا راس کل خطیئه!

     • کهف علی

      من این عکس امام رو که می بینم یقین می کنم که کمی باید به سمت زهد حرکت کنیم و دست از این سبک زندگی غربی برداریم!
      حداقل

      از دمپایی پلاستیکی رهبرکبیر انقلاب تا سقف نم داده بیت رهبری
      http://iga.parsiblog.com/Posts/130/%D8%A7%D8%B2+%D8%AF%D9%85%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%8A+%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%8A%DA%A9%D9%8A+%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%DA%A9%D8%A8%D9%8A%D8%B1+%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8+%D8%AA%D8%A7+%D8%B3%D9%82%D9%81+%D9%86%D9%85+%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87+%D8%A8%D9%8A%D8%AA+%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%D9%8A/

     • هدهد

      در جواب کهف علی
      مقایسه نمیکنم مثال مع الفارغ است بعدا توبیخم نکنید
      حمّاد بن عثمان روایت می کند که: « امام صادق (ع) را زیارت کردم در حالی که مردی به او می گفت: خدا خیرت دهد، شنیده ام که علی بن ابی طالب، لباس ضخیم و خشن به تن می کرد و پیراهنِ ارزان قیمت چهار درهمی می پوشید، امّا اکنون تو را با لباس گران قیمت و فاخر می بینم.

      امام پاسخ داد: علی بن ابی طالب در زمانی لباس آن چنانی می پوشید که وضعیت توده مردم چنین اقتضا می کرد و کسی او را مورد اعتراض قرار نمی داد و اگر او در زمان من همان لباس را بپوشد به او اعتراض می کنند و آن لباس، لباس شهرت به حساب می آید و سپس فرمود: بهترین لباس در هر زمانی لباس معمول در همان زمان است.

      آیا امام علی الان بود با وضع الان ظاهر نمی شد یا امام خمینی مثل آقا در حال حاضر ظاهر نمی شد
      متاسفم برای این دید بسته تان

     • کهف علی

      نمی دونم شما بچه تهرونی یا شهرستان ولی من شهرستانی ام و این دک و پز برای ما اشرافی گری محسوب میشه!
      رئیس جمهوری که قراره الگوی مردم بشه باید اونی که کمترین امکاناتو تو حکومت اسلامی داره رو در نظر بگیره و برای اینکه اونا ناراحت نشن برخورداریش از امکانات مثل اونا باشه.
      مستضعف که شنیدی! اونوقت یکی بیاد با تبلت واست کلاس بزاره! چه حالی میشی؟
      تا وقتی که تمام مردمی که تحت حکومت نظام اسلامی اند از حداقل امکانات زندگی و معیشتی برخوردار نشده اند اونی که در راس قرار داره شاید حلال ما برای اون حرام باشه.
      منم نگفتم که بیایند و دمپایی پلاستیکی بپوشند.
      شما آقا رو مثال زدی نمیدونم می دونی یانه که ایشون چقدر ساده زیستند.
      بحث ساده زیستی امرا است
      در ضمن این حدیثی که آورده ای شخص سوال کننده میگوید به امام چرا لباس فاخر پوشیده ای اگر آن لباس معمول زمان بوده چرا شخص آن را فاخر و گران قیمت می داند؟

     • هدهد

      آقای کهف علی متاسفم برای طرز تفکرتون
      استفاده از ابزارهای روز کلاس گذاشتنه
      بهتر از بقیه نامزدها بود که شش من کاغذ و پرونده با خودشون بیارن
      مطمئن باش امام عصر هم اگر ظهور کنند از تکنولوژی روز بهترین استفاده ها را می کنند و انوقت همین تحجر گونه فکر می کنید
      همچین می گید دک و پز که هرکی ندونه میگه قالیباف بنز سواره و مابقی نامزدها مخصوصا آقای جلیلی پیاده ببخشید از لحاظ لباس پوشیدن همه تقریبا در یک سطح هستند
      یکی بچه روستاهای مشهده هنوزم خونه پدریش اونجاست یکی هم تقریبا پایین شهر مشهده
      یکی سمند سوار میشه یکی پراید
      خداییش اختلاف پراید و سمند اینقدر زیاده که یکی نماد ساده زیستی است و اون یکی شده دک و پز داره
      متاسفانه بدجوری دارید یکی رو الکی تخریب و می کنید ویکی را معصوم زمان

   • امیر

    جناب آقای حسنی
    پسرعموی بنده در شهرداری هستش و با هم صحبت میکردیم میگفت کارشناسای خارجی گفته بودند شما که این ارتفاعات رو در تهران دارید نیازی به ساخت برج میلاد نبود !

    برجی که قشر مستضعف باید اون رو فقط از دور ببینید
    کسی که میخواد داخل این برج بشه فرض کن اگه یه خانواده چهارنفری باشند باید ۱۰۰ هزار تومان هزینه کنند تا برن داخلش
    قشر ضعیف جامعه دل ندارند مگه ؟!

    جای علی علیه السلام در میان ما برای اجرای عدالت خالیست !

    • سجاد

     بلیط ورودی برج میلاد و بازدید از بالکن عمومی ۹۰۰۰ تومان است !حمایت الکی نباشه ها ولی فکر می کنم یه چیز طبیعی باشه ! تازه خود شهرداری چقدر بلیط های رایگان توزیع می کرد اتفاقا ما گرفتیم.

