انجمن حجتیه و صهیونیسم

فروردین ۲۸

للحق

طرح نوشت : انجمن حجتیه را چقدر می شناسیم؟ جز شعارهای قشنگ و رنگارنگ چقدر در روشنگری پیرامون این مولود سخیف، کوشیده ایم؟ انشاالله با کمک دوستان خوبم – چه گرافیست و چه قلم دار و چه غیره – در عرصه ی سایبر، نقاب تشرع از چهره ی این جرثومه ی فساد که کم از صهیونیسم ندارد، برداریم. اطلاعات بیش تر را اینجا و اینجا بخوانید. عمری باشد ، بر ایشان بیش تر خواهم بارید.

پانوشت : دوستی بی نام، در خبرگزاری دانشجو ، نقدی بی رحمانه بر دلصدا نوشته بود که حقیر جوابی تقدیم شان کردم. اینجا بخوانید.

کاملا بی ربط : خیلی سخت است که حرف تو را نفهمند. و از آن بدتر اینکه اشتباه بفهمند!

۴۹۸ نظر

 1. اسم اعظم

  ای والله…

  • من برای شما متاسف هستم
   فکر کنم جلوی پل صراط حدودا باید به چند هزار نفر جواب پس دهید بعدا بفرمایید
   اولین و مهمترین شخصیاتی که یقه بی صاحبتان را خواهند گرفت مراجع معظم تقلید هستند همان ها که در طول تاریخ نشده بود که در مورد یک شخص خواصی به تفاهم برسند اما همان ها در مورد شخص وارسته ای مثل ایت الله العظمی حلبی همگی به تایید که نه تشکر که نه همه شان اجازه ی کتبی سهم امام داده بودند
   شما نمونه ای در ۱۴ قرن مثل او بیابید

   دومین گروه ی که جلوی شما را خواهند گرفت خود انجمنی ها خواهند بود همانان وقتی جامعه استعمار زده دهه ۳۰ در سکوت کامله بودند کمر همت را برای سیانت از دین و امامشان بستند
   همانان که مربی اهل شرف این مرزو بوم بودند همانان که متربیانشان همان شرفمندان اوایل انقلاب بودند مانند چمران ها و باکری ها و صیاد ها … (انانی که شما به نامشان مملکت را خورده اید و یک لیوان رویش) بله این انجمنی ها هستند که یقه تو را خواهند گرفت و از تو سوال میکنند که به چه دلیل بی دلیلت این همه تهمت بی جا و دروغ به انها بسته ای

   اما سومین شخصی که جلوت وای میسته خود زهرای اطهر است که یقه ات رو میگیره و میگه به یاران مهدی من افطرا گفتی بیا بورو ته جهنم که حالم ازت بهم میخوره
   در ادامه یه مقاله براتون ادرس میدم که بخونین و یکم بفهمین
   هیهات که فکر نکنم …
   http://drkhazali.com/index.php/1388-11-13-14-14-13/231-1388-11-13-13-52-05/643-1389-06-26-21-24-50.html

   • ناشناس

    آیا حضرت زهرا موافق رواج فساد دادن در جامعه است؟ جمع کنید این مزخرفات و مهملات را مطمئن باشید که حضرت ظهور کند با شماها خواهد جنگید.

    • ناشناس

     از کی تا حالا انجمن مروج فساد در جهان بوده؟ اگر آنها مروج فساد بودند که کاری با بهائیت نداشتند؟ تازه یعتی مراجه با از مروجین فساد در جامعه حمایت می کنند؟
     فساد شما هستید که همه افراد را مساوی امام معصوم می دانید

    • سرباز گمنام

     توکه هیچ خبری از اعتقادات انها نداری چرا چرند وپرند میگی اونایی که به تو وامثال تو گفتن افراد انجمن مروج فسادن حرف الکی زده اند .نظر انجمن این است که ماباید با کاهش گناه خودرا در صفوف یاران ایشان قرار دهیم انان در تلاش برای ایجاد ۳۱۳یار اند

    • ناشناس

     اخه شما کی باشید که آنقدر با اطمئنان میگویی امام با شما خواهدجنگید؟؟؟
     شما و أمثال شما زمانیکه در پاسخ ب سؤالانت در میمانید به این جمله دروغین متکئ میشوید و خود را ب کوری میزنید
     ایا تلاش در راه شناخت بهتر و بیشتر امام عصر جرم است؟؟؟
     ایا یادگیری بسیاری از احکام دین در جهت إفزایش علم معارف بشری کارسیت غیر عقلانی؟؟؟
     مگر قرار است همه أفراد جامعه این نظام ب قوووول شما جمهوری إسلامی را قبول داشته باشند؟؟؟
     مگر قرار است أفراد جامعه إنسان های عادی و معمولی را در یک تراز با امام معصوم بدانند و انها را با لفظ امام خطاب کنند؟؟؟
     لطفا کمی دور اندیش باشید و عقاید خودتان را ب زور ب خورد مردم ندهید
     ب امید انکه روزی شما هم ارشاد شوید….

    • عبدالله

     شما دقیقا از کدام قربستانی دانستید که انجمن میگه رواج فساد کنید؟؟؟ تو عمرتون ی انجمنی اصلا دیدید؟؟

   • ناشناس

    مرحبا به حضرت اقای حلبی …. انقلاب را همین انجمنی ها به پا کردند…. اگر اقای حلبی نبود ایران سراسر بهایی بود و ….. همینطور که عربستان را وهابیت گرفته………اول تحقیق کنید بعد فکر کنید و بعد نقاشی بکشید یا به قول خودتان طرح بزنید

    • m.mir

     اقای حلبی خوب . زحمت کشید دمش گرم …
     این انجمنی های تازه به دوران رسیده رو که معلوم نیس بچه های مردم رو رو چه حسابی با چه طرز فکری تو مدرسه هاشون تربیت میکنن یکی جمع کنه ….

     • علویچی

      یکیش همین مدرسه ی علوی
      ۱۲ سال باهاشون بودم
      ولی همش داشتم یاهاشون می جنگیدم

   • m.mir

    برام سواله اگر این انجمنی های علیه ما علیه خودشون رو پشت مهدویت قایم نمی کردن . پشت کدوم دسته میرفتن و حرفشون کجا برو داشت.

   • amin

    صیانت نه سیانت

   • دوست

    سلام
    اهداف اوایه هر چی بوده عزیز الان دیگه خیلی منحرف شده.

   • متین

    همین حجتی ها که از اونا همایت می کنید با ساواک همکاری کردن وتو اعتصاب نیمه ی شعبان خون به دل حضرت امام کردن

   • ناشناس

    شما حجتیه ای ها دین را ابزار پیشبرد خباثتهای خود کرده اید
    چرا انقدر با مقدسات بازی میکنید همه پی برده اند که انجمن حجتیه آن روی سکه بهائیت است
    امام راحل شما بی دینها را خوب شناخت
    شما در بر پائی فتنه از هیچ کوششی دریغ نمیکنید چون اربابان اسرائلیتان از شما چنین میخواهند

   • ناشناس

    انجمن خبیث حجتیه مروج فساد درجامعه است؛انجمنی که اعتقادداره بایدگناه سطح جامعه روبگیره تا امام زمان ظهور کنندبرای همین هم باحکومت اسلامی مخالفند؛من راجع به اینها تابخوایدتحقیق کردم وبین شون هم بودم ودوستانیم هم بین شان داشتم ودیدم که بعضی ها چطور بعداز مدتی حالشون ازاین انجمن بهم خورده؛بریدگندکاری های سیدجوادمعلم وابطحی روجمع کنید؛
    جلسات مشهداین انجمن روهنوز یادمه که جمع زن ومردمختلط به زنا کشیده شدبانام امام زمان؛غارت هاشون دربعضی ازکشورهای آفریقایی هنوزیادمه؛
    مدعیان دروغین این انجمن درجلسات خصوصی رو هنوز یادمه دریکی ازشهرستانهای خراسان اونقدر این انجمن گند کاری کردکه خودمردم برای ازبین بردن اینا دست به کارشدند

  • ناشناس

   چه میکنه علقه مضغه با خریتش تو سایتهای اینترنت…

  • محمد رضا بنده خدا

   سلام حرف حساب و حرف اول و آخر را امام خمینی زد که به شدت زد تو دهن این انجمنی ها و دستور داد تعطیلش کنن این فساد خانه را و به این انجمنی ها امام خمینی در سخرانی علنی فرمود مقدس معابان بی شعور و اشکالات آن ها را قبل از انقلاب و بعد از آن شمارش کرد و از ساواک هم اسنادی به دست آمده که این حضرات انجمن به ساواک تعهد دادن که هیچ یک از اعضای آن ها علیه شاه سخرانی نمی کند و در سیاست دخالتی نمی کنن و طبق اسنادی دیگه با ساواک هم کاری هم می کرده اند و ساواک هم افراد این انجمن را دستگیر نمی کرده با لباس دین خوب خود را آراسته بودن و در پس پرده خیانت می کردن ملعون ها

  • بسیجی و پیرو ولایت

   ” دردنامه یک نسل سومی” بااندکی تغییر_____________
   سخنی بادلسوزان اسلام وانقلاب و مردمان آگاه و اهل درد .
   یکی از بزرگترین آفت های جامعۀ ما این است که نه تنها در جذب نیروهای کارآمدکاری نمی شود، بلکه بسیاری از نیروهای مومن باتقوای کارآمد و توانمند هم گوشه نشین و منزوی می شوند و بایکوت سیاسی شده، فرصت هر گونه استفادۀ بهینه ای از آنها سلب می گردد. واین خطر وبی تفاوتی را سالها قبل حضرت آیه الله امام خامنه ای(مدظله العالی) گوشزدکرده وبه مسئولین فرمود : ” کسانی را که می شناسیدکه به خاطر مسائلی به انزوارانده شده اند دعوت به کار وهمکاری کنید” وجناب دکتر ولایتی وزیر امورخارجه وقت ، علنا”و رسما” ازبرادران انجمن حجتیه درخواست ودعوت به همکاری کرد ولی از سوی دیگر عده ای برخلاف فرمایش حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) با هزینه های فراوان در صدد دشمن سازی و جدا کردن دوستان از خود شدند.
   آیا این نشان از توطئه ، دسیسه و نقشه ای حساب شده برای ضربه زدن به اتحاد ملی و دین و ملت وبی اعتنایی به فرمان مقام معظم رهبری نیست؟!
   برای مثال، با وجود این همه اسناد و مدارک و اینکه تا کنون هیچکس نتوانسته دلیل شرعی و منطقی بیاورد که انجمن حجتیه، با انقلاب زاویه داشته باشد و الان هم همۀ افرادی که در انجمن بوده اند هستند و هیچ وقت از آنها حرف خلافی علیه انقلاب شنیده نشده و حتی بزرگان انجمن حجتیه به تبعیت از فقها و مراجع تقلید، صریحاً تضعیف انقلاب را حرام می دانند، جای بسی تأمل وسوال است که چرا برخی اصرار دارند انجمن را ضد انقلاب و منحرف ! معرفی کنند؟! عاقلان جامعه سعی دارند که دشمنان و مخالفان را با ملایمت و منطق دوست خود سازند، ولی این چه سری است که جمعی تلاش می کنند با صرف سرمایه های ملت و بیت المال ، دوستان دلسوز را دشمن جلوه دهند و اصرار می کنند که آنها را خطر جا بیندازند!
   باید تأسف خورد به حال کسانی که خود را دوست انقلاب می دانند و با سرمایه های این ملت و گاهاً از بیت المال مسلمین هزینه های هنگفتی را خرج می کنند تا جمعی مدافعان حریم ولایت و شیفته امام زمان (ع) و پایبند به دین و کشور را منکوب و سرکوب کنند.
   در شگفتم از عالمان و دست اندرکاران امور جامعه، که چگونه در مقابل این رفتارهای آشکار و حرکات مشکوک، سکوت می کنند و لب بر نمی آورند!
   افراد و گروه هایی سرخود که از روی بی تقوایی وبه قصد دست یازیدن به پست وجایگاه دنیایی ومطرح کردن خود، ناجوانمردانه متوسل یه انواع افترا وبهتان می شوند، هر چه می خواهند می نویسند، هر که را بخواهند بی آبرو می کنند و هیچکس نیست مانع اینها شود ازاینکه ذهن مردم را دچار تشویش و خرابی می کنند.
   این خطری بزرگ و بزرگترین آسیب برای یک جامعۀ اسلامی محسوب می شود که جمعی خیره سر و خبیث، به شایعه پراکنی بپردازند، هر که را بخواهند تهمت بزنند وهرکه رابخواهند بزرگ جلوه دهند، هر که را هم که نخواهند کوچکش کنند و بزرگان و چیز فهم های جامعه جلو آنها را نگیرند. در فضایی اینچنینی، هیچکس از نظر حیثیت و موقعیت اجتماعی امنیت نخواهد داشت.
   عده ای که معلوم نیست از کجا مدیریت می شوند، راه افتاده و گویا کار دیگری ندارد جز اینکه علیه انجمن حجتیه ذهن مردم وجامعه را دچار تشویش کنند.
   بی پروایی به جایی رسیده که عده ای که لاف ولایت مداری می زنند، دین و حیثیت شخصیت های با ایمان را به بازی گرفته و با کمال تأسف، نیمرخ عکس حضرت آیت الله حلبی (اعلی الله مقامه) این روحانی باتقوا ، مجتهد و عالم ربانی که عمرگرانمایه خودرا وقف خدمت خالصانه به اسلام ناب محمدی وعلوی(ص) و حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا فداه) که بی شک از نمونه های پرافتخار عالمان متعهد معاصر و از مشاهیر روحانیت در دهه های اخیر و از مروجین بنام دین و مهدویت بوده است را به نیمرخ دشمنان ازجمله یکی از رهبران صهیونیسم، صدام و…چسبانده و اینگونه مورد اهانت وبی ادبی قرار داده اند .
   چه شده که امروز جمعی تازه به دوران رسیده که معلوم نیست از کجا رهبری می شوند، به خود اجازۀ چنین گستاخی ها و جسارت هایی می دهند و درد آور تر از آن اینکه، کسی نیست که جلو آنها را بگیرد و به این رفتارهای بنیاد برانداز و تخریبی اعتراض نماید!
   به عنوان یک جوان نسل سومی و به عنوان یک شهروند مسلمان عرض می کنم:
   ای مراجع عظام تقلید! ای علمای پیروولایت و اهل درد! ای شیعیان مرتضی علی (ع) ای مسلمان و ای جوانان با غیرت وباهمت! آیا شما در برابر این اقدامات خبیث شیطانی و خطرناک هیچ وظیفه ای ندارید؟! چرا باید عالمان پرهیزگار شیعه اینگونه مورد اهانت و بی احترامی قرار گیرند و کسی دم نزند و نظاره گر باشد. آیا تضمینی هست که فردا نوبت سایرعلما و فقها ی پرهیزگار نباشد؟!
   از متولیان شجاع و باجنم فرهنگی و دست اندرکاران باشهامت و صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی و محکمه های رسمی انتظار می رود مانع اینگونه اعمال ناپسند ، پلید و غیر شرعی شون
   د. زیرا قطعا”اینگونه کارها بزرگترین ضربه ها را به اسلام و انقلاب مقدس ما وارد می کند. نگذارید حباب های پوچ و فضاهای ساختگی و مخرب، به وسیلۀ عده ای نا آگاه و بی سواد، جامعه اسلامی را تحت تأثیر خود قرار دهد. این آتش اگر خاموش نشود دامن بسیاری از شخصیت های پرهیزگار واستوانه های فقهی را می گیرد وآنوقت تا کسی بخواهد به خود آید جزخاکستر باقی نمی ماند. پس تا دیر نشده باید چاره ای اندیشید واقدامی کرد وفریاد عمارگونه سر داد.
   این عمار؟
   این عمار؟
   این عمار؟
   در سال ۱۳۵۶ بی ادبی به روحانییت درقالب توهین به آقا مصطفی فرزند برومند امام راحل، منشأ انقلاب اسلامی در ایران شد و دنیا را تکان داد، امروز و در جامعۀ اسلامی، روحانیت شیعه اینگونه تحقیر می شود و کسی بر نمی آشوبد و دم بر نمی آورد!
   چه شده که امروز اینقدر، حریم ها دریده گشته است؟!
   این تذهبون؟
   بر طبق یک ضرب المثل قدیمی می گویند: «احترام امامزاده به دست متولی آن است»، ای متولیان لباس مقدس روحانیت! اگر در برابر این بی احترامی ها ‘ هتک حرمتها و توهین ها به روحانیت اصیل و خدمتگزار فکری نشود، پس باید درانتظارفاجعه بود. وآن چیزی نیست جزجاافتادن رسم بی حرمتی به علمای تشیع .

  • بامظلومان اسلام

   تاریخ همیشه درحال تکراراست.
   بعضی ازشخصیت ها و علمای اسلامی در طول تاریخ همچون پیامبراکرم و ائمه معصومین (صلوات الله وسلامه علیهم) مورد ظلم و ستم ، اهانت ها و تهمت ها قرارمی گیرند .
   در این زمان هم ، جاه طلبان ، مغرضان وکینه توزان به ظاهرمذهبی که برای دستیابی به پست ومقام و یا حفظ موقعیت دنیائی خود ، با خباثت و رذالت هرچه تمامتر ، بسان اجداد خود عمروعاص ، معاویه و… تهمت ها ی زیادی را که ازذهن و فکرپلیدشان تراوش می کند نسبت به ساحت مقدس علامه پرهیزگار، مومن بالله ، و یار واقعی امام زمان ، حضرت آیه الله حلبی (سلام الله علیهما) و اعضای مومن انجمن حجتیه روامی دارند و با اهانت ها ، گستاخی ها وبی ادبی ها به این مومنان هجمه می برندو غافل ازاینکه خدایی ناظربراعمال انسان هااست و قضاوت خواهدکرد وحکم خواهد راند .
   دشمنان انجمن حجتیه اگرچه درباطن اعتقادی به خدا ندارندو فرمایش خدا تاثیری بردل بیمارشان نخواهد گذاشت ولی باید به این کوردلان گفت تا بدانند که خدای متعال فرمود

   《 بسم الله الرحمن الرحیم

   قُلِ اللَّهُمَّ فَاطِرَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ

   عَالِمَ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ أَنْتَ تَحْکُمُ

   بَیْنَ عِبَادِکَ فِی مَا کَانُوا فِیهِ

   یَخْتَلِفُونَ

   بگو خداوندا !

   اى آفریننده
   آسمان ها و زمین !

   اى داناى نهان
   و آشکار !
   تو میان بندگانت

   درباره آنچه بر سرش اختلاف
   دارند ، قضاوت و حکم خواهى کرد .》
   و برای تهمت زنندگان گستاخ و بی ادب ، قعرجهنم ، چه بدجایگاهی خواهدبود زمانی که الله حکم کند.

 2. نام و نشان گم کرده

  انجمن حجتیه طراح جمود فکری در میان جامعه ی اسلامی

 3. عمار

  سلام
  باز هم اولین شدم …
  من هم دوست دارم اطلاعات بیشتری داشته باشم …
  اما احساس می کنم روی طرح زیاد وقت نذاشتی …
  یا علی

 4. تسنیم

  خیلی خوبه که لینک اطلاعاتش هم هست ممننننننننون

 5. شهاب الدین

  سلام
  خیلی زیبا بود
  هم خود طرح و هم موضوعش

  زمانه بر سر جنگ است ی علی مددی
  مدد ز غیر تو ننگ است یا علی مددی

 6. احمدم..........احمد

  جاهل را نمی بینی مگر در افراط یا تفریط

 7. سلام علیکم
  به مبحث بسیار خوبی اشاره کردید
  خط خوبی دادید
  انشاالله بتونیم همونطور که گفتید این نقابه رو بر داریم
  از درج لوگوتون روی این اثر احساس خوبی به آدم دست میده ، احساس مبارزه ، احساس جهاد
  و البته که حقیقتا جهاد است

 8. به طور خلاصه اینکه:
  حجتیه معتقد است باید دست روی دست گذاشت و کاری نکرد تا جهان فاسد شود و منجی بیاید.
  صهیونیسم معتقد است باید فساد را تا می توان منتشر کرد تا جهان فاسد شود و منجی بیاید.

  مقایسه کاملاً بجا و درستی بود.

  • میثم محمد حسنی

   خوبه که مثل شمایی هم دستی به کار ببرید … باید یک حال اساسی به این وصله ی ناچسب تشرع داد …

  • ناشناس

   اتفاقا اشتباه میکنی
   آنها معتقدندکهدر دوره غیبت وظیفه ایی بر برپایی حکومت اسلامی نداریم

  • مسلم

   اف بر طراحان ونظریه پردازان بی دین وبی حیایی که این گونه افراد مومن را با یهود عنود مقایسه نموده وهم تراز می دانند أفمن کان مومنا کمن کان فاسقا لا یستوون ! مسلما این رفتار از جانب مومنین خداپرست ودین باوران موحد نیست بلکه از جانب یهودیان صهیونیست وبهاییان شکست خورده ای است که در مقابل منطق اسلام وفرهنگ تشیع ومهدویت عاجز ودرمانده شده اند ؛ اینک در صدد اختلاف افکنی در صفوف برادران دینی یرآمده اند

  • بی ادعا

   فکر نمی کنم تهمت زدن کار خوبی باشه!http://www.didgah-anjoman.blogfa.com/post-8.aspx

   • m.mir

    از تهمت تا حقیقت کیلومتر ها فاصله است … چگونه در کنار حقبقت حرف از تهمت میزنی ؟؟؟

  • بی طرف

   برای ما ثابت کن حجتیه این حرف را میزند بعد روضه بخون

   • m.mir

    نیاز به اثبات نیس خودشون دارن داد میزنن که عقیدشون چیه . کافیه یه کم حرفاشونو گوش بدی و یه کم توشون بری اونخ میفهمی …

    • ناشناس

     شما چند بار گوش دادی ؟
     یه بار گوش بده بعد حرف بزن

  • مجتبی

   آقای پسندیده,قضاوتت اصلا” پسندیده نیست. کی گفته حجتیه میگه دست رو دست بذارین.هرچند دست رو دست گذاشتن بهتر از اینکه دستت زیر ابل کسی باشه, تا تاول بزنه.

  • حسین

   آقای میلاد کی گفته انجمن میگه باید کاری نکرد؟ اگر اینطور باشه که هر چی انجمنیه باید خودش اولین نفر باشه که توی زمین فساد میکنه دزدی میکنه قتل و غارت انجام میده….
   اون دنیا باید جواب پس بدی مواطب حرف زدنت باش یه مسلمونو با یه یهودی مقایسه میکنی؟!
   خجالت بکشید بی غیرتا…

  • ناشناس

   من کسی هستم که همه در شهر به من و گروه ما میگن انجمنی …..میدونی چرا چون فقط ما هستیم که برای فاطمیه نیمه شعبان محرم ۱۳رجب و …..بقیه مناسبتها فعالیت داریم…..پس تعاریف شما اشتباه است …..حاضرم n تا انجمنی نشان بدهم که عقیده حتی یک نفرشان این نیست…..دوست و دشمنت رابشناس….

  • داود موسیوند

   میلاد عزیز
   من تا بحال سه تا انجمنی رو از نزدیک دیدم ومیشناسم. یکی از اونها تو خوابگاه دانشگاه نزدیک به یک سال با من هم اطاق بود. ندیدم از یک فساد راحت گذر کنه. والله از ما تو امر بمعروف و نهی از منکر خیلی جلوتر بود. بعد موقه امتحان ارشد تو دانشگاه به اون انگ بی دینی زدند. تا اونجایی که خبر دارم الان تو کردستان مشغول کار و کاسبی خودشه و کلی هم منشاء خیره. حتی من ازش چند بار س<ال کردم تو با انجمن حجتیه ارتباطی داری علناً گفت بله من هرچه از دین و بینش اجتماعی دارم از انجمنه. حتی با گذشت ۱۱ سال از دانشگاه اتفاقی تو مشهد دیدمش انگار که همون رفیق سابق خودمونه فقط پیر شده. حلال و حروم رو مثل روز و شب میشناخت.
   سال اول ریاست جمهوری احمدی نژاد بود که به من گفت یه سری ادمای فاسد دور دکتر رو گرفتند وآخرش هم بی ابروش میکنن. الان میبینم راست میگفت. چنان توخشت نگاه میکرد انگار آینه است….
   احتیاط کن تو حرفات آقا میلاد.

  • ناشناس

   کاش بودی و می دیدی کاش یقیقن داشتی و بعد حرف می زدی کاش شخصیت گرا نبودی که امام خمینی(ره) را معصوم نمی دانستی تا این چرت و پرت ها را نگویی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. راحیل

  سلام بر خمینی منادی اسلام محمدی

 10. سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/10522
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 11. جالبه….
  کاشکی بیشتر توضیح بدی اخوی….
  لینکی هست دربارش؟

 12. شیخ جمال

  بیشترین خدمات به اسلام از ناحیه ی علمای عامل و بیشترین خسارات از روحانی نمایان کج فکر بوده و هست و خواهد بود. اللهم اجعلنی من الاولین.

 13. نای دل فقط آه

  محمود ذاکر زادخ تولایی یا همان شیخ محمود حلبی…
  مبتکر طرح هدف وسیله را توجیه می کند.
  برای اینکه امام زمان بیاید هر کاری باید کرد،شده حتی با ساواک هماهنگ شد،شده در مقابل انقلاب اسلامی ایستاد،شده جشن های شاهنشاهی را کمک کرد در برگزاریش…
  و در آخر امام گفت منحل باید شود
  و آنها تعطیل کردند
  فرق است بین منحل و تعطیل؟!

  • میثم محمد حسنی

   آفرین … خوبه که نکاتی که مغفول مانده رو اینجا متذکر بشیم …

  • ناشناس

   البته گویا مبتکر این طرح هدف وسیله را توجیه می کند آن مرحومی بود که فرمود:

   “حفظ نظام از اوجب واجبات است”

   یعنی از ترک حرام هم واجب تر !

   حال خوبی دارید،
   التماس دعا.

 14. گمگشته

  سلام حاجی

  دستت درد نکنه

 15. حجتیه نو،رهبر را تنها با عنوان یک سلطان خوب قبول دارد و نه حتی بعنوان ولی فقیه و نه حتی تر بعنوان نایب امام زمان!
  حجتیه نو عقیده دارد که تشکیل حکومت اسلامی در زمان غیبت امام عصر،وهن اسلام است چراکه اگر انحرافی در جامعه پدید آید،مستقیما به اسلامیت نظام مربوط می شود و این یعنی وهن اسلام و لطمه خوردن آن از نظامی سیاسی و حکومتیه اسلامی که این ادعا با جدا دانستن حکومت از حاکمیت براحتی قابل هضم است همانطور که در متن صریح سند گفتمان جنبش دانشجویی مسلمان آمده است که «نقد حکومت آری،نفی حاکمیت هرگز»
  این ها که انقدر ادعای دینشان می شود چگونه می توانند واقعه غدیر خم را جمع کنند با این اندیشه مسخره شان مبنی بر وهن اسلام و حکومت اسلامی؟!!بنظرم غدیر خم و ولایت امیرالمومنین بهترین جواب است در رد اینگونه افراد که اکنون متوسل شده اند به امثال فائق،بنی هاشمی و …

  • آخرین جمله ام را اصلاح می کنم:
   متوسل نشده اند بلکه متمسک شدند به امثال قائق،بنی هاشمی و …

  • هیوا

   عذر میخام
   واقعه غدیر چه ارتباطی داره به این مساله؟ مگه آقای خامنه ای امام علی است یا مثلا امام خمینی پیامبر بود؟
   بعد هم این که مگه اشتباه می گن خوب؟ الان مگه همین وضع نیست توی این مملکت؟ که هر اشتباهی دولت و حکومت میکنه نوشته میشه به پای اسلام
   یا نکنه میخاین این رو هم نفی کنید؟
   من حجتیه یا طرفدار حجتیه نیستم.باور کنید یا نه ، واقعا مخالفم با ایدئولوژی اونا. من روی این حرفایی که مثلا برای مقابله با اونا دارید می زنید بحث دارم. و یه مشکلی که با حزب اللهی ها دارم اینکه هر وقت باهاشون حرف می زنم، از خودم می پرسم :”خدایا، یعنی اینام تو همون مملکتی دارن زنگی می کنن که من زندگی می کنم؟ یعنی اینا نمیبینن این همه فساد رو؟ این همه شل شدن جوونا توی مسائل دینی رو. و این که تا مذهبی جماعت میان دهنشونو باز کنن داد همه میره هوا که با این همه گند زدنای این دولت “اسلامی” شما دیگه حرف دین نزنید!”
   من تشنه یه ذره واقعیت شنیدن از زبون بچه حزب اللهی موندم. باز گلی به جمال این جوابیه جناب حسنی. خیلیه والا که آدم از یه حزب اللهی بشنوه که :” جوونای این دوره از دفاع مقدس دور افتادن. حتی نامش هم براشون شرم آور شده”.

   • غدیر مصداق عینی جدا نبودن دین از سیاسته؛اگر توضیح بیشتری لازم داره بگید تا عرض کنم.

   • ناشناس

    به نظر شما همه سیاسیون ما و سران کشور مسلمان به معنای واقعی اند نه ایا همه گوش به فرمان رهبرند مسلما نه پس نگویید کشور اسلامی که خنده دار است وقتی یکی برای خوبی تلاش کند وهزارنفر برای بدی وضع بهتر از این نمیشود همه چیزو پای دولت اسلامی میگذارید برای شانه خالی کردن از زیر بار مسولیت

 16. نای دل فقط آه

  پیام تاریخی امام راحل:
  «دسته ای دیگر از روحانی نماهایی که قبل از انقلاب دین را از سیاست جدا می دانستند و سر به آستانه ی دربار می سائیدند یک مرتبه متدین شده و بر روحانیون عزیز و شریفی که برای اسلام آن همه زجر و آوارگی و زندان و تبعید کشیدند، تهمت وهابیت و بدتر از وهابیت زدند. دیروز مقدس نماهای بی شعور می گفتند دین از سیاست جداست و مبارزه با شاه حرام است، امروز می گویند مسئولین نظام کمونیست شده اند. تا دیروز مشروب فروشی و فساد و فحشا و فسق و حکومت ظالمان برای ظهور امام زمان (ارواحنا فداه) را مفید و راهگشا می دانستند، امروز از اینکه در گوشه ای خلاف شرعی که هرگز خواست مسئولین نیست رخ می دهد فریاد وا اسلاما سر می دهند. دیروز حجتیه ای ها مبارزه را حرام کرده بودند و در بحبوحه مبارزات تمام تلاش خود را نمودند تا اعتصاب چراغانی نیمه شعبان را به نفع شاه بشکنند، امروز انقلابی تر از انقلابی شده اند. ولایتی های دیروز که در سکوت و تحجر خود آبروی اسلام و مسلمین را ریخته اند و در عمل پشت پیامبر و اهل بیت عصمت و طهارت را شکسته اند و عنوان ولایت بر ایشان جز تکسب و تعیش نبوده است امروز خود را بانی و وارث ولایت نموده و حسرت ولایت دوران شاه را می خورند

 17. نای دل فقط آه

  این لینک به نظرم به دوستان خیلی کمک خواهد کرد،هم از نظر منابع هم از نظر کامل بودن محتوا:
  http://www.irdc.ir/fa/content/4854/default.aspx

 18. وحـــید

  یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ،

  الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی،

  السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل،

 19. خراسانی

  برادر محترم
  شرعا و اخلاقا مواظب باشید که به گناه غیبت و تهمت آلوده نگردید .
  مرحوم آیت الله حلبی یک روحانی مورد احترام همه مراجع تقلید و آحاد مردم جامعه قرار داشت . پس چرا ….؟؟؟

  • میثم محمد حسنی

   یا شما ایشان رو درست نشناختید یا امام …

   • آرمان

    wow! عجب جایی!
    عجب طرحهای بی پروایی!
    عجب کامنتهایی!
    عجب کل انداختن هایی!
    آدم حظ میکنه اینجا!
    جو با حالیه!
    دم همه گرم. منطقی حرف میزنید، حرمت سرتون میشه، با منطق جواب های سبک میدید به هم، نمیذارید جو خراب شه
    دیر اینجا رو پیدا کردم…
    اساسا دم طراح و مشتری هاش گرم!

   • محمد هادی باقری

    اقای حسنی اگر امام شناخته اند چرا حمایت کردند ؟ چرا سهم امام دادند ؟ چرا مراجع دیگر همه تایید کرده اند چرا ؟ جواب جواب

  • نای دل فقط آه

   بودند…
   بله ایشان در اوایل کارشان آدم مورد احترام و مقبولی “بودند”،آن زمان که شروع کردند با بهاییت به مبارزه پرداختن همه با ایشان موافق بودند…
   اما بعد انحراف…
   در ضمن آیت الله بودن ایشان،خود طرفدارانشان هم نمی گویند آیت الله،شما…

   • محمد هادی باقری

    اگر اولش خوب بودند چرا نوشتید بنیان گذاران خباثت ؟ چرا امام خمینی از خباثت دفاع و حمایت می کرد ؟ چرا کسی جواب منطقی به این سوال نمیده ؟ چی شد که منحرف شدند ؟ اگه منحرف شدند چرا ایت الله خامنه ای در سال ۷۴ این جمع رو افراد مومن و انقلابی خواند؟ چرا ایت الله سیستانی سال ۷۲ این جمع را تایید کرد و حمایت ؟ کسی هست جواب بده یا فقط توهین بلد هستید ؟

  • جداً!!!!!!!!!!!!!!!!

  • A.E

   سلام
   واقعا متاسفم بعضی ها نسنجیده حرف میزنند.
   اخوی یعنی میگی امام نمیدونست که دستور منحل کردن این انجمن را داد ، اصلا دستور منحل کردن هیچی ، یعنی میگی شما از امام بیشتر میفهمی که ایمجوری میگی.
   با به خدا حزب الله ی بازی هم حدی داره.
   همین کارا رو میکنیم که میگن اینا تو خودشونم مشکل دارن بعد چند تا بچه حزب الله ی میخان برای مملکت تصمیم بگیرن.
   زشته به والله .
   یه ذره اطلاعات خودتونو بیشتر کنید بعد نظر بدید.
   التماس دعا
   یا زهرا(س)

  • علی

   واقعا پس چرا به اینجا کشید کارش!؟

 20. نای دل فقط آه

  و از اثرات فکری این گروه منحرف و ضاله یا به قول شما وصله ناچسب تشرع باید به گروه جند السما(سربازان آسمان)در عراق اشاره کرد،که آنها نیز هدفشان با تفکر انجمن بسیار نزدیک است.
  هدف آنها ظهور امام زمان می باشد اما بدین صورت که باید فساد زیاد شود تا…
  و برای رسیده به این هدف ترور علمای شیعه و سنی که در صدر آن ترور آیت الله سیستانی است می باشد در پیش گرفتند و حتی به دنبال تصرف حرم امیر المومنین بودند تا با تصرف آن از مردم بیعه مهدوی بگیرند.
  ضمنا تخریب و انفجار حرمین عسگریین از مجموعه اقدامات این گروه منحرف می باشد.

 21. این ها هموناند که امام باهاشون مخالفت کردند یا اون ها یه گروه دیگه در این مورد بودند؟؟؟
  منم اگه سایت درست میشد اطلاع رسانی میکردم ولی فعلا که فایرفاکس سایت رو بسته و میگه این سایت دارای بدافزار و چیزاهای بد دیگس…حالا باید ببینم چه راهی به ذهنم میرسه…شما که این قدر رفیق این کاره داری یه راهی پیشنهاد بده…

  • میثم محمد حسنی

   باور کن من فنی نیستم … لکن ورژن مرورگر رو عوض کن شاید فرجی شد …

   • برای خودم میتونم باز کنم سایت رو با اکسپلورر ولی با چند ورژن و راینه مختلف امتحان کردم کلا فایرفاکس بستتش…

 22. خدا خیرت بده برادر
  بصیرت میخواست وارد شدن به این موضوع
  شجاعت می طلبید سرشاخ شدن با این فرقه گمراه

  زنده باشی انشاالله

 23. عمار*

  خیلی جالب بود.

 24. سلام داداش…
  خوبید؟
  ممنون که به موضوعات پنهان و خاموش میپردازید…
  راستی ی سوال؟
  نظرتون درمورد سریال مسیر انحرافی چیه؟
  بهتر نیست به این فیلم چرند کمی بباریم؟
  التماس دعا
  یا علی(ع)

  • میثم محمد حسنی

   اتفاقا سریال بسیار مبتذلیه … بخشی از تیتراژ و ایضا دیالوگ های دوپهلوی تحریک آمیز … اما فعلا یاری کنید برای جریان منافق صفت حجتیه …

  • رحیم

   السلام علیک یا اباالفضل العباس(ع)
   واقعا نظر خوبیه،اگر میخواید به این سریال ببارید،مثل دیروز “تگرگ” ببارید…

 25. sadat

  بهترین نقد بهاییت را حاج آقا حلبی تحت عنوان نقد ایقان نوشته اند. بخوانید و قضاوت کنید.