   • ایشون فرمودند سال ۸۴ ، ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تبلیغات کردند آقا میثم

 52. رحیم

  السلام علیک یا اباالفضل العباس
  من فقط در خاطراتم برمیگردم به پست های قبلی دوئل و نارنجک…

  • میثم محمد حسنی

   با افتخار هنوز هم میگم اون پست ها رو من طراحی کردم در انتقاد قالیباف … بعد از ریاست جمهوری که خیلی ها دوباره سکوت میکنن و جرات حرف زدن ندارن، انشاالله اگر نقدی به قالیباف باشه در صف اول خواهم بود …

   • پارسا

    همین حالا هم بهش نقد هست برا تبلیغاتش
    بزن پس دادا
    ۱٫خرج بالا در تبلیغات
    ۲٫منم منم ها و شعاری برخوردکردن با ملت
    ۳٫اشاره به گذشته ی درخشانش در شهر داری برای رئیس جمهور شدن(همان هایی که شما نقدش کرده بودی)

    • پارسا

     داداش میثم جواب میخوام
     چشماتو باز کن
     همین حالا جفتشونو نقد کن
     هم جلیلی هم قالیباف
     ببین کدوم می ارزه

    • جنگ جمله ها...

     http://hamsangar.org/Hamsangaran.aspx
     همسنگر۴ لطفا

    • شافی

     ۱-خرج بالا در تبلیغات فی نفسه اشکالی ندارد.
     اقای این قالیباف این هزینه را از اسپانسر هایشان که کم هم نیستند دریافت کرده اند
     ۲-حضرت عباسی!شعار را بیشتر از صحبت های جلیلی میبیند یا قالبیباف؟
     ۳-اقای قالیباف به نقاط مثبت کارنامه اش میبالد.اگر قرار بود بر نقاظ منفی اش هم ببالد که ما به او رای نمیدادیم

    • هدهد

     برعکس آقای جلیلی که بیشتر خرج می کنند
     فقط اسم آقای قالیباف بد در رفته
     من دو هفته است مشهدم
     در مشهد هم قالیباف و جلیلی دوشنبه و سهشنبه اومدن شالن بهشتی
     حاضرم الان با هرکسی بریم هرخیابان مشهد که میگید بشماریم بنرهای استقبال جلیلی بیشتر قالیبافه
     پوستر قالیباف سیاه سفیده اما جلیلی رنگیه و بیشتره
     موثق میگم هرکی بخواد سندش را ایمیل میکنم چهارشنبه جلیلی ۳۵ میلیون پیامک تبلیغاتی می خواسته بفرسته برای کل ایران اما مخابرات بخاطر ترافیک ارسال نکرده این هزینه هاش از کجا میاد
     فقط اسم قالیباف بد در رفته

   • این دفعه بگو

    اگه خواستید خصوصی:انصافاً چقدر با قالیباف بستی؟
    خدایا مواظبمون باش سُر نخوریم

    • میثم محمد حسنی

     به اندازه اینکه کل داشته های تو رو در قیامت ازت بگیرم به خاطر این حرفت …

     • غلط کردن برا این موقع است(این دفعه بگو)

      چرا این طوری کردی منم مثل تو بچه حزب الهی ام “تنم لرزید”: بابت جملت ما فقط اختلاف سلیقه داریم
      شوخیییی بودددد
      حلال نکنی دعا میکنم شفاعتت نکن
      شرمنده حلال بفرمایید
      (اگه میشه از پست ها برش دارید)

     • میثم محمد حسنی

      شرمنده … قرارمون یادت نره ..

     • فرهاد

      خدایی تهمت بدی بودها!!!>؟؟
      به ما تو حوزه یاد دادن
      عزیزان الکی تهمت نزدید
      گناه داره
      میبرنتون جــهـنـــدم
      جهندم اتیش داره
      حلالش کن برادر میثم…
      گناه داره

     • امیر محمد

      برادر نگران نباش گناه تو بامن…
      سوال منم بود چون منم داشتم شیفته قالی باف میشدم معلومه اینقدی مایه داره که یکی از گرافیستاش همین حاج میثممون باشه!

    • سربازةً

     دوره ی این حرف ها سر اومده آقای بی نام و نشون!

     • وظیفه ام (این دفعه بگو)

      وظیفه ام گفتن اشتباهم و در خواست حلالیت بود.
      یاعلی

 53. فرهاد

  در مدیریت شهری جناب قالیباف همه چیز بود و هست الا فرهنگ اسلامی …
  بعد قرار تشریف بیارن برای اداره مملکت اسلامی…

  • سجاد

   ولی فکر کنم اینو کم لطفی کردی یا شایدم میدان امام حسین رو ندیدی که به عنوان پایگاه تجمع هیات مذهبی شده!کار های دیگه هم بوده که باید دغدغه فرهنگ اسلامی رو داشته باشی -که شما ۱۰۰% داری -و ببینی

 54. منصوب

  من قلبم میگه جلیلی
  ولی چشمم میگه قالیباف!!!

  چون چشم، ظاهر کار رو و تجربه و خدمات و برنامه رو می بینه

  ولی دل نیت خالص و اخلاص و صفای باطن رو درک میکنه

  چکار کنم؟؟

  • میثم محمد حسنی

   اگر خسته جانی بگو یا حسین…

  • امیر محمد

   برا قلبت برو بیمارستان شهید رجایی،برا چشتم یه چش پزشک تاپ سراغ دارم ولی وقتی سالم شدی یه نگاهی به دورو برت بنداز..

  • بشیر

   جناب منصوب حقیقتا من هم تا هفته پیش همین طور بودم. دلم میگفتم جلیلی ولی نمیدونستم چرا به قالیباف رای ندم؟ یه روز به جلیلی متمایل میشدم یه روز به قالیباف… ولی وقتی یه نمونه استفاده از بیت المال برای تبلیغات ایشون رو دیدم- که البته فکر میکنم دکتر قالیباف خودش خبر نداره- فهمیدم به کی رای بدم… چرا خدمات احمدی نژاد برای ما تلخ شد؟؟ :به علت انحراف
   اگه دکتر قالیباف هم رییس جمهور بشن ولی این تضییع بیت المال و فساد اقتصادی وجود داشته باشه آیا باز هم مدیر بودن ایشون پل و پارکشون برامون لذت بخشه؟؟؟
   من با این استدلال تونستم خودم رو از سردرگمی نجات بدم….
   شما هم فکر کن…
   الهم اجعل عواقب امورنا خیرا

   • شافی

    جناب
    لطفا به این “اگر” که فکر میکنید

    به “اگر”هایی هم که به اقای جلیلی وارد است بیندیشید….

    همه جانبه نگاه کنید و نقایص و نقاط مثبت را با هم ببیند.و از اصلاحات غافل نشوید

   • هدهد

    شما مثال عینی از استفاده شهرداری برای تبلیغات بزن خواهشا
    برای آقای جلیلی قبل از ثبت نام و اعلام کاندیداتوری ایشون در مذاکرات استامبول مستند سازشان با ایشان همراه بود
    با هزینه شخصی؟
    یا با هزینه تیم مذاکره کننده؟
    آیا مستند ساز می تواند از هزینه تیم مذاکره کننده برای گرفتن فیلم تبلیغاتی استفاده کند؟
    قسمتهای از مستند کجا بود
    در سفارت و بر روی مبلمان شیک سفارت استفاده از بیت المال در فیلم نیست عزیز من
    من اینجا مستند مثال با سند و مدرک زدم خواهشا تمام دوستان یک مورد از اشتفاده شهرداری مثال بزنند و فقط حرف و شایعه تهمت نزنند

 55. پاشا محبی

  پس گاز انبری چی میشه؟

  • امین باغبانی

   خوبه که !

   برگ برنده ما / کاندیدای گاز انبری ما !!

   D:

 56. احمدی وند

  شماکه حداد رو قبول داری ایشون برای سعید جلیلی ائتلاف کرد….
  آدم فک میکنه برای این پوستر پول گرفتید!!!!

  • پارسا

   از جناب قالیباف بعید نیست
   پول رمز تبلیغاته دیه ک قالیباف گذاشته وسط
   تمام قوا اومده تو میدون

   • حسین الهی

    جناب پارسا
    پارساییتان زیر سوال است با این حرف:
    بینات مراجع را در مورد دکتر قالیباف بخوانید،مراجع نیز پول گرفتند ،این حرف ها را زدند…
    اون دنیا جوابگوی بهتان باید باشید

    • پارسا

     می شود لینک بدهید از بیانات مراجع برای افزایش اطلاعات خودم
     باید ببینم
     در ضمن من بهتانی به کسی نزدم جز جناب قالیباف
     همین

     • هدهد

      مگه قالیباف آدم نیست و بهتان زدن بهش گناه نیست و اشکال ندارد؟
      می توانید از سایت خود آقای قالیباف کامل بگیرید نظرات مراجع را

    • پاشا محبی

     تمامی مراجع در مورد اکثر کاندیده ها صحبت کردن و این آقای قالیباف بود که فقط علنی کرد

     • شافی

      جدن؟

      پس این لیست بلندبالای منتشر شده از اسامی علمایی که از جناب جلیلی جانب داری کرده اند از مریخ پخش شده؟

   • پارسا

    ولی به شما تهمتی نیستا
    نظرت اینه دیگه
    باش
    ولی من ب جلیلی رای میدم

   • سجاد

    چرا ما ها نمی تونیم نظر مخالف رو بشنویم

  • حسین الهی

   جناب اول سابقه یک شخص را ببین بعد بیا فکر بد درباره اش کن،زمانی که هیچکس جواب خواندن حضرت شاه و جلبکی ها رو نمی داد این همین برادرمان بود که یک تنه ایستا

  • فرهاد

   راست میگه ادم فکر میکه برادر میثم پول گرفته طراحی کرده برا شهرداری

   • بشیر

    بی شخصیت تهمت نزن به برادر میثم
    زنده باد جلیلی

   • م.طاهری

    ولی من واقعاً نمی دونم درباره افرادی که به خودشون اجازه می دهند این طور حرف بزنند باید چه فکری کرد؟!

  • -

   اااه،خجالت بکشید، ایشون همون آقای محمدحسنی قبل هستن، همون قدر محترم و قابل اعتماد. خجالت بکشید از این حرفاتون…واقعا چه جوری میخواید تهمت های نارواتون رو اون دنیا جواب بدید…
   محمد حسنی اگر هم پول گرفته باشه واسه کارش، شرف داره به شماها که برای یه اختلاف رای اینطور تهمت میزنید و آخرتتون رو میفروشید…

  • هدهد

   ببخشید آقای احمدی وند شما در جریان نیستی یا خودت را به اون کوچه زدی
   آقای حداد که با آقای قالیباف ائتلاف کرده بود و توی بیانیه انصرافش نوشت من ائتلاف سه نفره کرد و بر ائتلافم پایبندم
   بالا آقا میثم خوب جوابتون رو دادن
   کل ثواب های اون دنیاتون رو بخاطر تهمت تون گرفتن

 57. خارج ازچارچوب

  واقعن ملاکت خنده آوره! چون “خودت” فکرمیکنی رای ایشون بیشتره..؟!