  • نای دل فقط آه

   ایشان در مقام نظری و کتاب نویسی اصلا قبول که بهترین کتاب را نوشتند اما در مقام عمل چطور..
   در برابر وزرای بهایی شاه چرا کوچکترین اشاره ای نکردند…
   در این نظام خیلی کتاب ولایت فقیه نوشتند اما د بربر ولی فقیه ایستادند…
   این دلیل میشه که کارشان درسته؟!!!!

 26. سلام

  هر مقدار را که خواستید منتشر کنید
  “یادداشت های تحقیق کتابخانه ای و پژوهش های جاری :

  “اسفندیار رحیم مشایی” معروف به “مرتضی محبّ الاولیا”(متولّد آبان ۱۳۳۹ رامسر)

  عضو فعّال و پیگیر تأسیس تشکیلات انجمن حجّتیّه در روستاها و شهرستان های استان مازندران ؛ مسئول عملیّات واحد اطّلاعات سپاه مازندران ؛ عضو شورای تأمین آذربایجان غربی ؛عضویّت در وزارت اطّلاعات ؛ مسئولیّت در فرمانداری کردستان ؛ مسئولیّت رادیو تهران و رادیو پیام در صدا و سیما ؛ مدیر کلّ اجتماعی وزارت کشور ؛معاونت اجتماعی و فرهنگی شهردار و ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ؛ معاون و (بدون کمترین سوء ظن ) عقل منفصل آقای “احمدی نژاد” در دوره ی اوّل ریاست جمهوری ( که نامبرده را از جدّی ترین اسلام شناسان!!! آگاه معاصرمی داند.)

  “رحیم مشائی” در حال حاضرحداقل دارای ۱۸ عنوان رسمی اعطا شده توسّط آقای “احمدی نژاد” (که نامبرده او را استراتژیست !!! بی نظیر در تاریخ معاصر جهان معرّفی میکند) می باشد.

  در سالهای ۵۹ تا ۶۱ به جهت سهل انگاری وعدم بینش عمیق مسئول واحد اطّلاعات سپاه رامسر عملاً فرایند مأموریّت های امنیّتی واحد فوق با طرّاحی و اراده ی “اسفندیار رحیم مشایی” (با عنوان رسمی جانشین) هدایت و اجرا می شد.
  “ادامه دارد…

 27. سلام

  و اینکه:

  صبح روز ۱۲/۳/۱۳۶۰ مسئول واحد اطّلاعات و “اسفندیار” (جانشین او)؛ فرمانده ی عملیّات سپاه ،(شهید) “شمس الدّین فرجی” را احضار و از وی میخواهند تا نسبت به انهدام پایگاه منافقین در جنگل های معروف به دالخانی اقدام کنند. شهید “فرجی” تیم های عملیّاتی را جهت محاصره به منطقه اعزام می کند و با فرارسیدن شب، خود به مقرّ حوزه مقاومت بسیج کالش محلّه مراجعه و صبح روز ۱۳ خرداد به همراه ۷ نفر با یک خودروی لندرور (درست لحظاتی بعد از آنکه یک آمبولانس سپاه با دو سرنشین به نامهای “اصغر سهیلی” و “حبیب خدایاری” به طرف منطقه حرکت کرده بودند) به سمت دالخانی حرکت می کنند که در دالخانی{جاده ی هریس : بین رامسر و تنکابن : جنگلهای دالخانی}به کمین منافقین افتاده و همگی به جز یک بسیجی به نام “شعبان ایزکی” به شهادت می رسند.(از عجایب و غیر قابل توجیه عقلی است که روی آمبولانس سپاه هیچ عملیّاتی انجام نمی شود !!!)از دیگر سو منافقینی که از شب قبل در محاصره قرار داشتند ؛ با شلّیک بی موقع یک نفر؟!!! فرار می نمایند.!!!در نهایت ۳ نفر از منافقین (“رحیم عمویی”،” مختارخان طالشی”،”بهمن رحیمیان” در پایین جنگل دستگیر می شوند.”رحیم عمویی” اعتراف می کند گرای این عملیّات از مقر سپاه به منافقین داده شده بود.
  …شهدای دالخانی : علی حلاجیان، محمد خلعتبری، علی کریمی، فلاحت پیشه…

  در بررسی بیشتر مشخّص می شود که دو تن از منافقین (“داوود طالش شریفی” و “ایرج یوسف طالشی” ) جزء اعضای تیم عملیات کمین و عامل دریافت و انتقال اطّلاعات در خصوص زمان تردّد لندرور سپاه بوده اند . (نامبردگان قبلاًتوسّط سپاه دستگیر و با مساعدت “اسفندیار” در قبال وثیقه آزاد و سپس متواری شده بودند .) پس از آنکه نهایتاً “داوود طالش شریفی”دستگیر میشود، با ممانعت “اسفندیار” زندانبان ودیگران موفّق به برقراری ارتباط با “داوود” جهت اخذ اطّلاعات لازم درباره ی عملیات کمین منافقین نمی شوند.باز هم بهت آور است که در اثنای این کش و قوس، “داوود طالش شریفی” ظاهراً حسب دستور “اسفندیار” بدون توضیح قانع کننده اعدام انقلابی میگردد!!!

  بعد ها بدلیل عذاب وجدان برخی مباشران در این قتل و قتل های مشابه نیروهای تحت مدیریت “اسفندیار”، پرونده هایی در مراجع قضایی تشکیل و پیگیری گردید که حتّی نمونه ای از آن تا سالهای پایانی دهه ی ۷۰ هم در سازمان قضایی نیروهای مسلّح در مازندران و سمنان درحال رسیدگی بود.
  ….”باز هم ادامه دارد

 28. سلام

  اوج نمود انحرافات عقیدتی “اسفندیار” ناشی از ایمان او به ادّعاهای احمقانه ی “قدرت الله لطیفی نسب” (از اعضای تولیت مسجد جمکران) و پسرش “مرتضی” می باشد.

  نامبرده از بزرگان مرتبط انجمن حجّتیّه و مدّعی ارتباط با امام زمان و دارای مأموریت از جانب امامزمان !!!برای انجام برخی امور بوده و از طریق “کاظم کیاپاشا” ؛ “اسفندیار” و چه بسا از طریق “اسفندیار”،” احمدی نژاد” به این مأموریت ها باور داشته و اکنون نیز دارند.

  برای نمونه قسمت هایی از مطالب مطروحه توسّط “مرتضی لطیفی نسب” در دوّمین سالگرد فوت پدرش عیناً نقل می شود :

  ویژه نامه …مرحوم” قدرت الله لطیفی نسب” متولّد ۱۳۰۴ در عین الدّوله ی تهران…ابتدایی … مدرسه ی حاج ابوالفتح…
  (قدرت لطیفی نسب (:در سال ۱۳۴۷ نیمه ی شعبان با یکی از رفقا به مسجد جمکران مشرّف شدیم …متوجّه عطری شدم…حالتی عارض شد که تصمیم به احیای مسجد گرفتم تا از غربت خارج شود …
  … پس از ۱۵ سالگی …به نزد سیّد “کریم پینه دوز”… بدون صحبت کردن ۱۰ دقیقه به من خیره می نگریست …گفت … حضرت سفارش شما را به من نمودند. مرتّب نزد ما بیا . شبهای جمعه میرفتم …
  ( بعد از فوت کریم!) شیخ “محمّد کوفی شوشتری” ، از بزرگان مرتبط با امام عصر (عج) در عراق بود …بعد از سه روز روزه و بی افطاری : در حجره دیدم سیّد بزرگوار نورانی است که متوجّه شدم خود حضرتند.حضرت به من فرمودند شما چای برایم درست کن(!!!)…از این نان و خرما و کباب …به کسی ندهید(!!!)این مخصوص خود شماست… دیگر در مشهد نمان… به تهران برو ومدارس اسلامی باز کن … نماز جعفر طیّار بخوان که کبریت احمر است و اکسیر اعظم …
  ( مرتضی لطیفی نسب پسرش:) هر چه عنایت خاص فضائل و کمالات انسانی ایشان داشت با عنایت حضرت در همان شب کامل شد(!!!)
  (قدرت لطیفی نسب(: دم رفتن مشتی پول خُرد در دو دستم ریختند و فرمودند :اینها را بگیر ولی نشمار.زیر پوست تخت بریز و استفاده کن .
  ( مرتضی لطیفی نسب پسرش:) ایشان… (گفتند در ۱۳۴۸) به مسجد مقدّس جمکران مشرّف می شوند .۵۰ نفر دیگر هم بودند…دیدم از در ورودی سه نفر تشریف فرما شده اندو حضرت جلوی بقیّه .سلام کردم و دست آقا را بوسیدم.آقا فرمودند بلند شو و اقدام کن مسجد ما را از این وضع بیرون بیاور .وضع بهداشتی اش را درست کن …ما هم کمکت می کنیم(!!!)…حضرت کارتی به دست من دادند که یک طرف آن اسماءالله بود و طرف دیگر آن نقشه ی جدید مسجد با یک گنبد و دو گلدسته و قسمت مردانه و زنانه با زیرزمین آن.فرمودند”این نزد تو باشد ما به موقع آن را از تو می گیریم.”امتثال کردم و آن را گرفتم و بوسیدم.فضا خیلی نورانی و معطّر شده بود. فرمودند شما سراغ آقای” احمدی” بروید.او خودش کارها را درست می کند…

  آقای” احمدی” رئیس سازمان اوقاف (رژیم ستمشاهی) در تهران بود. آقای” احمدی” از ساعت ۸ صبح که ماجرا را شنید تا حالا گریه می کند.از من پرسید واقعاً آقا نام مرا بردند؟ماجرا را گفتم . او گفت ما ترتیب کارها رامی دهیم.شما یک هیئت امنای ۵ نفره تشکیل بدهید.در روز ۱۷ ربیع الاول همزمان با ولادت پیامبر اکرم کلنگ را زدیم و این سرآغاز جهانی شدن نام امام عصر به برکت مسجد جمکران بود(!!!)
  …حضرت پیغام دادند چاهی را که می خواهید بزنید در آینده به مشکل می خورید. حضرت جای دیگر را مدّنظر داشتند.آن نقطه را نشان دادند…
  آقا (پدرش قدرت الله )نظرشان این بود که حضرت(امام زمان) دو ظهور دارند: آفاقی وانفسی.ظهور انفسی حدود ۵۵ سال پیش (آنهم با کلنگ حاج” قدرت الله خان! لطیفینسب”)شروع شده و از آن به بعد آرام آرام نام و یاد حضرت در همه جا جاری است.
  پدرم جامع صفات انسانی و ملکوتی بودند(!!!)سیر الی الله را با ولایت خاندان عصمت و طهارت و با محبّت و عشق امام زمان خویش طی نموده بودند…اگر قلب انسان دائماًمتوجّه و متوسّل به حضرتش باشد همه ی دستورالعمل ها و راهکارهای طریق بندگی و سیر کمال انسانی به سینه ی انسان اشراق می شودو مربّی عالم وجود هدایتگر سیر ملکوتی شده و ما را از انحرافات باز میدارد…
  حضرت طیِّ پیامی توسّط یکی از نزدیکانش ، ایشان و هیئت امنا مخصوصاًآیت الله “واحدی” را تشویق و ترغیب می کنند….از همین دست است ساختن چندین مسجد در تهران و دیگر شهر ها و تعمیر بقعه ی چندین امامزاده و امکنه ی متبرّکه از جمله امامزاده اسحاق مازندران و …
  آنگونه که از نقل بزرگان به سمع رسیده در عالم رؤیا ، مولا امیر مؤمنان حضرت علی به مرحوم حاج آقا” لطیفی” فرموده بودند که به ظهور فرزندم مهدی چیزی نمانده و به اندازه ی سپیده ی کاذب تا فجر صادق ازآن باقی است …
  کرامات(!!!)…:
  به خدمت ایت الله “مجدالدّین محلّاتی” شرفیاب شدم. فرمودندچهارشنبه که قراربود از نیویورک رهسپار عربستان شویم پرواز انجام نشد…پسرم “امیر” پیشنهاد کرد که برای بازدید برخی دوستان به یکی از ایالتهای آمریکا سفر کنیم.من نیز به جهت صله رحم و ادای حقوق متقابل دوستی موافقت کردم و به یکی از دوستانی که سرپرست بیمارستانی در آن ایالت بود وارد شدیم…خانمی آمد فشار مرا گرفت و گفت زود ایشان را به داخل سی سی یو ببرید که در آستانه ی سکته ی خطرناکی است .مرا به داخل سی سی یو بردند…بعد از رفع سکته …زنگ تلفن به صدا در آمد.میزبان گوشی را برداشت و گفت آقایی ازتهران تلفن کرده اند شما را میخواهند… گوشی را گرفتم …او کسی جز بنده ی صالح خدا جناب حاج” قدرت الله لطیفی نسب” نبود که از پاکباختگان آستان مقدّس حضرت بقیّه الله بود…گفت وجود مقدّس آقا (ارواحنا فداه)این شماره را به من دادند و فرمودند به این شماره زنگ بزن و به آقا “مجدالدّین” بگو ما تو را شفا دادیم و از مرگ حتمی نجات دادیم . دیگر باکی بر شما نیست…خشکم زد …
  نصایح …
  از معاشرت با کسانی که قادر به حفظ اسرار و رموز زندگی خود نیستند کاملاً دوری نما زیرا به هیچ عنوان تو را و اسرار تو را نگهدار نخواهند بود.

  در سال ۱۳۷۵ همین آقای مدّعی یعنی “قدرت الله لطیفی” (تولیت مسجد جمکران)با خودروی “کاظم کیاپاشا ” (که حالت جانشین او را داشته ) از جمکران تا منزل “اسفندیار” ( در منطقه ی فرمانیه ی تهران )آمد و بیش از دو ساعتی میهمان او بودتا به آنها بشارت هایی از آینده بدهد!!!

  “کیاپاشا” مشاور رسمی” اسفندیار” در شهرداری تهران ومشاور رسمی اش در جایگاه رئیس سازمان ایرانگردی و جهانگردی ونیز مسئول امور ایثارگران این سازمان بوده است.
  “اسفندیار”و همراهانش برای استقبال از “لطیفی”در ابتدای کوچه منتظر بوده و پس از پیاده شدن نامبرده به حالت سجده خم شد تا پای اورا ببوسد !!!
  تا قبل از آن تاریخ دیدارها در دفتر “لطیفی” در جمکران بود و آمدن حضرتش!!! به منزل اسفندیار نشان از عنایت ویژه ی آقا! به “اسفندیار” و” احمدی نژاد” بوده است !!!
  حدود نیم ساعت اوّل صحبت های” لطیفی” با گریه های شدید و حالتهای غشگونه ی “اسفندیار” و همسرش و برادرزاده اش “آرش کوشا” همراه بوده است!!!
  “اسفندیار” به “لطیفی” توضیح داد که خودش مرغ های زنده را از رامسر آورده خودش ذبح کرده و همسرش آنها را پَر کنده و پخته است تا شام آماده بشود!!!

  پس از فوت “قدرت الله لطیفی” ،” احمدی نژاد” و “مشایی” با تعطیل نمودن تمام کارهای خود در مراسم تشییع جنازه ی او در حسینیه ی بیت الرّقیّه در خیابان پنجم نیروی هوایی ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ شرکت کردندو سنگ تمام گذاشتند.

 29. سلام

  اینها بخشی از نامه رضا گلپور بود در خصوص مشایی
  که سایتها و وبلاگها به خطر نشرش به سرعت فیلتر شدند
  “از جمله وبلاگ دوزاری حقیر…”
  در حالی که هیچ گاه در خصوص این اتهامات اقامه ی دعوایی صورت نپذیرفت
  “آنهم کسانی که از همه شکایت کردند وبسایت ها و بلاگ هاو حتی حاجی…”

 30. خراسانی

  فرزند عزیزم جناب محمد حسنی
  خداوند میفرمایند دشمنی شما با یک گروه موجب نشود از دایره و محدوده تقوا خارج شوید. من نمیدانم سن شما چقدر است و چه اندازه از تاریخ معاصر ایران آشنا هستید ولی آیا هرگز در مورد خدماتی که آن انجمن به جامعه اسلامی کرده و هزاران افرادی را که تربیت کرده و تحویل جامعه اسلامی داده و با فرقه های استعماری در حد و توان خویش مقابله کرده و از هر کمکی در روند انقلاب اسلامی ایران خود داری نکرده آگاه هستید یا نه ؟
  برای این اتهاماتی که نثار انجمن میکنید آیا سند و مدرک و مصداقی ارائه داده اید ؟
  آیا میدانید که مرحوم امام خمینی در همان سال اول انقلاب مرحوم آیت الله حلبی را به حضور پذیرفتند و ایشان به امام فرمودند که تمام افراد انجمن حجتیه را در اختیار انقلاب میگذارند .
  آیا گذاشتن عکس یک روحانی محترم و شناخته شده برای جامعه روحانیت در کنار بنیانگزار صهیونیسم شرعا و اخلاقا جایز است .

  • میثم محمد حسنی

   چقدر خوب است که شما قاعده بازی را بلدید … کلمات زیبا اما نیتی … چه عرض کنم … راستی آیا شما عضو انجمن حجتیه هستید؟ مگر فعالیت انجمن غیرقانونی اعلام نشد؟

   • گاهی با حدیث “کما ملئت ظلماً و جوراً” شبهه ایجاد میکنند.

    ترجمه صحیح آن می شود: وقتی خواهد آمد که دنیا پر از ظلم و جور “بشود”

    مجال نوضیح ادبیات عرب نیست!

    همین قدر عرض می کنم:

    اگر در اتاقی کسی سیگار بکشد و دود زیاد شود، پنجره را باز می کنند تا هوا عوض شود.

    اما!

    لزوماً برای آنکه بخواهیم پنجره را باز کنیم و از هوای پاکیزه لذت ببریم نیاز نیست در اتاق سیگار بکشیم تا اتاق پر از دود شود.

    ***
    تا صبح…ألیس الصبح بقریب؟!

   • Mostafa

    سلام/ این یه نقده نه نفی..
    نمی دونم چجوری بنویسم که انجمنی حساب نشوم و متحجر نشوم.. برای اطمینان خاطر شما فقط اینو بگم که مدت هاست با انجمنی ها در تهران، اخباری ها در قم و مکتب تفکیک در مشهد درگیرم و دو سال اخیرم یک سره صرف اینها شده.. اینها دارای فعالیت منسجم تشکیلاتی و سازمان هستند و بسیار خطرناکند، به قول حضرت امام مارهای خوش خط و خال اند که نباید از آن ها غافل شد.. مقدس نمای احمق هستند و چیزهای دیگری که می دانید و می دانم؛ من حتی به خاطر اینها کارم به نیروی امنیت و اطلاعات کشیده شده؛ اخیرا نفوذ زیادی هم پیدا کرده اند.. این از اعترافات من، تا برچسب ناحق نخورم!

    با همه ی این حرفها شما اگر آقای حلبی را بشناسید، یا سران اینها را بشناسید هیچ وقت عکس این آقا رو کنار عکس یه صهیونیست نمی ذارید.. انجمنی ها منحرف هستند نه خبیث، بین این دوتا خیلی فرق هست.. اخباری ها هزاردرجه بدتر و متحجرتر و جامدتر از انجمنی ها هستند (چیزی شبیه خوارج)، موسس اخباری ها که امین استرآبادی (۴قرن قبل) است مورد احترام علمای شیعه است (می توانید در سخنان آقای جوادی، مصباح، امام، بهجت، شیخ انصاری، مطهری و دیگران سرج کنید).. من با اطلاع و تحقیق به شما می گم که هیچ کدام از فقها، اصولیون و فلاسفه ی شیعه با اینکه آقای حلبی را با صهیونیسم یک کاسه کنید موافق نیستند.. صهیونیسم برای ما ضدفرهنگه، اما حجتیه، خرده فرهنگ همین فرهنگ شیعی ماست (به کتاب جریان شناسی ضدفرهنگ ها/ آقای خسروپناه مراجعه کنید).. حتی اخباری ها که واقعا مقدس نمای احمق اند بچه شیعه ی مرتضا علی هستند و تا وقتی معارضت و مخالفت جدی با ولی فقیه نداشته باشند ما مثل دشمن با آن ها رفتار نمی کنیم.. (منظورم این نیست که ازشان غفلت کنیم.. نیازی به این شدت و حدّت نیست)
    دغدغه ی شما بسیار ارزشمنده اما بعضی وقتا تعجب می کنم از اتخاذ روشی که قابل دفاع نیست..
    شما همان برخوردی که با صهیونیسم و بهائیت و جنبش سبز و ماسون ها دارید را با انجمن هم پی می گیرید که این یعنی ضعف در تدبیر و راهبرد..

    جمله ی آقای خراسانی که من نمی شناسمش (حتی اگه جزء انجمن باشه) برای من قابل احترامه که:
    ولا یجرمنکم شنئان قوم علی الا تعدلوا ! اعدلوا هو اقرب للتقوی…

   • محمد حسن

    سلام
    اقای محمد حسنی
    بنده نه عضو انجمن هستم نه دل خوشی از انجمن دارم نه حتی قصد طرف داری از انجمن را دارم، لطفا در اولین خط ما را سه نقطه نکنید…
    بنده حتی در حوزه علمیه ابا صالح قم، ضد انجمن فعالیت کرده ام و حتی به “بیان مشکلات روحانی و حتی مبارزه ی با او” ایراد نمی گیرم.
    لکن تذکر جناب خراسانی را صحیح می دانم.
    دشمنی شما با یک قوم نباید موجب بی انصافی شما شود
    شما انگار از طرحی هم که زدید فهم درست ندارید،
    به تاریخ معصر و فرقه های گوناگون هم تسلط ندارید…
    این کار که شما کردید امام(ره) هم می توانست انجام دهد.
    شما انگار هیچ متوجه نیستید که عکس یک صهیونسیت!!! (بل بدتر از این) را کنار اقای حلبی گذاشتید.
    متاسفانه از جو کثیف این روز هاست که صهیونیست کردن این و ان نقل و نبات و سلام و علیک هر مجلس ی شده، و راحت تر از این حرف ها…
    بدون توجه به این که صهیون یعنی چه؟!!
    صهیونسیت حد اقل یعنی:مرتد، نا مسلمان، ضد اسلام، استعمار گر،ادم کش و قاتل، جنایت کار، دزد، اقوا گر، حرام خور و …
    که تازه این ها چیزی نیست در قواره ی صهیونسیت…
    اگر به خواهی صفت های صهیونیست در ابعاد اجتماعی را بگویی که فرا تر از این حرف هاست…
    ولی یکی از همین ها را نمی توانی بی دلیل به کسی بگویی…
    یه قلم “دزدی” نیاز به اثبات در دادگاه دارد…
    ولی شما یه باره همه این ها -و بدتر از این ها- را تو پاکت تحویل طرف دادی…صهیونیست!!!!!!
    شما متوجه هستی که چه تهمت بزرگی به اقای حلبی زدی؟
    رابطه فساد آلود شاه با این فرد به زور ثابت میشه (چون مثل این رابطه ها زیاد بوده، مث شریعتی، فلسفی و خیلی از منبری های انقلابی و…)
    میدانی چیست؟ جو امروز عادی کرده این تهمت ها را که خدا می داند تهمت های سنگینی است که به همین راحتی ثابت نمی شود.
    فردا عکس به -قول شما- اسفندیار رو هم می ندازی تنگش: “سه ضلع صهیونیست….”
    باز فکر نکنی من با اسفندیار بگو بخند دارم ها…
    نه! ولی ادمی که فکر درستی نداره و کار درستی نکرده حتما و الزاماً صهیونیست نیست!!
    اشتباه را بگو، مگر حتماً باید گفت صهیونیست که خدا قبول کند؟!!
    مگر هر اشتباهی انسان ها را به صهیونیست ها متصل می کند؟
    جهت اطلاع:
    شناخت انجمن یه همین راحتیا هم نیست
    انجمن حجتیه خود شاخه های گوناگون و طیف های مختلفی دارد. به خصوص بعد از تعطیل شدن انجمن بعد از انقلاب -به وسیله خود شیخ محمود حلبی- ساختار انجمن بالکل عوض شد و نوع کار های انجمن تغییر کرد. الان این انجمن و انجمنی ها که فعالیت می کنند، با آن انجمن تفاوت ها وجود دارد. عقاید و نظر ها، کادر و چارت کاری انجمن تغییر کرده و در ضمن فعالیت آن غیر قانونی می باشد…
    همه اینها من باب تذکر بود
    و اگر نه، هرچه می خواهد دل تنگت بگو…!
    التماس دعا

    • سلام

     برخی آلت دست صهیونیت ها هستند خواسته
     و برخی نا خواسته
     که در دو حالت هم طرح منطبق با واقعیت درست شده

     • محمد حسن

      سلام
      همین طوری که نمی شود.
      این چه توجیهی است که آلت دست بوده، خواسته یا نا خاسته… پس ما هم به او می گوییم صهیونیست!!!؟
      متوجه کلامتان نیستید…!!
      انگاری که کلام اقا را هم نخواندید…
      دوستان در کامنت ها گذاشتند!
      البته ان را هم توجیه می کنید! چون در زمان رهبری ایشان نبوده! (همان طور که در مورد تعاریف اقا از شریعتی بعضیی ها این حرف را تکرار می کنند!!)
      یا نه! مال ان زمان بوده نه حالا…
      حرف روشن است، توجیه ندارد
      طرح، طرح اشتباهی است و دفاع ندارد…
      به خصوص که مهر طرح :”بینیان گذاران خباثت” است…
      در ضمن شما با یک حجتیه اصیل بنشینید و صحبت کنید -به جای اینکه چرنیدات این و آن را مطالعه کنید- تا همین طور عقاید موهوم به اقای حلبی نبندید.
      البته باز هم می گویم: نوع فعالیت و فهم از اسلام و مهدویت این فرد اشتباه است، ولی به این بهانه نباید هر اشتباهی را به او نسبت داد…
      در مورد عقاید باطل تفکیکی ها هم همین طور است، ولی من عده ی کثیری از فحاشان علیه مکتب تفکیک را می شناسم که، فهمی از فلسفه ندارند، چه رسد به نقد های فلسفه و تفکیک فلسفه از دین… مکتب تفکیک هم بدون فکر و فهم نیست و پشتوانه دارد، حرف برای گفتن دارد. ولی یه عده، منتظرند سریع صهیونیست کنند، امریکایی کنند، و قسم بخوردند که خودشان دلار هارا در دست آقای حکیم و سیدان دیده اند…(انگاری جاسوس و مزدور گرفتند)
      یک مقدار با تامل و حوصله باید در مورد نحله ها و جریان ها فکر کرد، نه اینکه بی مهابا برچسب و اتیکت چسباند…
      این امر -همان طور که در سخنان اقا هست- موجب طرد افراد می شود، بی دلیل. آن وقت شما مسئولید. شما…
      انشا الله که توانسته باشم منظورم را برسانم…
      یا علی

     • میثم محمد حسنی

      خوشم میاد در باطل خودتون ثابت قدم هستید …

   • ناشناس

    چقدر جالبه که شما نیت ها رو می خونید! از کجا می دونید که نیت آدما چیه؟ اگر این بنده خدا قاعده ی بازی رو بلده شما هم قاعده ی پیچوندن جواب دادن به سؤالات منطقی رو بلدی.
    خدا همه مون رو هدایت کنه و در ظهور ولی امرش تعجیل کنه که حق و باطل بدجور به هم تنیده شده.

  • فرمودید”از هر کمکی در روند انقلاب اسلامی ایران خود داری نکرده آگاه هستید یا نه ؟”
   دستشون درد نکنه ولی طبق اسناد تنها گروهی که بعد از دستگیری توسط ساواک آزاد میشدند همین دوستان بودن که خوب باید دید دلیلش چیست.. و صد البت که اگر قصد مبارزه با بهاییت بود مگر عده ی زیادی از بزرگان رژیم پهلوی بهاییانِ دربار نبودند چطور مبارزه ای با این طیف وجود نداشت..
   فرمودید,”آیا میدانید که مرحوم امام خمینی در همان سال اول انقلاب مرحوم آیت الله حلبی را به حضور پذیرفتند و ایشان به امام فرمودند که تمام افراد انجمن حجتیه را در اختیار انقلاب میگذارند .”
   اگر امکانش هست بفرمایید برای انقلاب چه فعالیتی صورت گرفت امام سال های اول و قبل از انقلاب به این گروه از سهم امام کمک مالی میکردند ولی مگر بعد از انحراف این گروه امام دستور انحلال ندادند و شیخ حلبی در نامه خود به امام با عصبانیت به امام لقب شیخ خرفت را نداد؟(سند کتاب حزب قاعدین زمان موسوم به انجمن حجتیه نوشته عمادالدین باقی)
   و در مورد بحث در مقابل صهیونیسم قرار دادن این آقا.
   خوب میدانیم که همیشه انگلیس در همه جای دنیا برای تفرقه افکنی و ایجاد نزاع. گروهی انحرافی رو به راه می انداخت و گروهی دیگر را برای مقابله با آن گروه اولی. که در هند و کشورهای مستعمره دیگر نمونه هایش فراوان است.که در ایران نیز بعد از راه اندازی بهاییت انجمن حجتیه را در مقابل علم کرد که این دو گروه مشغول همدیگر باشند تا از حرکات انقلابی علیه رژیم پهلوی کاسته شود.
   و در آخر چنانچه لازم دونستید از سرمایه های هنگفت منتصبین به این جماعت توضیحی کوچک بدهید.
   البت خواستید توضیحی دارم در این باره

  • نای دل فقط آه

   سلام
   پدر بزرگوار جناب خراسانی
   راستش را بخواهید ما نیز نمیدانیم سن شما چقدر است و کی پدر ما ها شده اید؟!
   اما نکته خوبی اشاره کردید،”تقوا”
   ببینید ما هرچه گفتیم سندش است،شما یه سرچی در اینرنت کن یا خیلی برات مهمه بیا و مرکز اسناد انقلاب اسلامی،تصاویر اسناد و گزارش ها را ببین.دفتر مرکز اسناد هم پایین تر از میدان قدس تجریش است در خیابان شریعتی…
   اما کسی نگفت ایشان هیچگونه کار خیری نداشته اند،بله داشته اند؛ازهمان اول نیز ایشان نظریات گمراه کننده نداشت اما عاقبت چه شد…
   بابا شیطان چند سال عبادت کرد اما در آخر چه کرد…
   شا بیا سند بیار چه کمکی کردند به انقلاب جز اینکه در برابر ولایت فقیه ایستادند جز اینکه مراسمات نیمه شعبان سال ۱۳۵۷ را برگزار کردند،جز اینکه فساد بیشتر کردند…
   همه ما میدونیم ساواک با کسی فامیل نبوده که دستگیر کند و با سفارش انجمن آزاد کند
   البته امکان دارد با انجمن شما فامیل باشند
   شما در آن جلسه امام یا آقای حلبی بودید؟
   یا مدارکی دارید که ایشان این را به امام فرمودند
   باز هم ما به شما اعتماد می کنیم و می گوییم اصلا گفتند،اما در عمل چه
   بنی صدر هم خیلی حرف ها زد اما نتیجه اش…
   این دو عکس را کنار هم گذاشتن،تست هوش است که شما بگردید و شباهت ها را پیدا کنید

  • وارث

   سلام
   جناب خراسانی(آقا یا خانم)
   ما که از نیت اولیه آقای حلبی خبر نداشتیم. خودش بوده و خدا.
   ولی بهتون خاطرنشان میکنم که اعمال و رفتارهای این انجمن رو قبل از انقلاب یه بررسی اجمالی بکنید بعد ببینید که آیا میتونسته نیروهاش رو تقدیم انقلاب کنه یا نه؟؟؟
   راستی اگه فرصت داشتید تورقی کنید در کتاب «خاطرات احمد احمد» که ایشون اشتباهی عضو این انجمن شدن و دیدن که اونها عین آب خوردن نیروهای مبارز رو میفروختن به ساواک.
   راستی شما که احتمالا سنتون بیشتر از ماهاست مروری کنید بر جملات امام خمینی (رحمة الله علیه) در مورد «چراغانی نیمه شعبان و اونهایی که حکم چراغانی را شکستند».
   اگر هم بیشتر بررسی کنید ماجرای «دستور برای استفاده مساجد به عنوان پرورشگاه و آنهایی که مخالفت کردند» براتون جالب خواهد بود.
   حالا یا انجمن حجتیه ها خیلی خیلی احمق بودن که بازیچه عوامل طاغوت شده بودن یا خیلی خیلی زرنگ بودن و جزء نقشه های فراماسونری برای اغفال شیعیان ایران بودن؟
   احتمال دوم به یقین نزدیک تره.

   • پاسخگو

    من انجمنی نیستم ولی انجمنی دیده ام. درست برعکس شما که معلوم است تا به حال حتی با یکی از آنها برخورد نداشته اید.
    بسیاری از نیروهای انجمن در زمان انقلاب در تظاهرات شرکت می کردند و بسیاری از آنها به جنگ رفتند و حتی برخی از آنها همان جا ماندند و جاودانه شدند…

 31. amir

  سلام
  خدا قوت اخوی

 32. حمید

  داداش سلام
  چیزی از این گروه نمیدونم و با کمک شما درمورد این گروه بیشتر خواهم دانست…
  اگر ضد انقلاب و ضد دین هستن بنده هم الله اکبر رو میگم و برای نابودیشون کار میکنم
  گرچه گرافیست و قلم به دست نیستم ولی بلدم برای دوستام چایی بریزم…
  شما کار کن ماهم پخش میکنیم…

 33. محمد

  سلام آقای حسنی خدا قوت
  طرحتون بسیار عالی بود
  اجازه دارم آلبوم دلصدا رو برای دانلود رایگان بگذارم؟؟؟لطفا جواب بدهید..

  • دانلود رایگان بگذارید که چه بشود؟!
   که تهیه کننده و تیم تولید دلصدا همگی از فردا روز پلاس خیابان های تهران شوند و جویای کار؟! و حکما آخرش هم مسافر کشی..!

   آخه واقعا نمی فهمم این سوال یعنی چی؟!!!!

 34. قرمزی

  مرگ بر محمود حلبی

  • پاسخگو

   امید وارم و فقط امیدوارم این فرد آن دنیا شما را حلال کند که با کراماتی که از ایشان شنیده ام به نظرم بکند!

  • سعید

   و تو چه می دانی حلبی که بود و چه کرد؟؟؟
   متاسفم
   شما با نادانی تمام حرفی می زنی که بعدا پشیمان می شوی
   یاد شعار مرگ بر بهشتی باش و کسانی که بعد از شهادتش بر روی قبر او زار می زدند و طلب بخشش می کردند اما چه سود؟؟؟؟؟

  • ناشناس

   اخه بی سواد تو چی میدونی أزوت بزرگوار ک هر چهار پرتی و از دهنت خارج میکنی
   نه شما ها خوبین که حتی ب إاندازه ی جو از دینتون و امام عصر نمیدونید
   جمع کنید این مزخرفاتو
   به امید اینکه دست از جهالت بردارید

 35. قرمزی

  ببخشید یه سوال کاملا بی ربط:
  قالب های ورد پرس رو از کجا گیر می ارید؟
  نگید گول که منم می دونم
  منظور یه سایت خاص است که شما ازش استفاده می کنید معمولا

 36. پیرو ولایت

  نظر متین و حکیمانه مقام معظم رهبری درباره انجمن حجتیه :
  “عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم”
  http://rajanews.com/Detail.asp?id=116180

  • پاسخگو

   آقایانی که ادعای پیروی از ولایت را دارید در جواب این سخن آیت الله خامنه ای چه می گویید؟

 37. م.طاهری

  سلام

  انشاالله سایبری ها متحد وارد عمل شوند.

 38. سلام
  خدا اجرتان بدهد.
  مطلبی باعنوان امام هادی درکلام امام خامنه ای به روزم.دوستان اگه خواستن استفاده کنند.

 39. سنگربان

  در مورد انجمن حجتیه شنیده بودم!
  اما نمی دونستم طرفدارهای این شکلی هم داشته باشه که بیان و سریع کامنت بزارن.
  آخه من اینا رو عقب مونده فرض می کنم،فکر می کنم یه چیز تو مایه های وهابی هاند وعقاید مضحکی دارند.

 40. مقاله تحقیقی خوبی است این لینک پایین
  کار مرکز اسناد انقلاب است.

  http://www.irdc.ir/fa/content/8295/default.aspx

 41. سلام
  کار خیلی عالی بود، پرداختن به موضوع. متأسفانه اطلاعات افراد جامعه از انجمن حجتیه کم است و این درحالی است که این گروه به شدت سازمان یافته و با پشتوانه مالی بسیار عالی و کاملا زیرکانه به فعالیت خودشون هم چنان ادامه می دهند. و صد افسوس که ما مدارسی را داریم که این افکار را در مغز بچه های مردم می کنند و بعضاهم کاملا شناخته شده اند این مدادس! و برخی هم به عمد از کنار این مسأله می گذرند…

  راستی به نظرم بد نبود دوستان در این دهه بزرگداشت امام هادی علیه السلام، تصویر آواتارشون رو عوض می کردند.

 42. ما

  به زودی سزای این بی حرمتی به حضرت آیت الله حلبی رو می بینی

  • میثم محمد حسنی

   از سبزی ها که آبی گرم نشد … ببینم شما چقدر عرضه دارید …

   • نای دل فقط آه

    نظام خیلی از دبیرستان های اول تهران بر اساس این طرز فکر نیست اما وقتی خیلی از اساتید آنها اینگونه باشند تاثیر خود را دامن می گذارند:
    مدارسی همچون نیکان،علوی و…

    • نظامشون هم مثل اساتیدشونه یعنی اساتیدن که همسو با نظام مدرسه اند..!

     • و اضافه کنید مدارس مفید و تاحدود زیادی دبیرستان هاتف را که ارتباط سازمانی ندارند ولی ایدئولوژِیک چرا!

     • مهدی یار

      آقا مهدی من یکی از فارغ التحصیل های همین مدارسم این ها از هرگونه روشنگری میترسند به هر مناسبتی یکسری کتاب با تخفیف عرضه میکنند که اکثرا تبلیغ عقاید خودشان هست و نویسندگانش هم جز بنی هاشمی و عدنان درخشان و لباف و اوحدی نیستند. ما یک سال برای دهه فجر میز کتاب پیشنهاد دادیم،آنقدر اشکالات خنده دار وارد کردند و مارا سرکار گذاشتند تا مناسبت تمام شد.در کتابخانه مدرسه هم وضع همینطور است کتاب های شهید مطهری را در یک کمدی در گوشه ای از کتابخانه پنهان کردند تا دست دانش آموزان نیفتد.چند سال آخری هم که ما در این مدرسه بودیم میدیدیم که مثلا مسئولیت برگزاری و تقریبا همه کارهای دهه اول محرم را به پایه دوم دبیرستان میدادند غیر از دعوت سخنران و مداح در مراسم غدیر هم این قضیه تکرار میشد اکثر وعاظ انتخابی بودند و در آخر مراسمات هم هیچ یادی از امام و شهدا نمیکردند و مجلس را با لعن تمام میکردند. مخلص آقا موسی فامیل عزیزمون هم هستیم . یاعلی

    • m.mir

     دبیرستان و راهنمایی احسان رو جا انداختی که از مدیر گرفته تا …
     از نظام مدرسه تا فرعی ترین معلم ها …
     همه طرف انجمن . سفت و سخت …
     از کلاس های” دوران ما ” به.صورت اجباری در ساعت مدرسه گرفته تا دعوت نامه ی جلسه …
     ما که اینقدر عقیدمونو داد زدیم اون جا دیگه بهمون نامه ندادن ولی مطلعین جلسات را جلسه ی انجمن خواندند …

     خدا به بچه های مردم رحم کنه …

   • مثل اینکه نترسیدی داداش؟!
    بترس؟!
    این روزها هم خیلی مراقب خودت باش!!

    “به زودی سزایش را خواهی دید…”!!!

    ………..

    چقدر بعضی ها کامنت های شادی میگذارند! روحیه آدم عوض میشود !

   • ی

    میثم بی ادب .
    سبزی گفتن ات یعنی هنوز عقده ات وا نشده از دستمون؟
    مگه قرار بود آبی گرم کنیم ؟نه والا
    شما توهم زدی ، ما یه سری اعتراض داشتیم که هنوز هم هست
    خوبه که صدا و سیما و قوه ی قضاییه رو بعد از ما شما هم دارید بد میگید که.
    بقیه اش هم به وقتش،میرسید به اعتراضات به حق ما.
    از این حجتیه هم چیزی نمیدونم .
    خودتون با هم بحث میکنید بکنید فقط بی خیال ما شو تو این گفتمانتون با حجتیه ای ها.

    • میثم

     اه راست میگه این سبزیه ، آقا میثم . این جلبکا رو چرا از زیر اون همه آوار و خاک و زیر اون همه پوچی و توهم بیرون میکشی بذار تو سیاه چال دل خودشون و توهمشون بسوزن و بسازن

    • آرمان

     البته یه وقت هایی هم آدم یاد دعواهای دوره ی پیش دبستانی اش می افتد! تف تف!!!
     :))

    • “ی” بخواند:
     پیشتر در همین L2 نوشته بودید:
     « از تمام عوامل استکبار و صهیونیست ومنافقین ودشمن مردم ودشمن ایران ودشمن خدا و دشمن اسلام اعلام برائت میکنم…»
     یک بررسی بفرمایید شاید مسئله دین و مذهب تان باشد نه یک مسئله داخلی!
     لیسانس عالی منفجر!
     حیف بود…

     • ی

      پاسخ شما مضمحل…
      لیسانس از دانشگاه تهران منفجر نمیشود ، اخوی….دانشگاه آزاد و پیام نور نیست که منفجر شود.
      سواد دینی و مذهبی ندارم که بیام و بحث کنم شما به جای ما، اگه اراجیف میگن جفت پا برو تو حلق شون…
      سبز هم هستم با افتخار…
      زیر خاک یا هر چیز دیگه خوشحالم وجدانم رو نفروختم.
      حالا شما اگه با سبزک گفتن دلت خنک میشه بفرما… ماهم خدایی داریم .

   • ما ترکها به تو میگیم دارقاشاییرد
    دوما ما مثل تو چماغ نداریم که تو سر همه بزنیم
    ما خدا داریم و امام
    مادرش هم باهامونه
    انشا الله همونجایی که گفته بودم(سر پل صراط) منتظرتم
    ای میخندیم…

   • میگم چه باحال میشه…فکرش رو بکن بیاند ترورت کنند بعد ما بیایم مراسمت وسطش بمب بزارن چه حالی بده با هم بریم انشاالله بهشت…البته از این جماعت از این بخارها بلند نمیشه…بهشون امیدی نیست شهیدمون کنند…

  • میثم

   خخخخخخخخخخخ
   کلی خندیدم

  • پاسخگو

   شاید هم کمی دیرتر و در قیامت ببیند…

 43. بسم الله
  سه نوع مسلمان داریم و به تبع ان سه نوع اسلام!

  http://shahidekhoy.blogfa.com/post/49

 44. حسین

  مدتی قبل سلسله جلساتی در شهرما این گروه منحرف میذاشتند
  یه ابتکاری که مثل بمب منتشر شد وهمه مردم رو به خند انداخت
  این بود که: تابستان داخل کولر وقتی که چراغ ها خاموش بود عطر میریختند و روی مجلسشون اعلام میکرد حظور امام زمان رو احساس میکنم عطر ایشون رو حس کردم و اعضای آن کلی حال میکردند
  ……….

  • پاسخگو

   پیشنهاد من به شما:
   اول کمی شب ها دیکته بنویسید بعد به سراغ اینترنت و سایت و کامنت بیایید!
   ثانیا: از حاله ی نور که بدتر نیست…!

 45. شهاب الدین

  باید انجمنیها رو دو دسته کنیم

  • میثم محمد حسنی

   یعنی چی؟ بیش تر توضیح بدین …

   • ناشناس

    سلام.
    یه ویژه نامه پنجره چند وقته پیش درباره انجمن کار کرد.
    خیلی خوب و مستند است.
    به نام فک کنم : دیانت و عافیت
    حتما اگه میتونید پی دی افش رو بذارید.

    • میثم محمد حسنی

     یادم هست … به نام عاقبت دیانت بود … کسی اگر داشت لینک مطلب رو کامنت کنه … ممنون

   • شاید منظورشون اینه که انجمن حجتیه دودسته شدن
    یعنی فرقه ای شون به نام ازلیه هستند و عده ای شون هم به نام حجتیه هستند

    • پاسخگو

     پروفسور عزیز:
     ازلیه فرقه ای از بابیت است و ربطی به انجمن ندارد
     اطلاعات شما در حد لیگ دسته ی چهار کابل هم نیست متاسفانه!

 46. سجاد

  واقعا دستتون درد نکنه
  چنین طرحی واقعا نیاز بود
  واقعا افکاری ضاله و پوشالی دارند
  بازم ممنون از طرح زیباتون…

 47. مجید

  عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم
  امام خامنه ای مدظله العالی

  • میثم محمد حسنی

   اولا که سند حرف کجاست؟ دوما که بر فرض محال که آقا هم این جمله را گفته باشند، چکیده منظور حضرت اش را اشتباه برداشت کردی برادر! باورم هست که نباید بحث هایی از این جنس و همینطور از جنس آقای مشایی به مساله اول نظام تبدیل شود. و این درست است. اما پردازش این گروه نفاق، از اصولی ترین تکالیف شرع ماست …

   • مسافر مهتاب

    بله سخنرانی حضرت آقاست ولی سال ۶۰!!اینهم بقیه اش:
    به نظر من در میان افرادی که در انجمن حجتیه هستند، عناصری انقلابی، مؤمن، صادق، دلسوز برای انقلاب، مؤمن و به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهوری اسلامی پیدا می‌شوند. همچنانکه افرادی منفی،‌ بدبین، کج‌فهم، بی‌اعتقاد و در حال نق زدن و اعتراض هم پیدا می‌شود. پس انجمن از نقطه‌نظر تفکر سیاسی و حرکت انقلابی یک طیف وسیعی است و یک دایره محدود نمی‌باشد. بنابراین ما نمی‌توانیم بگوییم که انجمن نوع اول است یا نوع دوم. زیرا در انجمن هم از نوع اول و هم از نوع دوم کسانی هستند و شاید هم از هر دو نوع کسان زیادی وجود دارند و من وقتی که نگاه می‌کنم یک چنین حقیقتی را می‌بینم و از طرف دیگر که نگاه می‌کنم می‌بینم که سؤال از حال انجمن و اصرار بر رد یا قبول انجمن امروز از سوی گروه‌هایی در جامعه ما دارد اوج می‌گیرد. احساس می‌کنم که این یک حرکت طبیعی نیست و حرکتی است که امروز دارند به وجود می‌آورند..
    صد البته که آقای ما همان هم موقع خوب رد فرع بر اصل می کرد. زیرا نتیجه ی گوش ندادن به این فرمایش آقا نگاه های افراط و تفریطی به حجتیه شد. به قول آقای سلیمی نمین :
    بعد از انقلاب ما شاهد دو برخورد افراطی و تفریطی با انجمن بودیم. یک تفکر که تمامی اعضای انجمن را به یک چوب می راند و هیچ تفکیکی میان اعضای آن قائل نبود و براساس همین تفکر غلط، بسیاری از عناصر لایه سوم انجمن که به سادگی می توانستند با انقلاب همراه شوند، طرد شدند. تفکر دیگر که نگاهی خوشبینانه و تفریطی به انجمن داشت، صرف مذهبی بودن این جریان را برای جذب در بدنه انقلاب کافی می دانست و متاسفانه با این سهل انگاری، عناصری از لایه های میانی انجمن که بسیار خطرناک بودند توانستند در برخی پستها و مناصب حساس نفوذ کنند و زیرکانه همان مشی سابق خود را که در تقابل با دیدگاه های حضرت امام (ره) بود، ادامه دهند…
    جناب مجید خوب است که هر حرفی در بستر تاریخی خودش تحلیل شود و به بار بنشیند.

    • میثم محمد حسنی

     این جماعت عادت دارند همه چیز رو نصفه و ابتر به ذهن دیگران تزریق کنند …

   • بصیرت

    به جای ساخت پوستر از کسی که الان دستش از دنیا کوتاه است یک صفحه بزنید و طرف رو به تحدی بطلبید، این میشود یک کلر اصولی. شاید در این بین عده ای از اونها هم بودن که در بین مباحثات به فکر تجدید نظر در عقایدشان بیوفتند. روش صحیح رو انتخاب کنید، این روش شما فقط جنجال به پا میکند بی غایده و صد البته دشمن پرور. آنقدر آدم فرصت طلب هست که از این جنجال های بی نتیجه و این قبیل پوستر ها فقظ و فقط به ضرر اسلام و شیعیان استفاده کند. بچسبید به بحثهای اعتقادی بنیادی باهاشون و مبانی تفکری اونها رو در بیارید. ببینین چی میگن با چه تدبیر و ساست و آب و رنگی میگن که میتونن اینقدر قوی و تشکیلاتی تمام رده های سنی رو جمع کنن محکم و استوا. برید و از راهش وارد بشین. قطعا اگر مطیع رهبرید این روش که پیش گرفتید صحیح نیست. کمی فکر…کمه نوآوری… کمی ساسیت…کمی اندیشه…کمی ذوق…و مخلص کلام، کمی بصیرت!

   • حرف تو منو یاد اوایل انقلاب انداخت
    اون زمون ها هم اقای خمینی یه چیزی میگفت
    جمعه بعدش اقای هاشمی میومد میگفت منظور امام اونی که گفت نبود بلکه…
    (ماسمالی)
    یادمه یه امام بود یه خط امام
    هر از چند گاهی امام از خط امام خارج میشد به راهش میاوردن

  • پاسخگو

   مجید، ولایتمداری واقعی…

 48. گل نسترن

  جوابتان به انتقادی که از آلبوم دلصدا شد، عالی بود و از همه بیشتر خوشم آمد که گفتید “دلصدا۲″ هم در راه است. انشالله موفق باشید.

  در مورد حجتیه هم که واقعا باید تاسف خورداز این طرز فکر…انشالله بچه های طراح هم همکاری کنند…طرح امام هادی(ع) کلی در فضای اف بی با همکاری بچه هاشر شد…ممنون. در مورد بی ربط هم خیلی سخت است، اما بعضی مواقع فقط خداوند حرف های ما را می فهمد…

 49. نکته اساسی در مورد انجمن حجتیه این است که این انجمن در گذر زمان نتوانست مهیا و همراه با تحولات جامعه خود را متحول سازد. این عقب‌ماندگی از سیر تطورات و تغییرات اجتماعی و سیاسی، به‌ویژه خود را در زمان شکل‌گیری، گسترش و پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد. گردانندگان انجمن حجتیه با پافشاری بر مواضع پیشین خود، نه تنها موفق به درک فلسفه انقلاب اسلامی و دیدگاه‌های حضرت امام (ره) نشدند، بلکه در نهایت از امواج خروشان مردمی – که با ایمان به رهبر خود، افق‌های تازه‌ایی را برای جامعه رقم می‌زدند – جدا افتادند و دور ماندند. اعضای انجمن حجتیه بحث ایجاد حکومت اسلامی و تز ولایت فقیه حضرت امام (ره) را قبول نداشتند و با دیدگاه‌های فلسفی و عرفانی ایشان نیز همراه نبودند. این دوری و افتراق از مردم، انقلاب و رهبر آن، در فرجام، حکم به زوال انجمنی داد که خود را متناسب با شرایطی دیگر، در سه دهه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی شکل داده بود.
  ………………………….
  فکر نکنم کسی در این مورد شک داشته باشه…هر کس یکم تحقیق کنه به همین نتیجه میرسه

 50. ذاکر

  سلام بزرگوار
  خیلی وقت بود که می خواستم درباره دلصدا مطلبی بنویسم برایتان که مهلت نمی شد چه خوب که بحثش را پیش آوردید که بتوانم حرفم را بگویم.
  در ابتدا باید بگویم دست مریضاد که بچه های نسل امروز ما که هم سن و سالان خودمان هستند و بزرگ شده سال های دفاع مقدس فراموش نکرده اند این افلاکیان خاکی و ان دفاع عاشقانه را و در حوزه کاری خود صدای دلشان را به گوش علاقه مندانشان رساندند که این کار بسی ارزشمند است اما یک امایی اینجا وجود دارد چرا اینقدر همه چیز در دلصدا غمبار است؟؟؟
  زمانی که داشتم برای یادواره شهدای مدرسه کلیپی می ساختم روزهای متمادی را به دنبال نوایی مناسب می گشتم اما پیدا نشد که نشد وقتی دلصدا روانه بازار شد با اشتیاق تهیه اش کردم اما امیدم را کمتر کرد پیش خودم گفتم پس حلاوت شهادت چه می شود؟؟؟
  چرا در تمام اشعار ترانه های این آلبوم حرف از درد و غم است؟؟؟
  اصلا منکر دردهایی که خانواده شهدا و بازماندگان عزیز دفاع مقدس می کشند نیستم چه بسا آنقدر ارتباطم با این خانواده ها تنگاتنگ است که از نزدیک دردهایشان را نمی گویم حس کرده ام اما لااقل دیده ام…و هر روز با فرزندانشان سر و کار دارم اما هر چه گشتم ترانه ای یا دلصدایی پیدا کنم که تسلی دهد دلشان را و بگوید هر چند سخت اما ما قدردانتان هستیم پیدا نکردم که نکردم که نکردم…کار ارزشی، خواننده ها عالی و حرفه ای، موسیقی ها فوق العاده پس کاش بیشتر روی اشعارش فکر می شد. می دانم دلصدای دومی در راه است پس خواهش دارم اگر دلصدای دومی در راه بود کاش حلاوت شهادت و شیرینی درد را هم بشود بیان نمود، موسیقی یکی از بهترین ابزار برای رساندن صدای دل است کمی بیشتر تأمل کنیم

  ممنون
  یاعلی

 51. حسین

  منظورش دو تیکه س… باید از وسط بازشون کنیم

 52. امید

  مدونید “تولیت مسجد مقدس جمکران” را خود آقا منصوب می کنند؟
  حرفهای رضا گلپور لبنان نشین شده حالا برا ما سند و مدرک؟؟؟

 53. دالان

  سلام اسم حجتیه رو شنیده بودم ممنون لینکتون به شناخت بیشترم کمک کرد.دوتا سوال دارم:
  ۱)اینکه بعضیها کامنت حمایتی میذارن وشما صریح پاسخ میدی خودش باعث جنجال و احیانا تندروی برخی نمیشه؟
  ۲)ماکه دستمون به جایی بند نیست چطور یاریتون کنیم برای ضربه زدن به این قوم خبیث؟

  • میثم محمد حسنی

   منظورتون رو از سوال اول نفهمیدم و اما سوال دوم اینکه در مورد این مولود سخیف (انجمن) بیشتر تحقیق کنید و نیت شوم این ها رو مخصوصا به قشر کم سن و سال معرفی کنید … خیر ببینی الهی …

   • دالان

    منظورم اینه که با این کار نکنه انجمن فکر کنه غولیه بعد واسمون شاخ شه و این باعث جنجال و درگیری شه بعد یه عده نادون ازسر کنجکاوی یا جمع آوری اطلاعات جذب انجمن شن بالاخره اونام شگردایی برای جذب دارن دیگه…

 54. مرگ بر انجمن حجتیه .
  خدا لعنتشون کنه . عوضی ها توی مدرسه ی نیکان نمیدونید چی کارها که نمی کنند . به حضرت آقا دشنام میدهند و ما باید خون دل بخوریم …
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
  مرگ بر همه ی انجمنی ها

  • Mostafa

   شما که به جای خون دل دارید فحاشی می کنید..
   بهتون پیشنهاد می کنم همان خون دل را بخورید و از خدا بخواهید شرح صدر عطا کند.. هم به من هم به شما..

 55. متین

  سلام.باباچراتایکی یه حرفی میزنه همه یورش میبرن به سمتش؟خوب بذاریدهرکی نظرشوبده،اونوقت خودمون باعقلمون بسنجیم..

 56. متین

  راستی،من شناختی ازآقای مشایی ندارم،ولی نمیتونم حرفای شمارم قبول کنم.لطفامستندباشه حرفاتون.اگه منبعی چیزیم هس،بگیدتامراجعه کنیم

 57. وحید

  میثم خان محمدحسنی
  برای جواب توهمین بس که اگر این گروه- بقول تو وهم مسلکی هات-منحرف نبودند فی الحال-به شهادت تاریخ وکسانی که تو وامثال تولیاقت درکشان را نداری-درگنداب بهاییت غوطه ور بودی ومحارمت مشغول عمل منافی عفت!

  • میثم محمد حسنی

   عجب دین بامزه ای داری آقا وحید … قضاوت؟ پیش داوری؟! از کجا می دونی که من مشغول عمل منافی عفت بودم اگر انجمن نبود؟

  • جناب وحید – میشه از فعالیت های مثبت این گروهک در مقابل بهاییت بفرمایید؟البت اگر منافی عفت عمومی نیست
   در ضمن فکر میکردم خدا خودش از حزب خودش مراقبت و حمایت میکنه که متوجه شدم شما هم دستی در کار داشتید وگرنه دین خدا تبدیل به بهاییت می شد

  • چه اوووجی گرفته!بی خیال.

  • بصیرت

   عجب استدلال و برهانی دارید شما!!! معلوم هست که پاتون رو از تو خانواده های انجمنی یک قدم هم اونورتر نذاشتین.آقا ما اسلاممون رو از مطهری گرفتیم نه از انجمن…

 58. محمد

  از سیاست های موفق انجمن سکوت در مقابل خرده فرمایشات مختلفه.
  از مطالب عمادالدین باقی درکتابش-که ناخواسته منبع ذهنی شماها شده -تابه امروز.
  بتازید که تاترکستان راهی نیست

  • میثم محمد حسنی

   انجمنی عزیز! ما رو به چه کسی هم منتسب کردی … عمادالدین باقی!!!

   • محمد

    حدحدسم درست بود اطلاعات شما هم مثل خیلی های دیگه روزنامه ایه.
    بدنیس بدونی که اولین کتاب درمورد انجمن رو همین عمادباقی نوشت والبته بعدها عذرخواهی کرد بابت دروغ ها و …
    برادر جان یه بار توی عمرت درعوض برچسب زدن وشلوغ کاری به عمق اندیشه ها تامل کن و بعدا تصمیم بگیر ومنتسب به صهیونیسم و … کن

    • مسافر مهتاب

     تا امثال رسول جعفریان، حیدر رحیم پور و… هستند ما برای نقد حجتیه و شناخت مبانی فکری شان نیاز به کتاب حزب قاعدین باقی نداریم. و صد البته که تحقیقات میدانی خودمان هم برای قضاوت و ارزش گذاری و شناخت سره از ناسره بی تأثیر نیست. هستند، دارند زندگی میکنند اطرافمان. می شود خروجی فرآیند ناقص فکری شان را به عینه دید…
     در ضمن باقی بابت زیاده روی و تند روی و شور جوانی عذر خواهی کرد نه دروغ! که این هم طبیعی ست این ها همیشه در دام افراط و تفریطند. اهل تشخیص نیستند که بشود روی حرفشان حساب کرد.

  • بصیرت

   به جای سکوت استدلال بیارید و از عقایدتان دفاع کنین شاید در این بین عدهای هدایت شدن

 59. خنده رو

  جناب حسین
  خیلی جوک بی مزه ای سرهم کرده ای!!!باد سرد کولر حواست را یخ زده کردهاست

 60. یعنی انجمن حجتیه ها معتقدند برای تعجیل در امر فرج باید با خواهر و مادرشون ارتباط نا مشروع بشود؟؟؟!!!
  اخه دلم براشون سوخت بیچاره ها برای ظهور چه جانفشانی و ایثاری که نمیکنند!!!!!

 61. گل نرگس

  خمینی را هم هندی و خارجی خواندند چه باک که حلبی را هم صهیونیست بخوانند.
  از موضع گیریت در برابر حرف رهبر انقلاب که گفتی حرفش مدرک ندارد و من وظیفه شرعی خود عمل می کنم دم خروس پیدا شد که چقدر تابع ولایتی!
  صهیونیست تفرقه افکن وبلاگت را جمع کن دستت رو شد!

  • میثم محمد حسنی

   صهیونیست تفرقه افکن … هه … جالبناک بود … شنیدی دزده داشت فرار می کرد و برای اینکه رد گم کنه داد می زد آهای دزد … آهای دزد …

 62. عباس

  به نام خدا

  مدیریت محترم سایت وزین و پر محتوای دوئل

  سلام علیکم

  ضمن تسلیت ایام سوگواری فاطمیه به حضور شما و سایر همکاران محترمتان به عرض میرساند که سایت جوانی آنلاین با هدف فروش محصولات کاربردی و ارائه منافع آن د ر جهت پاسداشت شهدای گمنام جنگ تحمیلی که حق بزرگ و نگفتی به گردن همه ما دارند ، مدتی است تاسیس و شروع به فعالیت نموده است لذا از شما مدیر محترم خواهشمندیم در صورت امکان لینک سایت فروشگاه ما را جهت حمایت از ما در سایت خود قرار داده تا بتوانیم گامی هر چند کوتاه در جهت ارج نهادن به مقام شهدای گمنام برداشته باشیم. ضمناً‌مآ‌یک لینک از شما را در سایت جوانی آنلاین که تبلیغ یکی از محصولات شما است قرار داده ایم ذیلاً آدرس فروشگاه و همچنین سایت شهدا را برای تان می نویسم .اجر شما با شهدای گمنام با تشکر فراوان از همکاری شما-عباس جوانی

  فروشگاه :www.javanionline.ir

  سایت شهدا:www.mmbmk.com

 63. عالیه مثل دوران ماضی
  با مطلبی تحت عنوان شناخت دشمن جدید بروزم
  میرویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم

 64. سلام

  این روزها سالروز
  اتفاق تلخ یازده روز خانه نشینی
  که به گمان بیشتر کارشناسان
  ناشی از اعتماد کورکورانه به “م ش ا ی ی”
  بود
  که او خود از پایه گذاران انجمن ضاله حجتیه در رامسر…

  آن روزها گفتیم
  که تا با مشایی هستی
  احمدی ما نیستی
  اما کو گوش شنوا

 65. شناخت دشمن جدید
  http://amin-davari.blogfa.com/
  میرویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم

 66. سلام.خدا قوت.

  وقت بکنیم حتما یه طرح واسه حضرت خواهیم زد.

 67. عباسی

  بعد از مدتها بسیار لذت بردم
  وای چه احساس لذت بخشی هست دست و پا زدن موجودی حقیر و رو در گنداب دیدن
  لطفا درباره خانواده آقای مشائی هم اطلاعاتی منتشر کنید مخصوصا خانواده همسرشون (همسر ،برادر،پدر)
  خیلی از رابطه ها معلوم خواهد شد
  من الله توفیق

 68. باز هم گل کاشتی موضوع جدیدیه ولی…
  در مورد بیداری اسلامی در کشور آذربایجان هم طرح بزنید آنها غریبانه مبارزه میکنند . ومزدوران صهیونیستی در آذربایجان بد جور آنهارا سرکوب می کنند. یا علی

 69. ناشناس

  نظر متین و حکیمانه مقام معظم رهبری درباره انجمن حجتیه:

  “عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم”

  http://rajanews.com/Detail.asp?id=116180

  • میثم محمد حسنی

   بچه ها به یه نکته خوب دقت کنید … اینکه اکثر کامنت ها رو دارند به اسم فدایی ولایت و امثالهم می گذارند … این هم از زیرکی این جماعت مرموزه … نام بردن از آقا با آب و تاب و دقیقا عمل کردن بر عکس فرمایشات ایشان …

   • ی

    این که خیلی سخت میشه چی به چیه …
    مخصوصا برای امثال من ، واقعا نمیفهمم کی راست میگه؟
    اگر بخوام بیام قاطی بحث بشم و تحقیق واینا، این ایمان نصفه و نیمه رو هم از دست میدم که…
    ای بابا…

    • “ی” بخواند:
     از پاسختان بهجتی حاصل شد…
     ما نیز همین را فرموده بودیم!
     در این زمینه بررسی بیشتر بفرمایید و ساده ترین راه یعنی بی طرف بودن را انتخاب نکنید!
     مدرک عالی مرتبط!

   • مسافر مهتاب

    جناب بصیرت و بچه محل هایشان!(ولایت و شهادت و گل نرگس و حیدر حیدر)! کلا یک رفرنس بیشتر ندارند، آنهم فرمایشات مقام معظم رهبری!!!! در سال ۶۰ است! آن موقعی که حزب توده داشت از آب گل آلود ماهی می گرفت. و بعضی کم فکرها هم با افراط و تفریط سعی داشتند حجتیه را به مسأله ی اول نظام تبدیل میکردند.
    پس نیاز بود که ابتدا الویت ها مطرح شود و زمینه ی غربال حجتیه فراهم شود تا آنهایی که اهل انقلابند برگردند مثل آقایان دکتر صادقی، طیب و…

   • پادگان کمیل

    ما یک دوئل داریم و بس انقدر ایشان را حرص ندهید بخاطر یک حلبی….یک حلبی هم نمی ارزد !!!!!!!!!!
    آقا ما را دریاب

   • اتفاقا همین بالا داشتم کامنت “گل نرگس” رو می خوندم به همین فکر کردم. اومدم پایین دیدم شما اینو نوشتید! واقعا نکته ی مرموزیه . . .

   • بصیرت

    آقا تفکرکجاست پس؟!

   • m.mir

    چه دقتی !!!
    ایول داری بابا کف کردم ….

 70. با ولایت تا شهادت

  فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مساله انجمن حجتیه :
  نفس وجود این مسأله و عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم. به نظر من در میان افراد انجمن حجتیه عناصر انقلابى مؤمن صادق و دلسوز براى انقلاب و مؤمن به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهورى اسلامى پیدا می‌شوند، هم‌چنان که افراد منفى بدبین کج فهم بى‌اعتقاد و نق‌زن و معترض هم پیدا می‌شوند. پس انجمن از نقطه نظر تفکر سیاسى و حرکت انقلابى طیف وسیعى است و منحصر به دایره‌ی محدود نیست.
  منبع :
  http://rajanews.com/Detail.asp?id=116180

 71. بصیرت

  حضرت آیه الله خامنه ای:
  من بدون این که شما را در طرح این سؤال متهم بکنم، نفس وجود این مسأله و عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم. به نظر من در میان افراد انجمن حجتیه عناصر انقلابى مؤمن صادق و دلسوز براى انقلاب و مؤمن به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهورى اسلامى پیدا می‌شوند، هم‌چنان که افراد منفى بدبین کج فهم بى‌اعتقاد و نق‌زن و معترض هم پیدا می‌شوند. پس انجمن از نقطه نظر تفکر سیاسى و حرکت انقلابى طیف وسیعى است و منحصر به دایره‌ی محدود نیست.

  بنابراین ما نمی‌توانیم بگوییم کل انجمن نوع اول است یا نوع دوم، زیرا در انجمن هم از نوع اول و هم از نوع دوم کسانى هستند و شاید هم از هر دو نوع کسان زیادى وجود دارند. و من وقتى نگاه می‌کنم، از یک طرف چنین حقیقتى را می‌بینم و از طرف دیگر سؤال از حال انجمن و اصرار بر رد یا قبول انجمن را امروز از سوى گروه‌هایى در جامعه می‌بینم، احساس می‌کنم این یک حرکت طبیعى نیست بلکه دارند یک حرکت جدیدى را به وجود می‌آورند.

 72. بصیرت

  مقام معظم رهبری:
  من معتقدم تضادهاى اصلى در جامعه‌ی ما این‌ها نیست، بلکه تضاد انقلاب ما با ضدانقلاب‌هاى جهانى و داخلى است. لذا ما باید ضدانقلاب‌هاى داخلى را پیدا کنیم و از حرکاتشان جلوگیرى و پیشگیرى کرده جراحاتى را که بر پیکر جامعه به وجود می‌آورند، درمان کنیم و با ضدانقلاب هاى خارجى به شدت بجنگیم.
  http://rajanews.com/Detail.asp?id=116180

 73. بصیرت

  امام خامنه ای:
  برادر عزیزمان جناب آقاى جنتى که بنده براى ایشان احترام زیادى قائلم، بعد از آن خطبه‌ای که طى آن راجع به انجمن حجتیه سؤالاتى کردند، یک شب پیش من آمدند و من از ایشان سؤال کردم چطور شد این مسأله را مطرح کردید؟ ایشان در حالى که از آنچه واقع شده بود، خشنود نبودند، گفتند کارى است که صورت گرفته و حالا چگونه باید جبران کنیم؟ من به ایشان پیشنهاد کردم براى جبران این قضیه شما در نماز جمعه نسبت به کسانى که می‌خواهند از بیان شما سوء استفاده کنند و این مسأله را به صورت یک جریان عظیم در بیاورند و آن را در جامعه عمده کنند، تا به شکل یک تضاد اصلى انجمنى و ضدانجمنى در بیاید، اخطار کنید و بگویید نظرتان به هیچ وجه این نبوده است که تضاد اصلى در جامعه‌ی ما تضاد انجمنى و غیر انجمنى است. و اگر خود انجمنى‌ها در پاسخ سؤالات شما یک حرف قابل قبول و قابل تعریف آوردند آن را مجددا در نماز جمعه مطرح کنید. ایشان هم قبول داشتند که این مصلحت است و بعد انجام گرفت.

 74. بصیرت

  بصیرت به این است که جلوی رهبر حرکت کنیم و ادعای ولای بودن هم داشته باشیم…!!!

 75. بصیرت

  این یک حرکت طبیعى نیست بلکه دارند یک حرکت جدیدى را به وجود می‌آورند.

 76. بصیرت

  حضرت ماه:
  عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم

 77. حیدر حیدر

  سلام عزیزم
  میثم جون شبا کجایی؟؟؟

 78. حیدر حیدر

  عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم

  مسأله‌ای که مدت هاست مطرح شده و حق مطلب این است که گذشته از گروه هاى منحرف چپ و راست وابسته به شرق و غرب و گروه‌هاى مذهبى التقاطى مدعى پیروى از خط امام بعضا برادران متعهد و حزب اللهى نیز نگرانى‌ها و پرسش‌هایى درباره‌ی آن داشته‌اند و دارند، مسأله‌ی انجمن حجتیه است. آیت الله جنتى هم در آغاز با شدت خاصى این مسأله را مطرح کردند و نوع سؤالات ایشان از یک امر مهم حکایت داشت که ما واقعا در این مورد نمی‌دانیم حقیقت چیست. و لذا شما به عنوان یک روحانى آشنا و خبره و سابقه دار در این مورد بفرمایید اولا انجمن حجتیه به چه کسانى گفته می‌شود و آن‌ها در چه وضعیتى بسر می‌برند؟ ثانیا در مورد این انجمن و این طرز فکر آیا باید احساس نگرانى داشت یا خیر؟

  انجمن حجتیه به آن عده‌ای گفته می‌شود که در طول بیست و چند سال همت خود را مصروف داشتند براى پاسخگویى و مقابله با شبهات فرقه‌ی ضاله‌ی بهائیت در ایران. و این را همه می‌دانیم که بهائى‌ها بیشتر یک باند سیاسى بودند تا یک گروه مذهبى و فکرى. اما این سؤال که آیا اینها چگونه هستند و اشاره به فرمایشات آقاى جنتى، به نظر من این سؤال شما سؤال طبیعى و درستى نیست و من بدون این که شما را در طرح این سؤال متهم بکنم، نفس وجود این مسأله و عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم. به نظر من در میان افراد انجمن حجتیه عناصر انقلابى مؤمن صادق و دلسوز براى انقلاب و مؤمن به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهورى اسلامى پیدا می‌شوند، هم‌چنان که افراد منفى بدبین کج فهم بى‌اعتقاد و نق‌زن و معترض هم پیدا می‌شوند. پس انجمن از نقطه نظر تفکر سیاسى و حرکت انقلابى طیف وسیعى است و منحصر به دایره‌ی محدود نیست.

  بنابراین ما نمی‌توانیم بگوییم کل انجمن نوع اول است یا نوع دوم، زیرا در انجمن هم از نوع اول و هم از نوع دوم کسانى هستند و شاید هم از هر دو نوع کسان زیادى وجود دارند. و من وقتى نگاه می‌کنم، از یک طرف چنین حقیقتى را می‌بینم و از طرف دیگر سؤال از حال انجمن و اصرار بر رد یا قبول انجمن را امروز از سوى گروه‌هایى در جامعه می‌بینم، احساس می‌کنم این یک حرکت طبیعى نیست بلکه دارند یک حرکت جدیدى را به وجود می‌آورند.