  حتی شهردار بودن آقای قالیباف و عملکرد هشت سالش هم نمیتونه ملاک خوبی باشه برای انتخاب.ایشون تهران رو آباد کرده اما به چه قیمتی؟این همه بدهی ها و قرض های شهرداری رو کی باید بده؟! وام های کلانی که ایشون به خاطر تموم کردن پروژه ی صدر گرفته رو کی باید پس بده؟ مترو چی شد؟وقتی اولویت اصلی تهران پروژه ی مترو و حمل و نقل عمومیه.چرا باید بیشترین هزینه ها صرف بزرگراه صدر بشه که یه کار لوکسه و صرفن بار ترافیک یه نقطه ی کوچیک از تهران رو برمیداره؟
  قصه ی مسجد صاحب الزمان کنار تئاتر شهر چی شد؟بالاخره تصویب شد اون طرح پست مدرن معماری مسجد،به جای معماری سنتی به خاطر اعتراض روشنفکرا که ارتفاع مسجد از بنای تئاتر شهر بیشتر میشد؟؟

  فکر کنم خود شما هم از خیلی چیزا خبر داری که ملاک رو فقط رای بیشتر قرار دادی!

  • سجاد

   شما مد نظر داشته باش که اگه بخوای بر مردم حکومت کنی باید همه سلایق رو در نظر بگیری نه فقط موافقان خودت رو.حضرت آقا در کردستان گفته بودن حضرت عمر رضی الله عنه ،این دلیل ارادت آقا به اون شخص نیست ولی در نظر گرفتن همه سلایق و عقایده

 58. مهسا کماندو.

  اصولا” آقای قالیباف تو کارنامشون برگ سر و ممتازی ندارن که بخوان یه مملکتو به دست بگیرن.و فقط در حد همون شهردار باید پیش برند.این نظر منه ….
  بهتره که تو تبلیغاتشون از برادر شهیدشون استفاده نکنند…چه ربطی داره؟چرا شان شهید رو میارن پایین و از اسم شهید سواستفاده میکنن؟
  بعدشم ۴تا انگشت که مثل هم نیستند…هی هی هی
  نظرمو گفتم باز منو نبرن زندان اوین هی هی هی

  • شافی

   خانم عزیز
   استفاده از برادر شهید خود ادم،
   به استفاده از شهدای هسته ای و نام اقا مصطفی که همه ی ما روی ان حساسییم شرافت ندارد؟

   بنده نقدی بر این کار ندارم اما بحثم سر این است که اگر بنا بود ما هم دلایل بنی اسرائیلی بیاوریم باید پاسخ دیگری میدادیم!

   • کیانا

    سلام
    اگه نمیدونید پیشنهاد میکنم صحبتای مادر شهید احمدی روشن رو در مورد دکتر جلیلی توی همایش روز چهارشنبه بشنوید…
    ینی انقدر اطلاعاتتون پایینه؟؟؟؟؟؟؟
    چهارتا رای واسه قالی باف جمع کردن به چه قیمت؟؟

 59. رهرو

  ۱- اونهایی که میگن نظر آقای قالیباف راجع به پیشرفت وعدالت مخالف با نظررهبری است این جارا بخوانند: http://www.ghadiany.ir/?p=19376
  2- همه میدانیم که شهرداری تهران یک مجموعه ی بزرگ است. وهرمنطقه وشهردارش اگرچه تحت نظر سیاست های کلی شهرداری کار میکنند ولی قابل انکار نیست که در مواقعی نظرات وعملکردهای شهردار وکارکنان اون منطقه در اتفاق هایی که رخ میده اثر مستقیم داره و البته که در اداره ی ۲۲ منطقه ، بعید نیست که در دو سه مورد و در دو سه منطقه تخلفات و رفتارهای خلاف موازین وسیاست کلی شهرداری هم رخ دهد. مهم رویکرد وعملکرد کلی شهرداری است که به اذعان اکثریت نمره ای بسیار قابل قبول دراین ۸ سال کسب کرده. پس به رخ کشیدنه چند واقعه ولغزش با توجه به وجود کارشکنان در همه ی عرصه ها، درقبال اینهمه عملکرد شفاف و واضح جز تخریب و بی انصافی چیست؟
  ۳- بنظرم کسایی که با قالیباف مخالفند اکثرا افرادی ۰ و ۱ بین هستند. ودررای دادن هم به دنبال فردی که امتحان پس داده باشدو میانگین عملکردمثبت بیشتری داشته باشند نمی روند. بیشتر بدنبال اسطوره ی بی عیب ونقص هستند. یک هندوانه ی دربسته هستند تا باز نشده ازش اسطوره بسازند. وچه بد که آنرا تعبیر به اصلح هم میکند.