 79. مسافر مهتاب

  سلامن علی عبادالله
  خدا قوت حاجی خوب ما… چقدر خوشحال شدیم از پرداختنتان به این موضوع… حقیقتأ ممنونم. عذر تقصیر رفقا، بابت طولانی شدن کامنت… بحث از انجمن حجتیه دقت های خاص خودش را دارد. زیرا که اینها در فضای عمل دو نوع خروجی متضاد داشته اند. برای همین ما نیاز به تقسیم زمانی فعالیت های انجمن حجتیه داریم. جناب حلبی در سال های ۲۰ تا ۲۷ فعالیت های موثری در ارتباط با مبارزه با بهاییت و کمونیست انجام میداد. و همین آقای حلبی در سال های ۲۶ تا ۳۲ رهبر موتلفین و پیشگام ترین نیروهای خراسان بود. تا سال ۴۲ هم چراغ خاموش فعالیت هایش را انجام میداد. حاج حیدر رحیم پور در کتاب از “انجمن پیروان قرآن” تا ” انجمن حجتیه” قائلند به این که بعد از سال ۴۲ هم جناب حلبی با مشورت آقای میلانی که جزء مبارزین بود به همان شکل به فعالیت ادامه دادند. البته در اواخر دهه ی ۴۰ و دهه ی پنجاه کم کم انجمن حجتیه به دست ساواک کنترل می شد و جنبه ی مثبت خود را تا حدودی از دست داده بود.
  امثال جناب رحیم پور معتقدند که انجمن حجتیه ۱ و ۲ دارد. انجمن حجتیه ی ۱ که موثر هم عمل کرد و خواست اصلی جناب حلبی بود هم از حیث محتوا و هم از حیث عمل. انجمن حجتیه ۲ که پس از سال ۴۲ و به ویژه پس از انقلاب، جناب حلبی را سپر بلا قرار داده و از حیث سیاست گذاری به دست امثال “افتخاری “افتاده بود واز اهداف اصلی کاملأ تهی شده بود. جناب حلبی هم تلاشی برای اصلاح این امر نکردند و بر رفتار آن ها صحه هم گذاشتند. وقتی در مورد آقای حلبی مطالعه میکنیم یاد حرف استاد عشق می افتیم که می گفت: بعضی آدم ها از دریاها به سلامت عبور می کنند اما، در نهایت در یک استکان آب، غرق می شوند……
  موضع گیری های امام به طور صریح در مقابل حجتیه پس از سال ۶۰ یعنی زمانی که دیگر امیدی به بازگشت آن ها نداشتند مطرح شد. (خطابشان به آیت الله خزعلی ، ناطق نوری وپرورش)، سخنرانی تیر ۶۲ و روشن تر از همه منشور روحانیت (اسفند ۶۷) بود.
  اما آنچه که مهم است الآن برای من فضایِ تئوری، عمل و آسیب های حجتیه در این زمان است.
  به حسبِ تئوری هنوز سکولارند و به تبع آن به ولایت فقاهت و فقیه اعتقاد ندارند. شیعه اند از نوع افراطی اش ( اهل لعن های قبیح (هم خلفا و هم همسران پیامبر، عایشه و حفصه)، عزاداری های خونین برای ابا عبدالله و… ، قائل به نبود جهاد در زمان غیبت معصوم ( اعتقادی که باعث شد شهید در راه انقلاب ندهند)… قائل به پرچم کفر بودن پرچم انقلاب زیرا که معمارش حضرت حجت نیست. قائل به دشمنی اهل تسنن و تشیع، گویی دشمن اول ما اهل تسنند نه اسرائیل! قائل به داشتن در آمدهای کلان اقتصادی بر اساسِ تزِ پول قدرت می آورد. در بدنه ی اقتصادی هم عجیب متنفذند. قائل به گریه و تضرع برای نبود حضرت… دعا و دادن صدقه برای حضرت البته بدون سعی برای آماده کردن مقدمات … و چه بیهوده کاریست انتظار برای مصلح، بدون سعی و اصلاح….
  در فضای عمل هم انجمن، در ناکارآمد نشان دادن انقلاب و رهبری با کسانی هم افزایی می کند، که اصلا با دینداری آلوده به تحجر آن ها جور در نمی آیند (مثل جهت گیریشان در انتخابات۸۸ و هم صدا شدن با ملی گراها و یا همان بهایی ها که عمری با آنها مبارزه می کردند!). اول اصل مشترک بین آن ها همان نقطه ی اتصال تجدد و تحجر است که سید شهیدان اهل قلم به آن اشاره می کند یعنی بری دانستن دین از دخالت در ساحات اجتماعی و مخصوصا سیاست. هر چند که نئو حجتیه ای ها جدیدا دعبشان داشتن پست های سیاسی کلان ظهورو به انحراف کشیدن از درون است.
  از یک سو، بچه هایی را جذب می کنند که به لحاظ فکری کمی لیبرالند وبا روحانیونی که انقلابی نیستند ارتباط بهتری برقرار میکنند. و از سوی دیگر جوانانی را که متدینند و عاشق اهل بیت (خاصه آقا امام زمان عج)…. در اکثر منبرهای معرفتی شان، صاحب منبربه ظهور شخصی امام زمان رسیده!!!…. یعنی امام زمان را دیده و یا کسی برایش خواب دیده… و علاقه دارند این را برای همه تعریف کنند!…
  اما آسیب های دینداری به این شکل این است که هر لحظه به تعداد دینداران دین نشناس افزوده می شود… کم کم لیبرالیسم اسلامی، جایگزین اسلام مکتبی و انقلابی می شود. این فقط بازی با الفاظ نیست…
  ایجاد بحران ناکارآمدی نظام که نتیجه ی عمل نئو حجتیه ای ها در بدنه ی نظام است آسیب دیگری ست… اگرکه بتوانند چرخه ی اقتصاد را از سلامت و اثرگذاری خارج کنند…. که نمی توانند به فضل الهی….
  و دیگر آسیبش تغییر محتوای انتظار برای حضرت صاحب است … یعنی تغییر انتظار عملی به لفظی… به قول خودشان قلبی!….
  و البته این ها محقق نمی شود به همت شناخت خوب ودقیق ما از نفاق ان شاالله….

  • مبشرون

   حاجی دمت گرم استفاده کردیم شدید …

   ای کاش کلبه ایی در حد وبلاگ برای خودت دست و پا کنی !
   یا اگر داری معرفی کنی ;)
   حق به همراهت

 80. م.طاهری

  منتظر اخبار بعدی که “نصر” وعده داده هستیم. به کجا رسید جریان شکایت صدا وسیما؟

  • میثم محمد حسنی

   رفتم دادگاه اما قاضی محترم مرخصی بودند … انشالله هفته آینده …

 81. عمار

  کامنت دوستان و همین طور منابعی که معرفی کردن واقعا عالی بود برای چون منی که چیز زیادی از این گروه ضاله نمیدانستم.ممنون.

 82. یک بی طرف

  دوست عزیز
  سخن هر کس نمایانگر عقل و اندیشۀ اوست.اگه شما به گروهی انتقاد دارید که نیاز نیست با عبارات لعن و نفرین حرف نادرست خودتان را به خورد مردم بدهید. آحاد جامعه با افراد منتسب به حجتیه سرو کار دارند و جز خوبی از اونا چیزی نمی بینند. بسیاری از کسانی که شما اونا رو حجتیه می دانید اصلا حجتیه ای نیستند. مردم هم که حرف مراجع و بزرگان را در باره تعریف و تأیید از مرحوم حلبی کنار نمی گذارند تا بیاین حرف های شما رو که بی سند و است گوش کنند. پس کمی با دقت صحبت کنید. البته اگه حرف حسابی دارید بگید ولی نه اصل موضوعی که طرح کرده اید و عکسی که گذاشته اید نشان از انصاف و عدالت دارد و نه حرفهایی که آورده اید. با احساس و افراط و نا آگاهی که کاری از پیش نمی رود. اتفاقاً نحوۀ برخورد غیر اصولی شما مظلومیت راه حق رو بهتر نشان می دهد. خودتان هم می دانید.
  کمی با خدای خود خلوت کنید.. اگه معتقد به خدا هستید. دین ما دین منطق است، نه جار و جنجال و هو کردن و لعن و دشنام. هیچگاه دشمنی با افراد نباید بگذارد که مسلمان از حق و عدالت تجاوز کند.

  • “یک بی طرف” بخواند!
   شمایی که به سلامتی، اسلام را خوب فهمیده ای!!
   چرا خود را بی طرف اعلام می کنی!؟
   اگر حق اند – که نیستند- رسماً اعلام حمایت کن
   اگر هم نیستند اعلام برائت!
   در مسئله “حق” اگر بی طرف ماندی می شوی ابوموسی! البت از نوع اشعری نه جزیره!
   حالیه طرفت را معین کن! اگر قبولشان نداری که هیچ! و اگر قبول داری دلایلت را بیاور تا با استدلال منطقی منکوبت نماییم و دیگر هیچ!

 83. آرمان

  نه… نظرم عوض شد!
  بعضی برای بداخلاقی میان اینجا، بیشتر به نظر میرسه خبر میشن که بیان اینجا. وگرنه اغلب مشتری های ثابت همون جو لطیفو دارن

 84. عمار

  راستی با یادآوری “بی تاب هویزه” عزیز، عکس آواتارم را عوض کردم.
  تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

 85. احلام

  یا زهرا
  خداقوت
  ما یه هیئت کوچولو داریم.ان شاالله بعد از فاطمیه بحث این انجمن رو هم میذاریم.
  این انجمن هم بنشینند تا غروب دولتشان از گور هرتزل برخیزد.
  التماس دعا
  یاعلی

 86. A

  باسلام و احترام فراوان
  من در رابطه با طرح “بحرین ” سوالی از شما پرسیدم که گویا ندید و پاسخ ندادید.
  اگر وقت کردید لطفا پاسخ دهید.
  ممنون و متشکر

 87. نای دل فقط آه

  اینم منبع آن در صحیفه امام،کسی کتاب دم دستش نیست،این لینک هارو ببینه:
  http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=21&page=281

  http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=21&page=281

 88. گل نرگس

  ضمنا حزب توده همین موضع را در عمده کردن خطر حجتیه گرفته بود که در خاطرات احسان طبری چاپ شده است.
  که رهبر انقلاب فرمودند من متهم می کنم کسانی که حجتیه را عمده می کنند.این نشان می دهد چه کسانی در همین راستا مخالف رهبرای عمل می کنند و به دروغ خود را تابع ولایت می شمرند.اگر راست می گوئی این نظر را حذف نکن!

 89. از این که می بینم با این طرح شما عده کثیری به سوزش در اومدن بسیار خوشحال شدم؛عجب زدید تو خال! :)

 90. بسم رب الشهدا

  سلام خداقوت
  ببخشید میشه اون استفتائی که در مورد استفاده از فیلترشکن که در جواب بعضی بچه ها گفته بودید رو بذارید. هرچی میگردم تو کامنتا پیداش نمیکنم.
  مربوط به روزایی بود که فکرکنم جیمیل فیلتر بود شما میگفتید بریم فیس بوق فعالیت کنیم.

 91. ح.م.ی.د

  سلام آقا میثم.
  لطف می‌کنی این فونتی که باهاش نوشتی رو برام ای‌میل کنی!؟ شبیه ماشین تایپ‌های قدیمی بود که فونتش تو زرنگار بود. تو ویندوز پیداش نکردم.
  ممنونت می‌شم.

 92. سلام
  *پست ویژه* اینفو گرافی انجمن حجتیه جدید
  http://vaslgraph.mihanblog.com/post/26
  حتما ببینید
  منتظر نظراتتون هستیم

 93. چه طرح معناداری و چه بحث لازمی… نمی‌دانستم این‌ها این‌قدر فعال‌اند… ما انگار یه کم خوابیم! خودم را می‌گویم!

  ممنون از این تلنگر…

  در باب اعتقادات این انجمنی‌ها نکته‌ای را دیروز استادمان می‌گفت…

  این‌که آن‌ها معتقدند جهان را باید فساد بگیرد تا ظهور محقق شود یک اشکال اساسی دارد و آن هم این‌که پر شدن جهان از فساد یک نشانه و علامت است، نه دلیل به وقوع پیوستن ظهور… مثل این می‌ماند که برای بهبودی یک بیماری دارویی تجویز شود و خوردن این دارو باعث ایجاد تب و لرز گردد و بعدش بیمار خوب شود. تب و لرز یک علامت است نه دلیل بهبودی بیماری…

  وجود تضادها در جهان و ایضا ظلم و ستم نشانه‌ای برای خواستن ظهور و به وقوع پیوستنش است… اما تا در این تضادها مردم به رشد و لیاقت لازم نرسند، ظهور محقق نمی‌شود حتی اگر نشانه‌ی آن یعنی پر شدن عالم از فساد به وقوع پیوسته باشد…

  • ناشناس

   سلام
   خیلی جالبه
   منم با”حی علی الجهاد”موافقم چون فکر میکردم ماهیت این گروه برای مردم روشن شده اما انگار ما خواب بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!
   ره به کجا می برید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

 94. سید محمد میرغفوریان

  سلام آقا میثم
  من هم دل خوشی از این گروه ندارم چون خیلی فحش و بد و بیراه از اینا به آقا شنیدم ولی از اون طرف باید حد اعتدال رو نگه داشت اینا آدمای با دانشی هستند و البته ابله در مسایل سیاسی و اجتماعی
  دوست ندارم یک ضرب در موردشان قضاوت کنم و پیشنهاد می کنم دوستان منطقی و به دور از فحاشی با هم بحث کنند.
  و مطلب آخر آنها هر چه که باشند نیمچه مسلمانی که هستند این وحدت کاذب را نشکنید.

 95. ............

  سلام
  لامصبا عین چی هم ریشه کردن تو جون مردم …
  می خوای آدرس بدم واسه فاطمیه یه سر به هیئتشون بزنی ؟!…

 96. 'گل نرگس

  نظر اول مرا حذف کردید.انصاف نبود.
  ببینید گفتم وقتی امام خمینی را هم هندی و خارجی گفتند صهیونیست گفتم آیه الله حلبی دور از انتظار نیست.شما اگر ولایتمدار بودبد وقتی دیدید رهبر انقلاب می گوید من متهم می کنم کسانی را که حجتیه را عمده کردند خاموش می ماندید نه اینکه بگوئی من احساس وظیفه شرعی کردم.اینطوری معلوم شد که پیرو ولایت نیستید.

  • گل نسترن

   “خمینی را هم هندی و خارجی خواندند چه باک که حلبی را هم صهیونیست بخوانند.
   از موضع گیریت در برابر حرف رهبر انقلاب که گفتی حرفش مدرک ندارد و من وظیفه شرعی خود عمل می کنم دم خروس پیدا شد که چقدر تابع ولایتی!
   صهیونیست تفرقه افکن وبلاگت را جمع کن دستت رو شد!”

   منظورتون این کامنت؟؟!!!! این کامنت که هست. آها! بعد گویا یادتون رفته بود که صاحب این جا را هم در آخر فرمایشتان چی خطاب کردید…خوشبحال شما که ولایت مدار تشریف دارید. فکر نمی کنم هیچ آیینی این طور تهمت زدن شما را قبول داشته باشد. پس لطفا خودتان را با این نوع گفتار، ولایت مدار خطاب نکنید که واقعا خنده دار است.

 97. آقا کلیپ “بضعة المصطفی” فوق العاده بود
  از همون اول هم حیف بود این نوای آسمانی به یه نمای زیبا مزین نشه که شکر خدا شد.
  دست شبکه نصر و کارکنان اش درد نکنه
  اجر همگی با خود مادر(س)

 98. عمده و اصلی و فرعی کردن مورد نظر آقا را چرا همه تفسیر به رأی می کنند؟!!!
  مدام سخنان حضرت آقا را در سال ۶۰ که سایت رجا نیوز گذاشته، همه به عنوان سند مطرح می کنند و می گویند پرداختن به این قضیه فی نفسه متهم است!
  بله! این سخن در این لینکی که گذاشتید، هست اما اگر حتی بنا را بگذاریم بر اینکه حقیقتا این صحبت، بیانات حضرت آقاست، ولی چرا آنطور که دلتان می خواهد به قضیه نگاه می کنید؟! مجددا بخشی از سخن را گرفته اید و الباقی را رها کرده اید؟!
  حضرت آقا زمانی این سخن را فرموده اند که یکی از شخصیت های سیاسی مملکت از تربیون عمومی و موضع صریح نظام به این مسأله پرداخته بودند، که قطعا در سال شصت یعنی حدود ۳۰ سال پیش، این قضیه آنقدرها هم مهم نبوده است، وقتی که ما اینقدر گروه های منحرف دیگر در جامعه داشته ایم!!!

  فکر می کنم هر که ادعای مسلمانی دارد، باید یاد گرفته باشد که فرزند زمان خود باشد…

  • بصیرت

   فرزند زمان خود بودن یعنی بصیرتف یعنی پشت سر رهبری حرکت کردن، یعنی وقتی اقتدا میکنی پشت سر بایست و بعد از امام قد قامت ببند، بعد از او رکوع و سجود کن و بعد از او سلام بده…اگر آقا صلاح میدانستند این مساله را بولد میکردند فرزند زمان یعنی گوش به فرمان رهبری، رهبری که از هیچ کس نمیترسد، جلوی احدی خم نمیشود، و به معنای واقعی کلمه موحد است، هر کس ادعای فرزند زمان بودن دارد، هرکس ادعای ولایی بودن دارد، پشت سر رهبر حرکت میکند، این همه حرف زمین متنده آقا دارند، نیروهای مثبت و جوانی خود را صرف دستورات رهبری کنید نه صرف موضوعات فرعی. آنکس که بای انجمن را بشناسد میشناسد،و قطعا جذب نمیشود، آنکس هم که نه که هیچ…

 99. ebrahim

  میثم جان سلام امشب در مسجد النبی بزرگواری کنارم ایستاده بود از بچه های خوب دانشجوی ایرانی در حال و هوای خودم بودم سرم را که پایین اوردم دیدم پلاستیکی رو کنارش گذاشته که روش نوشته بود (ورساچ) …خیلی به یادتون افتادم و دعاتون کردم انشاالله در راه این مبارزه مقدسی که طرح میزنی و… موفق باشی
  دعاگویتان مدینة النبی فروردین ماه ۹۱ ساعت ۹:۳۹به وقت مدینه 

  • میثم محمد حسنی

   رفقای ما رو باش … یکی ورساچ می بینه یاد ما میفته و اون یکی گربه … فردا پس فردا یحتمل با دیدن ننجون کروبی و داماد لرستان یاد ما می افتید … ولی به دور از شوخی خوشا به حالت … ولی من یکی تا این ملک عبدالله خائن و کلا آل سعود حاکم اند، به حج نخواهم رفت … فعلا امام رضا رو عشقه …

   • نای دل فقط آه

    عشق است حج فقرا…

   • پادگان کمیل

    حج ما جور شده بود…
    قطعا قیدش را خوهم زد تا این ملک عبدالله خائن و کلا آل سعود حاکم اند….
    امام رضا رو عشقه

   • محسن

    امثال که حمایت از تولید ملی است آقا میثمم قرار شده دیگه فقط کفش ملی بپوشن و از تولیدیای داخل خرید کنن

    از اضافه پولاشونم که از خرید لباس داخلی بدست میاد واسه فقرا لباس بخرن! مگه نه؟

   • بصیرت

    حکام مکه همیشه از ظالمین بوده اند و همیشه از جانب معصومین علیهم السلام به زیارت کعبه توصیه شده است. به طور بخصوص وجود شیعیان در ایام حج از واجبات دنیای امروز است البته شیعه آگاه به مسایل روز، مسلط به زبان عربی و شجاع. امام ششم فرمود: زنهار بترسید و پرهیز کنید که یکى از شما کسى را از رفتن به حج مانع شود که او را در دنیا فتنه‏اى خواهد رسید، علاوه بر آن این عمل ناپسند در آخرت براى او ذخیره مى‏گردد.
    صدوق بزرگوار از اسحاق بن عمار چنین روایت مى‏کند:
    به امام صادق علیه السلام گفتم: مردى درباره حج با من مشورت کرد، به خاطر این که ضعیف الحال بود به او گفتم: از این سفر صرف‏نظر کن، امام فرمود: سزاوار و مستحقى که به خاطر جلوگیرى از حج او تا یکسال در بستر بیمارى افتى، اسحاق مى‏گوید: یکسال تمام مریض شدم‏.
    من لا یحضره الفقیه: ۲/ ۲۲۱، باب فضائل الحج، حدیث ۲۲۳۵؛ وسائل الشیعه: ۱۱/ ۱۳۸؛ باب ۴۸، حدیث ۱۴۴۶۲؛ بحار الأنوار: ۹۶/ ۱۵، باب ۲، حدیث ۴۵٫

 100. ســـــوال

  سلام.آقای حسنی لطفا اجازه ندهید با حاشیه بحث گم شه.ببینیدیکی از کامنت ها از فیلتر رو اینا گفته بود بطورمثال در سایت ایران ۲۰ تمام مطالب ایشان هست.بدون سانسوری!ببینید راجع به یک آقایی بنام قدرت الله لطیفی صحبت شده که بحث به نوعی منحرف شده.بالاخره نمیشه راحت شخصی را بالابرد ویاله کرد.بنده تحقیق کردم درست است که رئیس جمهور در مراسم بودند اما نماز میت روآیت الله گلپایگانی خواندند.آقای وحیدخراسانی تعبیراتی عجیب از ایشان کردند بطور مثال گفتند ایشان انسان کامل است.اما یک علامت سوال است و اونهم عدم پیام تسلیت حضرت آقا.ودرضمن تکذیب سایت ایشان در ارتباط با مشایی.البته یک موضوع بین ایشان ومشایی مشترک است وآن اینکه مشایی غذای جایی را نمیخورد و ایشان میگوید در ارتباط با امام زمان ،امام به ایشان گفتند تمام مال های شما شبهه ناک است.فقط موضوعاتی را گفتم لطفا اگر اطلاعات دارید که این گره را باز کند بفرمایید.تمام منبع بنده سرچ در گوگل بود.

 101. دوستان من
  سری به این وبلاگ بزنید تا ببینید مراجع و بزرگان چگونه از انجمن حجتیه تقدیر کردند.
  http://www.harimerah.blogfa.com
  تهمت های عجیب و غریب و شاخدار و بی سند که هنر نیست .
  به قول آیت الله سبحانی از تهمت زدن به انجمن حجتیه کسی جز بهاییان بره نمی گیرد .

  در ضمن زمانی که پیش نویس قانون اساسی در پاریس نوشته شد و به ایران آمد ، گروه های مختلف پیشنهاداتی به این پیش نویس دادند .

  آن پیش نویس ( اصل ۳ ) آراء عمومی را مبنای حکومت می داند و پیشنهاد انجمن به این اصل این بود که ولایت الهیه ی فقیه به نیابت امام عصر مبنای حکومت است .
  به گفته ی آقای خزعلی تنها گروهی که به صراحت ( در پیش نویس ) حرف از ولایت فقیه زد انجمن بود .

  از خدا بترسید و به برادران شیعه ی خود و خادمین امام عصر تهمت بی سند و بی اساس نزنید و آب به آسیاب دشمنان نریزید و شیعه را تکه تکه نکنید .

  • مسافر مهتاب

   شما کامنت خودم در این پست را دوباره مطالعه بفرمایید بد نیست جواب سوالتان را میگیرید. اکثر دست نوشته های بزرگان جز اجازه ی سهم امام آیت الله سیستانی “نه تایید حجتیه”، تاریخش مال قبل از انقلاب و یا یکی دو سال اول انقلاب است یعنی تا زمانی که ماهیت حجتیه به دست “افتخاری ها” زیر لوای سکوت جناب حلبی به این شکل در نیامده بود!…
   گذاشتن خط کش تاریخ برای بررسی عملکرد حجتیه الزامی ست! حجتیه را حتما باید به دو گروه و چند برهه ی تاریخی تقسیم کرد.
   خیلی از بچه های فعال مهدیه و حجتیه با روشنگری های امام از ۵۷ به بعد ظرف و کاسه شان را از حجتیه ای ها جدا کردند… صد البته برخی هم بر سر کم فکری شان ماندند…
   ایضأ موضع خیلی از علما هم تغیر کرد! من جمله خود حضرت روح الله….

  • چرا انقدر دنبال توجیح این انجمن هستید شما بیا تو یکی از این جلسات (که بعدها فهمیدم بچه های انجمن حجتیه ترتیب دادن ) برید ببینید چه مزخرفاتی به نام امام زمان و حمایت از ایشون به خورد ملت میدن

 102. یک تقاضای دیگه نیز از دوستان دارم.

  اتهامات وارده به انجمن حجتیه زیاد است .

  فعلا لطف بفرمایید ، براردی کنید یک سند یا مدرک مبنی بر این که انجمن می گوید باید گناه کنیم تا امام زمان ظهور کند ارائه نمائید .

  آیا در جزواتی که در جلسات این گروه تدریس می شود چیزی در این باره هست ؟
  آیا اساتید انجمن سخنی یا نوشته ای در این باره گفته اند ؟
  آیا مرحوم آقای حلبی جایی چیزی در این مورد فرموده اند ؟

  مدرک می خواهم .
  با تشکر

  • میثم محمد حسنی

   شما فعلا جواب همان چند سند تصویری که در ذیل طرح گذاشته ام رو بدید تا بعد … جریان همکاری با ساواک و الخ …

   • میثم عزیز کدام سند را می گویی ؟
    نمی دانم منظورت کدام است .
    ذیل طرح ؟

    اگه لطف کنی نشان دهی ممنون ممنون می شوم .

    • بصیرت

     جناب شما که شاگرد حجتیه و اساتید معظم افتخاری، حسینی، بنی هاشمی،…هستید لطفا کمی برای ما صحبت کنید ببینیم اصل دعوا سر چیه؟ مبانی تفکری شما دقیقا چی میگه؟ اصول و فروع در کجا ها متفاوته؟چرا مساله اهل تسنن اینقدر در نظر شما پر رنگه ولی مساله اسراییل و آمریکااصلا به انجمن ربطی نداره؟

   • چیکار کنی بی فکر
    اگه فهم داشتی یه مدرکی از اون چیزی که اعتقاد داشتی میدادی

    هیهات هیهات که به خدا اگه زمین رو به اسمون بدوزی نداری که نداری
    اگه مردی یه مدرک بده
    ذره مدرک هم بود ما جفتک میندازیم
    ای بدم میاد از ادم های یه دنده نادون

  • مسافر مهتاب

   تمام کامنت ها را از صدر تا ذیل مطالعه کردم. این اتهامی که گفتید هیچ کدام از رفقا مطرح نکردند.اتفاقا “بعضی” از حجتیه ای ها آدم های به شدت متمسک به احکامی هستند و به تحجر نزدیک! البته که ما حجتیه ای اهلِ گناه هم، کم ندیده ایم…
   نیاز به ذهن پیچیده ای ندارد این که بفهمیم خروجی این تمسک فردی بدون دغدغه ی اجتماع و حرف جناب حلبی که “چون حاکم اسلامی مصداق پیدا نکرده است وظیفه داریم فقط دین خود را حفظ کنیم، تکالیف شرعیمان را انجام دهیم و شبهات منکران را جواب دهیم و دیگر هیچ”!!! چه میشود. خروجی اش همان حرف حضرت روح الله در منشور روحانیت است “تا دیروز مشروب فروشی و فساد و فحشا و فسق و حکومت ظالمان برای ظهور امام زمان (ارواحنا فداه) را مفید و راهگشا می دانستند” حجتیه قائل به گناه کردن نیست قائل به سکوت و گاهأ استقبال از گناه در فضای اجتماعی (اجتماع جهانی)است!
   یعنی تناقض در گفتمان! فعلِ گناه را حرام میدانید اما فاعلِ گناه هر چه بیشتر، به نفع ظهور است!!!

 103. خصوصی

  بسم رب الحسین
  سلام خدا بر مجاهدان راه حق
  .
  برای خبرگزاری دانشجو نظر گذاشتم
  امید وارم که عمومیش کنند
  ولی در کل چند وقته باهاشون مشکل دارم و چون از نزدیک آقای ذوقی رو می شناسم تعجب می کنم که چرا دارن زاویه دار میشن…
  به نظرم از لحاظ نیرو کم اوردن و هر دم بیل دادن دست بعضیا!!!
  .
  این نظرم بود در دانشجو:

  بسم رب الحسین
  سلام خدا بر مجاهدان راه حق
  بنده به شخصه دلصدا رو گوش کردم و برای چند نفر از اعضای خانواده و ارحام که تناسب زیادی با آرمانهای انقلاب و دفاع مقدس ما نداشتند در ایام عید کادو دادم و یا لا اقل توصیه کردم به کسانی که خیلی اهل موسیقی هستند که این آلبوم رو هم گوش بدن…
  گرچه گوش دادن به اون رو برای خودم درست نمی دونم و بیشتر سعی دارم وقتم رو به گوش دادن مباحث و مسائل علمی بگذرونم
  ولی کسایی هستند در اطراف ما که مثلا خانواده های مذهبی و حزب الهی هستیم، که اونها دارند با موسیقی های مبتذلی که به اصطلاح “مجاز” هستند -و از رسانه ی ملی و صدای جمهوری اسلامی مثل رادیو پیام و رادیو جوان- و در حال پخشه به سمت انحراف و گمراهی و تباهی (به معنای واقعی) کشیده میشن…

  بعد حالا بعضی “خاله خرسه” هایی که خودشون رو دین مآبانه و دین مدارانه و علیه السلام معرفی می کنند؛ نگران سریال های مبتذل سیما و مشکلاتی که حتی شبکه ۸سیما به عنوان رسانه ی قرآنی کشور داره نیستند و فقط و فقط نگرانیشون -اونهم به این شکل!- خلاصه میشه در یک آلبوم موسیقی یی که واقعا مشخصه که در اون سعی شده فرهنگ شهید و شهادت به معنای صحیح و اسلامیش مطرح و زنده بشه …
  و در واقع مثل فیلم قلاده های طلا به نوعی فتح خیبری به حساب میاد که نه تنها این همه زدن نداره
  بلکه جای تشکر و سپاس داره!
  .
  امیدوارم حداقل یک بار این آلبوم رو از اول تا اخر گوش داده باشید و قضاوت کنید که آیا آهنگ هایی که در بازارهای بهارانه ی جناب خلبان-شهردارمحترم تهران!! در اسفند ماه پخش میشد و روان پریش می کرد بازدیدکننده ها و فروشنده ها و عرضه کننده های کالاها رو ..بهتر بود برای شنیدن و یا نواهایی مانند دلصدا ؟!

  و البته
  طبیعی هست که هر کاری ممکنه خطایی داشته باشه
  مخصوصا کاری در این سطح
  که در این آلبوم دو-سه شعری هست که باید کمی بیشتر روش کار میشد…
  .
  .
  .
  یه نصیحت به دوست محترمی که این نقد غیرمنصفانه و ظاهراً غیر آگاهانه رو نوشته
  سعی کنید به جای “علیه السلام” بودن و سجاده آب کشیدن… و اردوجهادی رفتن و نقدفیلم و موسیقی گذاشتن…فقط یک بار یه اردوی “جنوب تهران” گردی بگذارید
  و از وضعیت فرهنگی مراکز به اصطلاح “فرهنگی” اونجا هم بازدید کنید….
  از سر درد و دغدغه این رو عرض کردم.
  .
  خدا به همه مون توفیق توبه ی مقبول عطا کنه
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا به

  • میثم محمد حسنی

   عمومی کردم چون از پاسخ تون خیلی خوشحال شدم …

  • پرتو

   کارکنانش دیگه اغلب شدن دخترای دانشجویی که شاید به زور دو ترم از دانشگاهشون میگذره و اونا رو میذارن “دبیر” یه سرویس خاص مثله علمی (این یکی برای خودم اتفاق افتاده که میگم)….. شاهد مثال داغون ترین کارایی که میکنن اس ام اس روز انتخابات بود که خبر دروغ پیدا شدن شهید باکری رو پخش کردن…..////نمیخوام تخریبشون کنم ولی لازمه هر موضوعی رو تو موضوع مورد نظر به دبیر همون سرویس ارسال کنید تا خیلی سریع تو سایت بخوره …./// نام خبرگزاری زیادی براش بزرگه

 104. بسم الله الرحمن الرحیم

  و لقد ارسلنا موسی بایاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی النور و ذکرهم بایام الله
  ان فی ذلک لایات لکل “صبّار ” شکور

  گوش بدید به تفسیر سوره ی ابراهیم آیت الله جوادی آملی

 105. راجع به انجمن حجتیه هم یاد کتاب “احمد احمد” افتادم و گریه هاش زیر باروون…
  .
  .
  .
  تربیت رزق-ه
  هدایت رزق-ه
  فهم رزق-ه
  شعور رزق-ه
  بعضی کلاً محروم میکنند خودشون رو از رزق و روزی های بی حسابی که خداوند به همه ی بنده هاش میده…

 106. عالی بود اخوی
  میثم جان من تو افسران جنگ نرم میزارمش

 107. فرقه های ضاله زیادند
  همین دراویشی که شب جمعه تا صبح میرند این خانقاه کنار پارک شهر
  گارد مخصوص و ویژه هم دارند…
  خدا می دونه چه می کنند و چه خبره اونجا
  خودش صبر بده به سربازای گمنامی که هم “جان” میدن در این راه هم “اعصاب و روان و دل و راحتی و رفاه و و و ”
  .
  .

  التماس دعا

  یا الله

 108. به انجمنی ها بگم که برادر میثم محمد حسنی تنها نیست و اگر اقدامشون رو جرم میدونید، پس منم شریک جرمشم…
  خواستید بیاید یکم بسوزید…

  • میثم محمد حسنی

   آفرین … طرح خوبی شده … کک بندازید به تنبان این فرقه گمراه …

 109. خطاب به “بصیرت” و “با ولایت تا شهادت” و “گل نرگس” و باقی کسانی که سخنان حضرت آقا را ملاک تایید انجمن حجتیه دانسته‌اند:

  (هرچند کامل سخنان و توضیحات کامل دوستان نافع و جامع بود، اما از آن‌جایی که این جماعت یکهو! بصیرت‌شان گل کرد و جمعی حضور بهم رساندند! لازم دانستیم ما هم شریک شویم و حضورمان را بیش‌تر تیک بزنیم در جمع دوستان)

  این جملات را بخوانید لطفا:

  “به نظر من در میان افراد انجمن حجتیه عناصر انقلابى مؤمن صادق و دلسوز براى انقلاب و مؤمن به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهورى اسلامى پیدا می‌شوند، هم‌چنان که افراد منفى بدبین کج فهم بى‌اعتقاد و نق‌زن و معترض هم پیدا می‌شوند… بنابراین ما نمی‌توانیم بگوییم کل انجمن نوع اول است یا نوع دوم، زیرا در انجمن هم از نوع اول و هم از نوع دوم کسانى هستند و شاید هم از هر دو نوع کسان زیادى وجود دارند. و من وقتى نگاه می‌کنم، از یک طرف چنین حقیقتى را می‌بینم و از طرف دیگر سؤال از حال انجمن و اصرار بر رد یا قبول انجمن را امروز از سوى گروه‌هایى در جامعه می‌بینم، احساس می‌کنم این یک حرکت طبیعى نیست بلکه دارند یک حرکت جدیدى را به وجود می‌آورند.”

  “من معتقدم تضادهاى اصلى در جامعه‌ی ما این‌ها نیست، بلکه تضاد انقلاب ما با ضدانقلاب‌هاى جهانى و داخلى است. لذا ما باید ضدانقلاب‌هاى داخلى را پیدا کنیم و از حرکاتشان جلوگیرى و پیشگیرى کرده جراحاتى را که بر پیکر جامعه به وجود می‌آورند، درمان کنیم و با ضدانقلاب هاى خارجى به شدت بجنگیم.”

  این جملات هرچند در سال ۶۰ بیان شده است، اما برای ما آشناست و باید گفت به هیچ عنوان تایید انجمن حجتیه نیست، بلکه درباره طرح موضوع انجمن حجتیه در جامعه و بزرگ کردن آن بحث در آن زمان است و موضع‌گیری ایشان دقیقا بصیرت مولای‌مان را می‌رساند…

  من مانده‌ام این عقل کل‌ها که منبع اصلی را هم لینک داده‌اند، از کجای صحبت‌های آقا در آن مصاحبه تآیید انجمن خود را درآورده‌اند؟!

  مصداق امروزی‌ این بحث را بخواهیم پیدا کنیم می‌شود بحث چپ و راست رئیس جمهور و اصلی فرعی کردن جریان مشایی که حضرت آقا انحراف و مشکل‌دار بودن را هرگز رد نکردند و فقط فرمودند مسئله اصلی ما الان این مسئله نیست…

  پس این عالی‌جنابانی که یک دفعه فیل‌شان یاد هندوستان کرده و ولی فقیه‌شناس شدند و شاهد مثال می‌آوردند، به‌هوش باشند که ما به‌هوش‌تریم و حواس‌مان هست!

  • بصیرت

   به هوش بودن یعنی بحث منتقی استاد
   بصیرتمان یکهو گل نکرد فدایی ولایت جد اندر جد بودیم هستیم و انشالله به لطف خدا خواهیم بود
   دسترسی به علما که کار سختی نیست، بنده به سبب درگیری های متعدد با این گروه مستقیم از علمای ولایی در مورد رد یا تایید این گروه صحبت کردم هیچ کدام آنها را به طور کل رد یا تایید نکردند. و گفتند روی عقاید بحث کنید، حق خودش را ظاهر خواهد کرد.
   با ساخت یک پوستر اینگونه از یک فرد مرحوم ره به هیچ جا نمیبریم، باید بحث رودر رو و منطقی باشد، اتاق فکر تهیه کنید و بحث کنید نه جنجال آفرنی که باعث مظلوم نمایی شود.
   والسلام

 110. سلام
  کلا خسته نباشی و خدا قوت
  ان شا الله خدا توفیق بده بیایم تو کار.
  بالاخره فرمانده دستور حمله داده! :)
  دعامون کن

 111. کهف

  به نقل از ویکیپدیا:
  انجمن حجتیه تشکیلاتی که هدف اصلی آن، دفاع از اسلام در مقابل بهائیت و تلاش برای
  «فراهم کردن زمینه ظهور امام عصر» است. این انجمن در سال ۱۳۳۲ به رهبری یک روحانی شیعه به نام شیخ محمود حلبی تأسیس شد.[۱] حلبی این گروه را در سال ۱۳۶۲ پس از تهدید روح‌الله خمینی و متهم‌شدن به خیانت و ارتجاع، تعطیل کرد.

  اختلاف اصلی اعتقادی انجمن حجتیه با دیدگاه حاکم در جمهوری‌اسلامی ایران، آنست که آنها معتقد به تلاش برای تشکیل حکومتی اسلامی تا پیش از ظهور امام عصر نیستند.[۲]

  یعنی اگه حجتیه نباشه همه ما بهایی میشیم!

 112. U n k n o w n

  به نظر منِ مخاطب، این که عده ای با استناد به برشی از فرمایشات حضرت آقا می کوشند موجه جلوه دهند این شجره خبیثه را.
  این که بر نتابیدند طرح را و این که در مقام دفاع از مرام و منش شان تنها به توهین، تهمت و بعضا تهدید شما بسنده می کنند، خود موید این است که
  اولا کمیت مسلک این جماعت لنگ می زند.
  ثانیا شما هم ضربه را درست و به جا زدید.
  ممنون که روشنگری می کنید با هنـرتان.
  سربلند و پیروز باشید

 113. gomnam

  به نام خدا …
  با سلام به شما دوست عزیزم و همچنین عمار رهبری …

  از وبلاگ حرف دل با ۲ مطلب جدیدِ
  ۱)”چرا حجاب نباشد ؟”
  و
  ۲)”ما از تلوزیون چه میخواهیم و چه توقعاتی داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟”
  مزاحمتون میشم …
  ان شاءالله که تاثیر گذار باشد و این وضعیت هرچه زودتر درست شود …
  خوشحال میشم از نظر سازندتون استفاده کنم …
  حرفـــــــ دل : http://www.sakha.mihanblog.com
  یا زهرا.س.

 114. M.A.P

  سلام آقا میثم
  خیلی خوشحال میشیم اگه یه طرح آبدار در مورد شبکه پلید من و تو بزنین

 115. شاهد59

  سلام آقا میثم،
  تو یکی از مطالبی که در طرح نوشت لینک کرده بودی اشاره شد به روحانی مبلغ حجتیه،(خطیب مشهوری که انجمن را تبلیغ می کند…)،ذهنم رو درگیر کرده، میشه اسمش رو بدونم؟ میتونی برام ایمیل کنی، آدرس میلم رو گذاشتم برات.
  با آرزوی سلامتی برای تو عزیز

 116. خدایا چه کنیم که در کار خیر یا { جار } زدیم یا { جا } زدیم.

 117. پادگان کمیل

  ایده خوب ! اجرا ضعیف بود داداش
  ببخش الببته انقدر صریح بیان کردم…
  به هر حال شما پیشکسوت و استاد ما هستید…
  چی میشد یک روز بیام ببینم دوئل یکی از طرح هاو تقدیم من کرده…
  هی…آرزو بر جوانان عیب نیست

 118. مجید - بچه محله امام رضا ع

  برادر میثم عزیز از آنجایی که پوله مکه و حج رفت میشه اسلحه برا کشتار برادرانمون در بحرین با هات موافقم که امام رضا ع رو عشقه

  در مشهد مقدس به یاد شما هستیم
  آمدید باخبر کنید تا ملاقاتی داشته باشیم

  بچه بسیجی های مشهدی در دانشگاه ها منتظرتان هستند

 119. ب. ت

  آیت الله العظمی نجفی مرعشی:

  “انجمنی که ایشان ( آقای حلبی ) تأسیس نموده اند حقیر اطلاع کامل دارم … و این کارشکنی ها در حق ایشان و این مؤسسه، با چند واسطه به بهایی ها منتهی می شود باید حواس آقایان جمع باشد و تحت تأثیر این گونه مطالب قرار نگیرند.”

  • خدا رحمت کنه آیت الله العظمی مرعشی رو…
   .
   .
   شماها به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمی کنید گویا
   وقتی از صحبت های رهبری که زنده و سالم و سلامت هستند و حرفها و نقل هاشون مکتوب و مستند هست با تقطیع و تحریف سوءاستفاده می کنید دیگه چه توقعی هست که به اموات صدیق رحم کنید؟!
   .
   .
   خدا هدایت تون کنه
   اگر تا مرزعناد پیش رفتید خدا هلاک تون کنه…

  • راستی…
   .
   .
   نوشتید:
   آیت الله العظمی نجفی مرعشی…

   .
   .
   حتی اسم ایشون رو هم درست ننوشیتید!
   آیت الله مرعشی نجفی…

   ایت الله العظمی ابوالمعالی سید شهاب الدین محمد حسین حسینی مرعشی نجفی اعلی الله مقامه الشریف….

   .
   .
   .

   یا “حق”

 120. دربند

  http://alef.ir/vdci3zazwt1awu2.cbct.html?151095

  پاسخی به یاوه گویی های دکتر عباسی که پیش از این خیلی رویش حساب باز میکردم.

 121. ب. ت

  منبع:harimerah.blogfa.com

 122. غلام حسین

  افسوس!

 123. بسم رب الشهدا

  سلام
  آقا جواب مارو ندادینا…

 124. ما توهین می کنیم یا شما ؟؟!!
  تمامی معلمان و مدیر دبیرستان نیکان از دشنام و دعا برای تمام شدن عمر رهبر و پاره کردن عکس شهید همت و حضرت آقا گرفته تا شعار نویسی بر علیه حضرت آقا رو انجام میدهند . اونوقت شما توقع دارین که ما هم ساکت بشینیم !! والله . هرگز …
  این انقلاب و ما ساده به دست نیاوردیم … این همه شهید دادیم . خون دل ها خوردیم .
  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد …

  • انقلاب رو تو کردی یا متربیان انجمن
   شاید هم تو شدی چمران و باکری و صیاد و …

  • م.م.ا

   بنده در این دبیرستان درس خواندم و هیچ کدام از اینها را ندیدم.به دبیرستان نیکان برو و عکس شهدای جنگ تحمیلی این دبیرستان رو ملاحظه کن که با احترام زده شده است.
   آن وقت از خودت خجالت بکش.(اگر وجدانی هنوز داشته باشی)
   متاسفانه بکار بردن الفاظ ناشایست و تهمت فقط از امثال شما بر می آید.

 125. azad

  سلام
  به نظرم الان انجمن جزء مشکلات اصلیه من هم تا حدی باهاشون درگیرم همین هایی که الان حرف های آقا رو کامنت گذاشتن اگر حجتیه ای باشند اقا رو هیچ رقم قبول ندارند و الان دارن استفاده ابزلری می کنند. بعضی ها شون مال دولت رو مجهول الهویه میدونند و می خورند به ناحق ولی در کل فصل آخر کتاب جریان شناسی خرده فرهنگ ها آقای خسروپناه رو مطالعه کنید من مطلبی رو از اون جامع تر ندیدم انجمن به نظرم تو شکاف های بین نظرات علمای بزرگ داره به حیات انگلی اش ادامه میده جالبه که یکی از افراد جلساتشون میگفت به خاطر دخالت آقای سیستانی تو مساءل سیاسی عراق ، مرجعش رو عوض کرده اگه این مطلب رو افاده عموم بگیریم معنی اش اینه که اینها یه شابلون دارند که شاید هندسه اش از اساسنامه انجمن تشکیل شده باشه این شابلون رو میذارن روی مراجع اگه به مراجع خورد مقلدش میشن اگه نه میرن بعدی و بعدی و…
  اینها الان خیلی هم ضعبف نیستند تشکیلاتی هم هستند کار هم ضاهرا الان دست افتخاره که تو دهه ۶۰ یه سخنرانی ضد امام داره که تو کتاب آقای خسرو پناه هم اومده تو مدرسه های نیکان و علوی و احسان و محسن وپیام وتو منطقه شمرون تهرون خیلی فعالند به نظرم مبارزه با افکارشون خیلی ارزشمنده زیاد می شتاسم آدمایی رو که در اثر ارتباط با اینا آروم آروم از انقلاب فاصله گرفتند . اینم بگم اینجور که من فهمیدم تعداد اعضای رسمی انجمن زیاد نیست ولی غیر رسمی خیلی زیاد ومیشه گفت احتمال اینکه افراد مرفه مذهبی جذبشون بشن نزدیک به یقینه چون اسلام مرفه و محافظه کاری دارن . راجع به طرح فوق هم اگه منظوراشتراک در خروجی حجتیه و صهیونیست باشه میشه قبول کرد ولی اگه منظور هم ریشه بودن حجتیه و صهیونیست باشه ظاهرا ستدی براش نیست اما اینکه الان دارن رضایت صهیونیست ها رو جلب می کنند توش شکی نیست .
  اینی هم که آقا صلاح نمیدونند که در موردشون موضع جدید بگیرند حتما فعلا مصلحت نیست ولی ما باید تباین جریانات مختلف رو با اسلام ناب محمدی روشن کنیم چون وقتی حق بیاد باطل خود به خود از بین میره
  یا علی

 126. وارث

  سلام
  احسنت به این طرح
  ولی میشه یه طرح دیگه هم کار کرد که آقای حلبی رو در کنار سرکرده بهائیت نشون بده که الکی الکی به اسم مخالفت با بهائیت اعلام موجودیت کرده بودن و عملا به نفع بهائیت و صهبونیست کار میکردن.
  این حجتیه ها که مثلا تعطیل کردن به حالت منافقین در سراسر کشور رسوخ کردن و افکار نحسشون رو ترویج میدن: از مدارس گرفته تا دانشگاه و بالاتر و بالاتر
  یه سوال:
  حساسیت یکباره شما علتش چی بوده؟
  میخوام بدونم چیز خاصی از سوی جریان های سیاسی کشور جدیدا توجهتون رو جلب کرده یا در حوزه ای دیگه ناگهان متوجه نفاق حجتیه ایها شدید؟
  موفق و موید باشید زیر سایه آقا امام زمان و در رکاب امام خامنه ای

 127. من

  سلام خدا قوت . حدودا ۲ ساعت شد تا همه کامنت ها رو خوندم و هر جا هم لینک زده بود رفتم تا بیشتر با انجمن آشنا بشم و از سر بی منطقی و نا آگاهی حرفی نزده باشم .
  با خوندن همه ی این مطالب می خوام بگم با نظرات آقا میثم کاملا موافقم طرح هم که واقعا حرف نداره . به امید ظهور حضرت حق

 128. رضوانی

  الله ابهی
  دست شما درد نکنه . از زحمت قشنگی که کشیدید ممنون. من به سهم خودم از شما تشکر می کنم . دل حضرت بهاالله رو شاد کردید. اجرتون با حضرتش

 129. پژوهشگر انقلاب

  فیلم شهید جمال غلامحسین گودرزی از پاسداران آبادان
  http://jomhourieslami.blogfa.com/post/261

 130. باز به عرضه بازگشتیم
  با طرحی : جدید (قدس لنا) آمدیم

  http://warpicture.ir/?p=498

  ..:: روایت عکس ::..
  warpicture.ir
  info@warpicture.ir
  باشکلی متفاوت

 131. باصر

  چشمت روشن آقا میثم
  میبینم که بهایی ها هم بهت دست مریزاد گفتن
  همین یه قلم رو کم داشتی که رسید.
  تازه برات دعا هم کردن. گلی به گوشه جمالت

 132. روح الله خسروی

  خدای خیرتان دهاد
  بسیار طرح خوبی بود

 133. حمید

  به نام خدا
  سلام البته فقط بعنوان وظیفه
  اما اصل کلام
  اگر ذره ای از چارچوب خشک خود بیرون می آمدید و یک بار تنها یک بار برای خدا و رسولش و امام زمان که نه (اگر آنها را می شناختید ندانسته تهمت نمی زدید)،اما یکبار برای خودتان! منصفانه قضاوت می کردید، ابتدا اندکی تحقیق می نمودید و سپس آبروی برادران دینی خود را می بردید، بنده دلم به حال آقای خامنه ای می سوزد که فضای سایبری را به دست اینچنین سربازانی سپرده.
  خداوند خود یاریش کند.
  البته بنده این افتخار را پیدا ننمودم که در انجمن ولائی و سرفراز حجتیه به خدمت به ساحت قدس حضرت ولی عصر مشغول شوم، اما آنانی که بنده دیده و شناختم براستی از تهمت شما مبرایند.
  به هر حال راه تحقیق باز است
  اصطلاحاً هیزم جهنم برای خود مهیا ننمایید

 134. حمید

  راستی خوش به حالتان که مورد تقدیر بهائیان هم قرار گرفتید یا شاید بهتر است بگویم شرایط شکسته شدن دل نازنین دردانه عالم هستی امام عصر علیه السلام را فراهم نمودید. حقاً خسته نباشید.

  بنده لینک بالا را بررسی کرده و خوشبختانه جز واقعیت در آن ندیدم از دوستانی که به دنبال واقعیت هستند تقاضا دارم حتماً نگاهی به آن بیاندازند.

  • میثم محمد حسنی

   زیاد خوش حال نباش … آی پی اون باصطلاح بهایی با دوستان حجتی شما یکی هست … داداش ما خودمان کارگردانیم … شما مارو فیلم نکن …

   • پرتو

    ایـــــول …. ///// همیشه هستن … در یک لحظه با چند browser وارد یه مجموعه یا شبکه اجتماعی میشن و اکانت های مختلف حالا اینجا که فقط نیازه اسم رو عوض کنی …… یه فرد طرفدار جریان انحرافی و نویسنده سابق سایت “دولت ما” رو میشناسم که همینجوری تو هرجا که هست با چند اکانت فعاله و حتی جواب خودش رو میده چند بار هم مدیران بیرونش کردن ولی باز میاد

   • اره میدونیم کارگردانی
    تو خودت که هیچ کاره ای پشت پردت رو باید دید

 135. بسم رب الشهدا

  سلام مجدد
  در مورد اون استفتائی که برمبناش گفته بودین میشه از فیلترشکن استفاده کرد.. بحث سر فیس بوک بود

  ذیل یکی از پستهایی که گذاشته بودین فرموده بودین ولی من پیداش نمیکنم.
  مضمون اون استفتاء رو میخواستم ازتون

  • میثم محمد حسنی

   یه تماس بگیرید با دفتر پاسخ به مسائل شرعی بیت رهبری …

 136. بسم رب الشهدا

  سلام. اذیتمون نکنید دیگه. بابا همین زیر یکی از پست ها بود.شما خودتون نوشته بودین، یادتون نیست؟ در خطاب به یکی از بچه هایی که بهتون خرده گرفته بود که چرا میرین فیس بوک.

 137. ناشناس

  آقا طرح بسیار به جا بود.
  صهیونیسم، وهابیت در اهل سنت و حجتیه در تشیع را به وجود آوردند که مسلمونها رو به جان هم بندازند.
  آقایونی که صحبت های آقا رو می ذارید صحبت های آقا مال هزار سال پیشه نسل فعلی انجمن اگه مسلح بشن همان کاری رو می کنن که منافقین انجام دادند.
  ولی دوستان من به عنوان کسی که در مدارس علوی و نیکان بوده ام به شما مژده بدم که ذره ای جر بزه ندارن. و تنها چیز مهم برایشان شکمشان و … است ذره ای به خطر بیفتد قید امام زمان که هیچ قید خدا را هم می زند.

 138. حمید

  صد البته که شما کارگردانید
  در این مسئله بنده شکی نداشته و ندارم
  زیرا این سناریو بدون برنامه ریخته نشده، جناب آقای میثم کارگردان گرامی!
  اما اگر واقعاً خدا و رسول میشناسی بیا و صحبت منطقی کن تا ببینی حرفت به کجا می رسد
  ضمناً لینک را هم بگذار تا دوستانت ببینند، شاید تجدید نظر کردند
  http://www.harimerah.blogfa.com/

 139. حمید

  اما در مورد لینک، هر کودکی فهمید که جنابعالی تیری در تاریکی انداختی شاید بگیرد
  بنده نمی دانم آن شخص که بوده
  ولی اگر بهایی بوده باشد یا نباشد مطئن باش طرح تو بیشتر از هر کسی بهائیان را شاد خواهد ساخت.
  در این مسئله شک نکن!جناب کارگردان!

 140. انیس

  از عکستون خوشم اومد.

 141. انیس

  راستی میثم عزیز لطفا یه جوابیه در سایتتون در مورد این وبلاگ http://www…………………………... بدید.
  فدات بشم

 142. سابقون

  با سلام

  بابا این انجمن اصلا در حدی نیست که بخواهد معارض بشه
  سبزا با این همه تجهیز تمدن غرب نتونستن ،اینا می خواهند کاری بکنند

  اینطور که این انجمنی ها می گن
  هم ولایت فقیه رو قبول دارند هم حکومت اسلامی رو و در عین حال هم ندارند…

  ولی هرچه هست طبق قوانین جمهوری اسلامی فعالیت اون هاممنوعه لابد می خوان بگن نه اینم نیست
  پس تموم صرف نظریاتشون اشتباهه حالا ممکنه ادم خوب داشته باشن می خوان نداشته باشن

 143. افشاگری

  افشاگری در باره آقای میثم محمد حسنی :
  ۱- ایشان خاطرات بدی از زمان بچه گی دارد
  ۲- ایشان مدتی به همکاری با حزب مشارکت ( شاخه جوانان ) و پس از آن با سازمان منافقین مشغول بوده است.
  ۳- ایشان مدتی هم با عبدالمالک ریگی ارتباط داشته است.
  ۴- ایشان معتقد است هنوز وقت مناسب برای ظهور امام زمان نیست و هر چه ممکن است باید این امر را به تعویق انداخت.لذا کلیه کسانی که برای تعجیل در فرج حضرت تلاش می کنند از جمله برگزار کنندگان دعای ندبه( هیئت رزمندگان اسلام) ، سخنرانان مهدوی( پناهیان، رفیعی ، عالی و….)وسایر خادمان به نظام و انقلاب و مستضعفان و فعالان در این زمینه را باید فلج کرد.
  ۵-حضرت امام هم چندین بار درباره خطر امثال ایشان هشدار داده بودند

  بسه یا باز هم بگم

  *******************
  توجه ! توجه !
  ******************
  بی سند و مدرک حرف زدن مثل آب خوردن آسونه. طرح گرافیکی هم که از اون راحت تر. فتوشاپ .
  ولی مومن بودن و تقوا داشتن خیلی سخته.
  انصافا فکر کردی خیلی شاهکار کردی ؟؟؟
  !می بینی چه راحت میشه آدمها رو به کار نکرده متهم کرد؟ چه راحت میشه تهمت زد؟
  پسر گلم ! یکم به خودت بیا.عماد الدین باقی که خیلی از تو گنده تر بود و اون همه تهمت زدو کتابش در تیراژ های چند ده هزارتایی چاپ شد ، آخر و عاقبتش شده این. نکنه که ۲۰ سال دیگه وضع تو از حالای آقای باقی بدتر بشه.

 144. غفور رضوی

  چند نفرشان را از نزدیک میشناسی؟
  می دانی بعد از جمله امام خودشان انجمنشان را تعطیل کردند؟
  میدانی خیلی دیگر از احزاب مثلا حزب موتلفه بعد از اعتراض امام هنوز هم در کشور فعال هستند؟

  من از عاقبتم می ترسم .. به کسی بهتان نمیزنم

  تقوا پیشه کن و از عاقبتت بترس

  • میثم

   محض اطلاع شما عرض کنم که حضرت امام بعد از تعطیلی این انجمن ضاله فرمودندکه : تعطیلی مورد نظر ما نیست و باید منحل بشوند و به سیل خروشان این ملت بپیوندند.
   تاریخ رو مطالعه کن آقای غفور رضوی بعد اظهار نظرکن.
   از آخر عاقبت حمایت از این فرقه و این انجمن ضاله بترس
   یه نگاهی به این فیلم بنداز:
   http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=5158

  • مسافر مهتاب

   خوابید واقعأ یا خودتان را به خواب زدید؟… خوانده بودیم حرف امام معصوممان را که: الناسُ نیام… اما درک نکرده بودیم تا این حد… در اکثر شهرهای بزرگ فعالند… شماره ثبت هم گرفته اند جدیدأ! جلسه دارند و تریبون و هیئت و مدرسه و بعضا پست سیاسی و …! کدام تعطیلی؟!… شما برای ترس از عاقبتتان بهتر است چشم هایتان را باز کنید!

 145. مهدی

  صلی الله علیک یا مولانا یا صاحب الزمان ادرکنی
  آتش میگیرم از شماها…جای آنکه بروید و در مورد انجمن تحقیق کنید ، دل بسته اید به حرف های دور و برتان.
  از روی هوا میگویید که انجمن معتقد است که باید گناه کرد تا یگانه منجی بیاید ، یا هر روز بدتر از دیروز…
  آخه عزیز من اینهارو از کجات در آوردی؟این ها پاپوشی بیش نیست.پاپوشه چون تحمل نداشتید ببینید که حزبی بدون دخالت در سیاست و طرفداری از شماها راه خود را ادامه دهد.هر کس با شما باشد مومن و هر کس در مقابل شما باشد سر کرده ی آمریکاست…
  به جای اینکه بیاید و با دیگر احزاب شیعه وحدت به عمل آورید ، رفته اید و با برادران اهل سنت هم پیمان شده اید… به خدا ما هم شیعه ایم…به خدا ما هم امام زمان رو دوست داریم…به خدا ما هم منتظر ظهوریم که انشاالله هر چه زود تر باشد…و نتیجه ی وحدت با سنی آنست که شیعه همیشه سرکوفت میخورد…میرویم برای شهادت بی بی نشریه چاپ کنیم ، میگویند : نه ! ما این ها را چاپ نمی کنیم چون تفرقه بین شیعه و سنی ایجاد می کند…میرویم برای نشریه بانی پیدا کنیم کسی پول نمی دهد میگویند : نه ! تفرقه بین شیعه و سنی ایجاد می کند…می گویند … همین شیعه ها می گویند … ای شیعه نکند دهان باز کنی و حرفی از سیلی مادر به میان آوری ! نکند دل برادر سنی ات را بشکنی…آنوقت بزرگترین پایگاه اهل سنت باید بیاید و توی اصفهان به صورت علنی تبلیغ کند…
  آزادی سنی از انجمنی بیشتر شده…توی همین نمایشگاه کتاب پارسال ۹ تا ناشر سنی شرکت کرده بودند ولی یک ناشر انجمن را هم راه نداده بودید . ناشرانی که جز کتاب و عترت نمی نویسند…
  اگر همه ی انجمنی ها از شما و تهمت هایتان بگذرند، من یک نفر از حقم نخواهم گذشت…
  به امید آنکه خود حضرت تشریف بیاورند و حقیقت را روشن سازند…

 146. شایان

  السلام علی من تبع الهدی

  شماها عقل ندارید و اتفاقا این بار دوست دارم
  از در بد و بیراه وارد بشوم
  در دل ذوق کرده ای که طرح زده ای و البته صدها هزار فحش به نامت زده ای و نمی دانی که زهرمار به کامت زده ای و نکند پرچم عناد حضرت صاحب را بر بامت زده ای

  کسی در حجتیه ادعای عصمت ( صغری و کبری ) نکرده و شماها به ما اتهام بی عصمتی می زنید
  شمایید که ادعای نیابت را دادید به حضرت آقا و چه عصمت شکنی ها که نکردید

  • میثم محمد حسنی

   همین که توی انجمنی را وادار به فحش و توهین کرده ام ، یعنی برده ام …

   • حمید

    دوست گرام

    ذره ای احتمال بده که با سخنانت دل امام زمانت را شکسته ای

    آیا آنوقت هم برده ای؟

    یادت نرود دل دوستان امام زمان به دل مولایشان متصل است…

    صلی الله علی المهدی

    • وقتی روز است و آفتاب در آسمان کسی به وجود خورشید شک نمی‌کند و احتمال نبودن نمی‌دهد، مکر آن‌که کور باشد و از داشتن حواس ظاهری و باطنی محروم!

     سخنان امام خمینی که در مستند شاخص گردآوری شده، برای امثال شما حجتی است که روز قیامت هیچ دلیلی از شما پذیرفته نشود…

     به خود بیایید

     http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=5158

   • ناشناس

    تویی که صحنه مناظره را میدان جنگ میپنداری
    و به ظن خویش برده ای باید بدانی خیلی کوچک تر از ان هستی که به خواهی ب خودت لفظ پیروز را بدهی
    پیروز کسی نیست که با حرفش دل اقا را بشکند و برایش برد و بأخت مهم باشد
    پیروز کسی است ک سکوت کند و با این خاموشی جواب إابلهان را بدهد

  • کریم زاد

   این پاسخ آقای شایان پاسخ یک انجمنی با فرهنگ وادبیات ودست پرورده مرحوم آیة الله حلبی قدس سره نیست انجمن حجتیه را وآیة الله حلبی را اگر کسی به خوبی وبدون تعصب بخواهد بشناسد باید از مراجع وبزرگان علم وتقوا جویا شود.قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری!
   مخالفان عمدتا مرجعشان ومستندشان نوشتار نویسنده مجهول الحال بنام عمادالدین باقی است که آتش افروز فتنه هائی بوده است و تازه خودش پس از نشر کتاب سراسر افترائش در صدد عذر خواهی برآمده است!!!پس تقوای دینی کجاست؟
   “یاایهاالذین آمنوا ان جائکم فاسق بنبإ فتبینوا…”

 147. یک فرهنگی

  فکونوا احراراً!
  آزادمرد باشید!
  سخنی با مردمان آگاه و اهل درد!
  یکی از بزرگترین آفت های جامعۀ ما این است که نه تنها در جذب نیروها کاری نمی شود، بلکه بسیاری از نیروهای کارآمد و مفید هم گوشه نشین و منزوی می شوند و بایکوت سیاسی شده، فرصت هر گونه استفادۀ بهینه ای از آنها سلب می گردد. این در حالی است که ممالک بیگانه با صرف هزینه، دشمنان خودشان را جذب می کنند و از آنها استفاده می کنند. تعجب است که چرا در جامعۀ ما عده ای با هزینه های فراوان در فکر دشمن سازی و جدا کردن دوستان از خود هستند؟!!
  آیا این نشان از توطئه و نقشه ای حساب شده برای ضربه زدن به اتحاد ملی و دین و ملت نیست؟
  برای مثال، با وجود این همه اسناد و مدارک حمایت از انقلاب و اینکه تا کنون هیچکس نتوانسته دلیل شرعی و منطقی بیاورد که انجمن حجتیه، با انقلاب زاویه داشته باشد و الان هم همۀ افرادی که در انجمن بوده اند هستند و هیچ وقت از آنها حرف خلافی بر علیه انقلاب شنیده نشده و حتی بزرگان آنها به تبعیت از فقها و مراجع تقلید، صریحاً تضعیف انقلاب را حرام می دانند، جای بسی تأمل است که چرا برخی اصرار دارند انجمن را ضد انقلاب و منحرف! معرفی کنند. عاقلان جامعه سعی دارند که دشمنان و مخالفان را با ملایمت و منطق دوست خود سازند، نمی دانم این چه سری است که جمعی تلاش می کنند با صرف سرمایه های ملت و بیت المال دوستان دلسوز را دشمن جلوه دهند و اصرار می کنند که آنها را خطر جا بیندازند!
  باید تأسف خورد به حال کسانی که خود را دوست انقلاب می دانند و با سرمایه های این ملت و گاهاً از بیت المال مسلمین هزینه های هنگفتی را خرج می کنند تا جمعی مدافعان حریم ولایت و جوانان شیفته امام زمان (ع) و پایبند به دین و کشور را منکوب کنند.
  و در شگفتم از عالمان و دست اندرکاران امور جامعه، که چگونه در مقابل این رفتارهای آشکار و حرکات مشکوک، سکوت می کنند و لب بر نمی آورند!
  افراد و گروه هایی سرخود و از روی خامی و بی تقوایی (اگر نگوییم از روی سودجویی و غرض ورزی) دست به کار می¬شوند، هر چه می خواهند می نویسند، هر که را بخواهند بی آبرو می کنند و هیچکس نیست که بگوید اینها چکاره اند که ذهن مردم را دچار تشویش و خرابی می کنند!
  این خطری بزرگ و بزرگترین آسیب برای یک جامعۀ اسلامی محسوب می شود که جمعی خود سر، به شایعه پراکنی بپردازند، هر که را بخواهند بزرگ جلوه دهند، هر که را هم که نخواهند کوچکش کنند و بزرگان و چیز فهم های جامعه جلو آنها را نگیرند. در فضایی اینچنینی، هیچکس از نظر حیثیت و موقعیت اجتماعی امنیت نخواهد داشت. کار به جایی کشیده شده که هیچ تضمین حیثیتی برای کسی باقی نمانده، با یک دشمن سازی فرضی و زمینه سازی قبلی، یک دفعه، بزرگی علمی و اجتماعی، به زیر پا می افتد و یک فرد بی نام و نشان و بی پایه و مایه در اوج قرار می گیرد!
  اخیرا گروهی که معلوم نیست از کجا مدیریت می شوند، در کشور راه افتاده و گویا کار دیگری ندارد جز اینکه علیه انجمن حجتیه ذهن مردم وجامعه را دچار تشویش کند. چه وقت هایی را که صرف نمی کنند، چه سرمایه هایی را که خرج نمی کنند (از کجا می آورند، معلوم نیست!) چه نیروهایی را که تلف نمی سازند، فقط برای اینکه انجمن حجتیه را دشمن و منحرف (آن هم مثل بهائیت و صهیونیسم) جلوه دهند.
  بی پروایی را به جایی رسیده که یک فرد مدعی تشیع و ولایت فقیه، با کمال تأسف، عکس مرحوم آیت الله حلبی رحمة الله علیه را درج نموده و این روحانی و عالم برجسته را، که بی شک از نمونه های پرافتخار عالمان متعهد معاصر و از مشاهیر روحانیت در دهه های اخیر و از مروجین بنام دین و مهدویت بوده است را در کنار یکی از رهبران صهیونیسم، اینگونه مورد اهانت قرار داده است!؟
  حال آنکه همۀ فقها و مراجع تقلید، سیاسیون، صاحب نظران و رهبران فکری جامعه، مرحوم مبرور آیت الله حلبی را به بزرگی یاد کرده و می کنند و خدمات این مرد دلسوخته به این مرز و بوم بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست و سخنرانی های آتشین، خطابه های دلنشین و مجالس پرشکوه وعظ و دانش و نوشته های گرانسنگ این عالم فرزانه و بیدار، که بسیاری از فرهیختگان نسل دانشجو و روحانی امروز مستقیم و غیر مستقیم از تربیت یافتگان این استاد پر تلاش بوده اند. چه شده که امروز جمعی تازه به دوران رسیده که معلوم نیست از کجا رهبری می شوند، به خود اجازۀ چنین جسارت هایی می دهند و درد آور تر از آن هم اینکه، کسی نیست که جلو آنها را بگیرد و به این رفتارهای بنیاد برانداز و تخریبی انتقاد و اعتراض بنماید؟!
  به عنوان یک جوان نسل سومی و به عنوان یک شهروند مسلمان عرض می کنم:
  ای مراجع تقلید! ای عالمان اهل درد! ای شیعیان مرتضی علی (ع) ای ایرانیان باغیرت! و ای جوانان با همت! آیا شما در برابر این اقدامات غیر مسئولانه و خطرناک هیچ وظیفه ای ندارید؟! چرا باید عالمان پر افتخار شیعه اینگونه مورد اهانت و بی احترامی قرار گیرند و کسی دم نزند و نظاره گر باشد. آیا تضمینی هست که فردا نوبت دیگر عالم و فقیه دیگری نباشد؟!
  از متولیان فرهنگی و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی و محکمه های رسمی انتظار می رود جلو اینگونه اعمال ناپسند و غیر شرعی را بگیرند. اینگونه کارها بزرگترین ضربه را به انقلاب مقدس ما وارد می کند. نگذارید حباب های پوچ و فضاهای ساختگی و مخرب، به وسیلۀ عده ای نا آگاه و بی تجربه، جامعه اسلامی را تحت تأثیر خود قرار دهد. این آتش اگر خاموش نشود بزودی دامن خیلی ها را می گیرد و تا کسی بخواهد به خود آید کار از کار می گذرد. پس تا هنوز دیر نشده کاری کنید و چاره ای بیندیشید.
  بر طبق یک ضرب المثل قدیمی می گویند: «احترام امامزاده به دست متولی آن است»، ای متولیان لباس مقدس روحانیت! اگر در برابر این بی احترامی ها و توهین ها به روحانیت اصیل و خدمتگزار فکری نشود، باید بزودی نگران همه چیز بود!؟
  مَنْ حَفَرَ لِأَخِیهِ بِئْراً وَقَعَ فِیهَا وَ مَنْ هَتَکَ حِجَابَ غَیْرِهِ انْکَشَفَ عَوْرَاتُ بَیْتِه‏ (الکافی، ج۸، ص ۱۸).
  علی (ع): هرکه برای برادر خود چاهی حفر کند خودش در آن می افتد و هرکه پردۀ آبروی دیگری را هتک نماید، آبروی خودش را برده است.

 148. حمید

  به نام خدا
  شما فکر می کنید انجمنی ها که هستند؟
  بگذارید خیلی خلاصه معرفی کنم، یک انجمنی یک شیعه است، شیعه ای که وظیفه اش را در دوران غیبت می داند، تنها مجموعه ای که از قبل از انقلاب تشکیل شد و در جهت حفظ و نشر معارف بی بدیل اهل بیت عصمت و همچنین پاسبانی از مرزهای اعتقادی شیعه بطور منسجم شروع به فعالیت کرد، و با اینکه بعد از انقلاب بنا به دستور مرجعیت – و نه شخص خاص – بنا به دستور مرجعیت مجموعه خود را تعطیل کرد، اما در حال حاضر هم براستی تربیت شدگان همان مکتب در جهت پاسبانی از مرزهای دین و دین داری حق وظیفه راآنطور که باید ادا می کنند.

  حقیقتاً آنهایی که بنده دیده و شناختم جز امام زمان با کسی راز دل نمی گویند و شکایت این سخنان هزل و بی پایه را جز به ساحت مقدس او نمی برند تا مبادا همان مرجعیت بخاطر ندانم کاری های بی خبران دچار آسیب گردد.
  والسلام علی من اتبع الهدی

  • حسینی اصفهانی

   رب اعوذ بک من همزات الشیاطین!
   نمی دانم طراح این وب را فرد با ایمان ومعتقد به اصول عقلانی واسلامی بدانم که فریب دشمنان دین را خورده ویا دشمنی بدانم که با زبان دوستانه سخن می گوید؟ اگر اهل ایمان هست برادرانه می گویم که آخرت خود را برای دنیای دیگران برباد نده اگر واقعا “محمد”ی و”حسنی” هستی حتما حسینی وزیارت عاشورائی هم هستی وحتما با امام حسین علیه السلام پیمان بسته ای که”…یا ابا عبدالله انی سلم لمن سالمکم وحرب لمن حاربکم وولی لمن والاکم وعدو لمن عاداکم….ودر سجده پایان گفته ای اللهم ارزقنی شفاعةالحسین …” پس چگونه خواهی بود وپاسخ امام حسین علیه السلام را خواهی داد که اگر توراستی گفتی” سلم لمن سالمکم” پس چرا عملا حرب لمن سالمکم؟ این کردار با آن گفتار چگونه با هم جور در می آید؟ پس نیک بنگر که برای فردای خود چه پیش می فرستی ؟ که انکم مواخذون باقوالکم فلا تقولوا الا خیرا!
   واگر از دسته دوم هستی به حقیقت می گویم که ای مگس عرصۀ سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود می بری وآتش دوزخ بخری!”برای ماهم زحمتی نیست!
   اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر!
   اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا وغیبة ولینا وکثرة عدونا وقلة عددنا وشدة الفتن بنا وتظاهر الزمان علینا فصل علی محمد وآله واعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه وسلطان حق تظهره ورحمة منک تجللناها وعافیة منک تلبسناهابرحمتک یا ارحم الراحمین!
   انت الهی وسیدی ومولای اغفر لاولیائناوکف عنا اعدائنا واشغلهم عن أذانا وأظهر کلمة الحق واجعله العلیا وأدحض کلمة الباطل واجعلها السفلی إنک علی کل شیءقدیر!

 149. آگاه

  بنام خدا

  همه ما این ضرب المثل را شنیده ایم:
  تفرقه بیانداز، حکومت کن.
  انجمن هر چه بوده و هر کاری کرده تمام شده. متاسفانه دشمن، شیعیان را با اینطور بحث های وقت تلف کن به جان هم می اندازد و به راحتی فرهنگ و اعتقادات جوانان و جامعه را به یغمی می برد.
  آیا در عصر حاضر بهتر نیست به جای این صحبت ها کمی به فکر راه حل برای این همه فسادی که گریبانگیر جامعه و متاسفانه بعضی از خانوده هائی که معتقد هستند باشیم؟

  واقعا بهتر نیست ازافراد خلاق و متفکر که در این سایت وقت می گذارند در جهت ارائه راه حل به دولت و مراکز فرهنگی و یا راه انداختن یک موج فرهنگی استفاده شود؟ تا بحث و مجادله برای چیزی که دیگر وجود ندارد و اگر هم اثری از آن هست وظیفه نظلام جمهورس اسلامی است که پیگیری و اقدام نماید.
  یا حق

  • @ جناب آگاه!
   “متاسفانه دشمن، شیعیان را با اینطور بحث های وقت تلف کن به جان هم می اندازد”
   یعنی واقعا به نظر شما شیعه ۱۲ امامی و معتقد بر اصول وظایف منتظر در عصر غیبت، انجمن حجتیه رو خودی می دونه؟!