 60. ع ف

  میثم جان همین جماعتی که امروز تو را تکفیر می کنند فردا دو مرتبه تو را تشویق می کنند.
  خیلی به حرف این و آن گوش نده
  یه چیزی از رفتار مردم با علی دایی یاد گرفتم که مردم ما هر روزی نسبت به یک فرد یک موضعی می گیرند یک روز علی دایی را می کوبیدند که علت تمام مشکلات ما از اوست و روزی او را تشویق می کردند که باید برگردد به تیم باشگاهی
  امروز هم حلوا حلوایش می کنند
  بنابراین خیلی دلخوش به هورا یا تکفیر نباش
  کار خودت را بکن مطمئن باش ورق بر می گردد

  • پارسا

   مسائل را قاطی نکنید لطفا
   ورزش کجا
   مملکت داری کجا

   • شافی

    مسائل متفاوت است جناب
    اما ادم هایی که در این مسائل ایفای نقش میکنند همه ثابتند

    نه ازکف و سوت این جماعت باید ترسید و نه از فحش و بهتانش

  • میثم محمد حسنی

   اتفاقا عزیزم دقیقا همینه … اگر مخاطب اینجایی یادت هست که همیشه از تعریف الکی بدم میومده و همین طور تعداد کامنت ها و اینطور حرف های رایج برام مهم نبوده … نه اینکه علیه السلام باشم و اولیای خدا! نه! ولی واقعا برام نه هورای کسی مهمه و نه فحش … البته با افتخار میگم که نگرانیه بنی انقلاب نسبت به مسیر حرکت ام رو خیلی دوس دارم … این هجمه رفقای طرفدار سعید جلیلی دلاور رو هم می گذارم به حساب شور جوانی … همون شوری که به خاطرش ما هم سال ۸۴ و ۸۸ به خیابون اومدیم و شد آنچه که شد …

   • ناشناس

    زیاد خودتو بالا نبین..
    البته منافع شما و امثال رضا هلالی وصله به آقای قالیباف..
    وقتی نتونه قالبیاف جواب سوال ی دانشجوی شریف را بده چطور میخواد برا مردم کار کنه

   • حمید

    شور ما همراه با شعوره برادر :)
    بنده که نریختم بیرون

   • فرهاد

    زود قضاوت نکن
    واقعا از رایت پشیمونی
    اگه به احمدی نژاد رای نمیدادی به کی رای میدادی!!
    ما بین بد و بدتر انتخاب کریم
    معصوم میفرماید:عاقل کسی ست که بین خوب و خوبتر خوب تر رو انتخاب کنه و بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنه
    پس شک نکن که که ما عاقلانه انتخاب کردیم برادر میثم
    احمدی نژاد از اول بد نبود
    رفتار و مسیر و اطرافیانش بدش کردن
    من که اگه برگردم به ۸۴ ۸۸ بازم رایم احمدی نژاد هست

   • ناشناس

    چه شد آنچه که شد؟

   • نگار

    اتفاقا ما از شما بابت سال ۸۴ و ۸۸ متشکریم چرا که وظیفه ی دینی تان را عمل کرده اید و از گزینه ی اصلح دفاع و حمایت کرده اید. لذا شما در محضر پروردگار رو سفیدید. اگر کسی قدر رای شما را ندانست ، او باید پاسخ گو باشد .

   • علی مددی

    میثم جان بذار به حساب دلسوزی و علاقه به شما….این حرفهای ما رو هجمه مکیدونی عزیز؟؟؟ کاش کمی دوستانه تر مارا میدیدی…. ما همسنگر توایم در جبهه انقلاب… هجمه را برای دشمن به کار میبرند نه برای ما اخوی… دلمان رانشکن…برادر اگر اینقدر نقد ما برایت سنگین است بگو تا سکوت کنیم… فقط مارا با دشمن اشتباه نگیر

   • محسن

    برادرم میثم عزیز
    گیریم ۳-۴ تا آدم افراطی یه چرتی گفتن دلیل نمیشه ما حرفهای دشمن شاد کن بزنیم!!
    لا یجرمنکم شنئان قوم ان لاتعدلوا
    اعدلوا هو اقرب لالتقوی…
    ۸۴ که واقعا انتخاب اصلح بود هرچند بعدا محمود “”تغییر”” کرد
    اما ۸۸ دفع افسد به فاسد بود
    پس در هر دو دوره به وظیفه عمل نمودیم واز عملکرد خود پشیمان نیستیم!!

   • ______

    منظورتون از اینکه سال ۸۴ و ۸۸ شد آنچه شد چیه؟

   • __

    یعنی اینکه آقا فرمودند نظر احمدی نژاد البته نزدیک تر است به نظر بنده کشک؟ آیا فکر می کنید سال ۸۴ و ۸۸ چیز دیگه ای باید می شد..وظیفه انسان در هر زمانی عمل به تکلیفه

   • فاطمه

    وا آقا میثم این چه استدلالیست !!شما دارید احساسی تصمیم میگیرید!!
    دیگه سختتر از ریاست جمهوری!!تمام رسانه های بیگانه گفتند فقط جلیلی رای نیاره شما هم همین پازل رو کامل میکنید ببخشید رک میگم چون از شما چنین رایی توقع نداشتم

 61. نحن حداث الحسین(انشاءالله)

  بسم الله…
  و باز نیز تعجب!!!!…
  و دیگر هیچ…موفق باشی برادر.

 62. سربازعلى

  واااااى واقعا تأسف آقاى حسنى…….. واقعا موندم چى بگم, انتظار پوستر جلیلى رو از شما داشتم نه این انتخاب اشتباه رو, واااى

 63. طاعتی

  سلام
  این همه کامنت تفرقه افکن قلبم را آزرد .
  ممنونم داداش میثم که به وظیفه ات عمل می کنی . من به جلیلی رای میدم اما از تو هم می خوام که همینطور با سعه ی صدر پاسخ بدید .
  احسنت .

 64. امیرحسین

  حداد کنار جلیلی؛ برای یک گفتمان
  قبل از ظهر امروز در حالی خبر انصراف کاندیداتوری حداد عادل برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که در طول دو روز پیش به خصوص بعد از سومین مناظره، نظر سنجی ها حکایت از رشد شاخص های وی برای رای آوری داشت. بدون شک مواضع شجاعانه حداد عادل در خصوص جریان نفاق و فتنه، که می توان آن را بخوبی در مستند تبلیغاتی وی و همچنین اعلام مواضعش در مناظرات دید؛ بیش از پیش وی را نزد نیروهای انقلابی و ارزشی محبوب ساخته بود؛ به گونه ای که شکی در بین بسیاری از اصولگریان بخوص طرفداران سعید جلیلی که مهم ترین ویژگی ریاست جمهوری را اصلح بودن می دانند ایجاد کرده بود. این موضوع برای آن ها بسیار سخت تر از ماندن در این راه بخصوص بعد از چهار سال فراز و نشیب ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد بود و اکنون مرحله سخت امتحان آن ها برای نظام انتخاب بین دو راهی جلیلی و عادل شده می بود.
  شاید اظهارات حداد عادل که کاملا منطبق بر گفتمان انقلاب و خط ناب اصولگرایی در کنار اعلام مواضع صریح و روشنگری هایش در مناظرات که در برابر دو کاندیدای اصلاح طلب مطرح می شد گواه خوبی مبنی بر انقلابی بودن و گفتمانی بودن این چهره می بود. همچنین آراء و نظارت وی در خصوص سیاست خارجی بخصوص آمریکا، فرهنگ و اقتصاد در کنار منش اخلاق مدارانه و آرام وی بیش از پیش وی را در چهار جوب یک فرد گفتمانی و انقلابی قرار می داد.
  اما مناظرات آینه تمام نمای افکار و نظرات کاندیدا بود؛ شاید آنچه که بعد از سومین مناظره در محافل ارزشی، حداد عادل را بر سر زبان ها انداخت، آراء و نظرات بیش از حد نزدیک سعید جلیلی و حداد عادل بود؛ در مناظرات سعید جلیلی که اکنون کاندیدای محبوب طیف گسترده ای از نیرو های ارزشی است در مناظرات یار و همراهی داشت که نظرات آن ها حول یک محور اصلی به نام گفتمان انقلاب متمرکز بود. دفاع از جلیلی در مقابل یکی از کاندید ها در سومین مناظره، و تایید نظر حداد عادل در خصوص سیاست خارجی و امریکا از سوی سعید جلیلی در حالی بود که در ان مناظره تمام کاندید ها به نظر حداد عادل نقد داشتند و این در حالی بود؛ که همه حداد عادل را متهم به شعار زدگی می کردند اما تنها سعید جلیل بود که در آن جمع سر خود به نشانه تایید تکان داد.
  تمام این اتفاقات تنها منجر به اتخاذ یک نظر از سوی طیف ارزشی و اصولگرا شد، بعد از مناظرات بسیاری رقابت سعید جلیل و حداد عادل را یک اشتباه بزرگ که منجر به ضربه خوردن گفتمان انقلاب می دانستند و قائل به استعفای یکی از این دو فرد بودند.
  حال اکنون باز دوباره حداد عادل، عادلانه و عاقلانه همان جور که در مجلس ششم و ایام فتنه از گفتمان انقلاب حمایت کرد و در صدد دفاع از آن در آمد، دوباره هرچند که تصمیمش به وی نفعی نمی رساند اما برای دفاع از خط اصیل و گفتمان انقلاب از رقابت در این دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد و این حرکت انقلابی نشان داد بیش از آنکه ائتلاف برای وی مهم باشد گفتمان انقلاب برای او با اولویت تر است.

  • کبوتر خسته بال

   حرف های بی پایه و اساس…
   ایشون گفتن به ائتلاف پایبند هستند.الکی برا خودتون استدلال نکنید لطفا.”برای خودتون…”

 65. ناشناس

  آقای حسنی رایتون با جلیلی یا قالیباف باشه ما دوستتون داریم
  هر کس نظری داره و نظر شما هم همینه…..
  ولی تا آخر میگیم رای ما جلیلی………

  • نگار

   موافقم. ولی ایستادن فقط کار ماست/ ما که قصه مون قصه ی خواب نیست/ بیادل به دریا بزن شک نکن/ سر انجام این رود مرداب نیست.

 66. فرهاد

  بی طرف حرف میزنم
  فقط یه تجربهرو میخام بگم

  درسته که تو رسانه و کلان شهر ها جناب قالیباف رای اول هستن اما در دهک های پایین و خورده های قطعا با رای دکتر جلیلی بالا می اییم
  اینو بعد تجریه سالها حضور در شورای نگهبان میگم عزیزان…

 67. ناشناس

  یه سری ها خیلی خودشون رو توی تعیین اصلح تحویل می گیرن …تنها ملاک تعیین اصلح کلام رهبری است….