 150. شاهین

  با سلام

  جناب میثم محمد حسنی

  من یه انجمنیم و افتخارم هم میکنم

  ولی این طرح شما را خیلی پسندیدم خیلی خیلی عالی بود .

  فقط مورد کوچیکی یادتون رفته و در این طرح عالیتان ملاحظه نفرمودید!

  انهم روز قیامت و روز جواب
  به امید دیدار در ان روز

  • پس تا دیر نشده به خیل امت بپیوندید!

  • ببخشید!
   سلام…
   اجازه هست من هم اون روز شاهد باشم؟!!
   جداً دیدن داره…
   البته تو همین دنیا هم میشه “عقوبت” رو دید…
   هم این دنیا
   هم اون دنیا

   مخصوصاً منافق ها…”نفهم”ها

   و قال الذین اوتوالعلم ویلکم ثواب الله خیر لمن آمن و عمل صالحا و لایلقاها الا الصابرون…

   ص۳۹۵

 151. خادم

  یه زمانی بهائیت این کارها رو در مورد انجمن میکردند،حالا هم شما!
  انجمن همون انجمنه،ببین کی عوض شده جای کی رو گرفته….

  • واقعاً ؟!
   .
   .
   .
   آهان.درسته.
   فقط یه سوال پیش میاد. میگن هروقت کسی ادعایی میکنه باید هم سند داشته باشه هم شاهد…
   نکنه شما مثل خلیفه ی اول ادعا می کنید وبعد هم از کسی که مظلوم واقع شده سند میخواید؟! و مدرک؟!؟!
   وشاهد؟!؟!
   .
   .
   مسلمون ها
   شیعه ها
   شدن بهایی…
   و انجمنی ها شدن فرقه ی ناجیه…!!!
   .
   دمتون گرم!
   خوشم میاد!
   چقدر آدمهای باحال و خوش مشربی هستید!
   آدم با شماها بپره پیر نمیشه…
   خوش بحال آقای حسنی که باشماها سروکار پیدا کردن…
   خدا به هرکسی چنین توفیقی رو نمیده
   واقعاً هم شاد میشن…و البته خدا صبرشون هم بده
   چون واقعاً با نفهم ها سروکله زدن سخته
   خدا شفاتون بده
   خدا همه مون رو نجات بده
   .
   .
   دلم براتون میسوزه…
   به معنای حقیقی درک کردم تون:
   خسر الدنیا و الاخرة

 152. اگاه

  سربازه عزیز کمی منصف باش اگر مسلمانی :
  http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=205315

  وقت ارزشمند تر از آن است که به بیراهه و دشمنی با کسی که نمی شناسیم (که البته شواهد بر ایمان این گروه است) بگذرد.

  • @ جناب آگاه
   آخرین جمله از لینک شما از قرار زیر است؛
   “در شماره بعد به علت اصلی انحراف این گروه خواهیم پرداخت”

   عرضم به حضور شما که در زمان امام خمینی_رحمة الله علیه_ هم ایشان فعالیت داشتند و طبق اسناد و به دستور امام وجوهاتی هم دریافت داشتند اما چه شد که شخص امام دست آخر و به کنایه آنگونه سخن فرمودند که بعدا انجمن تعطیل شد؟ سوای اینکه دعا کردن برای ظهور امام و تکیه بردعای ندبه خوب است و لازم، اما کافی نیست. یک انسان اجتماعی معتقد، خود را از سیاست که جزء لاینفک مسائل مربوط به جامعه و مردم هست، بی مسئولیت قرار نمی دهد.

   .
   .
   شماره ی بعد را که لینک کردید، بیشتر صحبت می کنیم!
   علت اصلی انحراف این گروه!!!

 153. امیر

  حداقل به شان لباس پیامبر و روحانیت احترام می ذاشتی
  این کارا بجز خوشحال کردن دشمن ها چه معنی داره؟

  • آخی!
   چه احساسات پاکی!
   نازی…
   الآن شما دشمن دشمن هستی یا دوست دشمن؟؟
   ما کی هستیم؟
   دشمن دشمن یا دوست دشمن؟
   شایدم دوست دوست باشیم و یه وخ شما اشتباه گرفته باشی دوست و دشمن رو…
   .
   شآن لباس پیغمبر به اشخاص برنمیگرده
   بلکه به حق برمیگرده
   اهلیت داشتن به اشخاص نیست
   بلکه به نزدیک بودن سکنات و رفتارهای شخصی به یک سری اصول رو میگن”اهل چیزی بودن”
   .
   اولی و دومی هم لباس و مسجد و منصب پیامبر رو غصب کردند…
   باید حرمت نگه داشت؟
   که دشمن شاد نشه؟؟!؟!؟؟!
   آخه این چه اسلامی-ه شماها دارید؟
   از کجا دراوردید همچین حرفهایی رو که دقیق بر ضد کلام الهی است

   قرآن کتاب خداست تو فرقه شماها؟! یااین که شماها هم اعتقاد دارید تحریف شده؟!
   یا شماها کتاب تازه ای دارید؟

 154. سلام داداش . انصافا بعد از مدتها که می بینم علیه انجمن هم نوشتی خیلی خوشحالم و البته کمی گله که چرا زودتر و بیشتر نبوده. به هر حال ما به عنوان یه قطره ناچیز از دریای مواج علیه انجمن حجتیه کارهای شما رو انعکاس می دم. دمت گرم دا. من همیشه دعات می کنم سالم و تندرست باشی و خار چشم دشمنا. من قبلن هم به شما گفته بودم که علیه انجمن پوستر بدید بیرون. خیلی ممنون. خدا خیرتون بده اجرتون با حضرت مهدی عج

 155. راستی تا یادم نرفته . گول حرفای ظاهری و زیبای انجمن رو نخورید مثل تفرقه نندازید و این چیزا. من سالهاست تو وبلاگم گوشم از این حرفا پره ولی اخیرا یه پست نوشتم که پدرشون رو در آورده هنوز که هنوزه نیومدن جواب بدن. یعنی جوابی ندارن. اونم در مورد اظهارات گوناگون وزیر محترم و مورد تائید رهبری آقای مصلحی در رابطه با نقش انجمن حجتیه در فتنه های داخلی است بیاید ببینید.
  http://rahe-ma.blogfa.com/post-143.aspx

 156. سلام
  ابتدا به اسم مقابله با بهائیت ایجاد شد، شیخ محمود ذاکر زاده حلبی از سرانشان علیه بهائیت سخنرانی می کرد، فکر می کنم مجلس هفتم هم شرکت کرد، اما وقتی رای نیاورد، ۱۸۰ درجه تغییر کرد و گفت که از دست ما کاری بر نمی آید و باید بگذارم تا امام زمان بیاید و اوضاع را درست کند، موضع او در این حد بود ولی طرفدارانش پا فراتر نهادند و گفتند که باید خود ما نیز گناه و فساد کنیم تا زمینه ایجاد شود و امام زمان بیاید و ما را هم اصلاح کند!!

 157. غلامی

  سلام شهادت حضرت فاطمه زهرا را تسلیت عرض میکنم .
  از افشاگریهای تان تشکر میکنم ولی خواهش میکنم از توهین کردن و ذکر عبارات سخیف و دور از شان یک شیعه علی (ع) خودداری کنید . در داخل آن انجمن افراد معتقد و خوش فکر و متدین و علاقمند به انقلاب و رهبری کم نبوده اند. شما با این کارهایتان آنها را هم از مدار انقلاب دور تر میکنید . نقد علمی و تاریخی شیوه پسندیده اسلامی و قرآنی است . هیچ گروه و انجمنی معصوم نیست .اشکالات فکری و عقیدتی انجمن را با احترام متقابل به یکدیگر مطرح کنید . یقین داشته باشید اگر مبانی استدلالی شما محکم و صحیح باشد بسیار کسان می پذیرند . امام راحل با این شیوه های پسندیده حتی دل سنگ شده ارتشیهای زمان شاه را هم نرم کرد
  موفق باشید

 158. ناشناس

  سلام خدمت صاحب وبلاگ
  ادعای صهیونیسم بودن انجمن رو شما مطرح کردید .من شما رو نمیشناسم اگر شیعه جعفری هستید این فرمایش حضرت صادق (ع) را اجرا کنید : کُلُّهَا الْبَیِّنَةُ عَلَى الْمُدَّعِی (کافی جلد ۷ صفحه ۳۶۱) {مدعی باید دلیل بیاورد و اثبات کند} اثبات کن با ادله و مستندات که انجمن از صهیونیسم است و اگر بر اساس شنیده هایت این طرح را زده ای این فرموده پیامبر شامل حال شما می شود : یَا أَبَا ذَرٍّ کَفَى بِالْمَرْءِ کَذِباً أَنْ یُحَدِّثَ بِکُلِّ مَا سَمِعَ (وسائل‏الشیعة ۱۲ ۱۸۸) {ای ابوذر برای دروغ گو بودن یک مرد همین بس که براساس شنیده هایش سخن بگوید و هر انچه می شنود نقل کند}

  البته من در وبلاگ مقیمی گرافیک بحث را شروع کردم و متاسفانه بعد از ۳ کامنت کل کامنت های من و مدافعان انجمن رو پاک کرد و نظرات اون پست رو بست با این پیام روبه رو شدم که فرصت ارسال نظر برای این پست تمام شده (البته پست های قدیمی تر از اون هنوز وقت ارسال نظر رو داشتن :D ) من حجت رو بر ایشون تمام کردم و حالا می تونم در روز حساب در پیشگاه پیامبر و ائمه معصومین (ع) سوال کنم که بر چه اساس این افترا را بر این مردان و یاوران امام زمان (عج) وارد کردید.من منتظر جوابم…

 159. سیدحسن تهرانی

  سلام
  خدا قوت, اجرکم عندالله و …
  هوشیاری و بصیرتتون قابل ستایشه, به نوشتن در مورد این جریان منحوس ادامه بدید و مردم رو از فعالیت های این جریان آگاه کنید(اسم مدارسشون رو هم منتشر کنید تا بچه های مردم گول ظاهر متدینشون رو نخورن).
  در مورد آقای حلبی, مگر ایشان چقدر درس خوانده؟ ایشان خیلی درس خوانده باشد رسائل و مکاسب خوانده که به قول مرحوم شیخ(ره):باید گفت (فتاًمل),
  ایشان سخنران و منبری خوبی بوده, من از قدیمیای انجمن هم تا حالا آیت الله حلبی نشنیدم,اینایی که به ایشون آیت الله میبندن هم از سر بچگی و بی سوادیشونه! اصلا میدونن آیت الله یعی چی؟ مگه”آیت الله” شدن بچه بازیه؟ متاسفانه دیدم یک جاهلی توی پیامش نوشته بود آیت الله العظمی ح… “انالله وانا الیه راجعون و علی الاسلام السلام”
  برادر به کار خودت ادامه بده و به خدا و اهل بیت توکل کن و از مواضع خودت کوتاه نیا, بعضی از این نصیحت های اخلاقی و دوستانه هم بدجور بوی تزویر میده, مراقب باش, من با انجمنیا زندگی کردم فکر می کنن خیلی زرنگن!, البته باید اعتراف کنم که خوب کار تشکیلاتی انجام میدن و مثل مافیا کار میکنن, بماند که ما داخلشون نفوذ کردیم و اونا هنوز نفهمیدن.
  به نظر بنده به جای عکس هرتصل باید عکس محمدبن عبدالوهاب را میگذاشتید و زمینه ی پشت عکس رو پرچم انگلستان و هرتصل رو مسلط بر هرسه, بالاتر قرار میدادید.
  راستی مجله پنجره شماره ۷۱ هم مطالب خوبی در مورد انجمن داره مطالعه کنید.
  مشتاق دیدار.

 160. ناشناس

  (آقامیثم، حجتیه که بد، میشه بفرمایید شما برای اجرای این فتوای حضرت آقا چکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟)

  فتوای حضرت آیت الله امام خامنه ای

  بر مومنین واجب است که با جیله و فسادگری این فرقه گمراه(فرقه ضاله بهائی ) مقابله کنند .
  منبع : http://www.aviny.com/occasion/jang-narm/bahaeiat/estefta-maraje.aspx

 161. bahar

  تکمله‌ای بر جفای دوست…

  جوابیه تان واقعا عالی بود. نشان دادید مرد عمل هستید با حرفتان… و اینکه فسفر دلتان از فسفر جمجمه تان بیشتر هست…

  کاش بیشتر دقت کنیم.

  چه چیز خوب هست و چه چیز بد…

  موفق باشید با دل بزرگتر از جمجمه تان

  بهار – جراح(طراح)

 162. حمید

  به نام خدا

  خدمت آن شخصی که می گفت مرحوم حاج آقای حلبی آیت الله هم نبوده!
  خوبه که سطح استدلالات شمادر رد انجمن از این حرف ها بالاتر نمی ره!
  اساساً به فرموده حضرت امیر، المرء مخبون تحت کلامه!
  مرد پشت سخن خود پنهان است، یا بعبارتی داستان همان پسته بی مغز چون لب واکند…. و این حرف ها…
  خدا رو شکر که شبهاتی که علیه انجمن وارد میشه همه از سنخ اصطلاحاً “یه قل دو قل” های کوچه بازاری است .
  اما اگر مرد میدانهای بحث مستدل و منطقی بودی که همچو یک آزادمرد به وسط میدان بیا!
  راستی این توصیه اخلاقی م که بوی تزویر نمی داد؟؟؟؟

  والسلام علی من اتبع الهدی

 163. س.ص

  من نمی فهمم اگه این چند وقت کم که اینا با بهاییت مبارزه کردن رو نداشتن الان چی داشتن بگن؟ در ضمن انقدر انحراف بهاییت واضحه که نیازی نیست به مبارزه و … مبارزه جای دیگره که شما انجمنی ها خوابید.
  در ضمن چمران و باکری هیچ گاه انجمنی نبودند کسی میخواد بهش ثابت کنم والبته صیاد و دکتر ولایتی هم قبل از انقلاب جزو انجمن اون هم علاوه بر کارهای مبارزاتیشون بوده که بعد از اعلام موضع حلبی (لایق هیچ پسوندی نیست با این تخم حرامی که کاشته) اعلام برائت می کنند از انجمن. جالبه من کل ۱۲ سال تحصیلم تو نیکان و علوی بودم. اینا که انقدر ادعای مبارزه با بهاییت دارن ولی جالبه چند تا از بچه های مذهبی مدرسه بهایی شدن چرا شماها به امثال عبدالکریم سروش و ابریشمچی و حیاتی نمی بالید به اونها افتخار کنید!
  آقا میثم بین خودمون بمونه اینا که حرف حق رو به این واضحی نمی فهمن به قول یکی در دو چیزشون باید شک کرد:
  لقمه و نطفه

 164. نیکانیِ متنفر از نیکان

  بوی گندی که از جانب حامد شهرستانی بلند شد هنوز به مشام میرسه دوستان انجمنی برید و این کثافت کاری ها رو پاک کنید عوض مبارزه با بهاییت.
  طرف میاد هیأت انجمن اون وسط لخت میشه سینه میزنه هزار تا حدیث هم درباره غدیر بلده بعد دستشم تودست دوست دخترشه و هزار تا دوست دختر داره. جالبه چادر سر دوست دختر میکنه میاردش تو زنونه مجلس.
  شما ها برید کثافت کاریاتون رو جمع کنید شما رو چه به انتظار؟

 165. ناشناس

  من منتظر جواب نظر اولم هستم!و اما بعد…

  اولا شما به کدام دلیل و برهان این کارهارو به انجمن نسبت می دید؟ امام باقر علیه السلام می فرماید هرکس به غیر علم فتوی در باب مردم دهد ملائکه او را لعن نمایند. کافی ۴۲/۱ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ ع قَالَ مَنْ أَفْتَى النَّاسَ بِغَیْرِ عِلْمٍ وَ لَا هُدًى لَعَنَتْهُ مَلَائِکَةُ الرَّحْمَةِ وَ مَلَائِکَةُ الْعَذَابِ وَ لَحِقَهُ وِزْرُ مَنْ عَمِلَ بِفُتْیَاهُ

  دوما این همه مراجع به چرندگویی انجمن، اجازه تصرف در سهم امام زمان علیه السلام را داده اند. آیا اتهام نافهمی به مراجعی عظما، چیزی جز مفهوم روایت ذیل را دارد. هر انکه برادر مومنش را خوار کند، خداوند او را در دنیا و آخرت خوار خواهد نمود.
  وسائل‏الشیعة ۱۲ ۲۶۷عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ مَا مِنْ مُؤْمِنٍ یَخْذُلُ أَخَاهُ وَ هُوَ یَقْدِرُ عَلَى نُصْرَتِهِ إِلَّا خَذَلَهُ اللَّهُ فِی الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ
  سوما نه شما برتر از حضرت موسی علیه السلام هستید و نه ما پست تر از فرعون که خداوند متعال می فرماید :«
  فَقُولا لَهُ قَوْلاً لَیِّناً لَعَلَّهُ یَتَذَکَّرُ أَوْ یَخْشى‏ (طه/۴۴«

 166. ت. ی

  آقای س.ص که خودتو نیکانی می دانی:
  اولاً، نیکان منطق دارند، بی ادب نیستند.
  دوما،دروغ نمی گن.
  سوما، …
  چهارما، تو که در مورد دوستان مخلص امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)اینگونه جسوری و مشکل رو در لقمه یا نطفه میدونی،حق داری!…
  چون:« کافر همه را به کیش خود پندارد»….
  با پوزش از چیز فهم ها.

 167. ت.ی

  آقا میثم دوئلی!
  چرا پاسخم را به س.ص که خودشو نیکانی معرفی کرده حذف کردی؟!!!
  من که مثل او بی ادب، دروغگو،و…حرف نزدم!
  نکنه….

 168. رجا

  جمجمه ات را به خدا بسپار ….. همین

  این عبارت یعنی چی ؟
  نماز نخون بقیه چیزها رو ولش ؟؟
  این تفکر انحرافیه

  • همه به کنار
   چقدر شما یه نفر بدبختی آخه !!!
   .
   .
   خاک بر سرت که ادعات میشه
   برو ببین منبع این حرف به چه شخصیت نازنینی برمیگه بعد چرند بگو…
   شماها ادعای اسلام دارید؟!؟!؟!
   امام اولت رو اسم ببر جناب…

 169. رهیافته

  آقای س ص که خوتان را از نیکانِ متنفر … میدانی!
  من جرأت نمی کنم تصور بدی از شما داشته باشم،
  ولی، از نوشته هات در بارۀ انجمن، که به صراحت حاکی از بی ادبی است بماند!…
  فقط در مورد موضوع لقمه ونطفه، بهت بگم که:

  «کافر همه را به کیش خود پندارد» …
  اتفاقا چون خودتون رو جزو نیکانِ متنفر از نیکان! معرفی کردی،اونایی از نیکان متنفرند که …
  یک کمی دقت کن!دروغگو کم حافظه است،…تو خودتو لُو دادی!…!!!!؟؟؟؟

  بزرگان ببخشند… آخه!…

 170. متین

  با سلام و عرض تسلیت شهادت ام ابیها

  جناب نیکانی متنفر از نیکان
  بنده با استدلالی که شما نمودید موافق نیستم بلکه عین تهمت میدانم دوستان عنایت داشته باشند که خداوند می فرماید
  کل نفس بما کسبت رهینه
  به طور ساده می توان گفت تمام افراد گرو اعمال خودشانند!
  اگر استدلال شمادرست باشد که سنگ رو سنگ دوام نمی اورد.قربان

  مثلا بگیم فلان اقا فرزندش نا خلفه حتما پدرشان هم این جوریه

  یا بگیم فلان روحانی خلاف کرده پس تمام روحانیان این کاره اند
  یا اقای پزشکی در کارشان خلاف نمودند پس تمام پزشکان هم جنین اند
  ایا این تعمیم دادن ها به کل یک مجموعه درسته؟؟ ایا مصداق افترا نیست؟؟؟تهمت چه طور ؟؟
  ایا خانواده حضرت نوح یا لوط گمراه بودند در نبوت ایشان خللی بود؟؟؟حاشا و کلا
  پس خداوند می فرماید روز قیامت روزی ست که پدر از فرزند وفرزند ازپدر ووووفرار میکند به همین خاطر هست که حساب وکتاب جداست وهمه می ترسند که مبادا دینی برگردن ما باشد .
  حال اگر ان اقائی که شما اشاره فرمودید خلافی کرده باید جوابگوی اعمالش باشد ایا رواست دیگران جواب اعمال اورا بدهند یا متهم گردند.

  والله من نه نیکان را میشناسم ونیکانیان را
  فقط نصیحتی بود دوستانه تا گرفتار تهمت وگناه نشویم
  یا علی

 171. س.ص

  دوست عزیز ت.ی میشه بفرمایید کجای حرف من دروغ بود؟ من ۱۲ سال در علوی و نیکان بودم. میخوای واسه اثباتش اسم تک تک مستخدما رو بگم؟ در ضمن ابریشمچی و سروش و حیاتی که همه فارغ التحصیل علوی هستند. به قول اون دوست، شما برید گند حامد شهرستانیو جمع کنید. که ته تفکرتون از اون جا سر در میاره. یادتون نیست که همین آقا حامد فتوا دادن که برید از طرف امام زمان دخترای ج..ه رو بگیرید عقد کنید؟ بعد من میگم نطفه بگو دروغ میگی. لقمه رو هم حاضرم ثابت کنم گندهای مالی که شما بالا آوردید تو تاریخ بی نظیر بود تا قبل از ۳۰۰۰ میلیارد البته! دیگه چه حرف من دروغ بود بفرمایید. متصدی بچاپ بچاپ در مدارس همین نیکان بود. دیگه کدوم حرف؟ میخوای اسم و مشخصات نیکانیایی رو که الان مسیحی و بهایی شدن رو بفرستم؟ آخه یه کم سرتونو از تو برف بیارید بیرون و دست ازین سفسطه بازیا بردارید.

 172. س.ص

  آقای چیز فهم یادت نیست اون موقع، کودکی، برو از بابابزرگات بپرس که دونه دونه همونایی که یار امام زمانند یکی یه دختر فاحشه دستشون بود؟ به فتوای آقای شهرستانی؟ یا اونایی که می رفتن جنگ رو از دبیرستان نیکان اخراج می کردن. ببین نفاق تا کجا که الان برداشتن بنر زدن عکس شهدای نیکان رو تو کریدور دبیرستان. دونه دونه تونو امام زمان از تیغش خواهد گذراند. میخوای بازم بگم؟
  من ابایی از ندارم از افشاگری؟ فقط از هر چی منافق انجمنیه متنفرم. در راس هم جناب دکتر بنی هاشمی که خودم شاگردش بودم و البته پای درسای آقای فائق هم می رفتم.
  بگو زودتر بگو کجای حرفای من دروغ بود منتظرم.

 173. س.ص

  آقای رهیافته خودت فهمیدی چی گفتی؟ من که نفهمیدم. کجا دروغگو خودشو لو داد؟ شماها هم یاد گرفتید فوری از این واژه استفاده کنید تا جایی کم میارید. بنده نه حرامخوارم نه حرامزاده. چون حرف حق به گوشم می نشیند و از صمیم قلب می پذیرم ولی شما چطور؟ بفرمایید کجا پیرو حق بودید کورها؟ در کدام برهه ی تاریخ؟ از ابتدای تاسیس انجمن تا کنون.
  و البته جناب متین فرموده شما متین است منظور من این بود که انتهای اندیشه اینها به اینجا می کشد و امثال اینها در می آیند. از اندیشه اسلام امثال سلمان ها و از اندیشه اینها امثال حامد شهرستانیها.
  آقا میثم شما قضاوت کن کی داره ناحق میگه.

 174. س.ص

  جناب رهیافته خدمتتون عرض کنم که شما فرموده بودید:
  اتفاقا چون خودتون رو جزو نیکانِ متنفر از نیکان! معرفی کردی،اونایی از نیکان متنفرند که …
  من خدمتتون بگم که در دوره ۶۰ نفری ما چیزی حدود ۴۵ نفر از نیکان متنفر بودند. از همه چیزش. ایدئولوژی گرفته تا … حالا شما بفرما همه ی این۴۵ نفر مشکل داشتند. بقیه هم کسی نبود که نیکان را دوست داشته باشد جز ۲ یا ۳ نفر.

 175. ح

  به نام خدا
  و سلام بر ولیش

  خدمت آن بزرگوارانی که برای کوبیدن انجمن پای نیکان و علوی و… را وسط می کشند!
  این که جناب x روزگاری در انجمن بوده و بعد تفکراتش آنچه نباید شده، اگر تهمت باشد، دامن امیرالمومنین را هم خواهد گرفت، زیرا زبیر روزی از همراهان مخلص امیرالمومنین علیه السلام بوده.
  پس این دلیل نیست!
  ضمن اینکه اگر میخواهید انجمن را نقد کنید، حق ندارید بدون سند حرف بزنید! زیرا در دوره ای که خیلی راحت سند سازی میشود تکلیف حرف بدون سند مشخص است!
  اما سند تأیید انجمن فتاوای بی اندازه مراجع تقلید که مرزبانان حریم اعتقادی ما هستند (البته اگر شیعه باشیم!)خواهد بود!
  از شخص ولی فقیه گرفته تا… که مشتی از خربار آن در فضای سایبری موجود است!
  در مورد عملکرد هم باید گفت حتی همین کار شما هم به نوعی مخالفت با سخن ولی فقیه است که صراحتاً عمده کردن مسائل انجمن را نپسندیده اند!
  حال خود بنگرید که بر طریق راست استوار است!

 176. ح

  البته خدمت آن شخصی که بحث لقمه و نطفه را وسط کشیدند، بنده همچون سایر دوستان نمی گویم “کافر همه را به کیش خود پندارد” بلکه میگویم یا شما علم غیب داشتید و این را بواسطه تسلط بر تکوین فرمودید که خب خدا به داد هزاران هزار انجمنی برسد
  و یا اینکه علم غیب نداشتید و حرفی را تنها و تنها (باعرض معذرت) از ما تحت خود خارج ساختید (چون خارج شدن این حرف ها بدون علم جز از این طریق ممکن نیست، یازهم باید بخشید)، که در آن صورت باید جواب پدران و مادران عفیف و عفیفه هزاران هزار انجمنی را بدهید و در پیشگاه خداوند عادل محکوم خواهید بود
  در این صورت دعا اگر مغرض و معاند نیستید خداوند از سر تقصیرات شما بگذرد

 177. جوابیه ی نظراتی که در که در ذیل اینفوگرافی انجمن حجتیه جدید نوشته شده است!!!
  حتما شرح حال انجمن حجتیه ای ها را بخوانید…
  اینم تیر دوم ما…

 178. ali

  حساب آش اون جهانتو داری؟؟؟
  یه وجب روغن روشه هااااا!!
  مواظب کلسترول خونت باش!
  —————————–
  ببینم تو به خدا اعتقاد داری؟
  به وجدان چطور؟؟
  به انسانیت چی؟
  به اخلاق؟
  به جهان دیگه؟

  عزیزم برای مطرح کردن خوذت یه راه دیگه انتخاب کن که اگه نکنی اون دنیا یه جور دیگه باهات معامله میشه!!!

 179. بسم الله
  گرچه به نظر بنده، جریان حجتیه در همان بدو امر توسط استعمار به انحراف کشیده شد و گرچه افراد سالم آن، در شناخت اولویت‌ها خطاهای جدی مرتکب شدند؛ لیکن گذاشتن شیخ محمود حلبی شیعه که سندی از خیانت عمدی او(خود او و نه سایر کسانی که در انجمن بوده و هستند) وجود ندارد، کنار یک کافر صهیونیست، کار ناروایی است.
  به نظر حقیر، گاهی اوقات می‌بایست احتیاط کرد.

 180. س.ص

  خدمت دوستان عرض کنم به پیر به پیغمبر اون تایید علما مربوط به چند سال پیشه میزان حال فعلی افراده سخنرانی آقا هم مربوط به دهه ۶۰ می باشد. دوستان منافقین هم وقتی امام نجف بودند از ایشون وجوهات میگرفتن. خواهشا دیگه واسه اثبات حقانیت از اون توجیه استفاده نکنید.

 181. .
  آدم خنده اش میگیره از بعضی از حرفهای دوستان انجمن منحرفیه !

  آخه برادر من! خواهرمن! حرف که راحته!
  شماها تو عمل دارید نشون میدید نه شرع رو قبول دارید نه فقه رو نه خدا رو نه رسولش رو نه کتاب فرقان”قرآن” رو
  و به جز سفسطه و مغلطه و حرف به حرف کردن و شاخه به شاخه پریدن کار دیگه نمی کنید
  .
  متاسف شدم که بعد از جمع شدن این پست هم هنوز این خرعبلات نوشتن هاتون تموم نشده…
  .
  .
  “مرد” بودن سخته
  خیلی سخت!
  همیشه برام سوال بود چرا بعضی ها این قدر “نفهم”هستند؟!؟!؟!
  بعد تر فهمیدم چون از بس نامردند و به مردددددددا حسودی شون میشه به نفع شون هست که خودشون رو بزنن به اون راه…
  .
  .
  به خون شهدا قسم زوده اون روزی که سردمداران شما رو گردن بزنن…
  منتظر باشید که ماهم منتظریم…

 182. در جواب به یکی از دوست نماها هم چیزی رو که تو توضیحات وبلاگ خودم نوشتم می نویسم که برگرفته از یکی از سخنرانی های حاج علیرضا پناهیان هستش:

  امیرالمؤمنین علی (ع) درباره زندگی توأم با ترس می‌فرمایند: «ولا تَهنَأُ حیاةٌ مَع مَخافَةٍ»(میزان‌الحکمه/۴/۱۷۴) زندگی با ترس گوارا نیست، شیرین نیست، قابل تحمل نیست. اگر انسان بترسد، راحت و خوب زندگی نمی‌کند. ولی خیلی‌ها عادت کرده‌اند به زندگی تلخ و سرد، و تلخی زندگی خود را نمی‌بینند. وقتی کسی به عیبی عادت کرد دیگر آن عیب را نمی‌بیند و با نتایج بد آن عیب هم خو می‌گیرد و آن‌ها را طبیعی می‌داند. کسی هم که با ترس‌های رایج در زندگی، خو کرده است، شرایط شیرین‌تری از این زندگی را درک نمی‌کند و به همین شرایط تلخ قانع می‌شود.

 183. متین

  جناب
  س ص

  التماس دعا

  ظاهرا با شمشیر تهمت می خواهید همه را قلع و قم نمائید.

 184. بسیجی کونی

  خاک بر اون سر ساندیس خورت کنن که فکر کردی آدمی ! از سگ کمتری

 185. saeed

  اگر میخواهید اصل قضیه انجمن رو بدونید و بیطرفانه و بدون غرض و مرض ! مقاله بنویسید
  باید حرفهای دوطرف رو گوش کنید.
  یک تنه قاضی به میدان نرفته و پیروز برنگردید.
  خب امروزه اصلا چیزی به نام انجمن وجود نداره
  ولی بازهم به جنازه این مرده هم رحم نمی شود . چرا؟>
  چون بالاخره باید دستاویزی باشد تا کم و کاستی ها و مدیریت ضعیف فرهنگی اجتماعی رو ماستمالی کنید!!
  چه چیزی بهتر از همین سوژه نخ نما شده انجمن بدبخت حجتیه.

 186. علیرضا

  آقایانیکه از انجمن مینویسند چند سالشونه؟ چندتا سخنرانی از مرحوم حلبی شنیدن؟ چقدر در مورد کارهای ایشان – سابقه علمی ایشان – سابقه مبارزاتی ایشان میدونند؟ اصلا به گوششون خورده که سخنرانی ایشان در گوهرشاد در زمان مشروطه چی بوده؟ مجوز ها و تاییدیه های مراجع وقت رو دیدین ؟ نظر آقای خامنهای (مکتوب) رو دیدن ؟واقعا اگر احتمال بدین این حرفهای شایع در دهان عوام تهمت و افترت باشه شما که ترویج میکنین اون دنیا میتونین جواب بدین؟ این حرفها رو هیچوقت از زبان یک انجمنی شنیدین؟
  خدا به هممون رحم کنه!!!!!

  • مسافر مهتاب

   سن و سالمان مهم نیست! مهم این است که ما هم سخنرانی شنیده ایم از ایشان، هم می دانیم کتاب نقد ایقانشان کتاب خوبی بوده، هم میدانیم که زمان مشروطه در مسجد گوهرشاد جوی آفریده در حمایت نهضت نفت در خراسان، هم فتواهای مراجع وقت را دیدیم! اما همه ی این ها مالِ قبل از این است که اشتباه عمل کنند، ده یازده سال قبل انقلاب… شاید هم بیشتر!
   مهم این است که اشتباه و التقاط در تفکر داشتنند زیاد.
   گفتم که به قول استاد عشق بعضی آدم ها از دریاها عبور می کنند اما در نهایت در یک استکان آب غرق می شوند!…
   موافقم! خدا به هممون رحم کنه…
   اینجاست که باید گفت: معاذالله…

 187. .
  اگر جاهل ساکت می ماند ؛ مردم دچار اختلاف نمی شدند…

  امیرالمومنین علی علیه السلام
  بحارالانوار
  ج۷۵
  ص۸

 188. ح

  به نام خدا
  و به یاد ولیش مهدی (عج)

  مسأله انجمن حجتیه (گذشته از اینکه برگرفته از نام حضرت حجت است و خود این نام احترام دارد و دوستان! مراعات احترام همان نام را هم نکرده اند) در حال حاضر بهترین پتک است که میتوان برای خراب کردن یک شخص یا یک جریان بر پیکره اش وارد کرد
  هنوز فراموشم نمی شود افتضاح سال ۸۸ که هر گروهی برای این که دیگری را منحرف جلوه دهد به پای او انجمن را می بست!
  نا خود آگاه یاد واژه رافضی افتادم که روزگاری انستاب آن به افراد مایه ننگ بود ( در بین عوام ) و حضرت صادق روحی له الفداه آن را برای شیعیانشان مایه افتخار قلمداد فرمودند!
  آنکه طالب حق است خود بجوید و بیابد تا خدای ناکرده ظالم در پیشگاه حضرت حق محشور نشود!

 189. با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی؛
  ابتدا بابت زحماتتان در راستای دفاع از اسلام ناب محمدی به نوبه ی خود تشکر می کنم و همچنین در خصوص طرح دیگری که در مورد انجمن زده اید. اما درباره این طرح باید عرض نمایم که حقیقتاً مغایر اخلاق اسلامی است. حقیر خود از افرادی هستم که سایه ی انجمن را با تیر می زنم و وبلاگم شاهدی بر این مدعاست. درباره ی آنان تحقیقات گوناگون داشته و دارم. اما اگر قرار باشد ما هم همچون حامیان یک شیخ هتاک عمل نماییم پس دیگر چه فرقی با آن ها داریم. در ضمن این کار بهانه نیز به دست آنان می دهد. خواهش می کنم با انتشار متنی به جای این تصویر مرد و مردانه عذرخواهی کنید و نشان دهید که بسیجیان و طرفداران حضرت روح الله همچنان بر اخلاق اسلام ناب محمدی پایبندند. حاضرم دلایل شرعی این امر را تلفنی عرض کنم. البته چون متأسفانه پخش شده کار کمی مشکل است. خواهش میکنم سربلندمان کنید.

 190. س.ص

  آقای علیرضا بنده گفتم میان انجمنی ها بزرگ شده ام، پای صحبت تک تکشان نشسته ام. سخنرانی هم زیاد گوش داده ام. اتفاقا حرف من این است که کدام انجمنی سخنان امام را گوش داده، کدامشان با امثال شهدا نشست و برخاست داشته؟ تقریبا هیچ کدام. وای بر حال همه تان. خدا بگذرد از این بی انصافی

 191. مسافر مهتاب

  فکر می کردیم در فضای مجازی بشود با این جماعت، منطقی گفتگو کرد! زهی خیال…
  مبنای فکری ای که از اولش تا به حال انقدر زیرو رو شده دیگر جای دفاع کردن دارد؟!!…
  مبنا اگر مبنا باشد استوار می ماند!
  جنابانی که تا دیروز این حکومت اسلامی را طاغوت می دانستند و دعوایشان با امام سر همین بود حالا دنبال گرفتن پست سیاسی در همین نظام هستند!…
  متأسف بودیم برایشان متأسف تر شدیم با خواندن کامنت های از سر کم فکری شان!