 68. نحن حداث الحسین(انشاءالله)

  بسم الله…
  ای کاش هراس أئمةالکفر را از روی کار آمدن دکتر جلــــیلــــی میدانستید.
  «گفتمان انقلاب»و مقاومت اگر قرار بود صرفا به شعار باشد نظر رسانه های بیگانه نسبت به اقای جلیلی عکس می بود.
  قال علی علیه السلام:
  الفضل ما شهدت به الأعداء.
  خودتان قضاوت کنید وببنید که رسانه های غربی و سران خارجی فتنه چه اوصافی را برای جناب دکتر جلیلی به کار برده ومیبرند.
  و الامر الیکم و الله معکم والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

  • علی

   لایک
   +++++++++++++

  • __

   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • شافی

   هراس ائمه ی کفر از مسئله ی دیگریست

   هراس جزئی را علم کرده اند تا اصلاحات میدان را فتح کند
   بصیرتی را که شما میجویی؛راه ما هم هست.
   نگاه همه جانبه را از دست ندهید

 69. جالبه الان بدیهی ترین حکم عقل، و بدیهی ترین حکم شعور، حمایت از قالیبافی است که در نظرسنجی هااز همه بالاتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .
  من نمی گم قالیباف بده ولی شما توی پست قبل در جواب یکی از کامنت ها که گفته بود حداد در رای نداره گفته بودید برام مهم نیست و فقط به اصلح رای میدم و حالا این قدر تغییر موضع؟!!!!!!!!!!!!

 70. saeed

  به نظرم بهتره با توجه به معیار های رهبری اصلح را انتخاب می کردیم تا اینکه از ترس شکست به قالیباف رای بدیم..

  • شافی

   رای ما به قالیباف از ترس از شکست و دفع افسد وبه فاسد نیست جناب
   خواهشمندم کامنت ها را کامل مطالعه بفرمایید

 71. گمنام

  سلام

  ای کاش حداد استعفا نمی داد

  حالا که استعفا داده، فکر نمی کردم بیام تو سایتتون این تصویر رو ببینم

  در هر صورت ممنون و خدا قوت

  ولی من که می خوام به جلیلی رای بدم ، اشتباه می کنم؟چون همه ارزشی ها دارن به قالیباف رای میدن، اگه اشتباه می کنم

  آقا میثم راهنماییم کنید

  من دوست دارم به اصلح رای بدم…

  • عمار

   منظورتون از همه ارزشی ها آقای محمد حسنی و آقای قدیانی(که هر دوشون برای ما عزیزند) بود؟؟؟

   واقعا ارزشی های ما فقط همین دو بزرگوار هستند؟؟؟

   اتفاقا بنده خیلی ها را سراغ دارم که به قالیباف رای نمیدهند.
   با حجت شرعی هم رای نمیدهند.

 72. فرهاد

  جه جالــــــــــــــب!
  عاشقانه سعید جلیلـــــی رو دوست داری…!!
  جدی گرفتن وحفظ آرایش فعلـــــــی…!!؟
  دکتر جلیلی برای ریاست جمهوری زودشــــه هنوز…!
  او ذخیره ی روزهای سخت تر بایــــد باشد…!
  حرفات بــــــــــــــــــــو میده آقا میثم….
  چه خبـــــــــــــــــــره …؟؟؟!!!؟؟؟

 73. من او

  من اصلا قصد طرح زدن برای دکتر جلیلی نداشتم.
  و البته تا چند روز پیش هم چندان مطمئن به رای دادن به ایشان نبودم.
  ولی با هجمه تخریب و دیدن دوستانی که پشتشان را به بهانه کارآمدی جناب قالیباف خالی میکنند از امروز هر چه در توان دارم برا ایشان خرج خواهم کرد!

 74. لوطی

  آقای محترم ساب سایت با تو هستم.
  داداش این قالی بافی که تو ازش دم میزنی
  تو شهر ما ۱۵۰ میلیون داده ستاد زده از کجا آورده !!!!!!!
  بعدش ساکت فتنه کیا بودن ؟
  خودمونیم چقد گرفتی قالی بافو رو کردی ؟
  من ۲ برابرش رو میدم منو رو کن …
  به خودت بیا مشتی.
  یا علی

  • فرهاد

   برادر مــــیـــــــــــــثـــــــــــــم
   جواب بـــــــــــــــــــــــــــــــده

  • امین باغبانی

   تو محله ما هم ۲۰۰ میلیون به من داده دارم براش تبلیغ می کنم !

   این چی ؟؟

   جواب بده D:

  • جنگ جمله ها...

   با این جور نطرات یاد این حرفهای خاله زنکی میفتم که هی این میگه فلانی اینقدر خرج کرده اونیکی میگه نه اونقدر،بابا بسه دیگه این حرفا، کو سند ومدرکت آقا؟ هیم نگید ساکت فتنه. من خودم کاملا یادم میاد در همان زمان فتنه آقای قالیباف در یه برنامه ی تلویزیونی زنده شرکت کردندو کاملا مواضع خودشونو بیان کردند. ئیادم میاد مثالی هم واسه زیر سوال بردن کارهای فتنه گران زدند. (اگرپیداکنم لینکشو میذارم اینجا)حالا چون پشت احمدی نژاد هم نبودند وایشون روهم مقصر میدونستند، بهشون میگید ساکت فتنه..عجب

   • __

    مواضعشون رو من یادمه: هر دو طرف اشتباه کردن…پرسه در مه!

    • جنگ جمله ها...

     یعنی هنوزم میگید هردوطرف اشتباه نکردند؟؟؟ آه. کی یه عده بیدار میشوند.