 192. ح

  احسنت بر این نیروهای خود جوش همیشه در صحنه!
  احسنت بر این نیروهای دلسوز اسلام و انقلاب!
  احسنت بر سربازان بی جیره مواجیب فضای سایبری!
  احسنت بر این فداکاری عظیم و البته برنامه زیری شده!
  واقعاً مرحبا
  اجرتان با خدای بهائیت و صهیونیسم
  اجرتان با خدای فراماسون
  اجرتان با نیچه، هگل، مارکس و…

 193. ح

  راستی این را یادم رفت

  اجرتان با ابن تیمیه و هم مسلکانش…

 194. علی

  سلام. فکر نکنم لازم باشه یا اصلا وقتشو داشته باشم همه ی کامنتاتونو بخونم. ولی از اینکه توی پستتون فقط تخریب کردید نه نقد تعجب می کنم. من حقیر خودم خاک پای حزب اللهی های فدایی مولا علی می دونم اما سالهاست انجمنی ها رو میشناسم و با خیلی هاشون دمخور بودم.
  دو تا گلایه:
  یکی اینکه هیچ وقت مردم کاملا با هم متحد نمیشن! انجمنی ها یک طیف اند! همه رو به یک چوب نرونید! درست مثل حزب اللهی ها! گروه هاشون هم مختلف بوده! درست نیست یکی بیاد و بگه دانشجوهای پیرو خط امامی سابق که لانه ی جاسوسی رو گرفتند و بعدا خیلی هاشون چپ شدند و شدند اصلاح طلب لائیک … حزب اللهی اند بنابر این حزب الله بد است! همانطوری که بعضی ها فقط به عقیده عده ای از انجمنی ها اشاره می کنند که هدف ترویج گناه است و آنها را محکوم می کنند! امیدوارم متوجه بشین که ساده انگاری و حزبی نگاه کردن ممکنه گناه باشه!
  دوم اینکه از نشانه های ظهور حضرت «پریدن» شیعیان به یکدیگر است. بین متحد و پایداری، بین حزب اللهی و اصلاح طلب، بین داخل نظامی و خارج نظامی، بین همه … فکر نکنید که کسی از اشتباه مبراست. فکر نکنید که نیت خیر به معنای عمل خیر است. فکر نکنید که عمل شر از روی نیت خیر نیست. فکر نکنید که باید دیگری را انکار کرد تا حقانیت خود را قبولاند!
  هدف اسلام است. سعی کنید با زبان هر کسی او را به دنبال اسلام بکشانید… سالهاست با دوستان انجمنی ام همین رو نقطه وحدت قرار می دهم. اگر بعضی ها پای برهنه نپرند وسط حرف هامان و بالکل آنها را رد نکنند. اگر آنها گمراه اند خب هدایتشان کنید! آنها هم دلایل بر حقی دارند…
  *پ.ن : احمدی نژاد را خیلی ها به انجمن نسبت دادند. عمدتا دوم خردادی ها! من از ۸۳-۸۴ کلاس های علی یعقوبی نام لعینی را رفتم که قارچ وار عقاید شوم و هزار بار خطرناک تر از انجمن را در هیئات مذهبی جایگزین اصول ناب اسلام می کرد.همانی که سال قبل دستگیر شد و از رئسای حلقه انحرافی بود. احمدی نژاد شاگرد اوست.(اما نه مستقیم) چه غفلتی کردم که آنروز این امر را متذکر نشدم و فکر می کردم وزارت اطلاعات حواسش به او هست. بروید و خودتان را برای مبارزه با هزار بار بدتر از خوارج و بهایی و انجمنی آماده کنید… خیلی عقب هستیم… از عمق نفوذ این گروه در هیئات مذهبی و یارگیری هایشان بسیار بترسید …
  یا حق

 195. دلداده

  واقعا باعث تاسف است بر این سیاستی که زاییده مادر انگلیسی شماست.
  خجالت نمی کشید. انجمن حجتیه را محکوم می کنید در حالی که یک دولت بعد از انقلاب نمانده است که محکوم نکرده باشید! دولت بازرگان که اولین دولت بود ، شد یک دولت آمریکایی. موسوی بدبخت را هم که کردید زندان. مرحوم رجایی هم که فرصت نیافت و بعد زنش شد جزو مرتدها. دولت رفسنجانی را هم کردید دولت سرمایه داری و فساد مالی. دولت خاتمی هم کردید دولت فتنه و بی دینی. دولت احمدی نژاد را هم کردید دولتی که خودسر است و با اجنه ارتباط دارد. بگویید کسی مانده است که بتوانید از او دفاع کنید و بعد این همه ادعاهای بزرگ نمایید.
  شما فقط موفق به کوبیدن افراد هستید و با کوبیدن آنها می خواهید به بقای خود ادامه دهید. ذره ای هم به مبانی دینی و اخلاق و قیامت قائل نیستید. اصلا تهمت برایتان مفهومی ندارد. گویادین اصلا برای شما نیامده است و مخاطب دین نیستید. در این دوره زمانه که جوانی نمانده است که به مبانی دینی اعتقاد داشته باشد و بی نمازی در جامعه غوغا می کند ، شما مشغول این فتنه انگیزی شده اید. شما به دنبال فساد هستید یا حجتیه؟ شما مشغول تهمت زدن بی جا هستید که فساد است یا حجتیه؟
  ندید که باغی بدبخت که کتاب قاعدین را به نگارش در آورد چگونه به عذر خواهی و تقاضای بخشش افتاد ، اما دیگر دیر شده بود و کار از کار گذشته بود. اگر دینی برایتان باقی مانده است که بعید می دانم ، کمی به خود آیید.
  اگر دین ندارید که ندارید ، اقلا آزاده باشید.

 196. تهران 32

  واقعا برای برخی دوستان متاسفم. دوست عزیزی که به نقل از انجمن میگی دین از سیاست جداست، کجا انجمن این حرف را تایید می کند؟ انجمنی ها معتقدند که دیانت از سیاست جدا نیست در عین حالی که کار سیاسی نمی کنند. آن هم به علت آفت ها و انحرافاتی که در این مسیر فراوان است. البته این حرف اختصاص به انجمن نداره و خیلی از علما همین نظرو دارن.
  دوست من اگر واقعا جویای حقیقت هستی به وبلاگ زیر یه سری بزن: harimerah.blogfa.com

 197. mahdi

  روز قیامت معلوم میشه کی چیکاره بوده . اونایی که همچین تهمت هایی به انجمن و انجمنی ها میزنن بترسن از اون روزی که همه ی پرده ها کنار میره و ماهیت همه مشخص میشه . البته من شک دارم افرادی که اینجوری به یه عده مسلمان تهمت میزنن به قیامت اعتقاد داشته باشن .

 198. متین

  امام فرمود وای به روزی که دشمن از ما تعریف کند!!!
  توجه فرمائید”
  بی بی سی انگلیسی در برنامه ای به نام پرکار با مجریان بهائی انجمن حجتیه را به چالش و نقد میکشند!!!!

  شاخص از تلویزیون جمهوری اسلامی در نقد انجمن پخش می شود!!!!

  بهائیت و وهابیت علیه انجمن متحد می شوند!!!

  جناب میثم و عوان انصارش طرح در رد انجمن طرح می زنند!!!!!!!!!!!

  در شبک قران در نقد انجمن اساتید گفتگو میکنند!!!!!!

  علمای اعلام از انجمن حمایت می کنند!
  ازایت الله خوئی -میلانی -شهید اشرفی -شهید صدوقی -مرعشی ……..الی علمای حاضر سیستانی -خراسانی -سبحانی -صافی-مکارم-حتی ایت الله خامنه ای

  پس شاکریم خدای را که در صف دشمنان نیستیم و دشمنان بیرونی و هم صدا هاشان چه در داخل و چه در خارج از ما تعریف نمی کنند حتی با طرح هایشان!!!!!!!!!

  دوستانی که خود را فدائی ولایت می نامند اگر راست می گویند از حضرت ایت الله خامنه ای در مورد انجمن و فعالیتهایشان هر چند در گذشته سوال بفرمایند.
  یا علی

  • چقدر ناشیانه استدلال می کنی و صغری و کبری
   آخه … تو رو چه به دفاع از انجمن
   ینی حضرت امام خمینی ره تو این جا کشک؟نعوذبالله
   می ری به استفتاءات قبل انقلاب استناد می کنی ؟
   راستی گفتی آیت الله سبحانی؟ شهید صدوقی؟…. مدرکت کو؟
   حتی آقا؟
   همینجور می پاشی دیگه ها؟ بابا قبله شرطه؟ اینقدر پلشت؟
   گنده تر از تو نتونستن به این استفتائات استناد کنن بعد .
   قبلا هم که جواب اینا رو دادیم رفته. باز این ترفند قدیمی؟ کور خوندین بابا
   به نظر من میثم تازه خیلی مراعات کرده

   داداش میثم بازم می گم گول این تحریک احساسات اینا رو نخور
   اینا تا بتونن از قرا« و حدیث استظهار می کنن برای خودشون

 199. سلام
  یه مدتی بود به دوئل سر نمی زدم :(

  وقتی شنیدم مو به تنم سیخ شد!
  دوئل داری چیکار میکنی!
  با این حرکت تمامی مراجع تقلید و بزرگان اسلام رو زیر سوال بردی!!!
  حواست به اطرافیانت باشه…

  خواسته یا نا خواسته ( خدا داند)…

  این دوئل، دوئل قدیم نیست! این میثم هم میثم قدیم نیست!

 200. علی

  سلام. ممنون. طرح خوبیه.
  ممکنه اسم فونت فارسی که استفاده کردید بگید؟

 201. تقدیم به همه انجمنی ها
  آخه یکی نیست بگه اظهارات وزیر اطلاعات رو چکار می کنید؟
  بابا اون که دیگه با سند اطلاعاتی می گه.
  به این لینک مراجعه کنید

  http://rahe-ma.blogfa.com/post-143.aspx

 202. احمد رضا

  میثم جان اگه میگی اینا اشتباه میکنن حداقل راه درست را بگو و ما را راهنمایی کن / بنظر تو چرا اینا با بهاییه میجنگندند . چند سال پیش من تو دام بهاییت افتادم و اینا بودن که به من کمک کردند چرا به جای تفرقه وتهمت ما بین شیعیان نمییایم مشکلات همو بهم بگیم از اساتیدشون دعوت کنید و با همدیگه جولوی بهاییت و لا دینی را بگیریم و تا انجاییکه همشون نظام را قبول دارند برای کشورشون شهید دادند و همشون دغدغه دین را دارند و به گوش بفرمان رهبرند و حداقل با اعمال و رفتارشون دل رهبرشون رو خون نمیکنند و همیشه کمک حال انقلاب و مراجع بدون هیچ دستمزدی و سمتی بودند

 203. متین

  با سلام خدمت عزیزان
  جناب نقطه سرنقد
  حرف زیاد است اما شما یه تکلیف دیگری دارید !!!
  شما به عنوان ادم ولائی ایا تکلیف ندارید از ولی فقیه سوال بفرمائید تا قانع شوید؟
  معمولا ما یاد گرفتیم از علما جلو نیفتیم ایا شما هم پشت سر علما هستید ؟ایا سوال شما با این مو ضوع سازگاری دارد ؟ایا صرف ادعا می تواند دلیل برگنه کاری دیگران باشد ؟
  ایا مصلحی وزیر اطلاعات است یا رئیس دادگستری که هنوز اتهامی مسجل نشده به انجمن نسبت داده اند؟ از خود پرسیده اید؟!!!
  از ادمهائی چون شماکه مدعی سربازی ولایت میکنند این سخنان بعید است !!باز می پرسم از مقام ولایت فقیه حضرت ایت الله خامنه ای و یا به هرکسی که مقلدید را جع به ان جمن سوال کرده اید ؟یا همین جوری دست یه نقد میبرید و لدر وار قصد خرابی دارید ؟
  امید وارم که از روی عدم علم به مصداق تهمت این چنین دست به نقد زده باشید والا روز قیامت باید جواب تهمت های تعمدیتان را به خدای عادل و اگاه بدهید!

 204. احمد رضا

  ایا صهیونیسم زاده بهاییت نیست ؟ به این سوال من کمی فکر کنید ببینیم در زمان قبل از انقلاب چند در صد از سران مملکتی بهایی نبودند ؟ارتباط تنگاتنگ سران مملکتی با بهاییت بر همه مشخص است پس چگونه انجمن حجتیه که سردمدار مبارزه با بهاییت بوده است میتواند با انان تامل داشته باشد نقد ایقان حاج اقای حلبی را مطالعه نموده اید که کل بهاییت را با منطق خودشان و نه با زور و اسلحه و زندان به زانو در اورده است !!! شیعه باید زرنگ باشد ببیند با تخریب سرکوب کننده بهاییت چه گروهی جان دوباره میگیرد و ارام ارام شروع به جوانه زدن میکند .میثم جان تو یک جوجه گرافیست نیستی .تو یک فرد عادی نیستی . تو با انهمه خلاقیت و نگرش نو به جامه خدمت میکنی و من از ایده های عالیت لذت میبرم اما خواهش می کنم تمنا دارم یک مقدار ارام تر حرکت کن اول داده های ذهنیت را به نظر سنجی بگذار و بعد که برایت مسجل شد و به حد یقین رسیدی اینگونه طرح ها را بزن .باور کن من نمی خواهم شما را نصیحت کنم اما ایا دید شما مانند ۴سال قبل است ؟باور کن اینا ضد دین و مملکت نیستند بیا قصد قربت کن از خود اقامون مدد بگیر و طرح نویی بزن و ثابت کن دویل ایده های ذهنی یک جوجه گرافیست نیست و همیشه دوئل یک خدمتگذار به استان حضرت بقیه الله اعظم و گوش بفرمان رهبر معظم و مراجع است .من به شخصه چشم انتظار طرح نویی از دوئل هستم که جبران مافات نمایید .بیا و یکبار هم با این نیت نظر کن .دعای فرج افراد را از راه کج به راه راست هدایت میکند و ما منتظر ان فرج هستیم.دوئل فرج را از حضرت بخواه

  • ناشناس

   خدا را شکر می کنیم که با پیروزی انقلاب اسلامی،

   ریشه ی بهاییت نیز از دنیا کنده شد،

   و تنها نامی که از بهایی ها در دنیا موجود است،

   نوشته های کتب تاریخ و سن های قبور است.

   خدا را شکر … .

 205. هوای تازه

  دوئل دیگر یک جوجه گرافیست نیست

 206. علی رضا

  دوئل دل مادر امام زمان را شاد کن طرحی نو بزن نگذار شیطان در دوئل نفوذ کند

 207. هوای تازه

  دوئل طرحی نو بزن و ثابت کن یک جوجه گرافیست هم میتواند امام زمانی باشد

 208. احمد رضا

  (بهاییت = صهیونیسم) از دوئل میخواهیم تا نسبت به طرح اریه شده تجدید نظر کند و قصد قربت کند و طرح جدیدی ارایه نمایید و دل حضرت زهرا را شاد کند

 209. .........

  واقعا که براتون متاسفم !!!!!!!!!!
  شاید مسیر فکری آقای محمود ذاکر زاده ی تولایی کمی غلط باشد اما هر چه باشد ایشان یک عالم شیعه هستند . درست نیست که ایشان را با بنیانگذار صهیونیست مقایسه کنیم .
  در ضمن چه طور ما باید با سنی هایی که طبق احادیث (( من شک فی کفر اعداءنا فهو کافر )) کافرند صلح و سازش داشته باشیم اما نباید با انجمنی ها که ولایت و محبت اهل بیت با تک تک سلول هایشان پیوند خورده است سازش کنیم ؟
  به علاوه من دوستانی ” انجمنی ” دارم که به امام خامنه ای میگویند ابوبکر . این ها همه در اثر افراط بین دو جبهه به وجود می آید . اگر شما به انجمنی ها و عقایدشان احترام بگذارید ، آن ها نیز به شما و عقایدتان احترام می گذارند .
  “اگر جاهل ساکت می ماند ؛ مردم دچار اختلاف نمی شدند…
  امیرالمومنین علی علیه السلام ، بحارالانوار”

 210. ساغر

  انجمن دشمن سر سخت بهاییت و صهیونیسم است . دوئل استغاثه کن .

 211. علی مولایی

  ای مراجع عظام تقلید بشتابید وگرنه عاقبت همه شمااینچنین خواهد بود.کسی که یک عمر خالصانه خدمت حضرتش را کرد چگونه مورد اتهام و تهمت عده ای جاهل کج اندیش قرار می گیرد؟
  شما که دم از علی(ع) میزنید کجاست آزاد اندیشی او که آن هنگام که سر زبیر را پیشش آوردند گفت چه غم ها که این شمشیر از دل پیامبر زدود!
  درد امروز ما شیعه است،به راستی که صهیونیست های اصلی چه کسانی هستند؟
  آری آنان که شیعه را تکه تکه کرده اند و خورده اند و برده اند و در دین خدا بدعت نهادند.
  دیدار به روز قیامت

 212. سیدحسن تهرانی

  سلام آقا میثم
  شرمنده دیر به دیر بهتون سر میزنم.
  یه بنده خدایی برای بحث منطقی مبارز طلبیده بود، راستی اگه منطق داشت انجمنی می شد؟!
  حمیدخان آقایان و اساتیدتون از بحث کردن با ما میترسن و فرار می کنن ، شما که دیگه محلی از اعراب نداری!

 213. هدی

  خدا لعنتتون کنه با این بی حرمتی هاتون.

 214. hamedi

  باسلام
  بنده hamedi در سایت askdin.com هستم
  در مورد انجمن مدارکی در آن سایت داده ام:
  http://www.askdin.com/thread3290-3.html
  لطف نموده از پست شماره ۲۵ تا انتها مطالعه نمایید و بفرمایید که شما بیشتر می فهمید یا مراجعی که نظراتشان را بنده در آن با عکس آورده ام؟
  باتشکر – یاعلی

 215. hamedi

  راستی شما را دعوت می کنم که نظر مبارک رهبر معظم انقلاب را در این مورد بدانید:
  “عمده کردن مسأله‌ی انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانى را که براى اولین بار سعى کردند این شایعه و بحران مصنوعى را به وجود بیاورند، ناخالص می‌دانم.”
  http://rajanews.com/Detail.asp?id=116180
  طبق این نظر رهبر معظم انقلاب شما را متهم می کنند و شخص شما را ناخالص می دانند!!!
  یاعلی

 216. مسلمان شیعه ایرانی

  بسمه تعالی
  اول: آفرین به این وبلاگ و صدآفرین به تهیه کننده آن. انشاءالله اجر شما را حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند صالحش حضرت صاحب الزمان (عج) بدهد.
  دوم: آن دسته از افرادی که از انجمن حجتیه و تفکرات متحجرانه و انحرافی آن آگاهانه و یا ناآگاهانه حمایت می کنند خوب است بدانند که «بزرگان انجمن حجتیه خودشان حاضر نیستند برای اعتقاداتشان حتی یک سیلی بخورند» چه برسد به شما…
  سوم: ولایت فقیه همان وجه تمایز تشیع با سایر ادیان و مذاهب موجود در دنیا است که البته باعث تعقل، بازسازی و به روزآوری تشیع می شود و دشمن با هدف حذف این تکیه گاه تشیع اقدام به ساخت و ترویج اسلام آمریکایی (تفکرات انجمن حجتیه) کرده است.

  • hamedi

   حضرت آقای مسلمان
   اول : مطمئن باشید همین هایی که شما می فرمایید زمانی که با بهاییان مبارزه می کردند و تعطیل نبودند سیلی که سهل است تا پای مرگ رفته بودند.
   دوم : به نظر شما چرا همه مراجع از این انجمن و موسس آن حمایت کرده بودند؟
   سوما : اگر می توانید برای مطالبتان یک سند مانند آنچه بنده در سایت askdin ارائه کردم و آدرس دادم بیاورید تا قبول کنیم.
   باتشکر – یاعلی

 217. رهگذر

  برای شما متاسفم که غیر از خودتون هیچ جور آدم دیگه ای نمیتونید تحمل کنید چه تو سیاست چه دین یا هر موضوع دیگه البته فکر میکنم خودتونم خیلی تقصیر ندارین کلاس ها و جلسات و اردوو… ی جورایی کامل شماهارو شستشوی مغزی میده و اجازه متفاوت فکر کردنو ازتون گرفته ولی خواهشا سعی کنید با رفتارتون انقدر بین شیعیان و محبین اهل بیت(ع) اختلاف و تفرقه نندازین و به این حدیث امام معصوم (ع)توجه کنید که فرمودند:محب محب ما باشید حتی اگر فاجر باشد!(حالا دیگه چه برسه به امثال آقای بنی هاشمی و فائق … که لااقل مطمئنیم فاجر نیستند! ولی شما بهشون توهین کردی…البته بدون هیچ دلیلی!)

 218. ناشناس

  مهدی بیا ببـین که چه تحـقیر میـشویم همسـنگ با تحـجّر و تزویر میشـویم

  هـابیلیـان، کـه خـود ره قابیــل میرونـد بر مـا زنـند تهـمت و تحجیر میـشویم

  شایع نمـوده اند به هر کــوی و بـرزنی ما را، که اهل مفـسده تقریر میـشویم

  عمری مبارزه کردیم با ظـلم و با فسـاد امروز، با اهل میکـده تفجیر میـشویم

  ما دشمـنـان تو خوار و ذلیــل کرده ایم اکنـون با دشـمنان تو تصـویر میشویم

  راه تــو میـرویـم بـی نـام و بـی نشــان امـا بـه غیـر راه تـو تحـریر میـشویم

  با نــام و یــاد تو مـو را سفـید کـرده ایم حالا به جرم نـام تــو تکــفیر میـشویم

  نا مردمـی به زمـانـه چــه بـیداد میکـند با کــذب ها و شایعـه تــقدیـر میـشویم

  ما طعنه هـای ناروا ز بـرادر شنـیده ایم در چاه، بیگناه فتاده و تعـزیرمیـشویم

  بر مـا و اهــل ما نظری، ایّهـا العــزیـز! با کیـــلِ فضـــل تـو تنــویـر مـیشویم

  بگـــذار جـــرم مهـــر تو باشد گنـــاه ما ما با کـمنـد زلف تـو تسـخیر میـشویم

  هرگز! بر ملامــت خلـق، نسـپریم گـوش با آب مهر و ولای تو تخمیر میشویم

  تســـکیــن ایــن دلِ بـیقــرار ما تــوئــی باز آی که با ظهور تو تطهیر میشویم

  هرگـز کسی نبـوده، به غیر تـو یــار ما داری نظر، وَر نـه که تبـخیر میـشویم

  در سـایه ســارِ مهـــر تـو ما آرمیـده ایم کی از مــلامت خلـق تکـسیر میشویم

  گر گوشـــۀ نگـاه تو بر ما فـتد، ز لطـف کی ما دچار سستی و تقصیر میشویم

  ره توشه هایـمان، همـی بـود انتــظار تو بـا بـذر انتظـــار تـو تکـثیر میـشویم

  باز آی ای عـدل مظــفّر که وقت صــبح با مـژدۀ قیـــام تـو تبشــیر مـیـشویم

 219. hamedi

  سلام
  کسی اینجا نظری در مورد نظر مراجع که من لینکاشو گذاشتم نداره!!!؟؟؟
  کمی به خودتون بیاین
  یاعلی

 220. hamedi

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  دیدم جوابی برای نظراتم ندارید و این عکس رو هم از سایتتون بر نمیدارید گفتم ۳ تا براتون حدیث بیارم که اگر مسلمان باشید لااقل بدانید که از چه کسانی هستید!!!
  ۱٫عن ابی عبدالله ع و حسبک من الکذب أن تحدث بکل ما سمعت
  ۲٫سئل أمیر المؤمنین ع کم بین الحق و الباطل فقال أربع أصابع و وضع أمیر المؤمنین ع یده على أذنه و عینیه فقال ما رأته عیناک فهو الحق و ما سمعته أذناک فأکثره باطل
  ۳٫عن أبی عبد الله ع قال القضاة أربعة ثلاثة فی النار و واحد فی الجنة رجل قضى بجور و هو یعلم فهو فی النار و رجل قضى بجور و هو لا یعلم فهو فی النار و رجل قضى بالحق و هو لا یعلم فهو فی النار و رجل قضى بالحق و هو یعلم فهو فی الجنة
  خدا را شاهد میگیرم که اولا شما فقط شنیده هایتان را در مورد این افراد می گویید.
  ثانیا شما فقط شنیده هایتان را می گویید و خدمات این افراد را که تمام مراجع تاییدشان نموده اند ندیده اید ( که البته با لینکی که من داده ام دیده اید ولی نمی پذیرید ).
  ثالثا شما مصداق قاضی ای هستید که نمی داند و به باطل حکم می دهد.
  بترسید از خدا و روز قیامت اگر ایمان دارید.
  باتشکر – یاعلی

 221. s.m.j

  اول سلام

  بعد اگر حضورا ببینم شما

  چند تا سیلی به شما ها می زنم

  و بعد این افکار و بینش غلط شما رو درست میکنم

  زیاد ناراحت زیرا عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

  عابروی هر چی مسلمان رو بردید…!!!!

 222. سید

  ان شاالله رسوا میشوید….

  به همین زودی ….

  http://www.duelfa.com دوئل + بهائیت = شیطان = جهنم

 223. صاحب الزمان

  خیلی جالبه در دنیایی که ادعای علمی بودن و منطقی بودن دارند. بدون هیچ دلیلی تهمت به این بزرگی بزنی و یک عده ساده لوح و بی منطق کف بزنن و تشکر کنند.
  برای من بسیار جالب است که تو حتی یک دلیل منطقی چه به لحاظ عقلی و چه نقلی نداشتی .
  تو فقط یک ادعا کننده هستی که با نادانی کامل به خودت اجازه می دهی تهمت بزنی.
  از خداوند می خواهم که راه راست را به تو نشان دهد. حداقل آن که بفهمی بی دلیل نباید به کسی تهمت زد.شاید آن ها از تو بهتر باشند.

 224. ناشناس

  وبلاگ خودجوش :
  بازشناسی مبانی فکری انجمن حجتیه / ۱ (مقالات)

  متاسفانه در ماههای اخیر جریاناتی با تفکر انجمن حجتیه در کشور رونق گرفته و عده ای بی سواد و غافل را به نام دین و امام زمان ارواحنا فداه دور خود جمع نموده اند. گرچه این عده مدعی اند که هیچ نسبتی با انجمن حجتیه ندارند لیکن کمی آشنایی با انجمن حجتیه می تواند ماهیت این جریانات را روشن نماید. بدین منظور مقاله مبسوط زیر که سه سال پیش نگاشته شده و در تعدادی پایگاههای اینترنتی منتشر گردید را مجددا منعکس می نماییم.

  شنبه ۹ تیرماه ۱۳۸۶

  مقدمه

  در چرایی و ضرورت بحث

  بازخوانی تاریخ اسلام نشان می دهد که در طول چهارده قرن گذشته اکثر ضرباتی که متوجه مسلمانان گشته است از کج فهمیهای بخشی از مسلمانان بوده است. از جنگ احد تا حوادث پس از رحلت رسول اکرم (صلوات ا… علیه) ماجرای خوارج، شهادت حضرت امام حسین (علیه السلام) و غربت معصومین همه مسائلی است که مسلمین مسبب اصلی تحمیل آن بر جامعه اسلامی بوده اند، نه دشمنان خارجی.

  عمده ویژگی های چنین جریاناتی تلفیق جهالت با عبادت، تنگ نظری و پیروی های صرفا شعاری نه قلبی می باشد. یعنی ایمان منهای معرفت که به گفته شهید مطهری همیشه منجر به سوء استفاده منافقین از دلسوزی های جاهلانه گشته است. نتیجه قوت گرفتن آنها استحاله اسلام، حذف محتوا و ماندن پوسته تو خالی خواهد بود. به گفته استاد رحیم پور ازغدی:

  این روند مسخ مذهب؛ تفکیک مذهب از حکومت، تفکیک اخلاق از سیاست، حذف “محتوا” و “حفظ شکل” بود که به مبهم و مجهول الهویه کردن اسلام، هزار قرائتی کردنش، تفسیر به رای قرآن، تحریف دین و منحط کردن اسلام انجامید و همین هدف آنهاست؛ نه از صحنه روزگار برانداختن اسلام، که می دانند ممکن نیست. آنان نمی خواستند اسلام را محو کنند، می خواستند آن را مات کنند. اسلامی می خواستند و می خواهند بسازند که دیگر با گنج قارون و تخت فرعون، کاری نداشته باشد. یک اسلام بی طرف که با سیاست و اجتماعیات و حکومت و عدالت و حقوق بشر، کاری نداشته باشد. یک مذهب فردی و عبادی و خصوصی که ربطی به این مسائل عینی نداشته باشد و در حوزه حقوق بشر دخالت نکند. می خواستند دین را به مقداری شعائر خنثی و غیر عینی و غیر سیاسی تبدیل کنند و یک اسلام خواب و گیج و کور بسازند و تحویل مردم بدهند.(۱)

  خون دلی که اسلام از این دسته افراد خورده است به هیچ وجه قابل انکار نیست. مشابه جریانات صدر اسلام در طول مبارزات تاریخی ملت ایران برای سرنگونی رژیم شاهنشاهی نیز وجود داشته است. جملات بسیاری از حضرت امام خمینی(ره) شاهد این مدعاست. به عنوان مثال ایشان در پیام تاریخی خود به روحانیت می فرمایند :

  دسته ای دیگر از روحانی نماهایی که قبل از انقلاب دین را از سیاست جدا می دانستند و سر به آستانه ی دربار می سائیدند یک مرتبه متدین شده و بر روحانیون عزیز و شریفی که برای اسلام آنهمه زجر و آوارگی و زندان و تبعید کشیدند، تهمت وهابیت و بدتر از وهابیت زدند. دیروز مقدس نماهای بی شعور می گفتند دین از سیاست جداست و مبارزه با شاه حرام است، امروز می گویند مسئولین نظام کمونیست شده اند. تا دیروز مشروب فروشی و فساد و فحشا و فسق و حکومت ظالمان برای ظهور امام زمان (ارواحنا فداه) را مفید و راهگشا می دانستند، امروز از اینکه در گوشه ای خلاف شرعی که هرگز خواست مسئولین نیست رح می دهد فریاد وا اسلاما سر می دهند. دیروز حجتیه ای ها مبارزه را حرام کرده بودند و در بحبوحه مبارزات تمام تلاش خود را نمودند تا اعتصاب چراغانی نیمه شعبان را به نفع شاه بشکنند، امروز انقلابی تر از انقلابی شده اند. ولایتی های دیروز که در سکوت و تحجر خود آبروی اسلام و مسلمین را ریخته اند و در عمل پشت پیامبر و اهل بیت عصمت و طهارت را شکسته اند و عنوان ولایت بر ایشان جز تکسب و تعیش نبوده است امروز خود را بانی و وارث ولایت نموده و حسرت ولایت دوران شاه را می خورند.(۲)

  شاید ذکر مقدمات فوق بتواند پاسخی به چرایی بحث از انجمن حجتیه در شرایط فعلی باشد. در حقیقت این جریان یک نمونه از چنین جریاناتی در عصر حاضر می باشد. هدف اصلی بحث عبرت گرفتن از جریان تاریخی این گروه برای شرایط امروز می باشد. هدف اصلی نقد و بررسی تفکر است نه تشکیلات. شاید بسیاری تشکیلات حذف شوند اما تفکر آنها باقی بماند و چه بسا بسیاری از تشکیلاتها باقی بمانند اما تفکرشان محو گردد. آنچه مهم است مواجهه با روحیه خوارجیگری است.

  لذا دلیل اصلی پرداختن به این موضوع عبرتهایی است که بازشناسی جریان حجتیه برای ما و زندگی روزانه و رو به آینده مان دارد. عبرتهایی برای جریان مبارزه با شرق و غرب و مستکبرین عالم. آفتها و انحرافهای انجمن زنگ هشداری است برای ما که دچار این آفتها نشویم. بازشناسی انجمن از حیث یکی از جریاناتی که در عصر حاضر مصداق کج فهمی و جهالت شده اند حائز اهمیت می باشد و مطالعه ما نه بخاطر انجمن که بخاطر خودمان و نسل خودمان است.

  چند نکته مهم

  * مخاطب اصلی ما در این نوشته لایه هادی و اصلی انجمن است که نقش عمده ای در جهت گیری جریان داشته است. قطعا برخورد با سایر لایه های انجمن به گونه ای دیگر می باشد.

  * در سیر این مطالعات مطالب ضد و نقیضی مطرح بوده که مبتنی بر اعتقادات اخلاقی و دینی تلاش شده است آنچه مسلم و محکمتر است مطرح و در غیر اینصورت دیدگاههای متفاوت مطرح شود و ارزیابی به خواننده واگذار شود.

  * باتوجه به اینکه هدف نقد فکری می باشد مباحث تاریخی جهت ارائه کلیات و تصویر سازی به طور مختصر ارائه گشته است.

  * شاید در جریان طرح موضوع این شائبه پدید آید که منجر به اختلاف افکنی می شود و شاید بعضا به سخنان مقام معظم رهبری در سال ۶۰ استناد شود که عمده کردن این مسئله کار اشتباهی است.(رجوع شود به بخش انجمن پس از انقلاب) در پاسخ بایستی تاکید کرد که اولا اگر نتیجه بحث اختلاف میان کسانی است که به دین حداکثری می نگرند و کسانی که به دین حداقلی یعنی دین جدای از سیاست و اقتصاد و اجتماع می نگرند که هیچ باکی نیست و اینجا صحبت از مبانی و اصول است که گذشت و تساهل و تسامح جایز نیست اما قطع به یقین بدنیال این نیستیم که به طرح مصادیق و خلاصه کردن جریان در چند نفر و… بپردازیم. آنچه مطرح است تشریح مبانی و اصول کلی است.

  تاریخچه مختصر و برخی نکات مهم تاریخی

  یکی از جریانات مهم و تاثیر گذار بر شرایط سالهای بعد از ۱۳۲۰ گسترش و تسلط فرقه بهائیت در ایران بوده است. احساس خطر جامعه روحانیت از این جریان منجر به گرایش روحانیون به سمت خنثی سازی و مقابله با اقدامات این فرقه گردید.

  انجمن حجتیه در حقیقت پس از ملی شدن صنعت نفت و قبل از کودتای ۲۸ مرداد در سال ۱۳۳۱ با نام انجمن ضد بهائیت آغاز به کار کرد.

  آشنایی با شیخ محمود ذاکرزاده تولایی

  موسس انجمن شیخ محمود ذاکر زاده تولایی مشهور به حلبی است. ایشان در مشهد متولد شد. در دوران جوانی جزء خطبا و علمای مشهور و فعالین سیاسی مشهد بوده است. وی در رادیو مشهد به سخنرانی می پرداخت. ایشان در اثر کج فهمی تعالیم اساتید خود به اخباریگری گرویده است.

  کار عمده شیخ محمود حلبی پس از شهریور ۱۳۲۰ مبارزه با بهائیان در قالب منبر و خطابه بوده است. وی در مبارزات ملی شدن صنعت نفت شرکت داشته است، اما بواسطه اختلاف میان رهبران مبارزه، شکست مبارزه در جریان کودتا و عدم موفقیت در ورود به مجلس هجدهم از فعالیتهای سیاسی و مبارزه ناامید شده و ریشه این تفکر که “بایستی بنشینیم تا امام زمان (ارواحنا فداه) بیایند و امور را اصلاح نمایند” شکل گرفت.

  علل گرویدن حلبی به تاسیس انجمن

  در این که چرا شیخ محمود ذاکر زاده تولایی معروف به حلبی اقدام به تشکیل این انجمن نمود دیدگاههای متفاوتی وجود دارد :

  برخی معتقدند که رژیم به دنبال سرگرم کردن جوانان مذهبی و غافل کردن آنها از مبارزه با رژیم (چه قبل و چه بعد از کودتا)بوده است، لذا اقدام به رشد و ترویج فرقه ضاله بهائیت نمود. یعنی علت تشکیل انجمن حجتیه را واکنش به گسترش فرقه بهائیت می دانند. البته برخی معتقدند که شیخ محمود حلبی خود مهره ساواک بدین منظور بوده است که در این مورد اسنادی در دست نمی­باشد.

  دیدگاه دیگر معتقد است که در جریان اقدام روحانیت علیه بهائیت، شیخ محمود حلبی به همراه همکلاسی اش سید عباس علوی از سوی استادشان میرزا مهدی اصفهانی مامور به تحقیق پیرامون بهائیت می گردند که در طی این مسیر سید عباس علوی به فرقه بهائیت می پیوندد و این امر موجب حساسیت بیش از حد حلبی و احساس خطر بیش از پیش نسبت به این فرقه می شود.

  دیدگاه سوم معتقد است اختلاف میان آیت ا… کاشانی و دکتر مصدق در کنار شکست شیخ محمود حلبی در انتخابات مجلس هفدهم منجر به دلسردی وی از فعالیتهای سیاسی و مبارزه با رژیم و گرویدن به مبارزه! (به معنی فعالیت اخباری گونه و اعتقادی صرف ) با بهائیت گشته است.

  برخی دیگر که بیشتر اعضای انجمن می باشند معتقدند که علت تشکیل انجمن خوابی است که آقای حلبی دیده که در آن حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) ایشان را به تشکیل انجمن سفارش نموده است.

  که در یک جمع بندی گسترش فرقه بهائیت، تلاش رژیم برای سرگرم کردن جوانان مذهبی و دلسردی شیخ محمود حلبی از شکست مبارزات ، قابل جمع و می توان آنها را علل گرایش ایشان به تاسیس انجمن حجتیه دانست.

  بررسی مختصر اساسنامه

  انجمن حجتیه با نام انجمن ضد بهائیت در سال ۱۳۳۱ تاسیس و سپس در سال ۱۳۳۶ با تدوین اساسنامه کار خود را با نام انجمن خیریه حجتیه مهدوی آغاز نمود.

  در اساسنامه آن هدف از تاسیس را تبلیغ دین اسلام و مذهب جعفری و دفاع علمی از آن با رعایت مقتضیات زمان اعلام نمود. از مهمترین نکات تاکید بر عدم دخالت انجمن در امور سیاسی بود. بگونه ای که قید گشته است :

  انجمن به هیچ‌وجه در امور سیاسی مداخله نخواهد داشت و نیز مسؤولیت هرنوع دخالتی را که در زمینه‌های سیاسی از طرف افراد منتسب به انجمن صورت گیرد، بر عهده نخواهد داشت.(۳)

  از سایر نکات مهم در اساسنامه که بعدها به شدت مورد انتقاد انقلابیون قرار گرفت؛ پذیرش رژیم حاکم و تاکید بر این نکته که تمام فعالیتها در چهارچوب قوانین کشور انجام می پذیرد بوده است. تقریبا در تمامی بندهای اساسنامه به گونه ای بر این بحث تاکید شده است.

  انجمن قبل از انقلاب

  انجمن مدعی است که در طول دوران فعالیت اش مورد تایید مراجع بوده است. این مطلب متاثر از ماهیت مذهبی انجمن و خطر بهائیت در آن برهه بوده است. بهتر آنست که بگوییم چون کسی تصور مبارزه و سرنگونی رژیم را نمی کرد مبارزه با بهائیت می توانست کار مقبول و مفیدی باشد و در اولویت قرار گیرد. البته در این بین نمی توان از نقش و تاثیر سوالات جهت داری که انجمن جهت تایید خود از مراجع پرسیده است صرف نظر کرد. در این میان حضرت امام خمینی (ره) هیچگاه به طور کامل انجمن را تائید نکرده اند. ایشان یک بار مشروط بر صحت ادعاهای درج شده اجازه استفاده از وجوهات شرعیه را می دهند و پس از آن (بویژه پس از شروع مبارزات) دیگر تایید ننموده اند.(۴)

  از نکات تاریک تاریخچه انجمن سازش با رژیم پهلوی و همکاری با ساواک است. بگونه ای که خود اعضای انجمن گزارش جلساتشان را به ساواک فرستاده و اگر خدای ناکرده مزاحمتی برای جلسات انجمن یا اعضای آن پدید می آمد به محض روشن شدن ارتباط آنها با انجمن مسئله رفع می گشت. ممانعت شهربانی در برگزاری مراسمات یزد و مذاکرات حلبی از تاریک ترین این مسائل است که در آن شیخ محمد حلبی با تکریم و تجلیل از جنایتکاران پهلوی و شاه ملعون یاد می کند.(۵)

  طرفین از این ارتباط رضایت داشته و حتی در اسناد ساواک آمده ایشان جزء آن دسته از سخنرانانی که علیه حکومت سخن بگویند نیستند. البته در تاریخ سخنرانی های ایشان هم بویژه از سال ۱۳۴۲ به بعد چیزی مبنی بر رد این ادعا یافت نمی شود. نقل شده است که در جلسه ای در حدود سال ۱۳۴۵ که آقای حلبی و شهید مفتح و جمعی دیگر از علما حضور داشته اند، شهید مفتح از اختناق و ممانعت از سخنرانی های مذهبی انتقاد و گله می کردند، آقای حلبی برمی آشوبد و اظهار می دارد که بد می کنید شما، بر خلاف مصالح مملکت صحبت می کنید دستگیرتان می کنند ولی ما کمیسیونها و کنفرانسهای عظیم تشکیل می دهیم و هیچکس مزاحم ما نمی شود.(۶)

  این مسئله آنقدر حاد بوده است که انجمن در سال ۱۳۵۶ و پس شهادت آقا مصطفی خمینی و چاپ مقاله اهانت آمیز نسبت به حضرت امام خمینی (ره) علی رغم تمامی ظلمها و فسادهای دربار و شهادت مبارزین و شکنجه آنان توسط ساواک باز هم از سازمان مخوف برای ادامه حیات خود مجوز می گیرد.(۷)

  برخی مبتنی بر دید سرگرمی نسبت به انجمن معتقدند ساواک میان آنها و بهائیت موازنه برقرار می نموده است. یعنی در برهه ای آنها را در محدودیت و در برهه ای دیگر بهائیان را محدود می نموده است که چگونگی آن بستگی به شرایط رژیم داشته است.

  لذا جمع بندی این گونه رفتار نشان می دهد مسئله بهائیت آنچنان در ذهن و فکر آنها حائز اهمیت گشته که بقاء بر هر چیزی ارجح بوده است.

  انجمن در خلال مبارات بواسطه دید بسته خود نسبت به مرجعیت، حضرت امام خمینی (ره) را در کنار سایر مراجع یکسان می دیدند و لذا خود را شرعا ملزم به حضور در مبارزات نمی دانستد و حتی تقابل و تمسخر هم می نمودند.در قبال این مسئله اسناد و رویدادهای متعددی است من جمله سخنرانی مشهور آقای حلبی(۸) و واقعه نیمه شعبان ۱۳۵۷ و…

  در نیمه شعبان ۱۳۵۷ حضرت امام خمینی(ره) در اعتراض به جنایات رژیم برگزاری جشن و چراغانی را تحریم نمودند لیکن انجمن این اعتصاب را شکست و اقدام به چراغانی کوچه و خیابانها نمود.

  برخی جملات مانند :

  مشت بر درفش چه می تواند بکند… چه کسی با آمریکا می تواند طرف بشود… یک خودکاری دستش گرفته یک اعلامیه ای نوشته و می خواهد آمریکا را شکست بدهد.(۹)

  نیز منسوب به انجمنی ها می باشد.

  انجمن پس از انقلاب

  انجمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا مدتها در سردرگمی بوده و از هر گونه موضع گیری خودداری نموده است. اما پس از مدتی با اصلاح اساسنامه اش سعی در همراهی انقلاب نمود (اما آیا این همراهی همچون همراهی با رژیم شاه بود ؟ در ادامه مقاله خود قضاوت نمائید.) لیکن شواهد حاکی از باقی ماندن روحیه دینداری بی خطر و عدم اعتقاد به تشکیل حکومت اسلامی و… می باشد. من جمله اینکه انجمن همیشه موید پیروزی پس از پیروزی بوده است. به عنوان مثال پس از پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل اقدام به تبریک به مسئولین و حضرت امام (ره) می نمود. لیکن هیچ دعوتی مبنی بر حضور در عرصه مباررات انقلاب در طول ۵ سال حیات رسمی پس از انقلاب از انجمن دیده نشده است.

  البته در قبال برخوردی که با انجمن پس از انقلاب انجام پذیرفت انتقادهای بسیار زیادی می باشد. منشا این انتقادها بحث لایه های انجمن می باشد. عده ای معتقدند که انجمن از سه لایه افراد تشکیل شده است. لایه اول عناصر وابسته به رژیم ستمشاهی که یا مغرض بوده اند و یا کج فهم. لایه دوم عناصر عافیت طلب و لایه سوم اشخاص مومن و مسلمانی که صادقانه راه را اشتباه تشخیص داده بودند.(۱۰) بر این اساس برخورد تند اول انقلاب اگر برای دو گروه اول درست باشد ( که البته چنین است) برای گروه سوم اصلا صحیح نبوده و انقلاب می توانست از پتانسیل و صداقت آنها استفاده نماید. البته مشخص است که لحن تند و شدید امام خمینی (ره) در سخنرانی ۲۱/۴/۱۳۶۲ و منشور روحانیت بیشتر متوجه دو گروه اول بوده است.

  در همین مورد حضرت آیت ا… خامنه ای (حفظه ا… تعالی) که در آن زمان سمت ریاست جمهوری را بر عهده داشته اند چنین می فرمایند :

  انجمن حجتیه به آن عده‌ای گفته می‌شود که در طول بیست و چند سال همت خود را مصروف می‌کردند برای پاسخگویی و مقابله با شبهات بهائی‌ها در ایران. البته می‌دانیم که بهائی‌ها بیشتر یک باند سیاسی بودند تا یک گروه مذهبی و فکری،‌ اما این سؤال که اینها چگونه هستند…‌ به نظر من این سؤال یک سؤال طبیعی و درستی نیست. من بدون اینکه شما را در طرح این سؤال متهم بکنم، نفس وجود این مسأله را و عمده کردن مسأله انجمن حجتیه را در جامعه متهم می‌کنم و کسانی را که برای اولین بار این شایعه و این بحران مصنوعی را سعی کردند که به وجود بیاورند ناخالص می‌دانم. به نظر من در میان افرادی که در انجمن حجتیه هستند، عناصری انقلابی، مؤمن، صادق، دلسوز برای انقلاب، مؤمن و به امام و ولایت فقیه و در خدمت کشور و جمهوری اسلامی پیدا می‌شوند. همچنانکه افرادی منفی،‌ بدبین، کج‌فهم، بی‌اعتقاد و در حال نق زدن و اعتراض هم پیدا می‌شود. پس انجمن از نقطه‌نظر تفکر سیاسی و حرکت انقلابی یک طیف وسیعی است و یک دایره محدود نمی‌باشد. بنابراین ما نمی‌توانیم بگوییم که انجمن نوع اول است یا نوع دوم. زیرا در انجمن هم از نوع اول و هم از نوع دوم کسانی هستند و شاید هم از هر دو نوع کسان زیادی وجود دارند و من وقتی که نگاه می‌کنم یک چنین حقیقتی را می‌بینم و از طرف دیگر که نگاه می‌کنم می‌بینم که سؤال از حال انجمن و اصرار بر رد یا قبول انجمن امروز از سوی گروه‌هایی در جامعه ما دارد اوج می‌گیرد. احساس می‌کنم که این یک حرکت طبیعی نیست و حرکتی است که امروز دارند به وجود می‌آورند… من معتقدم که تضادهای اصلی ما در جامعه اینها نیست. تضاد اصلی ما تضاد انقلاب یا ضدانقلاب‌های جهانی و آنگاه ضدانقلاب‌های داخلی است.(۱۱)

  مسئله حائز اهمیت امکان سوء استفاده از این بحث و نقد پرداختن به این موضوع است که در مقدمه توضیح داده شد.(رجوع شود به چند نکته مهم در مقدمه)

  تعطیلی انجمن

  در هر حال حضرت امام خمینی (ره) در سخنرانی مورخ ۲۱/۴/۱۳۶۲ با اشاره غیر مستقیم انجمن را چنین مورد خطاب قرار می دهند :

  “یک دسته دیگر هم تزشان اینست که بگذارید که معصیت زیاد بشود تا حضرت صاحب بیاید، حضرت صاحب مگر برای چی می آید؟ حضرت صاحب می آید معصیت را بردارد ما معصیت کنیم که او بیاید؟ این اعوجاجات را بردارید، این دسته بندی ها را برای خاطر خدا ، اگر مسلمید و برای خاطر کشورتان اگر ملی هستید این دسته بندی ها را بردارید. در این موجی که الان این ملت را به پیش می برد در این موج خودتان را وارد کنید و بر خلاف این موج حرکت نکنید که دست و پایتان خواهد شکست.”(۱۲)

  در پی این سخنان حضرت امام خمینی (ره) انجمن در بیانیه ای در تاریخ ۱/۵/۶۲ که سراسر نشان از اختلافات فکری و اعتقادی آنها با خط امام دارد اعلام تعطیلی نمود.

  در نقد بیانیه انجمن سخن بسیار است اما از آنجا که هدف اصلی نوشته چیز دیگری است با طرح مختصر از آن عبور می نمائیم.

  اول اینکه انجمن در همان بیانیه هم قبول نمیکند که مخاطب حضرت امام می باشد و تاکید می نماید که به هیچ وجه انجمن را مصداق این سخنان نمی دانیم.

  ثانیا از تعطیلی انجمن اظهار تاسف کرده و ابراز امیدواری می نمایند که خدمات! سی ساله آنها مورد رضایت بقیه ا… (ارواحنا فداه) باشد گویی حضرت امام مانع از خدمت رسانی آنها شده است.

  ثالثا انجمن را منحل نکرده بلکه اقدام به تعطیلی آن که امر موقتی است می نمایند. چرا که انحلال با اساسنامه آنها در تناقض می باشد که این خود نشانی از پایبندی آنها به اساسنامه و مبانی گذشته دارد.

 225. ناشناس

  الکافی (ط – الإسلامیة) ؛ ج‏۲ ؛ ص۳۵۷
  ۵- مُحَمَّدُ بْنُ یَحْیَى عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدِ بْنِ عِیسَى عَنِ الْحَسَنِ بْنِ مَحْبُوبٍ عَنْ مَالِکِ بْنِ عَطِیَّةَ عَنِ ابْنِ أَبِی یَعْفُورٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ: مَنْ بَهَتَ مُؤْمِناً أَوْ مُؤْمِنَةً بِمَا لَیْسَ فِیهِ بَعَثَهُ اللَّهُ فِی طِینَةِ خَبَالٍ حَتَّى یَخْرُجَ مِمَّا قَالَ‏ «۷» قُلْتُ وَ مَا طِینَةُ الْخَبَالِ قَالَ صَدِیدٌ یَخْرُجُ‏ «۱» مِنْ فُرُوجِ المُومِسَاتِ‏ «۲».
  أصول الکافی / ترجمه مصطفوى ؛ ج‏۴ ؛ ص۶۱
  ابن ابى یعفور از حضرت صادق علیه السّلام حدیث کند که فرمود: هر که بمرد مؤمن یا زن مؤمنه بهتان زند بآنچه در او نیست، خداوند او را در طینت خبال برانگیزد و نگهدارد تا از آنچه گفته بیرون آید، گوید: من عرضکردم: طینت خبال چیست؟ فرمود: چرکى است که از فرج زنان بدکاره بیرون آید.

  و در روایات دیگر داریم که طینت خبال، فاضلاب جهنم است، و بهتان زننده از همان زمان زنده شدن در صحرای محشر تا پایان حساب رسی قیامت، در داخل آن به انتظار حساب خواهد ایستاد، حال عذاب های دوزخ پس از آن نیز در انتظارش خواهد بود … .

  پ. ن. : گویا قومی فراموش کرده اند باید به کلام معصوم رجوع کرد، یا آن که خود را بی نیاز از آن می بینند … .

  به خداوند قسم، پیغامبر راست گفت،
  که باید برای کمترین حقوق و اعمال حساب پس بدهید؛

  حق الناس را چه می کنید ؟!

 226. علی

  بسیار دشوار است پیامی درست را با منطق رادیکال و خشن حتی با نقاب هنر جا اندخت

 227. ناشناس

  الهی عظم البلاء و برح الخفاء …

  خدایا صاحبمون رو برسون که دل نازنینشون خونه.

 228. مــــرد

  اسرائیل و صهیونیسم به چون توئی که خلف صالحشان هستی بر خود میبالد.به تو نصیحت؛نسب خود را دوباره بررسی کن!

 229. محمد مهدی

  واقعا که جای بسی تأسفه برای یک شیعه که اینطور سخیفانه و سفیهانه تهمتهایی ناروا را به انجمن حجتیه و عالم بزرگی چون شیخ حلبی می زنید . انشالله خود امام زمان جواب همتونو میدن نعم المولی و نعم الوکیل

 230. ناشناس

  آیه الله خمینی :

  ۱- اقدامات آقایان مورد تقدیرو رضای خداوند متعال است ونیز همکاری و همراهی با آنها

  مرضی ولی عصر عجل الله فرجه است وهم مجازند مومنین از وجوه شرعیه از قبیل زکوات

  وتبرعات به آنها بدهند ودر صورت لزوم مجازند از ثلث سهم مبارک امام علیه السلام به آنها

  کمک کنند البته تحت نظارت اشخاص معتمدو اگرجناب مستطاب حجه الاسلام آقای حلبی

  دامت برکاته می توانند تحت نظارت ایشان وجوه داده شود.

  ۲- مسلمین مجازند از ثلث سهم مبارک امام علیه السلام واز زکوه به مقدار احتیاج بپردازند…

 231. بی نام

  عکس آقای خامنه ایم اینجوری چاپ کنیم خوبه؟

 232. سرباز روح الله

  من فردی مخالف انجمن هستم ولی بحث و گفتگوی دوستانه را خیلی مفید تر از بعضی افراط و تفریط ها می دانم ، معتقدم بعضی از جوانان پاکدلی که با حسن نیت به انجمن نزدیک شده اند چنانچه وارد گفنگو و بحث های علمی و عقلی سالم شوند از انجمن فاصله خواهند گرفت .

 233. سید حسن غلام حسنی

  باشما هستم ای گروهی گه از روی جهل یا دانایی جاهلانه به این گروه گرویدید !!!
  زندگی ۲ روزه این دنیا را به یک عمر زندگی خدایی آخرت فروختید . دوستی خدایی را به یک مشت مزخرفات غربی ، وعده های شیطانی با ظاهری خدایی و اهل بیتی فروختید .
  من فقط به شما کوته فکران و کوته نظران کوته مغز این جمله را میتوانم بگویم با اینکه فقرایمانتان در پاسخ به eror میدهد میگویم :
  الهم عجل لولیک الفرج !!!

 234. رضا

  با سلام با توجه به تاریخچه این گروه میبینیم که حلقه فکری آنها مبارزه با بهائیت بوده ومبارزه با بهائیت وظیفه هر مسلمانی است حال هر صحبتی که ما از خود یا ازدیگران در مورد این گروه بکنیم نقد نادرست می باشد به جای جهت گیری های سیاسی یا شخصی یا احساسی بهتر است که به دشمنی بهاویت با امام زمان وتشیع بپردازیم نه به یک گروه

 235. طرح شکننده

  کارت خیلی زشته واقعا وحدت شیعه ر بهم زدی

 236. علی انجمنی

  واگذارتان میکنم به دل خون صاحب الزمان
  واگذارتان میکنم به مادر مظلومه ام
  واگذارتان می کنم به ۱۴ قرن مظلومیت شیعه
  واگذارتان میکنم به سالهایی که علی استخوان در گلو داشت و خار در چشم
  واگذارتان می کنم به آه سینه مظلومان
  واگذارتان میکنم به اشک گونه ستمدیدگان
  واگذارتان می کنم به پدر مهربان دوران

  باشد که داد این بیدادتان را به درگاهش بریم و…

 237. محقق

  سلام علیکم
  با توجه به عکس مندرج در این سایت درباره انجن شریف حجتیه، مخالفت بانیان سایت با مراجع عظام تقلید کاملا روشن میگردد وکسانیکه با مرجعیت مشکل دارند، سطح علمی بسیار پایینی دارند، لذا نظراتشان هم بدرد خودشان میخورد ونیاز به پاسخ هم ندارد زیرا
  الباطل یموت بترک ذکره.

 238. 1963

  به تک تک شما میگویم:
  اگر کسی شمشیر روی گردن شما بگذارد و بگوید اگر حرفهایت ذره ای اشتباه باشد گردنت را خواهم زد. آیا بازهم بر سر این حرفهایتان می مانید.
  من وقت بحث و جدل با امثال شما را ندارم.گذرم خورد و دیدم که واقعا یا مشت حمقاء و جهلاء هستید

 239. 11،28

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما و همه فعالان عرصه بیداری.نمیدونم متوجه شدید یا نه. به جای اینکه در اصول با هم و در کنار هم برای حفظ ارزشها و آرمانها حرکت کنیم و یکی بشیم ببینید چطور باهم بحث میکنیم و از این بحث کردن ها و وقت ازدست دادنها اونهایی که باید سود ببرند می برند و این ما هستیم که همیشه عقب میمونیم.

 240. x

  به زودی مطالبی هم من برایتان ارایه میدهم از گمراهی های این فرقه ی مهدوی نمای اموی

 241. محمدرضا

  بسم الله
  سلام
  مدت ها از این طرح می گذر
  و من؛
  بار دیگر به تو و هنرت حسادت می کنم

  **********من کمتر از آن ام که تشکر کنم**********

  (((((((((((اجرت با صاحب الزمان))))))))))))))))))

 242. محمد حسین

  تو که نقاشی، رفقات هم که یکی در میون موتورسوار و ولگرد، آخه یه آدم باسواد مطلع توی شماها نیست که با علم صحبت نه از روی باد هوا. اصلا برای کسب علوم دینی وقت گذاشتین یا اینکه اینقدر وقتتون بخاطر شرکت توی این راهپیمایی و اون گردهمایی و فلان تجمع پر بوده که ۳۰ ساله غافلید؟
  البته تقصیر شماها نیست اونایی که مقتدا و بنیانگزاران و ذخایر انقلابتون بودن یکی یکی داره گندشون در میاد و خودتون دارید بهشون فحش میدید. کی مونده که شما بخواین ازش کسب فیض کنید

 243. محمد حسین

  ذخایر انقلاب اسلامی( از دیروز تا امروز)
  دیروز:
  بدخواهان باید بدانند هاشمی زنده‌است چون نهضت زنده‌است.
  امام خمینی، صحیفه امام، جلد ۷، صفحه ۴۹۵
  امروز:
  بی بصیرت، مقابله با رهبری، دزد، منحرف فتنه گر و …

 244. ناشناس

  خطاب به طراح و نشر دهنده این طرح وقیح:
  صاحب الزمان بزنه کمرت

 245. ناشناس

  کسانیکه ایچنین راحت تهمت می زنند !!!!! اگرواقعا حجتیه ها مروج فساد هستند از بالاترین رده تا پایین ترین رده فقط وفقط یک نمونه بیاوردید بعدحرف بزنید به خدا اگر یک نمونه داشتند توی بوق وکرنا می زدنند تا گوش فلک کرشود به خدا مرگی هست آخرتی هست و قیامتی هست چگونه دراین بازارتهمت پاسخگوی آنطرف [واهند بود چه میدانم الله واعلم !!!!!!!!!!!

 246. esi

  سلام،کسی در مورد نطرهای Hamedi نظر نداره؟؟؟ واقعا راست میگه،همین طور الکی نطر ندین با منطق وسند بیاین جلو…

 247. مرد

  سر و کارت با مدافع حریم کربلا اباالفضل العباس صلوت الله علیه…
  … و اگر نه این بود که در جرگه ی ولا هستی,زبان به گذشته ات میگشودم.تمام

 248. غلام علی

  سلام.
  برادر من این شکل بحث اصلأ درست نیست.لطفا بادلیل وبرهان درست با این گروه صحبت کنید.

 249. احسان

  متاسفم برای کسی که دشمنان اهل بیت و مخالفان ولایت حضرت امیر و ناآگاهان از حقانیت مولا علی رو برادر میدونه و قتلگاهشون رو کربلا و زمانه رو برای انان به عاشورا تشبیه میکنه و برای کل یوم عاشورا کل ارض کربلا (که حدیث نیست ومخالف بسیاری از احادیث است) طرح میزنه
  اما شیعیان حضرت امیر و دغدغه‌مندان تشیع رو (هر چند به زغم شما فاسق و خطاکار) جهنمی و باطل میدونه
  به فرض اگر اینان ولایت آقای شما (که هنگام ولی شدن حتی مرجع تقلید هم نبود) قبول ندارند؛ با آنان که ولایت آقای جهانیان مولا علی و صاحب الزمان رو قبول ندارن چه باید کرد؟
  خوش فکری
  خدا هدایتت کنه

 250. یکی از دانش آموختگان انجمن

  عزیزم وقتی میبینی ۲ نفر در مورد یک چیز حرف میزنن نپر وسط معلومه که جز اسم هیچ چیز دیگه ای نمیدونی انجمن حتی مخالفتشو با رهبری انکار میکنه و فقط میگه منتظر ظهوره و یکی از جملاتش اینه “منتظران بدانند که با طلوع آفتاب نماز قضا میشود”
  پس انجمن هدفی مستقل از اونیکه تو کله شما کردن داره و هدفش آماده کردن خود برای ظهوره جالبه بهت بگم که یکی از معلم های ما در کلاس طرفداری انجمن را کرد و اخراج شد (در دبیرستان احسان واقع در میدان هروی)اینو گذاشتم که به انجمنی بودن مدرسه شک نکنی آخه سومین رتبرو تو مدارس انجمن بعد از نیکان و علوی داره
  موندم شما چطور میخای جواب اینهمه طرفدار انجمنو بدی

 251. سلام عزیز. زحمت زیادی کشیده اید برای این مجموعه و این پوستر.اما این کار شمااصلا با تاریخ انقلاب و نگاه رهبری و امام سازگار نیست. برای این که کمی روشن بشید، توصیه می کنم کتاب «از انجمن پیروان قرآن تا انجمن حجتیه» رو مطالعه کنی.انجمن لایه های مختلف داره و نمیشه یک سره همه ی اشخاص رو با هم جمع بست. شیخ محمود حلبی از کسانی بود که در نهضت ملی شدن نفت از نزدیکان مرحوم کاشانی و در انقلاب جزحامیان امام (ره) بودند. دعوای کوکاکولا و پپسی کولا و فساد اقتصادی و نگاه انحرافی به مسئله ی ظهور و قیام و… با هیچ چسب لا یتچسبکی به ایشان نمی چسبه. البته می توانیم به شیوه ی برخورد شیخ محمود با عناصر انحرافی ایراد گرفت ولی این که هر کثافت کاری ای رو به نام ایشان زد، نه. توی کتابی که معرفی کردم، جناب حیدر رحیم پور ازغدی مباحث مهمی رو فرمودن که راه گشاست. و نیازی هم به لعن و نفرین و دعوا نیست.

 252. ناشناس

  سلام علیکم
  شما که نمیدونی انجمن حجتیه رو با چه ح ای مینویسن هنوز بالغ نشدی که در باره این چیزا حرف میزنی
  با کدوم سند چهره شیخ محمد حلبی رو اون شکلی کردید
  به کدوم قانونی انجمنی ها گناهکارن
  عقیدشون چیه؟
  شما ۵ تا از اعضای قویه انجمن و بگو نمیخواد اینطوری قضاوت کنید
  اگه این عکس رو از روی سایتت بر نداری شکایتتو به پلیس فتا میکنم
  شما سر جلسه هاشون رفتی دری این طوری و بی ادبانه حرف میزنی؟
  دیگه خود سازمان بسیج هم میدونه که یکی از کمک دست هاش برای تربیت دینی و مذهبی انجمن حجتیه است
  و برای همینه که سالهاست سکوت کردن
  یعنی نمیدونن انجمن هنوز پا برجاست
  دوست عزیز با تجقیق مطالب بده دست مردم
  شما که وبلاگ مذهبی داری مظیفه سنگینی بر دوشته چون اگه اطلاعات غلط بدی دست مردم اونا هم میرن به بقیه میگن و گناه همشون به پای شما نوشته میشه
  ببخشید که بد حرف زدم و لطفا هم اون عکس رو از روی سایتت بردار

  • سربازک گمنام

   سلام من ۵ سال است که در کلاس های مهدویت مشهدم . مدرسینش با اخلاقی خوب وشیوا و برنامه های تفریحی مارو بیشتر جذب میکنند طوری که دیگه نتونیم از جلسه دل بکنیم ولی به ما نگفتن پایه انجمن در میونه نگفتم مدرسه معارف سجادیه مشهد زیر نظرشونه نگفتن اینارو من همین دیروز با شک هایی که کردم و با تحقیقاتم فهمیدم آره پایه حجتیه در میون است توروخدا اگه اطلاع دارین کمکم کنید

 253. Ali

  خنده‌ام میگیرد از سادگی‌ بعضی‌ شماها. خمینی را امام درست کردید، خامنه‌ای را امام درست کردید، به نام اسلام و شیعه از افغانستان تا مصر بلوا درست کردید، حکومت عدل علی‌ درست کردید که از حجاج و هارون الرشید هم سفاکتر هست، و برای حرفتون از همون امام و این امام سند میارید. هر آدم نادانی‌ میداند که زور آمریکا، اسرائیل، فرانسه و انگلستان خمینی رو سر کار آورد، باز خودتون رو به خواب زدید. خدا خودش هدایتتون کند

 254. سیّد

  سلام
  مطئنم که این سوءتفاهمات با یه کامنت از بین نمیره، ولی به عنوان کسی که سه نسل انجمنی زاده است و تو انجمن بزرگ شده، بگذارید یک سری روشنگری کنم.
  مشکل اینه که مخالفان انجمن متوجه نیستند که ما هر دو در یک جبهه ایم! انجمن هیچوقت در پی انتشار فساد نبوده و نیست، انجمن مزدور اسرائیل نیست، انجمن تفرقه افکن نیست، انجمن مرتجع نیست، و از همه ی اتهام هایی که در کامنت های بالا مطرح شد سخیف تر، خودم رو تبرئه کنم که انجمن روی دیگر بهائیت نیست.
  ولی این رو بدونید، که خواه شما بپذیرید خواه نه، هر دو داریم در یک سنگر میجنگیم. ما هم شهادتین گفتیم و مسلمانیم، ما هم شیعه ی امیرالمؤمنین هستیم، پیرو مکتب جعفری و اثنی عشری. ما هم محرم سیاه میپوشیم و عزاداری میکنیمـتو همون هیأت ها که شما میرید، ما هم غدیر و نیمه شعبان رو به همدیگه تبریک میگیم و…خیلی جزئی تر از اینا، طوری که از سبک زندگی من اصلا نمیشه فهمید انجمنی هستم یا خیر، چون فرقی با سایر مذهبیون جامعه ندارم!
  تو رو خدا بدونید دشمن مشترکمون کیه! دشمن مشترک ما اون استاد علوم انسانی که علنا تو کلاسسش ضد اسلام حرف میزنه، دشمن ما فلان شبکه ماهواره ای ضد دینه، طرف مباحثه ی من شمای ولایتمدار نیستی، به هیچ عنوان! خیلی هم خوبی باریکلا که مرجع داری، حالا چون من از آقای خامنه ای تقلید نمی کنم دشمنت نیستم. باریکلا که نمازت سرجاشه، باریکلا که روزه اتو نمی خوری، باریکلا که بچه هیأتی ای، باریکلا! والا سبک زندگی منم مث توئه.
  طرف مباحثه ی ما الان آتئیست هان، بهاییان، وهابیان، روشنفکرهایی هستند که دین رو تحریف میکنن
  به قرآن قسم من خیچوقت عامدانه تلاش نکردم فساد رو ترویج کنم، اصلا کی گفته انجمنی ها اعتقاد به همچین چیز مسخره ای دارن؟!
  والله ما تو یه جبهه ایم، ماها هردوتامون آدم مذهبی های این جامعه ایم…
  انشاءالله حضرت ظهور کنن ریشه ی هر تفرقه و نفاقی ریشه کن شه

 255. ناشناس

  برادر من این سخنان ارزشمندت را تلف نکن
  اینان نمیخواهند قبول کنند که انجمن یک فرقه ضاله نیست
  انجمن انحراف ذهن نیست
  انجمن روی دیگر بهائیت نیست
  انجمن زمینه ساز فساد نیست
  انجمنخون ب دل اباصالح نمیکند
  ب ولله قسم در تمام سال هایی که با بزرگواران انجمن مباحثه داشتم چیزی جز حقیقت راستی درستی فرا نگرفتم

 256. مسلم

  من هرکس از اعضای این انجمن رو دبدم به شدت مذور و ریا کار بود یکیشون رو میشناسم که حتی ندیدم یک رکعت نماز بخونه.
  انجمنی که داره فلسفه و عرفان رو رد میکنه .شعرا و بزرگترین ادیبان و اساتید اخلاق رو رد میکنه…وووو….در حال ایجاد جریان تکفیری در مذهب تشیع بر علیه مسلمانان و بردران اهل تسنن هست.گروهی ترسو که جرات مبارزه و برافراشتن پرچم سرخ نشیع رو نداره…….ووووو…..این یعنی خود صهیونیسن و وهابین و بهاییت…..

  • خاک

   درود بر انجمن حجتیه مهدویه بعد شما کجا اعضای انجمن دیدید که نماز نخونه تازه نماز نخونه چه ربطی به شما داره حتما مثل جمهوری اسلامی مردم به زور وادار به نماز کنن من خدمت سربازی بودم جوانان به زور وادار به نماز میکردن بچه ها بدونه وضو میامدن نماز بعد سر نماز به امامان فحش میدادن ایا شما میخواهد مثل جمهوری اسلامی مردم از اسلام دور کنید تازه شما مزدور اسرائیل وهابیت بهائیت هستید

 257. ناشناس

  انجمن حجتیه =آنروی سکه بهایت
  انجمن حجتیه تمام مانیفستش از اسرائیل دیکته شده

 258. سحر

  به هر حال مشخص هست که حجتیه یک فرقه ضاله است چون رفتار آن مخالف قیام امام حسین(ع) است. آنها معتقد به انتظار منفی هستندو در اصل شیعه محسوب نمی شوند و ادعای مذهب می کنند. متاسفانه اکنون بد جور در جامعه جولان می دهند و مغز مردم را شستشو می کنند. خدا لعنتشان کند. ان شاء الله به زودی با ظهور امام زمان رسوا می شوند.

 259. عوام

  سلام وعرض ادب وارادت به همه شیعیان جهان من یه سوال از آقایون انجمن حجتیه مهدویه دارم امیدوارم بزرگانشان چه در مشهدمقدس ویاتهران ویاهرشهردیگری جواب حقیررابدهند خیلی سپاسگدارمیشم. عقائد انجمن اینست که میگویندائمه علیهم السلام میفرمایند پرچمی قبل از پرچم امام زمان علیه السلام طاغوت است شاید خوب بیان نکردم پوزش ولی معروف است به حدیث رایت ودیگرمعتقدندکه امام صادق علیه السلام فرمودندشیعیان در زمان غیبت کبری باید حصیر خانه هایشان باشند یعنی حق قیام ندارند. حالا سوال من اینست اگراعتقادات تان اینست چرامرحوم آقای حلبی رضوان الله علیه ازمرحوم حضرت امام خمینی رضوان الله علیه در مدرسه علوی تهران دعوت کردند وخواستند در انقلاب ودولت سهیم شوند اگر اون احادیث مذکور حق است جناب آقای حلبی از دستورات اهلبیت علیهم السلام سرپیچی کرده مگه قران نمیگه دربرابراهلبیت علیهم السلام ویسلمو تسلیما باشید چدا سرپیچی کرد؟؟؟ اگر احادیث ضعیف بود ورفت دنبال حضرت امام وایشان را دعوت کرد پس چرا بعدا مخالفت کرد باانقلاب ؟؟ از این تناقضات مقداری در عملکرد ایشان موجود است امید وارم جواب دهید بااحترام سی وپنج سال عمرم تباه شد متاسفانه

 260. ناشناس

  سلام برکسانی که لایق سلامند.
  خیلی جالبه..!!توی این دوره و بازه زمانی که در اطراف مملکتمون در کشورهای بظاهر مسلمان و اهل سنت دارن خون شیعه رو و بچه شیعه رو میکنن توشیشه و دمار از روزگارمون دراوردن،،، حالا توی شیعه خانه امام زمان ما باید با اونها وحدت داشته باشیم چون خیلی هم زیادن پس نکنه تفرقه بشه و دست بآشوب بزنن و اونارو با اینکه ولایت امیرالمومنین رو که یک امر الهی هست قبول ندارن برادر دینی خودمون بدونیم و طبق فتاوای حضرات توهین به بزرگانشون هم حرام است(یعنی امیرالمومنین و مابقی معصومینم طبق این فتوا عمل خلاف شرعی انجام دادن!!! طبق احادیث موجود)و همین علمای دینی اینان که در سفرها و تحقیقاتشون برای گرفتن دستورات و تکمیل دروسشان به خدمت مفتیان اعظم خود امثال ناصرالعمر که فتوا به ذبح شیعیان داد در عربستان میروند که از صهیونیست بدترند،،،، نباید کوچکترین توهینی متوجهشان شود و هرکس اینکار را بکند برهم زننده وحدت و منافق نامیده میشود!!!
  این یه طرف!!!
  اینکه بیای کسی که شیعه دوازده امامیست و ضد صهیون و بهاییان هم مجاهدت علمی کرده و از خیلی از علمای بنام دوران خودمان هم کراماتشان نقل شده و با وجود این همه مرید که بسیار هم مشهود هست….
  حالا ما بگیم که درمورد افراطی بودن کمی حق با شما باشد که نیست…!
  چطور ایشون رو لعن و توهین میکنید بهشون و مستقیمن جای خدا می‌ایستید و حکم به جهنمشون میکنین…..
  و اینجا یعنی اینا حتی بدتر از قاتلین حضرت رسول و ائمه میشن و درباره اینا حفظ وحدت هم معنی نداره و خطر اینها انقد اهمیتش بیشتر از اون بهاییتی شده که بزرگان نظام و فرزندانشون از دوستی با اونا صحبت میکننه که موضوع و مطلب و وقتتون رو برای اونها گذاشتین….
  شما واقعا پیرو کدوم دین هستین؟،،، دقیقا دشمنتون کیه؟ کسیکه علیه دین خداست یا کسی که علیه خط فکریتونه؟
  نه آیه، نه حدیث، نه عقل، نه نقل هیچیو با اینکه میگین پیروشون هستین قبول ندارین بین شیعیان هم که دارین تخم نفاق میکارین، بعد به هرکی کوچکترین نظری علیه تون بده انواع برچسبهارو میزنین..
  خدا به همه ما روز تبلی السرایر رحم کنه.
  در خانه اگر کس هست. یک حرف بس است..

پاسخ