  • هدهد

   این کلیپ جواب تمام کسانی که میگن قالیباف ساکت فتنه بوده
   قالیباف ساکت قال و قیل بوده
   http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/183/8077e6cd4cf2ab3abac4b6c80a5ba7e1547213.mp4
   و تمام کسانی که میگن میثم چند گرفته یک جواب داده و بس
   برای زدن این طرحش برای آقای قالیباف تمام ثواب هاتون رو تو اون دنیا ازتون گرفته بخاطر تهمتتون
   اگر در خانه کس است یک حرف بس است

 75. هر کی

  آقای محترم ساب سایت با تو هستم.
  داداش این قالی بافی که تو ازش دم میزنی
  تو شهر ما ۱۵۰ میلیون داده ستاد زده از کجا آورده !!!!!!!
  بعدش ساکت فتنه کیا بودن ؟
  خودمونیم چقد گرفتی قالی بافو رو کردی ؟
  من ۲ برابرش رو میدم منو رو کن …
  به خودت بیا مشتی.
  یا علی

  • میثم محمد حسنی

   شماره کارت بدم؟

  • مهربون

   خدا شفا بده…
   با اینکه با آقا میثم اختلاف سلیقه دارم اما اگه بخاین توهینی کنید کلامون میره تو همدیگه…
   :(

 76. پارسا

  کاش همه به اصلح رای بدیم
  نه صالح مقبول

 77. گمگشته

  نظر شما محترم
  و به قول حضرت آقا اینکه چه کسی به کدام کاندیدا رای میدهد نباید موجب کدورت شود

  اما دلیل اولتان برای رای به ایشان بیشتر به اصل صالح مقبول اشاره میکنه تا شناخت اصلح
  چرااااا؟

 78. گمگشته

  شما خودتون در پست قبل گفتید مهم نیست که رای آقای حداد کم مهم اینهکه ایشون اصلح پس چه شد؟؟؟

 79. عمار

  خداوند شما وهمه طرفداران رابه راه راست هدایت فرماید

 80. ایما

  یعنی درین حد!!!!!!!!!
  یادم نمیره محمد حسن برای چی افتاد دنبال دادگاه بازی…
  یادم هست در مورد آب و آتش پوستر زدید!!!!

  • میثم محمد حسنی

   بله … دقیقا در همین حد … بهتر از اینه که بگم زنده باد بهار …

   • ایما

    با من برنو به دوش یاغی مشروطه خواه
    عشق کاری کرده که تبریز می سوزد در آه
    بعد ها تاریخ می گوید که چشمانت چه کرد
    با من تنها تر از ستارخان بی سپاه…
    آقا میثم عزیز با زنده به آنیم که آرام نگیریم
    بهار ما ربیع الانام و نمی دونم شما چه برداشتی از بهار ما می کنید….
    زنده باد بهار

    • ایما

     البته دور از ذهن نبود برام…
     پوستر های شهید همت سطح شهر…
     بسیج شهرداری…
     و موضع گیری هی یار صدیقتان آقای ح ق… دور از ذهن نبود
     لکم دینکم ولی الدین

     • میثم محمد حسنی

      از حقانیت قالیباف همین بس که چون شمایی با اون تفکر کورکورانه ی انحرافی هم به او می تازی … یکی از بزرگترین دلایل ام برای عدم انتخاب آقا سعید حمایت اکثر انحرافی ها از اوست …

     • ایما

      کسی که احمدی نژادی باشه هیچ وقت از ماکت احمدی نژاد حمایت نمی کنه
      در ضمن آق میثم میشه بگی انحراف از چی؟؟؟
      و ماندگار ترین جمله آقای قالیباف رو یاد آور میشم..
      من رضا خان اصولگراها هستم
      همین

     • ایما

      http://www1.jamejamonline.ir/newstext2.aspx?
      امام خامنه ای:
      تکنوکراتها قاتلین انقلابند
      تکنوکراتی یعنی خونه ننه علی که مظهر مقاومت رو با خاک یکسان کنی.
      تکنوکرات یعنی طرح یکسان سازی مزار شهدا در بهشت زهرا تا ادبیات مقاومترو از بین ببری

     • امیر

      ایمای عزیز حرفاتون منو کنجکاو کرد که به وبلاگتون سر بزنم و همین باعث شد کلی بخندم
      فک میکردم نسل آدمایی چون شما منقرض شده اما مثل اینکه نه یه تعداد معدود از شما وجود دارن….

      پ.ن:اونم هیشکی نه محمود :)

      آقا میثم هم صداییم باهات
      یا علی

     • فاطمه

      ببخشید آقای مصباح خزعلی،نوری همدانی، جزایری شدند انحرافی!!!!!!!!!!!!
      معلومه چی میگی

     • بهار خزان شده

      پس دلیل عدم حمایتتون از سعید حمایت انحرافیون از ایشونه!!!
      انحرافیون جلوی شما عددی نیستن
      وقتی میبینم نظام چقدر خاتمی و گفتمانشو تحویل گرفته احساس می کنم طرفداری احمدی نژاد((همونیکه اگر نبود شما اینقدر از خودت خلاقیت درنوکردی!!و الان بهش طوطی وار میگی انحرافی))جزامی هستند.
      جمعی که باعث وحدت اصواگرایان با فتنه گران شده جون هردوقبولش ندارن
      ایما جان جوش نزن
      زنده باد بهار

 81. حمید

  بسم الله الرحمن الرحیم
  “ان الذین قالو ربنا الله ثم الستقامو”

  ایضاً
  http://ww1.rajanews.com/Files_Upload/92209.jpg

  فقط دکتر جلیلی

  اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود